PDA

View Full Version : как да деиствам?



herok
06-13-2008, 07:49
зна4и проблема е такъв 4е харесвам едно моми4е от няколко дена ама наистина много. с нея сме се виждали само 1 път и то покраи общи приятели даже незнам дали ми знае името и сега мисля да си направя регистрация в impulse за да и взема скаипа и ако успея как то4но да и покажа 4е я харесвам и искам да излезем и ако се съгласи да излезем как да деиствам.

Модерирано от Бандитка по т.7 от правилата

miss_asi
06-13-2008, 07:52
А как прецени че за няколко дни я харесваш?!Като се видите пак лично й поискай скайпа и така започнете да си пишете :) тва е толкова ли и трудно?!

herok
06-13-2008, 07:57
А как прецени че за няколко дни я харесваш?!Като се видите пак лично й поискай скайпа и така започнете да си пишете :) тва е толкова ли и трудно?!
не мисля 4е 6те се видим за6тото тя само 1 път е идвала на мястото кадето се сабирам аз... ако и зема скаипа как да я заговоря и да и да и покажа 4е я харесвам без да бъда натрап4ив

miss_asi
06-13-2008, 08:03
А как прецени че за няколко дни я харесваш?!Като се видите пак лично й поискай скайпа и така започнете да си пишете :) тва е толкова ли и трудно?!
не мисля 4е 6те се видим за6тото тя само 1 път е идвала на мястото кадето се сабирам аз... ако и зема скаипа как да я заговоря и да и да и покажа 4е я харесвам без да бъда натрап4ив
Както говориш със другите си фр.Здравей\Здрасти!Все пак си момче измисли нещо.

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-13-2008, 08:08
Запетайки?

miss_asi
06-13-2008, 08:10
Запетайки?
Какви запетайки?! :?:

Carlos
06-13-2008, 08:15
излезте и я фани за гъзъ за да разбере какво чувстваш
Много ли си оригинален? Ей тей като ти съдя по снимките, надали много разбираш от отношенията между момче и момиче... Мяза по скоро гейче да си! Като нямаш какво да кажеш си трай! Аман от идиоти като теб!!!

06-13-2008, 08:46
emi na4i az se zapoznah..predi okolo 1,2 mes s edno mom4e..pak s obshti priqteli...i ne mu znaex skypa do skoroo...prosty mi potrqbva po rabota...ii kato zapo4nahme vseki den 4at....sq prosty....postoqnno celufki a..y...i nie sme se vijdali smao 1 pyt...i nqma kak da se vidim 2-ri....(dylga istoriq) ...ama mn se haresvame..ii toi mi go kaza...eto po tozi na4in...i az mu se zaradvah...obi4am horata da sa otkrovenni: ''mn mi haresvash..mnoy si sladka..i super gotino mi e kato te vidq 4e si tuk...ii kato vidq 4e si pisala...mai zapo4vam da se vlubvaam v teb'' eto taka mi go kaza..no az go use6tah zashtoto sqka ve4er predi da si legne...mi kazvashe..pishi nqkoi sms za leka nosht..a..y.. ii seki den...molq te pishi sms .....za da moga non-stop da si go gledkam i da si mislq za teb....mnoy e mill....mn si go obi4kam...no obstoqtelstvata ne pozvolqvat da sym vmomenta s nego..no dano po-natatyk da se polu4i!! :-) :-) :-) uspex mucka {} dano mackata da stane samo tfoq ;) :-D :-)

Lost_Kiss
06-13-2008, 08:57
Ти и намери скайп, щом няма да можете да се видите... пък другото ще ти дойде от самосебе си. покани я на кафе, или разходка, да се опознаете повече
Хайде, късметчета :P

Carlos
06-13-2008, 09:08
излезте и я фани за гъзъ за да разбере какво чувстваш
Много ли си оригинален? Ей тей като ти съдя по снимките, надали много разбираш от отношенията между момче и момиче... Мяза по скоро гейче да си! Като нямаш какво да кажеш си трай! Аман от идиоти като теб!!!


ми може да разбирам от отношенията между момче и момче 8-) то ако по снимките съдиш за човека :?
Прав си, извинявай... Просто се изнервям, като се пишат глупости по смислени теми. Извинявяй!

Al3ksandra
06-13-2008, 09:12
Ами вземи й скайоа и й пиши. Ако и тя има интерес към теб, това няма да е натрапчиво ;) И без да се страхуваш покани я да излезете някъде, да се видите ;) Може да се получи нещо ;) знам ли.. но бъди подготвен и за неуспех ;) Това е цялата философия - или ще си паснете или няма! :)

MonSitY
06-13-2008, 10:13
ти че си правиш регистрация и че ще и искаш скайп-а и на нея ще и стане ясно за какво я търсиш.как ами бъди мил не се тажкерей ии ако те харесва то ще си проличи... ;)

herok
06-13-2008, 19:15
misylta mi be6e ne 4e nqma da moje da se vijdame ami 4e ne mislq 4e tq 6te doide v kompaniqta v koqto se sabiram az...

Mementomori
06-13-2008, 19:18
Попишете в скайп и й подметни идеята да излезете,щом смяташ,че би се притеснявала да е с твоята компания,излезте само двамата-на кафе,разходка,да се поопознаете и постепенно и двамата ще разберете дали има химия или не!Успех!

herok
06-13-2008, 19:20
Попишете в скайп и й подметни идеята да излезете,щом смяташ,че би се притеснявала да е с твоята компания,излезте само двамата-на кафе,разходка,да се поопознаете и постепенно и двамата ще разберете дали има химия или не!Успех!
az i nqmam skaipa nie sme se vijdali vednyj samo...

Mementomori
06-13-2008, 19:23
Нали спомена,че ще й го поискаш?Ако ли попитай общите познати да ти го дадат и готово?Или просто директно отиваш и я заговаряш.

herok
06-13-2008, 19:29
Нали спомена,че ще й го поискаш?Ако ли попитай общите познати да ти го дадат и готово?Или просто директно отиваш и я заговаряш.
ako pak doide v na6ata kompaniq 6te i go poiskam no ako mi q prepratqt prosto 6te e mn konfuzno 6toto sme se vijdali samo vednuj

Mementomori
06-13-2008, 19:32
Спокойно,просто й искаш скайпа,не се панирай толкова,трябва все пак да поговорите,да се опознаете,иначе и да е излезете веднага,ще е по-конфузно,не му мисли толкова,ще се получи,имай вяра в себе си,успех!

herok
06-13-2008, 19:33
Спокойно,просто й искаш скайпа,не се панирай толкова,трябва все пак да поговорите,да се опознаете,иначе и да е излезете веднага,ще е по-конфузно,не му мисли толкова,ще се получи,имай вяра в себе си,успех!
problem e 4e ako ne doide v kompaniqta nqma kak da q zagovorq ala bala... a pyk ako mi dadat skaipa i 6te e mn konfuzno samo 1 sme se vijdali nqma da moje 1 duma na krust da kaja

Mementomori
06-13-2008, 20:02
Ще можеш,защо да не стане....Може да се направиш,че уж случайно я заговаряш(ако някой друг ти е дал скайпа й) и "случайно" се оказва,че сте се виждали,все ще си намерите теми,за които да си говорите,нима иначе ще ти е по-лесно,щом я харесваш,ще намериш сили да превъзмогнеш притесненията си!Бъди мъж,ей!Ще стане!