PDA

View Full Version : Животът ми.



Gabriell
06-12-2008, 20:30
Имам най-ужасният проблем които мога да се сетя.
Момичето с което съм сега е жената на моят живот просто го чувствам,
цял живот няма да спра да я обичам.
Тя също ме обича...
До тука всичко чудесно но....с нея сме толкова различни на мене това няма да бъде фактор да спра да я обичам,но дали за нея ще бъде???
Този въпрос ме измъчва всеки ден,всчка нощ....
Просто не искам да я изгубя,защото знам ,че без нея няма да мога да продължа да се боря с този труден живот....
Не ви моля за помощ или съвет,защото знам ,че не съществува никакъв отговор освен ВРЕМЕТО...

BigFakeSmile
06-12-2008, 20:59
abe ne se trevoji za tova, ako naistina se obi4ate tova nqma da e problem, nali znae6-protivopolojnostite se privli4at! :)

babity
06-12-2008, 21:58
искам да ти кажа, че изпитвам абсолютно същото към сегашният си приятел, обаче... и ние нямаме нищо общо... В началото адски много ме притесняваше това, непрестанно го мислех, измъчваше ме, преследваше ме и си мислех, че връзката ни е обречена. Спокойно, дишай... просто не мисли за това. Погрижи се да поддържаш разговорите, интересувай се или поне разпитвай за нейните неща (а ако толкова са ти безинтересни може просто да се преструваш на добър слушател, само следи отговорите за да не я питаш неща, които в предното изречение ти е казала!) и това е... няма кой знае какво!

Ou7taControL
06-13-2008, 01:00
щом се обичате едва ли ще ви попречи, постарай се да не спориш много с нея когато имате различни мнения и всичко ще е ок

MoonAngel
06-13-2008, 03:28
Няма страшно - противоположностите се привличат. Не мисли за това, така може да предизвикаш това, което не искаш. Просто се наслаждавай на връзката ви, пък какво ще стане ще се види.

Wrathchild
06-13-2008, 03:34
И ти ли си от онея, дето имат онзи синдром 'ако нямам проблеми, все ще измисля за какво да се притеснявам'?

miss_asi
06-13-2008, 05:12
И какво като сте различни щом се обичате ви обединява най-важното -любовта.Така че споко бе човек.

sh3_1s_7h3_0n3
06-13-2008, 06:36
Докато не спреш да мислиш, че ще я изгубиш, нито ще усетиш красотата на връзката ви, нито ще я задържиш до себе си още дълго. Този твой страх ще доведе единствено до по-скорошна раздяла, защото ще започнете да се карате за глупости, ще я ревнуваш нереално много, ще й правиш изречения за най-малкото нещо... и колкото много да искаш да си с нея, толкова ще я отблъскваш от себе си. От теб зависи. Не саботирай сам връзката си.

w0sh
06-13-2008, 07:17
Нека позная. Ти си на 15, тя е на 14, ходите от 3 дни и ще се обичате цял живот.
След една година като ти писне от нея пак ще си говорим.

SINDEL
06-13-2008, 07:38
Поредният, който вместо да се радва, 4е е щастлив, си измисля проблеми.
4овек, не е толкова трудно, дори и да нямате много общо. Вси4ко опира до това колко толерантни сте и двамата и доколо можете да правите компромиси - един път да правите нещо, което ще ти хареса на теб, друг път - това, което тя оби4а. Просто е. Освен това, колкото и да сте разли4ни, винаги може да се окаже, 4е имате на какво да се нау4ите взаимно и какво да си предложите. Може да я запалиш по нещо, което ти харесва на теб, и обратното. Стига да не сте като коне с капаци и всеки да гледа само себе си.

MiMcHeToOo
06-13-2008, 08:26
Противоположностите се привличат ;)

pet_14
06-13-2008, 08:57
Мииииииииииии....да времето ще покаже и "противоположностите се привличат...."

Lost_Kiss
06-13-2008, 09:05
abe ne se trevoji za tova, ako naistina se obi4ate tova nqma da e problem, nali znae6-protivopolojnostite se privli4at! :)

+ one

Al3ksandra
06-13-2008, 09:20
Докато я има надеждата я има и вярата.. Докато я има светлината всичко е прекрасно.. но когато дойде мрака си отива всичко... :(
Не мисли толкова много за това, радвай се на момента защото живота е кратък. И ако както твърдиш че и тя СЪЩО те ОБИЧА, не вярвам различията по между ви да ви разделят... ;)

Al3ksandra
06-13-2008, 09:44
Докато я има надеждата я има и вярата..

на накрая и двете умрат

Умират ако не успееш да ги запазиш :(

MonSitY
06-13-2008, 09:53
не мисля че това е огормен проблем защото ако те обича достатъчно както ти нея обичаш няма да се откаже да бъдете заедно.прави повече компромиси щом се притесняваш,но не я оставай да ти се качи на главата!!Успех!!! :)

Gabriell
06-13-2008, 10:40
Искам да дам отговор на едно от изкаванията.
Аз съм на 19 ,а тя е на 17 и сме заедно от 9 месеца.