PDA

View Full Version : Вталени черни дънки



monityY
06-12-2008, 18:59
Значи,обикалям из София и не си намирам това което търся..Толкова ли е трудно да се намерят едни изчестени черни дънки,с ниска талия (е не много де) вталени,с тесен крачол,тип цигара..Защо всичките са с някфи гадни блестящи гнусотии..Трябва да произвеждат дрехи за всякакви хора..Не всички харесват тия.. Айде да не казвам..Бих искала да питам,ако някое момиче от тука има такива дънки (не панталони) от къде си ги е взела в София и за колко пари (няма да е зле да не ми препоръчвате места като "мола";"сити центъра";"витошка") .. От такива места не пазарувам..Не разполагам и с такива пари...Просто ако знаете някое магазинче,ала бала където има за да не се лутам като лудите кажете..Ето днес обикалям из пиротска и още къде ли не..Няма такива и тфа си е..А и на пиротска 3 магазина на кръст :? .. Просто чакам предложения..Мерси :oops:

AliceSw
06-12-2008, 19:23
аз имах, бяха от гадна материя обаче и не ги нося почти вече, пък и не ги бях купила от София...

cvetelinaaa
06-12-2008, 19:26
хаха и аз спр мн време обикалях докато си намеря, защото и в моя град всички бяха с някви грозни блестящи неща които не ми допадат особено много, но накрая си намерих. поогледай, все някъде ще намериш. но не мога да ти помогна защото не съм от софия :?

TheNewReligion
06-12-2008, 19:29
Аз имам такива . Много са яки . Взех си ги от един магазин на пазара за 35лева . Изчистени , черни с ниска талия и тесен крачол. Много се харесвам в тях ! :grin: :grin: :grin:

Ms.Lonely
06-12-2008, 19:37
Еми , аз имам такива . Същите каквито ти описа , но ги взех за 80 лева от Витошка , но щом не пазарауваш от там няма да ти предлагам да потърсиш , тъй като изрично си предупредила да не го правим . Успех в намирането на дънките ! :)

monityY
06-12-2008, 19:43
Аз имам такива . Много са яки . Взех си ги от един магазин на пазара за 35лева . Изчистени , черни с ниска талия и тесен крачол. Много се харесвам в тях ! :grin: :grin: :grin:

Oт София ли?И кой пазар ако не е тайна,дай по точно описание :-o

eleink@
06-12-2008, 19:59
:-o

Gothique♫
06-12-2008, 20:19
хаха абе ей мн си тъпа като не искащ някои як магазин не се чуди че няма беднячка проста ходи си рови по кофитеЗатвори си тъпата уста,и спри да си избиваш коплексите ясно ли ти е!?За ква се мислиш,сиг пукната стотинка нямаш тука хората ще обиждаш!Момичето може да не иска от там да пазарува защото всичко е толкова натруфено че...Аман от селянки дето се мислят за нещо повече!

Ms.Lonely
06-12-2008, 20:21
хаха абе ей мн си тъпа като не искащ някои як магазин не се чуди че няма беднячка проста ходи си рови по кофите
Може да няма много пари за дрехи , но съм сигурна , че влага много средства в образуванието си , което е много по-важно от скъпите парцали !

In4iTu_
06-12-2008, 20:29
хаха абе ей мн си тъпа като не искащ някои як магазин не се чуди че няма беднячка проста ходи си рови по кофите

Доста тъпо изказване...не може всички да са богати, а и плюс това не мисля, че е толкова важно колко ти струват дънките..нали не ходиш гол..

Just_say_no
06-12-2008, 20:54
хаха абе ей мн си тъпа като не искащ някои як магазин не се чуди че няма беднячка проста ходи си рови по кофите

Намирисва ми на 13 годишно комплексирано пуберче :D :-D Мн зле...


Извинявам се, че не пиша по темата, но не съм от София. (а горното мнение ме разсмя и не се сдържах..)

hottie
06-12-2008, 20:55
изчистени дънки наистина трудно се намират - дори и на Витошка и в мола :(

ЕPu
06-12-2008, 20:59
Wrangler
в CCS на втория етаж. Имат точно дънки, често черни, прави надолу, перфектни...ама сещаш се, че цените са ебати космическите..

