PDA

View Full Version : преодолях срама (party)



maharbal
06-12-2008, 18:31
Здравейте :) искам само да се похваля, че преодолях срама си към едно момиче :grin: :smt006 Харесвам си я от адски много време... и попринцип доста ме е срам... особено от нея... Но вчера бяхме излезнали аз, момичето, което си харесвам и още една обща приятелка. Те си търсеха цветя за хербария и викнаха и мен :) По едно време дойде и приятеля на общата ни приятелка :) На края като си тръгвахме преди да се разделим аз да испратя крисито (момичето, което си харесвам), а другото момче да изпрати другото момиче... аз им казах да ме изчакат за малко на един ъгъл и отидох до един цветарски магазин :grin: Взех една червена роза с панделка... и после и я подарих лично :mrgreen: (подаряжал съм й и др. път цвете ама по куриер) :grin: :smt007 :smt003 :smt007 :smt007 :smt007 :oops: :mrgreen:

Miss_Perfekt
06-12-2008, 18:32
Само така :)

MaLkaTa_LaDy
06-12-2008, 18:44
Браво, продългавай така. =D>
П.п. Много ме беше възхитил, беше пуснал една снимка на името `и написано с листенца от роза... Това няма да го забравя. :D

miss_asi
06-12-2008, 18:46
Брао брао пич! :grin: Радваме се за тебе

maharbal
06-12-2008, 18:48
Браво, продългавай така. =D>
П.п. Много ме беше възхитил, беше пуснал една снимка на името `и написано с листенца от роза... Това няма да го забравя. :D


hahahaha da.... :P

maharbal
06-12-2008, 18:51
браво , след като преспите ще ти мине сичкия мерак 8-)

ще се направа, че това не съм го прочел :x

LeVski_fen
06-12-2008, 18:54
Браво пич,само успехи :smt041 :smt038

GameMaster
06-12-2008, 18:54
:) :) :) Mnogo milo.Az lichno mnogo shtqh da se zaradvam.Produljavai taka ;-)

MonSitY
06-12-2008, 19:08
радвам се!!! :)
най-накрая някой да преодолее тоя срам :) и тя как реагира(предполагам се е очаровала)

maharbal
06-12-2008, 19:10
радвам се!!! :)
най-накрая някой да преодолее тоя срам :) и тя как реагира(предполагам се е очаровала)

haha emi chesno kazano ne znam... blagodari mi... posle kogato si pochivahme na edna peika (6toto beshe basi jegata) kaza che e mnogo hubava... Ne znam... moje da i e harela, a moje i da ne e 8-)

cvetelinaaa
06-12-2008, 19:21
браво, много се радвам за тебе, и ПРОДЪЛЖАВАЙ В СЪЩИЯ ДУХ :grin: :grin: :grin:

PePeLePew
06-12-2008, 20:33
пича е романтик .... рядко срещани са вече евалата

Mementomori
06-12-2008, 20:41
Браво на теб,ето,че не е невъзможно да се преодолее срама и притеснението,продължавай в същия дух и далече ще стигнеш,много романтично се е получило!

Poet_Boy
06-12-2008, 21:59
пича е романтик .... рядко срещани са вече евалатаАми не че и много се кефят момичетата на това.Помня миналата година подарих на приятелката си рози.Бях го направил така - беше последният учебен ден и аз преди това влязох в класната стая и оставих 40 рози на нейното място+по една на всеки друг чин-общо 56 рози.И тя какво направи-исмя ми се и каза че не било зряло... :shock:

Lady_B_
06-12-2008, 22:54
Здравейте :) искам само да се похваля, че преодолях срама си към едно момиче :grin: :smt006 Харесвам си я от адски много време... и попринцип доста ме е срам... особено от нея... Но вчера бяхме излезнали аз, момичето, което си харесвам и още една обща приятелка. Те си търсеха цветя за хербария и викнаха и мен :) По едно време дойде и приятеля на общата ни приятелка :) На края като си тръгвахме преди да се разделим аз да испратя крисито (момичето, което си харесвам), а другото момче да изпрати другото момиче... аз им казах да ме изчакат за малко на един ъгъл и отидох до един цветарски магазин :grin: Взех една червена роза с панделка... и после и я подарих лично :mrgreen: (подаряжал съм й и др. път цвете ама по куриер) :grin: :smt007 :smt003 :smt007 :smt007 :smt007 :oops: :mrgreen:

