PDA

View Full Version : Как се постъпва с "гадната й приятелка"



vamp
06-13-2008, 10:26
С едно момиче се обичаме,били сме заедно,още се обичаме,наскоро разбрах къде не е вървяло между нас.Тя е обсебена от приятелката си,подражава й,разчита на нея и й вярва безусловно,ушите ми са хванали мазоли да слушам за нея.Когато тя ни запозна,седнахме на кафе познайте какво.Видях едно грозно нахакано момиче,тип "селска "к*рва",която се прави на много отворена,много знаеща и е хлапачка на 16.Гадна пъпчива пубертетка!Забравих да кажа,че това момиче ходи на свиждане на гаджето си в затвора,който е циганин на 25 години и е там за кражба.А тази приятелката на моето момиче,освен,че ходи с циганин пандизчия ползва и наркотици-амфети,екстази и т.н.Това момиче е пълен боклук,въпреки,че учи в добро училище и т.н..Прави се на добра приятелка и не знае какво да прави с живота си.
Тази пача се подиграва с мойта и живота й,проваля щастието й като се е престорила на приятелка.Непрекъснато е говорила на мойта лоши неща за мен,настройва я против мен и не и позволява да има други приятелки и гаджета освен нея.
Какво да правя с тая малка к*рва?Целта ми не е толкова да се сдобрям с моята,по-скоро искам да и помогна,да и отворя очите,защото я обичам и тя ме обича.Сега съм с друго момиче,но държа на бившата все пак.Днес излязох на кафе с нея и пробвах да и намекна деликатно какво става,как стоят нещата и т.н.Тя не разбра нищо,а аз бях предпазлив в приказките,защото не искам оная да я настрои против мен и да и говори глупости пак.
Моля ви,помагайте,на това момиче съм му длъжник,да не говорим,че още я обичам!

ra4ence
06-13-2008, 10:31
Кажи й всичко директно. Предполагам,че си по-голям от нея, обясни й нещата.. С недомлъвки няма да постигнеш нищо

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 10:35
Най-напред говориш с твоето момиче, открито и сериозно, че онази не й е никаква приятелка. Ако не помогне, отиваш при курвата и й казваш да стои далеч от нея. Ако и тва не помогне, казваш й го втори път с уговорката за бой. Ако и тва не помогне, биеш и един силен мазен надъхан шамар(ама никой да не те види щото може да те съди) и ще видиш как ще дигне базите кат теран.

vamp
06-13-2008, 10:40
ти не каза нищо за твоята приятелка , каква е тая твоя бивша дето дружи с пъпчива нахакана курва която ходи с циганин крадеж и се друса , интересно ми е твоята приятелка каква е :(

Бившата ми е нормално,добро момиче,нежна и красива.
Нищо общо като визия с тая приятелката й.
Обаче е обсебена от нея и се държи понякога като нея,обича приятелката си повече от майка си и мен,повече от нас взети заедно.Като лезбийки са.Обаче не са.

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 10:43
ти не каза нищо за твоята приятелка , каква е тая твоя бивша дето дружи с пъпчива нахакана курва която ходи с циганин крадеж и се друса , интересно ми е твоята приятелка каква е :(

Бившата ми е нормално,добро момиче,нежна и красива.
Нищо общо като визия с тая приятелката й.
Обаче е обсебена от нея и се държи понякога като нея,обича приятелката си повече от майка си и мен,повече от нас взети заедно.Като лезбийки са.Обаче не са.
Прощавай, че пак се меся, но приятелката ти май е доста кухичка 8)

marencetuuu
06-13-2008, 11:51
хммм и аз имах подобен проблем-движех се с една к*рва и аз...само дето тя нон стоп беше пияна,а само аз я познавах когато е трезва и е много добър човек...но естествено това го знаех само аз и първоначално хората като ни видят заедно тя се прояви и естествено същите изцепки се лепваха и на мен...с течение на времето хората,които се задържаха с нас почваха мн често да ми повтарят:какво правиш с нея вие сте коренно различни...Сега като се размисля може би понеже аз съм въздържана някак и тя беше моята луда половина-понякога някой неща,които правеше бяха неща,които съм искала да направя,но не ми е достигал кураж ей така просто за да стане веселото :? ,но просто мойте задръжки и възпитанието ми не го позволиха и някак тя ме разтоварваше...нз и аз как точно да го обясня.Иках да я вкарам в правия път,защото виждах всичките и големи резили,когато беше трезва си беше ок и възприемаше,но напиеше ли се ...край няа значение един живот живеем -беше оправданието и.....Накрая обаче не с е изтраиваха нещата и колкото и да ми беше гадно просто спрях да движа с нея,защото не можех да търпя хорското мнение,че съм като нея-ако нещата които ми бяха лепвани съм ги правила нямаше да мрънкам,но това да ме изкарват мега най-долното същество редом с нея просто не издържах,не е чесно спрямо мен и се чудя как съм можела да съм толкова глупава-все пак не мога да спасся света-моето мнение е,че сама не осазнае ли глупостта си няма да послуша никой,ама все пак найстина и кажи опитай все пак..а шо се отнася до това да я биеш оная недей че после 300 мангала бедна ми е фантазията какво могат да ти направят :?

