PDA

View Full Version : Пожелание за класната



ani_13
06-12-2008, 18:54
Моля ви помощ!Искам някакво готино пожелание за класната ни.Не сме последна година при нея,искаме да сложим картичка към цветето й.Мерси предварително

.:БаЛъК:.
06-12-2008, 19:41
ех да ти имам проблемите. се пак измисли нещо На най-добрата класна ... с любов ... бла бла бла ! нещо такова

menta_loverka
06-12-2008, 20:34
я и ние превим същото и аз имам същия проблем ...мислих за нещо от сорта " Простете болките и грешките от другите и мен Вие хора ни направихте учителко любима добър ден" тва е текст от песен, но според мен важи за мойта класна

.:БаЛъК:.
06-12-2008, 21:03
аз когат бях 7 -ми клас на класната и бяхме направили албум със снимки на всеки човек и пожелания от него
беше оригинално

psychopath
06-12-2008, 21:21
"i hope you die, you fuckin' twat" :)

Yallama
06-12-2008, 21:29
Моля ви помощ!Искам някакво готино пожелание за класната ни.Не сме последна година при нея,искаме да сложим картичка към цветето й.Мерси предварително
аз на наща класна бих и пожелал " ДА ПУКНЕ НА МИГА" ... не е кой знае какво пожелание, но пък е от сърце :)

sunset_light
06-13-2008, 09:03
Моля ви помощ!Искам някакво готино пожелание за класната ни.Не сме последна година при нея,искаме да сложим картичка към цветето й.Мерси предварително
аз на наща класна бих и пожелал " ДА ПУКНЕ НА МИГА" ... не е кой знае какво пожелание, но пък е от сърце :)
:shock: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: !!!!!!!