хихихихи браво браво Сега само така :)

MoonAngel
06-13-2008, 03:42
Е браво браво. Продължавай в същия дух. :)

pet_14
06-13-2008, 11:15
Брао пич, така се почва...
ся следва да я гушнеш,да я целунеш и на сватбата да ме винеш иначе :o

baby_lvA
06-13-2008, 11:23
:) :) :) Mnogo milo.Az lichno mnogo shtqh da se zaradvam.Produljavai taka ;-)


+1 :) :)

Nutty_
06-13-2008, 11:37
Еее като ти чета постовете изглеждаш много свестен :) А инача браво,мен много ме е срам от момчета... :oops:

maharbal
06-13-2008, 11:37
Брао пич, така се почва...
ся следва да я гушнеш,да я целунеш и на сватбата да ме винеш иначе :o

da be... samo moje da go sanuvam :-k

Abigoria
06-13-2008, 11:53
Хех.. Сладурско... :-)

marencetuuu
06-13-2008, 11:58
браво , след като преспите ще ти мине сичкия мерак 8-)

офффффф щял да му мине мерака...има хора,който ценят останалите не само,за да си задоволят сексуалните мераци ...и слава богу,че ги има :smt041 само така пич дано се получат нещата :)

maharbal
06-13-2008, 12:23
mrazq jivota :cry: :cry: Naistina jelaq da pukna

GregoryHouse
06-13-2008, 12:38
пича е романтик .... рядко срещани са вече евалата

В днешно време романтиците са само девствените...

Freeminded
06-13-2008, 12:39
браво , след като преспите ще ти мине сичкия мерак 8-)

ще се направа, че това не съм го прочел :x

Абе, залупен, ти така и така си го прочел вече? Кво има да се правиш не разбирам. А за да не кажеш, че се заяждам и ми липсва обосновка в това да те наричам залупен е в това, че е адски тъпо да подариш на момиче цветя и да си мислиш, че едва ли не си преодолял срама да и кажеш, че я харесваш и искате да си станете гадженца. Тя може и да не е разбрала смисъла на жества, в смисъла на който ти си му приложил. А дори да е така, пак си на сухо ми се струва. 8-)

maharbal
06-13-2008, 12:49
браво , след като преспите ще ти мине сичкия мерак 8-)

ще се направа, че това не съм го прочел :x

Абе, залупен, ти така и така си го прочел вече? Кво има да се правиш не разбирам. А за да не кажеш, че се заяждам и ми липсва обосновка в това да те наричам залупен е в това, че е адски тъпо да подариш на момиче цветя и да си мислиш, че едва ли не си преодолял срама да и кажеш, че я харесваш и искате да си станете гадженца. Тя може и да не е разбрала смисъла на жества, в смисъла на който ти си му приложил. А дори да е така, пак си на сухо ми се струва. 8-)

Estestveno che nqma da kaja che se zaqjdash... az sym pusnal temata takache imate pravo da pishete kakvoto si iskate... Prosto ne bqh syglasen s komentara ti...

marencetuuu
06-13-2008, 13:14
браво , след като преспите ще ти мине сичкия мерак 8-)

ще се направа, че това не съм го прочел :x

Абе, залупен, ти така и така си го прочел вече? Кво има да се правиш не разбирам. А за да не кажеш, че се заяждам и ми липсва обосновка в това да те наричам залупен е в това, че е адски тъпо да подариш на момиче цветя и да си мислиш, че едва ли не си преодолял срама да и кажеш, че я харесваш и искате да си станете гадженца. Тя може и да не е разбрала смисъла на жества, в смисъла на който ти си му приложил. А дори да е така, пак си на сухо ми се струва. 8-)

аз също не съм съгласна...кво да си мисля някой като ми подари цветя,че са за мама ли кво ...мн ясно че ще разбера зза кво става въпрос-тва че вие сте прости и не знаете значението на романтиката и на цветята не значи,че другите са ограничени като вас..пффффф

Still1ME1Still1HERE
06-13-2008, 14:07
mrazq jivota :cry: :cry: Naistina jelaq da puknaИ що така?