аз през зимата си намерих от Oviesse изчистени черни дънки за 36 кинта, ама тва през януари още...

pcdollsmimi
06-13-2008, 10:36
ami ako hodite nqkde s roditelite si v drug grad obikalqi okolo magazinite i moje da namersih no shete kofti ako ne sa tvoq razner :shock: inache az imam takiva mn sa gotini :-P

Nadelina
06-13-2008, 10:40
Interesno, no, kogato iskash neshto, trudno mojesh da si go namerish, kato ne ti haresva neshto - na vsqka krachka go ima. Az imam takiva dynki. Imam i beli daje (principno ne bqha izchisteni, no ot praneto syvsem im padna lyskavoto). No syjalqvam, che nqma da ti pomogna, prosto jiveq dalech ot Sofia.

pcdollsmimi
06-13-2008, 10:48
:)

Madn3s5
06-13-2008, 10:51
хаха абе ей мн си тъпа като не искащ някои як магазин не се чуди че няма беднячка проста ходи си рови по кофите

Намирисва ми на 13 годишно комплексирано пуберче :D :-D Мн зле...


Извинявам се, че не пиша по темата, но не съм от София. (а горното мнение ме разсмя и не се сдържах..)

+1 :shock: Ебати простащината :shock:

ra4ence
06-13-2008, 11:21
Разходи се по Пиротска и Графа. 100% би трябвало да има такива дънки. Аз до преди няколко дни не си бях купувала такъв тип, моите ги взех от Манго,за 90 лв, пък и пазарувам само от местата,които ти спомена,че не желаеш да ти предлагаме. Една приятелка си взима често от S&Z - има ги в Sky City и в началото на Графа също.
Успех с търсенето и евала,че не търсиш цигании,а изчистено моделче :)

DisciplineAndOrder
06-13-2008, 11:31
абе отиваш на Красно село,там във всяко магазинче има такива.

NH3
06-13-2008, 12:40
Манго,за 90 лв,


хахахаха

1. Манго е най гадната марка дрехи съществувала някога
2. 90 лв никога няма да дам за няква гнусна фешания или за марка от ранга на Манго
3. незнам кво му се кефите , но манго е урина


Terra Nova RULZZZZZZZZZZ :lol: :lol:

ra4ence
06-13-2008, 13:57
Каквито са в Манго, такива са в Терранова, на която даже не си написал правилно името. Едни и същи са според мен.
А това,че нямаш пари да си ги позволиш е твой проблем. Не значи,че трябва да плюеш по дадена марка.
Късмет...и дано поне разбираш от мъжките марки

viki_beb4ety
06-13-2008, 18:35
Izvinqvai 4e spomenavam Mall-a i City centara no v Mall-a ima v Terranova i Tally weidjl takiva dunki kakvito tursish i cenite sa ot 30 i nqkolko do 70 lv ne pove4e i sa to4no takiva kakvito opisvash a v city centara ima v Oviesse takiva pak na takiva ceni. Uspeh :)

_FaShIoN_
06-13-2008, 19:32
Ми ти точно там където каза че не ходиш ги има...днеска бях в mall-а и имаше такива дънки почти навсякъде,на Витошка също има... :D

monityY
06-14-2008, 11:02
Дааа... ама баща ми кфо да го правя ?Повече от 45 лева за дънки няма да ми даде.... А аз не работя за да имам пари и да си позволя нещо по скъпо..Някой спомена нещо за красно село..Ще обиколя и там ..Но нз..

adizitk1
06-14-2008, 12:15
Потърси на женския пазар.

monityY
06-15-2008, 10:31
Потърси на женския пазар.

Търсих..няма :o

fiama
06-15-2008, 10:36
Аз още зимата си намерих такива тъмносини, почти черни изчистени дънки, много добре излгеждат и добре ми седят. Но си ги взех от Пловдив. Права си, че подобни модели и то на достъпни цени много трудно се намират. Иначе черни лъскавки сатенение панталони- бол!

preichetoy
06-15-2008, 10:47
Взех си за 31 от кооперативния в Люлин, единствените качествени дънки, които съм си купила оттам... но беше зимата. Сега и аз търся, щото онези ги скъсах, но никъде не намирам, така де, намерих в Теранова за 45, но не ми станаха :D на дебелия задник.

Isabelle
06-15-2008, 16:24
още от зимата имам такива. Има ги навсякъде

preichetoy
06-15-2008, 16:30
Е да, зимата ги имаше.