remember_me
06-13-2008, 12:23
mmm opredeleno s boi nqma da naredi6 ne6tata. kat izvika neinite pr i priqtelite na priqtelq i 6te ima6 da se 4ydi6 kade da se skrie6. mn trydno 6te q razkara6 tazi. ostanah s vpe4atlenieto 4e tazi neina pr ima mega golqmo samo4yvstvie bez pokritie....nz prez akala mi mina da q zlepostavq6 da si prai6 gavrta s neq...ama biv6ata ti moje pove4e da ne ti progovori. sre6tni se s biv6ata si pogovori s neq 4estno otkrito bez zavartylki bez nameci. kaji i 4e ima6 da i kazva6 ne6to vajno. moje bi ako i go kajat pove4e hora bi povqrvala v tova...natataka ako razgovorat ti s neq ne podeistva nz.

GregoryHouse
06-13-2008, 12:41
Ае ти не беше ли баш Плейбоя и ебача на форума? От кога почна да обичаш и т.н.А иначе щом ти е антипатична гледай да запълваш времето на твоята фр тъй че да не може да се вижда с нея толкова често или я респектирай деа знам тъпо общо взето ти нищо не можеш да направиш без да излезеш виновен...

nevito0
06-13-2008, 13:56
хммм и аз имах подобен проблем-движех се с една к*рва и аз...само дето тя нон стоп беше пияна,а само аз я познавах когато е трезва и е много добър човек...но естествено това го знаех само аз и първоначално хората като ни видят заедно тя се прояви и естествено същите изцепки се лепваха и на мен...с течение на времето хората,които се задържаха с нас почваха мн често да ми повтарят:какво правиш с нея вие сте коренно различни...Сега като се размисля може би понеже аз съм въздържана някак и тя беше моята луда половина-понякога някой неща,които правеше бяха неща,които съм искала да направя,но не ми е достигал кураж ей така просто за да стане веселото :? ,но просто мойте задръжки и възпитанието ми не го позволиха и някак тя ме разтоварваше...нз и аз как точно да го обясня.Иках да я вкарам в правия път,защото виждах всичките и големи резили,когато беше трезва си беше ок и възприемаше,но напиеше ли се ...край няа значение един живот живеем -беше оправданието и.....Накрая обаче не с е изтраиваха нещата и колкото и да ми беше гадно просто спрях да движа с нея,защото не можех да търпя хорското мнение,че съм като нея-ако нещата които ми бяха лепвани съм ги правила нямаше да мрънкам,но това да ме изкарват мега най-долното същество редом с нея просто не издържах,не е чесно спрямо мен и се чудя как съм можела да съм толкова глупава-все пак не мога да спасся света-моето мнение е,че сама не осазнае ли глупостта си няма да послуша никой,ама все пак найстина и кажи опитай все пак..а шо се отнася до това да я биеш оная недей че после 300 мангала бедна ми е фантазията какво могат да ти направят :?
+ 1 :oops: :-)

Erica
06-13-2008, 14:05
Ае ти не беше ли баш Плейбоя и ебача на форума? От кога почна да обичаш и т.н.А иначе щом ти е антипатична гледай да запълваш времето на твоята фр тъй че да не може да се вижда с нея толкова често или я респектирай деа знам тъпо общо взето ти нищо не можеш да направиш без да излезеш виновен...


не бе тои се промени , сега е форумният зоро - шмагата и розата

:razz: :razz: :razz:

A po temata,mojesh da pomognesh na chovek,koito iska da mu se pomogne...a po tova koeto pishesh...shte me izvinqvash ama priqtelkata ti e golqma shmatka.

w0sh
06-13-2008, 14:06
Нали си боксьор. Смъкни я.

vamp
06-13-2008, 15:15
Ае ти не беше ли баш Плейбоя и ебача на форума? От кога почна да обичаш и т.н.А иначе щом ти е антипатична гледай да запълваш времето на твоята фр тъй че да не може да се вижда с нея толкова често или я респектирай деа знам тъпо общо взето ти нищо не можеш да направиш без да излезеш виновен...