Иначе браво-супер си!Аз ако някой ден си нсмеря готино момиче и аз ще го направя :-D

Still1ME1Still1HERE
06-13-2008, 14:09
пича е романтик .... рядко срещани са вече евалатаАми не че и много се кефят момичетата на това.Помня миналата година подарих на приятелката си рози.Бях го направил така - беше последният учебен ден и аз преди това влязох в класната стая и оставих 40 рози на нейното място+по една на всеки друг чин-общо 56 рози.И тя какво направи-исмя ми се и каза че не било зряло... :shock:Каквооооооо-баси тъпото парче е тая :shock:

П.С.Четен борй рози не се ли подаряваха за погребение?

donkihot
06-13-2008, 14:39
олее велико...мн яко..аз щях ужасно мн да се трогна...как и на мен някой няма да ми напрви такава мила изненадка

comics
06-13-2008, 14:44
браво , след като преспите ще ти мине сичкия мерак 8-)

ще се направа, че това не съм го прочел :x
пък аз няма 8-)

comics
06-13-2008, 14:45
пича е романтик .... рядко срещани са вече евалатаАми не че и много се кефят момичетата на това.Помня миналата година подарих на приятелката си рози.Бях го направил така - беше последният учебен ден и аз преди това влязох в класната стая и оставих 40 рози на нейното място+по една на всеки друг чин-общо 56 рози.И тя какво направи-исмя ми се и каза че не било зряло... :shock:Каквооооооо-баси тъпото парче е тая :shock:

П.С.Четен борй рози не се ли подаряваха за погребение?
може би това е имала предвид !

yuyuto
06-13-2008, 14:53
Супер... Де да бяха и при мен нещата така... :(

ThinkerBell
06-13-2008, 16:01
олее велико...мн яко..аз щях ужасно мн да се трогна...как и на мен някой няма да ми напрви такава мила изненадка


I az takmo tova si misleh da napisha ... Nqkoi sa golemi kasmetliiki kato imat takiva romantichni hora okolo tqh :)

donkihot
06-13-2008, 16:07
абе то и моя сладур е романтик...ама не винаги,понякога въобще не ми е до глупостите му,а ми се иска просто една роза....или дори една яка дума...ама не...той ги дава и казва само и единствено по слу4ай ..шанс

comics
06-13-2008, 16:35
абе то и моя сладур е романтик...ама не винаги,понякога въобще не ми е до глупостите му,а ми се иска просто една роза....или дори една яка дума...ама не...той ги дава и казва само и единствено по слу4ай ..шанс
Е, ти май си прекалено капризна, а ?

N0_feAR
06-13-2008, 16:56
Браво, пич. Отдавна не съм срещала романтични момчета, даже бях забравила, че съществуват. На 100% й е харесал жеста ;)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-13-2008, 16:59
Здравейте :) искам само да се похваля, че преодолях срама си към едно момиче :grin: :smt006 Харесвам си я от адски много време... и попринцип доста ме е срам... особено от нея... Но вчера бяхме излезнали аз, момичето, което си харесвам и още една обща приятелка. Те си търсеха цветя за хербария и викнаха и мен :) По едно време дойде и приятеля на общата ни приятелка :) На края като си тръгвахме преди да се разделим аз да испратя крисито (момичето, което си харесвам), а другото момче да изпрати другото момиче... аз им казах да ме изчакат за малко на един ъгъл и отидох до един цветарски магазин :grin: Взех една червена роза с панделка... и после и я подарих лично :mrgreen: (подаряжал съм й и др. път цвете ама по куриер) :grin: :smt007 :smt003 :smt007 :smt007 :smt007 :oops: :mrgreen:

браво :)

woshata
06-13-2008, 17:01
браво браво..малко са момчетата днес които изобщо ще направят такъв жест :)

sexy_eJlz
06-13-2008, 17:01
Здравейте :) искам само да се похваля, че преодолях срама си към едно момиче :grin: :smt006 Харесвам си я от адски много време... и попринцип доста ме е срам... особено от нея... Но вчера бяхме излезнали аз, момичето, което си харесвам и още една обща приятелка. Те си търсеха цветя за хербария и викнаха и мен :) По едно време дойде и приятеля на общата ни приятелка :) На края като си тръгвахме преди да се разделим аз да испратя крисито (момичето, което си харесвам), а другото момче да изпрати другото момиче... аз им казах да ме изчакат за малко на един ъгъл и отидох до един цветарски магазин :grin: Взех една червена роза с панделка... и после и я подарих лично :mrgreen: (подаряжал съм й и др. път цвете ама по куриер) :grin: :smt007 :smt003 :smt007 :smt007 :smt007 :oops: :mrgreen:

Ee пич браво!!! :-P

hgfh
06-13-2008, 18:00
mn milo .. bravo :)

maharbal
06-13-2008, 18:00
mrazq jivota :cry: :cry: Naistina jelaq da puknaИ що така?