TheNewReligion
06-15-2008, 16:33
Потърси на женския пазар.
:shock: :shock: :shock: :shock:

mirelS
06-15-2008, 16:43
E kak taka s niska taliq puk vtaleni ? :-o

preichetoy
06-15-2008, 16:45
мирелС, ама те не знаят явно кво означава вталено... Идва от талия.. ама авторката има предвид, тип циграка

Lafeee
09-14-2009, 10:28
Днес си взех такива черни вталени дънки изчистени от люлин в търговския на най-долния етаж...много са яки,провери там..цената е 37 лв,според мен е екстра :grin: :smt001

InisMona
09-14-2009, 10:51
ахм...втора употреба?...по-големите секънд хендове...за 45лв три чифте ще си вземеш... :D
ако си против вторите употреби,да,на красно село има хубави 30до 60лв .... и на кооперативния(така ли се пише :lol: )ама там аз гледах по сергиите някви по-панталонести....ами не баш дънки...ама той е гУлем пазяр....така че се ше намериш...
но аз пак ти препоръчвам 2-те ръце :D

shakira96
09-14-2009, 11:24
Еми аз вчера си взех черни дънки вталени. Виж на "Илиянци". Взех ги за 20 лв. Не си спомням номера на магазина- вътре имаше едни закачени пликове на ZARA. Магазина беше съвсем блиго до някакво кафе.

Neopitom3na
09-14-2009, 11:26
аз имам такива тъмни, цигара... от вътрешната страна на крачола има сив шев и това е.. купих си ги от Варна :)

therichbitch
09-14-2009, 11:41
б Теранова има, 40лв са ако не се лъжа

bori96
09-14-2009, 12:06
И аз си търсех такива и онзи ден си намерих :grin: . Наистина доста трудно се намират такива. Относно темата не знам къде на теб ти е удобно за тези дънки да се разхождаш и не мога да ти помогна ...

mokka
09-14-2009, 12:33
Темата е от миналата година....

POLLINA
09-14-2009, 12:42
Каквито са в Манго, такива са в Терранова, на която даже не си написал правилно името. Едни и същи са според мен.
А това,че нямаш пари да си ги позволиш е твой проблем. Не значи,че трябва да плюеш по дадена марка.
Късмет...и дано поне разбираш от мъжките марки
как може изобщо да ги сравнявате :shock:

Lafeee
09-14-2009, 13:26
Днес си взех такива черни вталени дънки изчистени от люлин в търговския на най-долния етаж...много са яки,провери там..цената е 37 лв,според мен е екстра :grin: :smt001

btw да не влезнеш в магазина за 2ра употреба ;дд до него има един с некви манекени...

titinkaa
09-14-2009, 16:55
аз днес си взех такива ама не са баш черни ами мн мн тъмни почти черни и изчистени само на десния джоб има две букви и тва е :)

ThedramaQueen
09-14-2009, 17:39
хаха абе ей мн си тъпа като не искащ някои як магазин не се чуди че няма беднячка проста ходи си рови по кофитеЗатвори си тъпата уста,и спри да си избиваш коплексите ясно ли ти е!?За ква се мислиш,сиг пукната стотинка нямаш тука хората ще обиждаш!Момичето може да не иска от там да пазарува защото всичко е толкова натруфено че...Аман от селянки дето се мислят за нещо повече!

aide kompleksite da si gi izbivate na drugo mqsto.

LovEsIckk
09-14-2009, 17:40
Преди няколко дена си взех такива,но не съм от София..

DeteNaDiavola
09-14-2009, 17:44
миналата година, есента, на Женския пазар видях такива, но сега.. не знам.. може и да има все още ..

Kras4eto_lp
09-14-2009, 18:34
Каквито са в Манго, такива са в Терранова, на която даже не си написал правилно името. Едни и същи са според мен.
А това,че нямаш пари да си ги позволиш е твой проблем. Не значи,че трябва да плюеш по дадена марка.
Късмет...и дано поне разбираш от мъжките марки
как може изобщо да ги сравнявате :shock:
И аз това се чудя....дънките на Теранова са пълен боклук докато от тези на Манго аз лично съм много доволна :D

cactus
09-14-2009, 18:35
манго поне според мен няма нищо общо с теранова...
а само като се сетя в теранова как мирише и ми се повдига всеки път като чуя тва име

sladi4ka_qni4ka
09-15-2009, 11:52
ии и аз си търсих такива и си ги намерих в моя град ,който е 100 пъти по - малук от София .. просто е невъзможно там да няма ....