Нали нямаше да ми четеш мненията?
За твое сведение това момиче винаги съм обичал,опитвах се да я намразя,наранявал съм я нарочно,но пак си я обичам и тя мен също.Тя ми е 1-вата споделена любов и за нея си струва,независимо какво е ставало до сега.
Това с ограничаването на времето го пробвах,обаче тя предпочиташе да излиза с тази к*чка винаги.Колкото пъти онази я викнеше и са все 2-те заедно.Тя караше моето момиче да се лигави,да се държи гадно,да ме лъже,да ме реже.Аз си мислех,че всичко това е характера на бившата и затова я отрязах,наскоро разбрах обаче,че за всичко е виновна приятелката й.
Просто приятелката й е тъпа комплексарка,к*рвичка и се забавлява да си играе с мойта като кукла на конци.На мойта съм й длъжник за нещо,не мога да я оставя тая да се подиграва с нея.Освен това аз съм човек който приема предизвикателствата.
Онази и казала:"Ако искаш да сме приятелки,по-добре го остави него и нека бъдем 2-те заедно както досега,той не ти трябва,ще те зареже."
Лошото е,че бившата ми не иска помощ от мен,избягва срещите ни,за всичко пита онази,само нея слуша,само на нея вярва,каквото каже онази тя прави това.
Когато я питах защо е така,защо не се доверява на мен така,тя ми каза:"Защото тя е била винаги до мен и винаги ще бъде,аз за нея съм готова на всичко и т.н."
Какво да правя?!?Изобщо мога ли да направя нещо,май трябва да мине време и тя да разбере истината сама,как може да е толкова наивна.
Единствения начин всичко да се оправи е да ги скарам,не мисля обаче че шамар би стреснал приятелката й,по-скоро бившата няма да ми говори вече,трябва тя да не разбере,че съм се намесил.
Ако успея,ще зареже сегашната и ще си бъда само с бившата.
Кажете ми как да се справя с приятелката й?

comics
06-13-2008, 16:07
пречукваш я и т0лк0ва

marencetuuu
06-13-2008, 16:24
aaaaa ne6to se bagna kirilicata...sorry
ami zna4i kaji i na taq tvoita,4e povedenieto na onaq brantiq nqma da q zakara dale4 i i kaji tova koeto kaza 4e ako zareje onaq 6te ostavi6 i sega6nata si priqtelka i 6te si s neq ...kaji i da pomisli mn hubavo koi darji na neq i koi q izpolzva
nqa maitap mn se draznq na takiva zabludeni ,deto se ostavqt da gi komandorqt otvsqkade ..mnogooooo
ami az nqmam ve4e kakvo da kaja iz4eprah se...mislq aide uspeh

comics
06-13-2008, 16:50
няма стига-целия !

Nefarian
06-13-2008, 17:43
Мини я с валяка ...

xXxScreamxXx
06-13-2008, 17:59
Ае ти не беше ли баш Плейбоя и ебача на форума? От кога почна да обичаш и т.н.А иначе щом ти е антипатична гледай да запълваш времето на твоята фр тъй че да не може да се вижда с нея толкова често или я респектирай деа знам тъпо общо взето ти нищо не можеш да направиш без да излезеш виновен...


не бе тои се промени , сега е форумният зоро - шмагата и розата

Грег ти вси4ко живо ли познаваш бре ?! :D
аа KillSwitchEngage мн готина снимка на подписа :-P

vamp
06-13-2008, 19:41
Който няма какво да каже по темата,нека пише другаде "остроумията" си.

Засега се правя пред приятелката й,че съм тъп и не разбирам какво става и какво говори за мен.Ако и набия няколко шамара не мисля,че ще променя нещо,бих я заритал като куче,най-малкото защото е долна к*чка наркоманка.Знам обаче,че ако го направя бившата ми никога повече няма да ми проговори и гадната к*рва ще си постигне целта.Скоро време най-вероятно ще я хвана насаме и ще си поговоря много сериозно с нея,но се притеснявам да не каже на мойта.Обмислям варианта да изпратя някой приятел,който да и обясни да стои далеч от бившата ми,но едва ли ще има ефект.
Моля ви,кажете ми как да помогна на момичето си.Преди време и обещах,че винаги ще бъда до нея,ще я пазя и няма да я предам,искам да изпълня обещанието си!