Иначе браво-супер си!Аз ако някой ден си нсмеря готино момиче и аз ще го направя :-D

Zahsto li? Ami da kajem, che celiq klas razbra zaradi edin pe*al, koito i ze telefona i i chete smsite... Bqh i pojelaval leka nosht... I estestveno celiq klas razbra, che q haresvam... ta daje i klasnata :( I pochnaha ebavkite... Ne mi puka, che se ebavat s men, che q haresvam, no ne iskam da se ebavat i s neq :( Basi smotanqcite :cry:

P.S. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=3157411#3157411
tuka sym pisal kvo stana...

Poet_Boy
06-13-2008, 20:34
mrazq jivota :cry: :cry: Naistina jelaq da puknaИ що така?

Иначе браво-супер си!Аз ако някой ден си нсмеря готино момиче и аз ще го направя :-D

Zahsto li? Ami da kajem, che celiq klas razbra zaradi edin pe*al, koito i ze telefona i i chete smsite... Bqh i pojelaval leka nosht... I estestveno celiq klas razbra, che q haresvam... ta daje i klasnata :( I pochnaha ebavkite... Ne mi puka, che se ebavat s men, che q haresvam, no ne iskam da se ebavat i s neq :( Basi smotanqcite :cry:

Споко ся.Щом всички вече знаят, най-добре е да и кажеш и ти лично какво чустваш,за да не става наистина ебавка с нея- демек всички знаят че я харесваш , а тя не.А на тоя дето и чел SMS-сите му тегли една майна и му наври тела в г**а. :-x Шибан комплексар(мн ме драязнят такива)

LastGod
06-13-2008, 20:37
mrazq jivota :cry: :cry: Naistina jelaq da puknaИ що така?

Иначе браво-супер си!Аз ако някой ден си нсмеря готино момиче и аз ще го направя :-D

Zahsto li? Ami da kajem, che celiq klas razbra zaradi edin pe*al, koito i ze telefona i i chete smsite... Bqh i pojelaval leka nosht... I estestveno celiq klas razbra, che q haresvam... ta daje i klasnata :( I pochnaha ebavkite... Ne mi puka, che se ebavat s men, che q haresvam, no ne iskam da se ebavat i s neq :( Basi smotanqcite :cry:

Споко ся.Щом всички вече знаят, най-добре е да и кажеш и ти лично какво чустваш,за да не става наистина ебавка с нея- демек всички знаят че я харесваш , а тя не.А на тоя дето и чел SMS-сите му тегли една майна и му наври тела в г**а. :-x Шибан комплексар(мн ме драязнят такива)

napulno saglasen ... vajni sa tvoite i neinite 4uvstva ... onq kat 6te da se izqde ot qd ili da se farli ot nekoi most :) , teb tova ne te interesuva. Ima6 si cel ... 4e mai i postijenie ;) ne pozvolqvai na nikoi da te razkolebae

maharbal
06-14-2008, 07:13
mrazq jivota :cry: :cry: Naistina jelaq da puknaИ що така?

Иначе браво-супер си!Аз ако някой ден си нсмеря готино момиче и аз ще го направя :-D

Zahsto li? Ami da kajem, che celiq klas razbra zaradi edin pe*al, koito i ze telefona i i chete smsite... Bqh i pojelaval leka nosht... I estestveno celiq klas razbra, che q haresvam... ta daje i klasnata :( I pochnaha ebavkite... Ne mi puka, che se ebavat s men, che q haresvam, no ne iskam da se ebavat i s neq :( Basi smotanqcite :cry:

Споко ся.Щом всички вече знаят, най-добре е да и кажеш и ти лично какво чустваш,за да не става наистина ебавка с нея- демек всички знаят че я харесваш , а тя не.А на тоя дето и чел SMS-сите му тегли една майна и му наври тела в г**а. :-x Шибан комплексар(мн ме драязнят такива)

tq znae ot dosta vreme...

DELIRIOUS
06-14-2008, 07:17
браво :) сигурно супер сладко се е получило 8)

5StaR
06-14-2008, 07:20
Eh da ne ti puka kvo..

