PDA

View Full Version : защо става така?



Jennifer_123
06-12-2008, 18:52
Здравейте хорица, ето че дойде време да пиша и аз....
Та да не губим време в излишни обяснения-започвам направо-ето в какво се състой проблема ми:
На 19 години съм и до сега не съм си имала сериозно гадже-забивки, купончета-да, ама нищо сериозно.Бях много влюбена в едно момче от класа ми, но нищо не се получи, освен че ми беше кавалер на бала;Та той сега не е в България и съответно не сме се виждали от цяла вечност и....аз взех ,че го забравих...
И скоро почнах работа ииии много харесах един колега, той е на 29(10 години разлика-да знам че е доста, но аз няма да се омъжвам за него) Много ме защитаваше в офиса и останах с впечатлението че и той има симпатии към мен(ама нали нямам голям опит и само му се усмихвам и се държа любезно) и ето какво научих днес-има си дете; това направо ме разкърти из основи. Много ясно след като има дете няма да се бъркам по какъвто и да било начин... просто ми писна да съм сама.
Проблемът не е във външният ми вид, дори напротив!По скоро е в характера ми, може би съм прекалено горда, може би искам нещо повече, но кой по дяволите не иска?
И така стигаме и до логичният извод-не съм правила секс, това пък ме измъчва още повече. Мисля че вече му е време, пък и нали знаете човек си има нужди. И не мога да си обясня защо по дяволите не ми върви в любовта?

Jennifer_123
06-12-2008, 18:59
еми не, няма да се скъсвам от яд, и аз съм обичала и аз знам какво е! Наи-много се дразня на прибързани коментари, като този. Казах че ми се струва че понякога искам много, но тоа не значи че съм високомерна. Ако ще коментираш темата ми по подеобен начин-не мерси, няма нужда от коментарите ти, запази си ги за себе си!

maharbal
06-12-2008, 18:59
като искаш много , стои си сама , горда и си бъркаи по дупките , гледаи как се обичат не толкова гордите хора и се скъсваи от яд :-D

abe choek momicheto iska da spodeli... i sigurno tyrsi syvet... za kvo puskash podobni komentari... ako beshe na neino mqsto hubavo li shteshe da se pochuvstvash ako ti napishat tova??? Pone malko q syjali...

GameMaster
06-12-2008, 18:59
Emi vij sega.ne na vseki mu e pisano da e shtastliv...Ne e kaznao che tochno s tozi tvoi kolega trqbav neshto da se poluchi.Nameri si proqteli na tvoqta vyzrast i izlizai s tqh.Zapoznavai se po neta s novi hora obshtuvai! Lichno az mnogo ama mnogo priqteli namerih v internet prostranstvoto.Ako si gotin chovek shte uspeesh i ti ;-) ta misulta mi e ne se celi tolkova nagore..V smisal tozi tvoi kolega e dosta golqm + ima dete (e golqma rabota ama vse pak) taka che preudolei go...I si nameri nqkoi na tvoqta vyzrast ;-)

Jennifer_123
06-12-2008, 19:03
V smisal tozi tvoi kolega e dosta golqm + ima dete (e golqma rabota ama vse pak) taka che preudolei go...I si nameri nqkoi na tvoqta vyzrast ;-)
е да, изглежда друг избор-нямам

GameMaster
06-12-2008, 19:09
Bydi po-pozitivno nastroena :) iskam da ti kaja che primerno men ne mi e deistvalo depresirashto tova che do 16 nqmah gadje ( 16 za nqkoi e mnogo kysno za drugi pyk...) Oshte po-malko pyk se depresirah kogato me zarqza.Iskam da ti kaja che....Ako si silna,ako si borbena shte se preborish ;-) A i toq ne e posledniq...Nali? :)

MonSitY
06-12-2008, 19:13
не мисля че не ти върви в любовта а напротив-не си губиш времето в тъпи връзки това онова забивка за 1седмица максимум.сега ако успееш да се промениш в някои отноения които смяташ че си по-зле ще успееш!!!!
по добре късно с когото трябва отколкото рано защото си била наивна!!!

PePeLePew
06-12-2008, 20:38
принцовете от приказките отдавна са изчезнали давай я по спокойно пак си имам претенции към момчетата,но не искай те да са идеалните просто такива хора несъщестуват

CucAgMuH
06-13-2008, 07:07
Приеми нещата обективно от гледна точка на икономиката. Онази семплата макроикономика, чийто закони са общовалидни за всички ситуации.

Всяко специфично търсене създава свое собствено предлагане. От твоя гледна точка ти търсиш определена стока на пазара(принц), която ще се появи рано или късно. Ако си припомниш вица за Заека и магазина за торти("Извинете имате ли морковена торта?") няма да има нужда от доказателства на горното твърдения за търсенето и предлагането. Всяко търсене рано или късно бива задоволено. Точка.(на каква цена е друг въпрос, който няма да коментираме... (: )

Можеш да се оставиш да бъдеш намерена от тези които търсят, можеш да търсиш. Въпрос на лично предпочитание и мързел(аз съм от категорията - на който му трябвам, да дойде, нас ни мързи, две не видим). Но за да уцелиш точно това което търсиш, то трябва да се разровиш. Разбирай - да познаваш достатъчно голям брой хора(стоки) за да можеш да избереш най-доброто за себе си. А колко познати имаш? (не е ли време да увеличиш бройката, за да имаш по-голям избор?)

w0sh
06-13-2008, 07:45
Като един 19 годишен полу-олигофрен аз иказвамам мнение,че в гордостта няма нищо лошо...
Пък и закво ти е любов?

w0sh
06-13-2008, 07:59
Като един 19 годишен полу-олигофрен аз иказвамам мнение,че в гордостта няма нищо лошо...
Пък и закво ти е любов?


