PDA

View Full Version : Заразиха ме с ...краста



liliq333
06-13-2008, 12:12
случи ми се нещо мн неприятно.Заразиха ме с .....краста :D Малко нелепо е да ти предадат краста по полов път, но ето случи се.
И така предприех лечение с акарол (бензен-бензоат)2 дена през 12 часа както следва, първоначално пареше ужасно с течение на мазанията престана.В момента следва да съм излекувана, но още имам леки сърбежи, които се пояжиха като престанах да се мажа.Изкам да попита има ли някой тук който би обменил опита си с мен и как е протекло лечението му......

т.7
krem4et0

LadyDy
06-13-2008, 12:26
Краста или гъбички, моме? Има разлика.

crimpson_scarlett
06-13-2008, 12:29
За първи път чувам някой да хвани краста при полов контакт! :-o
А и това не е много разпространено заболяване.

shoon
06-13-2008, 12:32
За първи път чувам някой да хвани краста при полов контакт! :-o
А и това не е много разпространено заболяване.
:shock: за първи път чувам за такова нещо да хванеш краста, така...

liliq333
06-13-2008, 12:38
100% краста!И аз бях в шок не не са гъбички "моме"
Скабиес (краста)

* Заразяване :
o Скабиесът представлява вид микроскопичен акар (паразит по хора, животни, растения и насекоми).
o Може да се зарази всеки.
o Скабиес може да се предаде чрез контакт със заразен човек - докосване, галене или полов акт, както и при използване на заразени дрехи.
* Превенция :
o Шансовете за заразяване със скабиес нарастват с нарастването на броя на сексуалните партньори.
o Презервативът не осигурява защита против заразяване.
* Лечение :
o Основният симптом е сърбежът, който се усилва особено през нощта.
o Скабиес подлежи на лечение.

petyapetya1001
06-04-2015, 22:49
Здравейте, на скоро бях хванала тази напаст наречена КРАСТА... Бях по сумати кожни лекари, и всички ми казваха, че се лекува с акарол, мазах се както ми беше казано 4 пъти през 24 часа без да се къпя, което беше меко казано некомфортно и не можех да излизам никъде. След тези 4 дена сърбежа изчезна и всичко беше наред, но след 2 седмици пак се появи сърбежа и пъпките. Не можех да спя от сърбеж беше непоносимо пак преживях 4 дена в мазане, след което пак същото се повтори след което започнах да се ровя в интернет. Четох, че някой хора са се излекували с серен крем, и това опитах освен да ми изгори кожата друго не направи... После взех да попадам доста често на лекарство наречено Permethrin 0.5% попитах един от много кожни лекари при които съм бил и ми отговори, че това е най-доброто и ефикасно лекарство, но понеже го няма в България не го предписвали. Освен това с Permethrin се мажеш еднократно цялото тяло, както с акарола, но след 12 часа се отмива със хладка вода и всичко приключва. Аз бях на ръбa на нерва криза след дългите безсънни нощи и бях готова на всичко само да се отърва от тази краста. Мъжът ми понеже често пътува в Гърция го накарах да провери дали там няма да го има по аптеките защото бях чула, че там се продава въпросния крем. Оказа се, че там го продават и закупи 6 тубички, понеже ако има заразен член от семейството, трябвало всички да се намажат (които живеят под 1 покрив) дори и да нямат симптоми. Но въпреки това мъжът ми и детето ми изчакаха с намазването, аз се намазах както ми беше казано, след 1 седмица повторих намазването, въпреки, че сърбежа беше изчезнал е желателно и след това лекарство адът за мен приключи. Мъжът ми и детето все още нямат симптоми и затова понеже имаме 4 тубички Permethrin, които за момента не са ни нужни ги продавам на цената която съпруга ми ги е закупил имено 25 ерво беше тубичката тоес за 45 лв продавам едната ако има, някой който е опитвал с акарол и тем-подобни мазила и не се премахва напаста може да ми пише или обади с това лекарство резултатите са гарантирани. email: petyapetya1001@abv.bg или да ме потърси на телефон: 0883540808 Петя

anonymous908491
06-05-2015, 05:25
Краста имат кучетата, не правете секс с куче, ако не искате да се заразите.
И други животни имат, значи изключете животните от секс списъка си.
Направете изключение за жените.

linoleum
06-05-2015, 08:28
така е като се ебете с цигани..

petyaaa
07-03-2015, 11:54
:D

kosh tramb
07-03-2015, 13:08
grad i l ilia keleia

gradi l elea kelea

graid, gradi elea

baby_baby
07-04-2015, 01:01
Може би си хванала гъбички ходи на лекар най-добре той ще ти каже какво още трябва да правиш

kosh tramb
07-04-2015, 05:00
Може би си хванала гъбички ходи на лекар най-добре той ще ти каже какво още трябва да правиш

ti pka li is podhvanal teimide potret s tapi svaeti???

WhyAlwaysMe
10-07-2015, 14:17
Разполагам с Перметрин! Това е най-ефикасното лекарство за лечение на краста! Който се интересува да ми се обади на 0883362919!!!

Pug_306
10-08-2015, 08:03
Да ти кажа преди доста време сигурно се е оправила, и то гаранция не е било краста !!

Swiftiee
10-09-2015, 12:43
Имал съм преди 5..6 години беше ме заразил един ''човек'' който не обичаше да практикува спорта ''КЪПАНЕ'' Бях в болницата тогава за седмица мазах се с акарол и това е.. нищо страшно няма ще мине и замина.. но бъди по внимателна неприятна работа си е..