Nutty_
06-14-2008, 07:41
Аз щях мноого да се радвам,ако момче като теб ме харесваше :)

rakiQ
06-14-2008, 08:30
ми аз лично не се кефя на некфи рози
но еваларка за жеста ти ! :)

maharbal
06-14-2008, 17:33
Аз щях мноого да се радвам,ако момче като теб ме харесваше :)

hah symnqvam se...

Suncho
06-14-2008, 19:37
Здравейте :) искам само да се похваля, че преодолях срама си към едно момиче :grin: :smt006 Харесвам си я от адски много време... и попринцип доста ме е срам... особено от нея... Но вчера бяхме излезнали аз, момичето, което си харесвам и още една обща приятелка. Те си търсеха цветя за хербария и викнаха и мен :) По едно време дойде и приятеля на общата ни приятелка :) На края като си тръгвахме преди да се разделим аз да испратя крисито (момичето, което си харесвам), а другото момче да изпрати другото момиче... аз им казах да ме изчакат за малко на един ъгъл и отидох до един цветарски магазин :grin: Взех една червена роза с панделка... и после и я подарих лично :mrgreen: (подаряжал съм й и др. път цвете ама по куриер) :grin: :smt007 :smt003 :smt007 :smt007 :smt007 :oops: :mrgreen:
Евалата момче само така дано всички последват твоя пример!!!!! :grin: :grin: :grin:

EvilBrunette
06-14-2008, 21:55
Браво на момчето. :wink: Виждаш ли, че не ядем хора? :P

Liar
06-14-2008, 22:02
пича е романтик .... рядко срещани са вече евалата

В днешно време романтиците са само девствените...
Пффф глупости!!!
Иначе браво :) Успех нататък!Излезне двамата и вижте какво ще стане =)))

EvilBrunette
06-14-2008, 22:49
Браво на момчето. :wink: Виждаш ли, че не ядем хора? :P


знам ви аз какво ядете :?

Ако си мислиш шоколад, си гений :-|

PINK_FLoyD
06-14-2008, 23:05
Евала бате.Ти си Супермен :D

NaNa_SladuRana
06-15-2008, 07:29
Пешо,стискам палци за понататъчното развитие на нещата :)

MoHuTo
06-15-2008, 08:16
Браво на теб! Аз много бих се зарадвала от такъв жест :) Дано нещата с момичето да потръгнат. Стискам палци! :-P

vilinanova
06-15-2008, 08:35
Е, защо всички не са като тебе!Аз следя историята ти и не разбрах само едно:тя не те ли харесва?Всяко момиче би луднало по теб от нещата, които правиш за нея!Аз пък няма да забравя едно килипче, бесеница май беше!

maharbal
06-15-2008, 12:07
Е, защо всички не са като тебе!Аз следя историята ти и не разбрах само едно:тя не те ли харесва?Всяко момиче би луднало по теб от нещата, които правиш за нея!Аз пък няма да забравя едно килипче, бесеница май беше!

:D:D:D:D ami de da znam dali me haresva... :neutral: Nqmam si nikakva predstava i za tui mi stava vse po-gadno s vseki izminal den :(

vesito13
06-15-2008, 12:11
Е, защо всички не са като тебе!Аз следя историята ти и не разбрах само едно:тя не те ли харесва?Всяко момиче би луднало по теб от нещата, които правиш за нея!Аз пък няма да забравя едно килипче, бесеница май беше!

:D:D:D:D ami de da znam dali me haresva... :neutral: Nqmam si nikakva predstava i za tui mi stava vse po-gadno s vseki izminal den :( Ако момичето не те харесва , каквото и да направиш , това няма да се промени . Има момчета , които са се държали страшно мило с мен , но просто нямам нищо към тях :(

Illuminate
06-15-2008, 15:20
maharbal, чудесно. :) Хареса ми. Продължавай смело!

Само че следващия път не разчитай само на розички. Момичето може да те хареса и без да се натягаш ;).

xvd
06-15-2008, 20:55
Абе кви са тия розички, бе. Момичетата обичат сериозни мъже, а не некви пендели.

Nefarian
06-15-2008, 20:57
Подари й тостер .. няма как да не върже

Nutty_
06-15-2008, 21:08
Аз щях мноого да се радвам,ако момче като теб ме харесваше :)

hah symnqvam se...

Защо?Изглеждаш свестен,на всичко отгоре и романтичен,какво по-хубаво аз много харесвам такива момчета :)

TheNewReligion
06-15-2008, 22:42
Браво на тебе , ама видяхме до къде стигнба с тая Криси ! :?