PDA

View Full Version : Знаете ли нещо за това?!



sykrovishteto
06-12-2008, 19:42
Добър вечер!Може би мястото на темата ми не е точно тук,но това е най-посещавания форум и за това пиша тук :) Знам,че няма да получа на 100% компетентно мнение,но ще съм благодарна да видя отговорите ви!Става въпрос за това,че много скъпо за мен момиче има проблем...има някаква раничка,която и е от доста удавна но не е представлявала проблем,изгаряли са и е няколко пъти и било съвсем безобидно.Да обаче сега тази раничка се е възпалила(намира се на някаква тръба м/у яичника и матката) изпизали са и хапчета и вагинални свещички.Та знаете ли подобен случай и вие,дали е опасно след като са се взели мерки веднага,всичко което знаете по въпроса ще съм ви благодарна ако го споделите,понеже съм много притеснена за нея и ми е много тъжно :( Ще чакам коментари отностно проблема!

VerryBerry
06-12-2008, 19:45
Не съм лекар и наистина няма да мога да ти дам компетентен отговор..но нека си направи изследвания,защото такъв тип ранички може да доведе до сериозно последствия и безплодие

sykrovishteto
06-12-2008, 19:49
Изследванията вече са и направени и за това и изписаха лекарства.Лечението и ще е било доста скъпо.. :(

jotitu
06-12-2008, 19:50
Добър вечер!Може би мястото на темата ми не е точно тук,но това е най-посещавания форум и за това пиша тук :) Знам,че няма да получа на 100% компетентно мнение,но ще съм благодарна да видя отговорите ви!Става въпрос за това,че много скъпо за мен момиче има проблем...има някаква раничка,която и е от доста удавна но не е представлявала проблем,изгаряли са и е няколко пъти и било съвсем безобидно.Да обаче сега тази раничка се е възпалила(намира се на някаква тръба м/у яичника и матката) изпизали са и хапчета и вагинални свещички.Та знаете ли подобен случай и вие,дали е опасно след като са се взели мерки веднага,всичко което знаете по въпроса ще съм ви благодарна ако го споделите,понеже съм много притеснена за нея и ми е много тъжно :( Ще чакам коментари отностно проблема!

kaji i da si pita lekarkata i da ti kaje posle na tebe 4e ne mi se gadae

Yallama
06-12-2008, 21:35
Добър вечер!Може би мястото на темата ми не е точно тук,но това е най-посещавания форум и за това пиша тук :) Знам,че няма да получа на 100% компетентно мнение,но ще съм благодарна да видя отговорите ви!Става въпрос за това,че много скъпо за мен момиче има проблем...има някаква раничка,която и е от доста удавна но не е представлявала проблем,изгаряли са и е няколко пъти ...
1ва фаза сифилис :D :D

Lady_B_
06-12-2008, 22:01
Няма нищо страшно ! Възможно да се възпалява от време на време, но трябва да и направят изследвания за бактерии (каквото съм обедена, че са и пуснали). Да приемат се медикаменти известно време и всичко е ток! Кажи й да не се притеснява и ти също. Успех ;)

firesnow
06-12-2008, 23:28
Изследванията вече са и направени и за това и изписаха лекарства.Лечението и ще е било доста скъпо.. :(

мила в тая държава нищо евтино няма
радвай се че има лечение

crimpson_scarlett
06-13-2008, 06:52
Ами аз също съм имала раничка. Само че доколкото знам такива ранички се намират на шийката на матката, а не на някаква тръба между матката и яйчника. Раничката просто ми мазаха на 2 пъти с лекарство и мина много лесно. Не са я горили или нещо такова.
Въпреки че веднъж е излекувана, тя може да се възпали отново при всяко странична инфекция като гъбичките напримерно. Затова всяка инфекция колкото и да ви си струва незначителна трябва да се лекува навреме.