PDA

View Full Version : Трябват ми спешно едни теми по френски за 8ми клас



rooney_09
06-13-2008, 12:54
Здравейте, приятели!

На 24 Юни ми е устния изпит по френски език и не съм написал още 2ра тема, а те са общо 15 ( трябва и да се научат :) ) моля ви ако някой има на разположение тези теми или поне някоя от тях които ще ви напиша, нека да я пусне на френски!

- La famille (Семейството)
- Premiers contacts (Първите контакти)
- La vie au lyc

In4iTu_
06-13-2008, 14:36
Не можеш да напишеш нищо по тези теми или те мързи?! И в двата случая положението е зле. Не знам какви очаквания имаш..ако имаш намерение да се явиш на изпит с тема, написана от човек, когото не познаваш. И плюс това нали си наясно, че по тези теми може да се пише на различно ниво. Мога да ти напиша такава тема, че нищо няма да разбереш, ще трябва да си търсиш думите по речници и т.н. и ще изгубиш същото време, за което ще се подготвиш сам, така че я по-добре си седни на **** и напиши една тема, която ще отговаря на твоето ниво.

Dreammy
06-13-2008, 17:44
къде учиш?

rooney_09
06-13-2008, 19:46
Уча е ЕГ в Пазарджик, а отсносно темите вече се захванах и почнах да ги пиша, според мен така ще има по-голям ефект, защото и ще запомня нещо, а ако само ги препиша ще трябва да отдела и доста време за учене. Честно да ти кажа не си мисли че нищо няма да разбера ако напишеш, защото имам богата лексика :) Мерси все пак! :?