PDA

View Full Version : Един въпрос ...



MissInd3p3nd3nt
06-13-2008, 13:03
Ами имам въпросче-какво би ви заболяло повече-да разберете че човек на който имате доверие е говорил зад гърба ви или ако някой ви каже всичко каквото мисли за вас (а и някои истини) независимо колко са гадни?Или по-точно въпроса ми е от какво ви боли повече-от истината или от лицемерието ?

i'm so excited!
06-13-2008, 13:14
а не може ли просто да си го мисли и да си мълчи !?

In4iTu_
06-13-2008, 13:20
При всички случаи истината боли. Поне при мен истината боли, а лицемерието ме ядосва.
И все пак предпочитам, ако някой има да ми казва нещо, да дойде при мен и да си излее всичко, а не да ходи да говори насам и натам...Адски тъпо е.

BlackWings
06-13-2008, 13:25
И двата варианта са много дразнещи.
Но някак си по ще мога да го преглътна , ако човека дойде директно и ми каже в очите какво мисли , вместо да ми го говори зад гърба. Пак ще ми се стори рязко , но поне ще ми го казват директно.

breezy
06-13-2008, 15:31
Предпочитам истината от близък човек. Става ми мното зле като разбера че някой ,,приятел" лицемерничи и говори простотии или дори истината зад гъба ми. Не се дразня като ми казват кво мислят за мене в очите дори и не винаги да е хубаво (но само ако е от близък, някой, който ме познава, и чието мнение е важно за мен). А и по този начин са ми отваряли очите за самата мен.

MidnightCreep
06-13-2008, 21:47
Най-хубаво да си мисли,ама да си мълчи там.
Иначе мразя предателствата и по-гадно ще ми стане от приказките за гърба.

preichetoy
06-13-2008, 22:05
Предпочитам, колкото и да ми е кофти, да узная какво мисли за мен от самия него. Предпочитам да е искрен.

Escarina
06-13-2008, 23:04
Аз си знам недостатъците, а те никак не са малко. И това, че някой би дошъл да ме изкритикува не би ме наранило. Но човек на когото държа и разчитам да е лицемерен спрямо мен... Много би ме заболяло.

Kaos_Urbano
06-13-2008, 23:50
Лицемерието много ясно..Е то пъК не че боли.. ама е по-гадно някак си!

SuperBadSuperFresh
08-23-2008, 20:18
Face to face :-D

GbSy
08-23-2008, 20:23
Истината разбира се, аз си знам недостатъците, и когато някой ми ги каже, няма да се учудя, а ще му благодаря, че е честен.

Пък и аз си казвам каквото мисля за хората - честността е сто пъти по-добра от лицемерието и фалша.

sh3_1s_7h3_0n3
08-23-2008, 21:10
От лицемерието. Мразя някой да лицемерничи. Мразя го повече от 'лъжата' дори. Ако видя някой да го играе двуличник, много бързо ми се променя мнението за него. Не толкова, защото ми е обидно, а просто ми се струва супер грозно и долно, дори по отношение на друг човек.

Bianca
08-23-2008, 21:23
Най-много мразя като кажа на някого истината в очите му, и после той да разнесе слухове из целия град, че съм била лицемерна. :lol:

ElinoOor
08-23-2008, 21:24
Разбира се че лицемерието! Не знам защо когато един много близък човек изрече много за мен и за останалите около мен, а аз не почувствах нищо :smt104 Може би знаех всичко това, но както и да е ..
Винаги когато разбера че нещо не е наред отивам при когото трябва и му казвам " Нещо не е наред с нас двамата - кажи ми какво става искам да знам ! " Както аз съм откровена с останалите искам и същото от тях винаги ако имам нещо да казвам отивам и ти го казвам в очите ..

08-23-2008, 21:27
Най-много мразя като кажа на някого истината в очите му, и после той да разнесе слухове из целия град, че съм била лицемерна. :lol:
Аз бих разнесъл, че имаш само 1 пол...
От никое няма да ме заболи - минал съм периода да се впечетля, някой като ми "акже всичко което мисли за мен в очите" или "говор изад гърба ми" и да ме заболи вътрешно.

