PDA

View Full Version : За гладка коса



moon_flower
06-12-2008, 16:11
Здравейте момичета,
искам да ви попитам нещо относно косата.Принципно моята е доста бухнала и чуплива.По някакъв начин успявам да и смаля обема със сешоара,но пак е бухнала.Принципно искам да мога да си прибирам бритона назад с фиба,но не мога,защото косата миседи много бухнала и някак рошава.Та въпросът ми е :Можете ли да ми кажете някакъв продукт,които да прави косата по гладка?Така че да не седи толкова бухнала?
Мерси предварително. :)

TheNewReligion
06-12-2008, 16:20
Професионална преса за изправяне на косата + кристали

ioancheto
06-12-2008, 16:25
Професионална преса за изправяне на косата + кристали
+1 ..пресата може и да не е професионална.. :)

moon_flower
06-12-2008, 16:25
Професионална преса за изправяне на косата + кристали
Ако щеш вярвай,но не става. :D Тоест,става,но само за няколко часа,после пак започва да се начупва и да бухва. :?

comics
06-12-2008, 16:28
Здравейте момичета,
искам да ви попитам нещо относно косата.Принципно моята е доста бухнала и чуплива.По някакъв начин успявам да и смаля обема със сешоара,но пак е бухнала.Принципно искам да мога да си прибирам бритона назад с фиба,но не мога,защото косата миседи много бухнала и някак рошава.Та въпросът ми е :Можете ли да ми кажете някакъв продукт,които да прави косата по гладка?Така че да не седи толкова бухнала?
Мерси предварително. :)
шкурка

MartyParty
06-12-2008, 16:29
Винаги съм се чудела,на тази от рекламата как и стои така косата.

Sigrina
06-12-2008, 16:35
Вакса :)
И ако искаш косата ти да не е толкова обемна не я суши със сешуар :Ь

TheNewReligion
06-12-2008, 16:56
Професионална преса за изправяне на косата + кристали
Ако щеш вярвай,но не става. :D Тоест,става,но само за няколко часа,после пак започва да се начупва и да бухва. :?
Лак ? Ама той много уврежда косата ....то не , че пресата не го прави , но това допълнително ! :?

Wrathchild
06-12-2008, 17:15
Професионална преса за изправяне на косата + кристали
Ако щеш вярвай,но не става. :D Тоест,става,но само за няколко часа,после пак започва да се начупва и да бухва. :?Пяна или лак.

AliceSw
06-12-2008, 17:29
проблемът има само 1 решение

миеш косата само с шампоан (препоръчвам за гладка коса на нивеа, или за изправяне както се водеше), без балсам или маска, подсушаваш с кърпа, слагаш пяна, сушиш и изправяш с четка, евентуално издърпваш малко с преса и пръскаш с лак

моята коса е дълга до малко над кръста, ужасно гъста и обемна, а всичкото отгоре се начупва постоянно, да не говорим какво става, ако навън е валяло и въздухът е влажен, та след всички тези неща разултатът е перфектен (:

YourFavoriteMistake
06-12-2008, 20:33
проблемът има само 1 решение

миеш косата само с шампоан (препоръчвам за гладка коса на нивеа, или за изправяне както се водеше), без балсам или маска, подсушаваш с кърпа, слагаш пяна, сушиш и изправяш с четка, евентуално издърпваш малко с преса и пръскаш с лак

моята коса е дълга до малко над кръста, ужасно гъста и обемна, а всичкото отгоре се начупва постоянно, да не говорим какво става, ако навън е валяло и въздухът е влажен, та след всички тези неща разултатът е перфектен (:

:? Ако не слага балсам няма как да й е гладка косата, тъй като той се слага именно за да подхрани косата и да я направи по-лесна за сресване и следователно по-гладка.

AliceSw
06-12-2008, 20:42
казах вече - без балсам, балсамът и маската премиват косата и я карат да бухва допълнително или другата крайност - да се смачка отгоре, само стилизантите са начинът за такъв тип коса

kuklichka_bg
06-12-2008, 21:12
presa ama hubava ne nqkfa za 15 lv (: moqta e na remington (mai te be6e 89 lv) starhotna e :}

YourFavoriteMistake
06-13-2008, 07:43
Ми за да не се мачка и омазнява косата не се слага в корените, а само по дължините, а това че балсамът премивал не мога да си го обясня тъй като той не е миещо средство. :-o

pcdollsmimi
06-13-2008, 10:04
ami az znam endo za kosa koeto go polzvami nasitina deistva: kazva se KOKONA i e v edna chervena kutikaa i e napraveno ot hininova voda naistina deistva podhranva kosata pravi q meka kakto iskash ti i podsilva razstehja za edin mesec v nashta apteka q ima i ne e tolkova skapa pri nas e 1 i 20 leva i nasitina deistva ako v vashte aptreki v grada nqma tamkova mojete da go porachate i veche zavisi na kakva cena shte go dadat eto i kakvo pishe otzad na kutikaata : podhranva kosama otstranqva parhota pravi kosata meka zasilva rasteja na kosata sydyrja silikonova maslo za blqsyk i zdravina. Nanasq se na suha kosa sled izkapvane i se izhchakva da izsahne.. namazva se po princip vodata a edin pamuk i se maje v korenite no zavisi kakva e kosata vi dali e kasa ili dalga moqta e dalga za tova az slagam v shepata mi i slagam v korenite i na varhovete deistva nasitina....!!!!!!! :grin:

Madn3s5
06-13-2008, 10:28
Вакса :)
И ако искаш косата ти да не е толкова обемна не я суши със сешуар :Ь

+1

sladko_teenche_v
06-13-2008, 18:53
Вакса :)
И ако искаш косата ти да не е толкова обемна не я суши със сешуар :Ь