PDA

View Full Version : Как да го кажа на едно момиче



Hexo
06-12-2008, 20:35
Здравейте, четох доста из форума. Но така и не намерих правилния начин, знам че трябва всичко да се случи ненагласено. Но как да кажа на едно момиче, че го обичам. Разбрах от нейна приятелка, че тя също има нещо към мен, но ме смята за доста притеснителен. Аз попринцип съм доста общителен, но незнам какво да си говоря с нея. Как да се държа с нея, и кога ли ще е подходящия момент да й го кажа.

haterkata
06-12-2008, 21:12
виж сега...1.трябваше да кажеш дали ходите или поне дали се зарибявате,2.ужери се дали наистина я обичаш или я харесваш,3.давай смело защото по добре е да съжеляваш че си направил и нещо и са те отрязали отколкто да съжеляваш че даже не си опитал.Аз ти пожелавам успех и дано и момичето да изпитва същото към тебе 8)

jujulinkaa
06-13-2008, 05:29
3.давай смело защото по добре е да съжеляваш че си направил и нещо и са те отрязали отколкто да съжеляваш че даже не си опитал.

+1 :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-13-2008, 05:43
Вчера имаше тема, в която посланието беше "Споделяйте чувствата си навреме, преди всичко да е свършило", можеше да си направиш труда да я прочетеш. Но в никакъв случай не казвай, че я обичаш. Първо защото ще се стресне и може би отдръпне, второ защото по поста ти личи, че не я познаваш => няма как да не я излъжеш, ако й изръсиш подобно нещо.
А ако онова момиче, 3-ият човек, замесен тук, толкова разбира, нека ви сватоса, де... Не може някой така да се вре в чуждите работи, без да се опита да помогне...

ILY
06-13-2008, 05:52
както казаха е хубаво да знаеш дали я обичаш или я харесваш ... а когато трябва да и кажеш сам ще разбереш .. :P не планирай и не подбирай диалози от сега :D .. мисли на момента 8-) 8-)

miss_asi
06-13-2008, 06:05
виж сега...1.трябваше да кажеш дали ходите или поне дали се зарибявате,2.ужери се дали наистина я обичаш или я харесваш,3.давай смело защото по добре е да съжеляваш че си направил и нещо и са те отрязали отколкто да съжеляваш че даже не си опитал.Аз ти пожелавам успех и дано и момичето да изпитва същото към тебе 8)
+1

nevito0
06-13-2008, 14:22
по-добре не го предвиждай..изчакай подходящия момент и и го кажи неочаквано..но ако не изпитваш това чувство към нея по добре недей да я лъжеш..мн е глупаво да кажеш на някого,че го обичаш,без да го чувстваш.. :-o

w0sh
06-13-2008, 14:26
не я обичаш

comics
06-13-2008, 14:29
кажеш ли на момиче, че го обичаш, преди да сте тръгнали, просто забрави за нея ;)

GameMaster
06-13-2008, 14:31
Emi shtom i tq ima neshto kym teb davai smelo ne se protesnqvai no ne kazvai che q obichash de.Uspeh ;-)

yuyuto
06-13-2008, 14:59
Здравейте, четох доста из форума. Но така и не намерих правилния начин, знам че трябва всичко да се случи ненагласено. Но как да кажа на едно момиче, че го обичам. Разбрах от нейна приятелка, че тя също има нещо към мен, но ме смята за доста притеснителен. Аз попринцип съм доста общителен, но незнам какво да си говоря с нея. Как да се държа с нея, и кога ли ще е подходящия момент да й го кажа.
Щом и тя си те харесва, за нея всеки момент ще е подходящ... Давай, казвай й, че мълчанието само обърква нещата... Аз съм си жив пример... :( Просто си го представям (мечтая си ест.)... Няма значение кога ще ми го каже, а че ще ми го каже... [just dreaming]

Hexo
07-31-2008, 18:41
Само да вметна... казах и го, ходихме...дори вече скъсахме....нещо не беше за мен това момиче :?

sasha_90
07-31-2008, 18:45
Ако те мисли за притиснителен-докажи й,че не си!
Как да се държиш с нея-нормално,не се прави на идиот.
Кога е подходящото време да й кажеш за чувствата си?-възможно най-скоро.
Не искаш някой да ти я открадне,нали?Тогава действай.

BaiToq
07-31-2008, 18:45
Как да и го намандахерцаш ли? 8-)
Не ,бе пич,ако ходите ,просто и кажи,
докато сте на някое готино място:
"Еди-коя си-мисля,че те обичам."
По-просто от това???
Ако не сте гаджета-
не се излагай.

sladur4etyYy
07-31-2008, 18:49
Само да вметна... казах и го, ходихме...дори вече скъсахме....нещо не беше за мен това момиче :?

:shock: ама как е възможнооооо?! та нали я обичашееееее ?! :shock:

мн си зле. а поне дано спреш да употребяваш думи, без да им знаеш значението

BaiToq
07-31-2008, 18:50
Само да вметна... казах и го, ходихме...дори вече скъсахме....нещо не беше за мен това момиче :?
:grin: :grin: :grin:
Този беше идиот,КЛЮЧ. :shock:

tuzaro
07-31-2008, 19:01
ти си с психични отклонения...

Love0nlyMyself
07-31-2008, 19:06
haterkata

виж сега...1.трябваше да кажеш дали ходите или поне дали се зарибявате,2.ужери се дали наистина я обичаш или я харесваш,3.давай смело защото по добре е да съжеляваш че си направил и нещо и са те отрязали отколкто да съжеляваш че даже не си опитал.Аз ти пожелавам успех и дано и момичето да изпитва същото към тебе


+1[/quote]

Claustrophobia
07-31-2008, 19:08
ОМГ! Колко си тъп :D Обичаш баба ти..
А са па не била за теб..Ти знаеш ли кво искаш въобще.. тъпчо!