nesuni
09-15-2009, 16:17
мила ако ти се идва до гице делчев :D аз си намерих просто перфектни същите които ти искаш (:

YellowSunset
09-15-2009, 16:30
Приятелката ми си взе такива.Страхотни са :grin: . За 25лв. от един магазин срещу мола,Надия стайл се казва.Не съм сигурна обаче дали още ги има.. :(

Jamalska
09-16-2009, 07:00
Секънд хендиии...и аз нещо такова си търсех за бачкане,има много.Вчера си взех едни супер добри за 7лв.

sarityy
09-16-2009, 09:30
насякъде ги има тези дънки за които си писала,че търсиш :) аз съм от малък град и пак ги има! проблема при мен е,че малките номера са изкупени :D

barbapapas
09-16-2009, 11:01
Точно по същото описание си взех такива дънки преди една година на Mango - 16 лв , другите бяха почти същите модели, но доста по-скъпи, явно съм хванала намалението и определено си заслужаваха, все още не са мръднали :)

casey
09-16-2009, 14:07
Аз търсих в Пловдив и никъде не намерих такива - все са някъкви гадни... Иначе ако искаш можеш да потърсиш в някой сайт...
http://www.aukro.bg/54648-dnki-pantaloni.html

Rhype
09-19-2009, 13:50
Ето един съвет : )

Вземи си най-обикновенни изчистени дънки ,които ти стават.После ги занеси на шивач и ще ти свие на крачолите :) и няма да ти излезе скъпо.Даже някой лев може да спестиш.

Swe3ty5
09-19-2009, 20:02
Не съм от София, от Варна съм, но да ти кажа аз края на това лято си взех такива черни дънки с ниска талия изчистени, Маркови, за 20 лева от Мола!! Просто хванах намалението! Има много видове и там в Мола със сигурност ще намериш нещо ефтино, което търсиш!! :)

thedarkkiss
09-21-2009, 13:27
не мога да ти помогна аз имам но са панталони :(

Jamalska
09-21-2009, 20:31
Ето един съвет : )

Вземи си най-обикновенни изчистени дънки ,които ти стават.После ги занеси на шивач и ще ти свие на крачолите :) и няма да ти излезе скъпо.Даже някой лев може да спестиш.
Ако кажеш па къде има такиваа...аз само скинита срещам.

your_secret
09-21-2009, 20:53
Аз имам мн тъмно сини и сиви, съвсем изчистени, ама нз откъде са ми 8-)

sladkotykate
09-22-2009, 06:42
хих аз от магазин SPRIDER си купих такива дънки - 35 лв.,но магазина се намираше на Витошка а ти не желаеш от там..мини през Илиенци-може да намериш със сигурност :)

anity92
09-22-2009, 10:21
аз си взех наскоро такива от Престижа в град Бургас за 54 лева ама стоят супер готино и са много удобнии :) :P

monka
09-22-2009, 10:32
аз си взех наскоро такива от Престижа в град Бургас за 54 лева ама стоят супер готино и са много удобнии :) :P

Направо се разочаровах от този магазин!Преди ходихме да си пазарим там, защото беше евтино.Сега отивам и най-евтините, които видях бяха 40лв...освен това от тях почти нямаше номерация.Казах си, че няма да давам толкова пари за един парцал, обиколих 1000 магазина и все скъпи дънки.2 седмици обикалях и на края си взех от Престиж за 45 лева...Толкова са надуле цените, че чак ме е яд!!!!

cookie_master
09-22-2009, 17:20
Вчера си купих точно такива от Красно село,един магазин по средата на пазара :) .Там има много готини моделчета,най-често от там си купувам дънки,защото са качествени и не са скъпи :) .Цената на дънките беше 40 лв.

tonie__
09-22-2009, 17:21
купих си от Tally Weijl от намалените за 40 лева вчера :)

meche95
09-22-2009, 17:28
ХОРААА ТЕМАТА Е ОТ 2008 :D :D :D :D :D :D :D

twilightHeart
09-22-2009, 18:25
хаха абе ей мн си тъпа като не искащ някои як магазин не се чуди че няма беднячка проста ходи си рови по кофите

Ех, боже! Не може без да се обади някоя комплексирана селяндурка! Ти пък, като пазаруваш от скъпите магазини (ако изобщо е вярно и не се правиш на интересна) се вижда колко мозък имаш. Егати и простащината!

anity92
09-29-2009, 13:45
аз си взех наскоро такива от Престижа в град Бургас за 54 лева ама стоят супер готино и са много удобнии :) :P

Направо се разочаровах от този магазин!Преди ходихме да си пазарим там, защото беше евтино.Сега отивам и най-евтините, които видях бяха 40лв...освен това от тях почти нямаше номерация.Казах си, че няма да давам толкова пари за един парцал, обиколих 1000 магазина и все скъпи дънки.2 седмици обикалях и на края си взех от Престиж за 45 лева...Толкова са надуле цените, че чак ме е яд!!!!