Escarina
06-13-2008, 19:45
Ти не си ли големия ебач, който знае пътя към гащите на всяка и всеки ден е с различна? Кво ни питаш нас - трябва сам да знаеш отговора. Иначе, вкарай и един говедоубиващ тупаник и нямаш грижи :D

CucAgMuH
06-14-2008, 05:17
Ако и набия няколко шамара не мисля,че ще променя нещо,бих я заритал като куче,най-малкото защото е долна к*чка наркоманка.[/b]

Ако го направиш така че да се рзбере че си ти - няма да помогне. Прати й хора да я посплашат(докато си седи да й наперат два шамара(нищо повече, да не излизаме от добрият тон, ние сме джентълмени), да й отмъкнат там дозичките, това ще я стресне и изнерви). Претендирай че нямаш нищо общо ако те попитат - научаваш за случката току-що. След няколко дена може да й организираш показна акция(да, лошо е да доносничиш на полицаите, но има моменти когато се налага, просто заради общественото мнение). Естествено ако имаш познат полицай... Да те свалят на земята на публично място, да те закопчеят и да те натикат в патрулка сериозно срива мнението на хората около теб. Дори и на приятелите ти. Задържането за 24 часа пък изправя на нокти останалите наркоманчета от компанията. Които пък няколко седмици след това ще странят от нея(след като някой вече е бил "прослушан" може да го "прослушат" пак или да се е съгласил да пее...)

Тук идва твоят ред - едно кратко обаждане тип телеграма на бившата ти - чул си че водата покрай нея се мъти и би могъл да й осигуриш малко спокойствие ако желае. Кълват като костур на пресен бял червей. Объркани са, не знаят какво става, кой е врагът им. А това да не познаваш врагът си е по-лошо и от най-силният враг...

Подсказки: Недей да плюеш срещу приятелката й открито, това само ще я тикне обратно към нея. Не използвай изрази от сорта на "да ти помогна" това се разкодира като "той/тя мисли че не мога да се справя сам/сама" и се надъхват да ти покажат че могат. Провалят се. Ама какво съм тръгнал да ти обеснявам детайли... като седнеш да помислиш малко и сам ще се сетиш...

LizZz
06-14-2008, 05:36
Мхм.. Плана на СисАдМиН е добър. Само трябва да го обмислиш и добавиш още нещичко.

Bcu4ko_ko3
06-14-2008, 05:58
Мхм.. Плана на СисАдМиН е добър. Само трябва да го обмислиш и добавиш още нещичко.
Мен ми звучи като да е гледала много латиносериали :-D

LizZz
06-14-2008, 05:59
Мхм.. Плана на СисАдМиН е добър. Само трябва да го обмислиш и добавиш още нещичко.
Мен ми звучи като да е гледала много латиносериали :-D
Е кво от тва?

Bcu4ko_ko3
06-14-2008, 06:02
Мхм.. Плана на СисАдМиН е добър. Само трябва да го обмислиш и добавиш още нещичко.
Мен ми звучи като да е гледала много латиносериали :-D
Е кво от тва?
Нищо, само е ебавам. :D Хубав е планът, ама момчето може да е от американските спецчасти дето вечно ще го осерат някъде.

LizZz
06-14-2008, 06:16
Мхм.. Плана на СисАдМиН е добър. Само трябва да го обмислиш и добавиш още нещичко.
Мен ми звучи като да е гледала много латиносериали :-D
Е кво от тва?
Нищо, само е ебавам. :D Хубав е планът, ама момчето може да е от американските спецчасти дето вечно ще го осерат някъде.
Той vamp, като го гледам е постоянно във филма, така, че няма проблем.. (не се обиждай, vamp) 8-)

vamp
06-14-2008, 09:37
Ако и набия няколко шамара не мисля,че ще променя нещо,бих я заритал като куче,най-малкото защото е долна к*чка наркоманка.[/b]

Ако го направиш така че да се рзбере че си ти - няма да помогне. Прати й хора да я посплашат(докато си седи да й наперат два шамара(нищо повече, да не излизаме от добрият тон, ние сме джентълмени), да й отмъкнат там дозичките, това ще я стресне и изнерви). Претендирай че нямаш нищо общо ако те попитат - научаваш за случката току-що. След няколко дена може да й организираш показна акция(да, лошо е да доносничиш на полицаите, но има моменти когато се налага, просто заради общественото мнение). Естествено ако имаш познат полицай... Да те свалят на земята на публично място, да те закопчеят и да те натикат в патрулка сериозно срива мнението на хората около теб. Дори и на приятелите ти. Задържането за 24 часа пък изправя на нокти останалите наркоманчета от компанията. Които пък няколко седмици след това ще странят от нея(след като някой вече е бил "прослушан" може да го "прослушат" пак или да се е съгласил да пее...)