олигофрен със 137 аикю няма , има болести , шизофрения например , от нея може да се чувстваш като олигофрен , но не си такъв

Нали трябва да им вдъхна самучувствие :D

miss_asi
06-13-2008, 08:00
Трябва да общуваш с повече хора да излизаш с приятели да се запознаваш с нови и интересни хора(дори и по интернет).Колкото до колегата ти-това че има дете ни значи чи е женен или има жена до него.Разликата в годините продполагам че ее толкова голям проблем защото все пак вече си голямо момиче на 19.Има хора със двойно по-голяма разлика във годините.Така че аз бих те посъветвала да виждате и в извънработно време.Успех! :-)

Carlos
06-13-2008, 08:43
Jennifer_123 имаш лично ;)

SickBoy
06-13-2008, 08:55
Просто продължавай да търсиш.Не се отказвай и това е.Пък колкото до това че не правиш секс...майната му,секса е жестоко надценявано нещо.Браво иначе за темата,една от малкото нормални според мен.

Al3ksandra
06-13-2008, 09:08
Не се притеснявай... За всеки влак си има пътници.. То и аз съм си сама от много време.. пък и няма смисъл да се губи време в някви връзки които знам че ще са провал още от сега :) Няма страшно.. Страшното е вътре в теб дали ще издържиш докато намериш наистина човекът за теб или ще се откажеш от търсенето.. А може би е най-добре да се оставиш той да те намери ;) Щом си красиво добро момиче макар и малко горда имаш много големи шансове ;)

П.П.
С батковци не се занимавай, защото се обричаш на много трудна връзка :(

ra4ence
06-13-2008, 10:33
А защо не правите само секс с него? :)
Хем е по-опитен,хем по-възрастните мъже знаят как да задоволят една жена. Това е моят съвет :) Детето не ти пречи-ако естествено не е женен, тогава не трябва да се месиш. Но пък ако е сам.. защо не? :)

ra4ence
06-13-2008, 10:35
Еми да :)

pet_14
06-13-2008, 10:55
Като един 19 годишен полу-олигофрен аз иказвамам мнение,че в гордостта няма нищо лошо...
Пък и закво ти е любов?
защото човек докато не разбере какво и това любовта ако ще и на 120498124890 години да стане един вид не е порастнал..Не се е сблъскал с най-хубавото чувство...
Иначе да от любовта боли,но пък красивите мигове са в пъти повече отколкото лошите ;)
А иначе относно авторката на темата....
Тва че не си правила секс не е кой знае колко фрапантно...
Но разбирам защо не си правила секс,защото не си някое момиченце което иска да се из**ка и тва е...Искаш всичко да е хубаво,не си само за секса а и за нещо повече...
Поне аз така мсиля не знам дали е така,но...
Ако това е така печелиш моите симпатии и уважение ;)

bibi90
06-13-2008, 10:59
Добре де като е имало забивки по купони и такива неща,що не си правила секс?

pet_14
06-13-2008, 11:17
тоя коментар над моя е супер тъп........
Ами момичето пък не е лека като някой други,не е курва не е няква коят да се напие и да не знае кво прави и след тва да се чуди дали е бременна или не или.......
алллл ядосахте ме с тоя тъп коментар....

pet_14
06-13-2008, 11:22
коментара е такъв като юзера дето го е писал 8-) 8-) 8-)

Айде моля те престани...Като искаш да се лигавиш,поне влез някъде дуга де...

GregoryHouse
06-13-2008, 12:58
Ако питаш мен чукай го ама му кажи че е само за веднъж без чувства...пък и той може да няма сексуални симпатий към теб, а просто да е по готин тип ....и ти да си ги фантазираш тея работи...

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 13:21
тоя коментар над моя е супер тъп........
.
А не виждаш ли, че същото може да се каже и за оставилия го потребител.

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 13:26
тоя коментар над моя е супер тъп........
.
А не виждаш ли, че същото може да се каже и за оставилия го потребител.

мама ти стара толкова ли неможе да прочетеш какво сам написал :x
Не, щото не ми е на нивото. :razz:

w0sh
06-13-2008, 13:42
Аз стигнах до 7-мо ниво на Сириъс Сам.... туй много ли е?

w0sh
06-13-2008, 14:05
Аз стигнах до 7-мо ниво на Сириъс Сам.... туй много ли е?

с това аикю до седмо ниво си е малко засрами се и се постараи повече , каде се запъна :x

Сложно е. Иска се много мислене.

Jennifer_123
06-13-2008, 18:39
ей хорица мерси за коментарите по темата, нека доуточня някой неща;
1- ходила съм по купони, имало е забивки, ама някак тъпо ми се струва да го направя с някой, с когото нямаме кой знае какви чувства един към друг-някак механично ще стане, съответно е изключено като вариант
2-6еф4ето :П е женен и има дете-не съм от тези, който ще се бъркат в подобна връзка, изглежда просто има симпатии към мен като към негов служител и до там
3- Това че трябва да разшира кръга на познатите ми е вярно-ще поработя по въпроса
4-Интересно ми беше сравнението на любовта с икономика(как не се сетих сама, при условие ,че това уча сега)
5-6те гледам по-оптимистично-обещавам, просто ми се иска да съм с някой,който си заслужава:)
ще се радвам да прочета още коментари
Предварително 10х