ми да ти кажа че вече в Престижа не се намират много евтини дънки. ако са евтини ще са сигурно някакви грозотии ;x .. Аз даже като си купих тези вталените черни дънки се наложи само тях да взема а не както си бях наумила да си купувам два чифта .. не ми се даваха въобще 100 лева за два чифта дънки :? въобще не си заслужават парите тия дънки ама какво да се прави .. няма начин просто :)

monka
09-29-2009, 14:17
аз си взех наскоро такива от Престижа в град Бургас за 54 лева ама стоят супер готино и са много удобнии :) :P

Направо се разочаровах от този магазин!Преди ходихме да си пазарим там, защото беше евтино.Сега отивам и най-евтините, които видях бяха 40лв...освен това от тях почти нямаше номерация.Казах си, че няма да давам толкова пари за един парцал, обиколих 1000 магазина и все скъпи дънки.2 седмици обикалях и на края си взех от Престиж за 45 лева...Толкова са надуле цените, че чак ме е яд!!!!


ми да ти кажа че вече в Престижа не се намират много евтини дънки. ако са евтини ще са сигурно някакви грозотии ;x .. Аз даже като си купих тези вталените черни дънки се наложи само тях да взема а не както си бях наумила да си купувам два чифта .. не ми се даваха въобще 100 лева за два чифта дънки :? въобще не си заслужават парите тия дънки ама какво да се прави .. няма начин просто :)

Да, тия дето са под 40лв са супер зле или нямат номерация...Направо не знам какво им става на тия хора, кви са тия цени, кви са тия чудеса?! То така става, че и да искаш да си вземеш нещо на нормални цени не можеш.

anity92
10-18-2009, 15:01
аз си взех наскоро такива от Престижа в град Бургас за 54 лева ама стоят супер готино и са много удобнии :) :P

Направо се разочаровах от този магазин!Преди ходихме да си пазарим там, защото беше евтино.Сега отивам и най-евтините, които видях бяха 40лв...освен това от тях почти нямаше номерация.Казах си, че няма да давам толкова пари за един парцал, обиколих 1000 магазина и все скъпи дънки.2 седмици обикалях и на края си взех от Престиж за 45 лева...Толкова са надуле цените, че чак ме е яд!!!!


ми да ти кажа че вече в Престижа не се намират много евтини дънки. ако са евтини ще са сигурно някакви грозотии ;x .. Аз даже като си купих тези вталените черни дънки се наложи само тях да взема а не както си бях наумила да си купувам два чифта .. не ми се даваха въобще 100 лева за два чифта дънки :? въобще не си заслужават парите тия дънки ама какво да се прави .. няма начин просто :)

Да, тия дето са под 40лв са супер зле или нямат номерация...Направо не знам какво им става на тия хора, кви са тия цени, кви са тия чудеса?! То така става, че и да искаш да си вземеш нещо на нормални цени не можеш.



да цените наистина са супер високи .. номерациите са под сякаква критика .. но наскоро разбрах и то от сигурен източник 8-) че по принцип дрехите в Престиж си идват на нормални цени и след това вече всичко се продава с 300% надценка ;xx а то тфа 300% си е бая много и после кфо няма да се ядосваш .. отиваш в димитровград и сигурно ще си намериш 2 чифта за тия 50-60 лева че и нагоре 8) ..


бтв ако искаш пиши ми на лично да си разменим скайповете че да не превръщаме темата в чат :-D :P

bilqnavod
10-18-2009, 16:05
Хе, Хе взех си едни страхотни черни, изчистени от Стара Загора. Аз не мога сда разбера защо смятате, че само в София има хубави дрехи?

petiam
10-18-2009, 17:40
аз имам, но не съм от София. взех си ги някъде за около 30 лв