Bianca
08-23-2008, 21:32
Най-много мразя като кажа на някого истината в очите му, и после той да разнесе слухове из целия град, че съм била лицемерна. :lol:
Аз бих разнесъл, че имаш само 1 пол...
От никое няма да ме заболи - минал съм периода да се впечетля, някой като ми "акже всичко което мисли за мен в очите" или "говор изад гърба ми" и да ме заболи вътрешно.
Язе бих разнесла и бих те накарала да млъкнеш по подобаващ начин, ма не става, заради банана. :( 8)

Bianca
08-23-2008, 21:34
Най-много мразя като кажа на някого истината в очите му, и после той да разнесе слухове из целия град, че съм била лицемерна. :lol:

аз доколкото разбрах от сигурни източници ти излизаш само с майка си навън,дори по заведения ходиш с майка си,нямаш абсолютно никакви приятели.

това ми го казаха хора,които те познават отлично.


една от топ лузърките си на ловеч...
ОмфГ! :razz:
Това беше вицът на вечерта! :razz:
Аз на кафе само с майка ми не излизам, ама ти явно си яко филмиран. :razz:

UnaBletoLoVeU
08-23-2008, 21:40
Най-много мразя като кажа на някого истината в очите му, и после той да разнесе слухове из целия град, че съм била лицемерна. :lol:

аз доколкото разбрах от сигурни източници ти излизаш само с майка си навън,дори по заведения ходиш с майка си,нямаш абсолютно никакви приятели.

това ми го казаха хора,които те познават отлично.


една от топ лузърките си на ловеч...
ОмфГ! :razz:
Това беше вицът на вечерта! :razz:
Аз на кафе само с майка ми не излизам, ама ти явно си яко филмиран. :razz:

Еми много ясно :D
Ти така като го гледаш, ATAKABG, да ти прилича на нещо! (допрочети, нищо, че си прилича на нищо :razz: ), което води някакъв социален живот, различен от виртуалния? М?

tedy_hi91
08-23-2008, 22:43
От лицемерието.

psychopath
08-23-2008, 23:26
обичам да ми дават пари :)

Bianca
08-24-2008, 07:23
Оф, всеки си живее живота така, както на него му изнася, окей?! Това, че излизам с майка ми, не означава, че излизам САМО с нея, а и никого не го бърка какво, къде и как правя.
Друг е въпросът колко отлично ме познават тези хора, при положение, че хора, които наистина ме познават отлично, нито биха говорили така за мен, нито въобще имат "честта" да познават обитак като теб.
Аз съм ДОТУК с безсмисления спор, който стана по вина на АТАКАБГ.

Iria
08-24-2008, 07:29
Предпочитам да ми каже всичко в очите отколкото да клюкарства зад гърба ми. Случвало ми се е и знам ,че е много гадно, но такъв е животът. :D

ScionOfStorm
08-24-2008, 07:39
истина ;] даже имам приятели, които винаги намират за какво да ме критикуват почти и това е добре. Човек трябва да си взима бележка от тея неща.

Tedi4ka
08-24-2008, 08:41
еми маи от лицемерието защото ако кажеш истината на време не че няма да заболи но болката която ще изпита човека няма да е толкова силна,защото все пак може да ти прости че си му казал истината навреме и не си премълчал :wink: :wink: :wink: :wink:

Spider4eto
08-24-2008, 11:21
Попринцип се променям за хората, на които държа и предпочитам да ми кажат какво ги дразни в мен, за да се опита да го променя. Докато ако почнат да ми говорят зад гърба, ще стане лошо(за тях :o )

Blab
08-24-2008, 11:28
Ако обичаш някого и държиш на него, не го нараняваш!
Не говориш зад гърба му! Но, не го и обстрелваш с лоши думи.
Подходът е важен, а не:
-Ти си тъпа гъска, бе, натискаш се с тоя и ония, а после ми цивриш, кат' те наричат "курва"... /така, де, бягам в крайностите/

emo_girl953
08-24-2008, 12:58
клуб на идеалистите У форумО ...


няма начин да не говорят зад гърба ви ,и това е по добрия варянт от колкото да унаете истината директно ,щото в повечето случай е болезнена .

Ами в моя клас сички са идиоти и постоянно има някфи враждебности абе пълни глупости постоянно си говорят зад гърбовете уж най-добри приятелки пф :-x много ме ядосват така а иначе съм съгласна с тебе :x :x :? :? :booooomb:

RAWRRR
08-24-2008, 13:12
второто (от истината,когато грани4и с цинизъм)