PDA

View Full Version : Въпрос към всички



djidjibidji
06-12-2008, 20:05
Искам да ви попитам имате ли представа , защо като се гушкам с приятелката ми или почнеме да се целуваме някакси по нежно и по-хубаво и ми става оная работа... и като ми поседи известно време надървен се появява някаква течност (не сперма) , подобна на тази , която става като се възбудят момичетата , безцветна ?? Тва нормално ли е ,щото не може секи път да правиме секс и после на гащите ми се появяват некви леко мокри петанца се едно съм се опикал ? :lol: :o :-o

SpOrTs_GiRl
06-12-2008, 20:07
Нормално е. Предеякулационна течност. Няма да умреш от нея. Като тази, когато момичето се възбуди, само че състава й, разбира се, е по-различен .. Съдържа малък брой сперматозоиди .. Няма как да "я спреш" .. .. Сменяй си бельото често и няма да имаш проблеми .. ;)

FeelMyPain
06-12-2008, 20:10
Нормално е. Предеякулационна течност. Няма да умреш от нея. Като тази, когато момичето се възбуди, само че състава й, разбира се, е по-различен .. Съдържа малък брой сперматозоиди .. Няма как да "я спреш" .. .. Сменяй си бельото често и няма да имаш проблеми .. ;)

Мойто момиче въобще не е така...Тая предеякулационна течност не потича веднага като прегърнеш приятелката си...И като са на кафе как ще си смени бельото ако не е тайна?Ще си носи в торбичка ли? :D :D

parkourgirlss
06-12-2008, 20:15
Абе ... вие не сте наред :-D

SpOrTs_GiRl
06-12-2008, 20:16
Нормално е. Предеякулационна течност. Няма да умреш от нея. Като тази, когато момичето се възбуди, само че състава й, разбира се, е по-различен .. Съдържа малък брой сперматозоиди .. Няма как да "я спреш" .. .. Сменяй си бельото често и няма да имаш проблеми .. ;)

Мойто момиче въобще не е така...Тая предеякулационна течност не потича веднага като прегърнеш приятелката си...И като са на кафе как ще си смени бельото ако не е тайна?Ще си носи в торбичка ли? :D :D
А бее мойто момче, наясно съм.. :D .. За бельото говоря по принцип, за кво да му е мокро в гащите, нека си ги сменя. :D .. .. А като започнат да се целуват "малко по-нежно" както акзва той е нормално да му потече .. :D .. а за прегръдките не знам .. може и лимонада да е .. ;)

Drebnoto_f
06-12-2008, 20:17
:razz: :razz: :razz: :razz: тръгнали секс да правят не знаят пикай ли им се ко им се прай тцтцт :razz: :razz: :razz: :razz:

FeelMyPain
06-12-2008, 20:23
Нормално е. Предеякулационна течност. Няма да умреш от нея. Като тази, когато момичето се възбуди, само че състава й, разбира се, е по-различен .. Съдържа малък брой сперматозоиди .. Няма как да "я спреш" .. .. Сменяй си бельото често и няма да имаш проблеми .. ;)

Мойто момиче въобще не е така...Тая предеякулационна течност не потича веднага като прегърнеш приятелката си...И като са на кафе как ще си смени бельото ако не е тайна?Ще си носи в торбичка ли? :D :D
А бее мойто момче, наясно съм.. :D .. За бельото говоря по принцип, за кво да му е мокро в гащите, нека си ги сменя. :D .. .. А като започнат да се целуват "малко по-нежно" както акзва той е нормално да му потече .. :D .. а за прегръдките не знам .. може и лимонада да е .. ;)

Не е нормално от една целувка чак предеякулационна течност да ти потече...Да ти стане оная работа може :oops: .. И все пак тва ми напомня "Американски Пай" дето оня само докато легна върху нея и 2 пъти свърши :D :D

Mc_to
06-12-2008, 20:25
Искам да ви попитам имате ли представа , защо като се гушкам с приятелката ми или почнеме да се целуваме някакси по нежно и по-хубаво и ми става оная работа... и като ми поседи известно време надървен се появява някаква течност (не сперма) , подобна на тази , която става като се възбудят момичетата , безцветна ?? Тва нормално ли е ,щото не може секи път да правиме секс и после на гащите ми се появяват некви леко мокри петанца се едно съм се опикал ? :lol: :o :-o


da s16toto i pri men spx

Yallama
06-12-2008, 21:16
Искам да ви попитам имате ли представа , защо като се гушкам с приятелката ми или почнеме да се целуваме някакси по нежно и по-хубаво и ми става оная работа... и като ми поседи известно време надървен се появява някаква течност (не сперма) , подобна на тази , която става като се възбудят момичетата , безцветна ?? Тва нормално ли е ,щото не може секи път да правиме секс и после на гащите ми се появяват некви леко мокри петанца се едно съм се опикал ? :lol: :o :-o
тва е понеже си изключително плодоспособен и ти се патка като на животно :D :D

Xtuning
06-12-2008, 21:26
Абе ... вие не сте наред :-D

определено :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Lady_B_
06-12-2008, 22:05
Нормално е. Предеякулационна течност. Няма да умреш от нея. Като тази, когато момичето се възбуди, само че състава й, разбира се, е по-различен .. Съдържа малък брой сперматозоиди .. Няма как да "я спреш" .. .. Сменяй си бельото често и няма да имаш проблеми .. ;)

+1

firesnow
06-12-2008, 23:24
oпределено не седи легнал :)
ама течности не съм мяркал
научааш се да плуваш и няаш грижи :P

sh3_1s_7h3_0n3
06-13-2008, 06:25
Когато си много възбуден и малкият ти приятел изпуска една такава прозрачна течност, която се нарича предеякулационна. Напълно нормално е. Освен това тя не е в промишлени количества, така че няма нищо общо с 'опикаването'. От няколко капки толкова няма да подгизнеш, спокойно. :)

LeDeNa^pRiNcEsKa
06-13-2008, 06:34
ем че сложи си преврзка :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: луда работа сте вие момчетата :P :D :D

Nadelina
06-13-2008, 06:56
Qvno dosta haresvash priatelkata si, zashtoto samo ot nejna celuvka ili pregrydka se vyzbujdash mnogo. Moje da e zashtoto ot skoro vodish polov jivot. Tova e predeqkulacionna technost, kakto kazaha predi men. I e syvsem malko, ne vqrvam da e chaaaak kato da si opikan.