Тук идва твоят ред - едно кратко обаждане тип телеграма на бившата ти - чул си че водата покрай нея се мъти и би могъл да й осигуриш малко спокойствие ако желае. Кълват като костур на пресен бял червей. Объркани са, не знаят какво става, кой е врагът им. А това да не познаваш врагът си е по-лошо и от най-силният враг...

Подсказки: Недей да плюеш срещу приятелката й открито, това само ще я тикне обратно към нея. Не използвай изрази от сорта на "да ти помогна" това се разкодира като "той/тя мисли че не мога да се справя сам/сама" и се надъхват да ти покажат че могат. Провалят се. Ама какво съм тръгнал да ти обеснявам детайли... като седнеш да помислиш малко и сам ще се сетиш...

Този план е наистина готин.Проблема,е че не познавам въпросната пача толкова добре,не знам дали си носи наркотици в нея или си купува и ги издрусва.Може да се получи така да хванат и мойта с нея,въпреки,че мойта не друса.Тоя план е много труден за изпълнение,много мислене трябва и добро планиране.Вярно е като филм,а с тъпия ми късмет мойта сигурно ще каже "Няма нищо,че са я прибрали ченгетата,аз я разбирам,ще бъда до нея."
Кофти,че го казвам,но тя е наистина глупавичка

Някакво по обикновено решение на проблема има ли?

LizZz
06-14-2008, 10:10
Ако и набия няколко шамара не мисля,че ще променя нещо,бих я заритал като куче,най-малкото защото е долна к*чка наркоманка.[/b]

Ако го направиш така че да се рзбере че си ти - няма да помогне. Прати й хора да я посплашат(докато си седи да й наперат два шамара(нищо повече, да не излизаме от добрият тон, ние сме джентълмени), да й отмъкнат там дозичките, това ще я стресне и изнерви). Претендирай че нямаш нищо общо ако те попитат - научаваш за случката току-що. След няколко дена може да й организираш показна акция(да, лошо е да доносничиш на полицаите, но има моменти когато се налага, просто заради общественото мнение). Естествено ако имаш познат полицай... Да те свалят на земята на публично място, да те закопчеят и да те натикат в патрулка сериозно срива мнението на хората около теб. Дори и на приятелите ти. Задържането за 24 часа пък изправя на нокти останалите наркоманчета от компанията. Които пък няколко седмици след това ще странят от нея(след като някой вече е бил "прослушан" може да го "прослушат" пак или да се е съгласил да пее...)

Тук идва твоят ред - едно кратко обаждане тип телеграма на бившата ти - чул си че водата покрай нея се мъти и би могъл да й осигуриш малко спокойствие ако желае. Кълват като костур на пресен бял червей. Объркани са, не знаят какво става, кой е врагът им. А това да не познаваш врагът си е по-лошо и от най-силният враг...

Подсказки: Недей да плюеш срещу приятелката й открито, това само ще я тикне обратно към нея. Не използвай изрази от сорта на "да ти помогна" това се разкодира като "той/тя мисли че не мога да се справя сам/сама" и се надъхват да ти покажат че могат. Провалят се. Ама какво съм тръгнал да ти обеснявам детайли... като седнеш да помислиш малко и сам ще се сетиш...

Този план е наистина готин.Проблема,е че не познавам въпросната пача толкова добре,не знам дали си носи наркотици в нея или си купува и ги издрусва.Може да се получи така да хванат и мойта с нея,въпреки,че мойта не друса.Тоя план е много труден за изпълнение,много мислене трябва и добро планиране.Вярно е като филм,а с тъпия ми късмет мойта сигурно ще каже "Няма нищо,че са я прибрали ченгетата,аз я разбирам,ще бъда до нея."
Кофти,че го казвам,но тя е наистина глупавичка

Някакво по обикновено решение на проблема има ли?
Пробвай се да я дръпнеш от оная, или да дебнеш когато са разделени да кажеш на полицаите.. Или на родителите на оная..