PDA

View Full Version : мразя живота



maharbal
06-13-2008, 12:22
Здравейте, просто искам да си излея душата, дано да ми стане по леко. МРАЗЯ ЖИВОТА!!! :cry: ](*,) Харесвам едно момиче от моя клас. Тя е най-прекрасното нещо, което някога съм виждал. Влюбих се в нея веднага щом я видях на 15 септември 2006 година. Казах и че я харесвам чак към края на 2007 година и то защото тя повдигна въпроса дали си падам по-нея. Опитвам се да бъда мил... подарявал съм и 2-3 пъти разни работи... Попринцип е несподелено, но въпреки това аз найстина много я обичам :( С нея сме добри фр... говорим си, пишем си по скипе... Проблема е следния. Писал съм и СМС-и попринцип вечер да и пожелая лека нощ... Едно момче и беше зело телефона и е прочело смсите... Демек целия клас знае... а иначе знаеха само 2 момичета... Знае дори и класната :cry: Доста се ебават с мен, особено оня дето прочете смсите... На мен не ми пука... да се ебават с мен колкото си искат, но не искам да се ебават с крисито :cry: Тя не е виновна, че я харесвам... Не знам дали съм я дразнел с това, че я харесвам... не съм от елита... а тя е страхотна... Можете ли да ми дадете съвет какво да направя? Моля някой да ми помогне... :cry:

Gabriell
06-13-2008, 12:29
Има само едно нещо което моце да направиш и то е да чакаш някои ден тя да проумее че си луд по нея и, че тя е всичко за тебе .
Чак тогава ще има спасение за душата и сърцето ти.Докато доиде този момен ти остава само болката....

Freeminded
06-13-2008, 12:35
Ами пич, явно тя не те харесва след толкова много жестове и време тя да не ти е обърнала внимание сам стигаш до извода, че не си от "елита" на възможностите, а пък и ако действително тя е "страхотно" момиче, то ти би трябвало сам да си прецениш възможностите до къде това твое увлечение трябва да си има граници. Чак есемеси за лека нощ да и пращаш вече е наистина прекалено и с право те ебават. От друга страна всичко това е една добра репетиция за по нататък, когато порастнете и тя не е толкова смотана, че да те разиграва.

GregoryHouse
06-13-2008, 12:36
Ами не че съм привърженик на идеята за побоища ама идеята на KSW май е най добра...днешните олигофци от друго не разбират...пък ти си я зарибявай и да не ти пука...

maharbal
06-13-2008, 12:38
Ами пич, явно тя не те харесва след толкова много жестове и време тя да не ти е обърнала внимание сам стигаш до извода, че не си от "елита" на възможностите, а пък и ако действително тя е "страхотно" момиче, то ти би трябвало сам да си прецениш възможностите до къде това твое увлечение трябва да си има граници. Чак есемеси за лека нощ да и пращаш вече е наистина прекалено и с право те ебават. От друга страна всичко това е една добра репетиция за по нататък, когато порастнете и тя не е толкова смотана, че да те разиграва.

Syglasen sym sys vsichko, koeto napisa, no samo ne q narichai smotana !!! :booooomb: Za men pishi kvoto si iskash, no samo ne obijdai neq ako moje.

cvetelinaaa
06-13-2008, 12:39
ти не и ли беше подарил роза.... и кат6о сте били на една пейка и тя ти казала че е много хубава... както и да е, това не е от значение. важното е че си луд по нея, а това до известна степен не е много добре. като за начало нахрани всички които се ебават с теб (и нея). не може да им се оставяш така, трябва да ги поставиш на мястото им. после се опитай да разбереш какви момчета харесва тя и можеш да се опиташ да заприличаш малко на такъв (което не е хубаво защото няма да си себе си, но все пак... ) но аз мисля че ще е най - добре да се опташ да я забравиш. зависи от теб. ако се огледаш малко ще видиш че има още страшно много момичета, и не е тя единствената. спри да си втълпяваш че я обичаш и т.н. нооо.... зависи изцяло от тебе

maharbal
06-13-2008, 12:44
ти не и ли беше подарил роза.... и кат6о сте били на една пейка и тя ти казала че е много хубава... както и да е, това не е от значение. важното е че си луд по нея, а това до известна степен не е много добре. като за начало нахрани всички които се ебават с теб (и нея). не може да им се оставяш така, трябва да ги поставиш на мястото им. после се опитай да разбереш какви момчета харесва тя и можеш да се опиташ да заприличаш малко на такъв (което не е хубаво защото няма да си себе си, но все пак... ) но аз мисля че ще е най - добре да се опташ да я забравиш. зависи от теб. ако се огледаш малко ще видиш че има още страшно много момичета, и не е тя единствената. спри да си втълпяваш че я обичаш и т.н. нооо.... зависи изцяло от тебе

da az i bqh podaril roza... Ne si vtylpqvam che q obicham, zashtoto e taka... Ne iskam da q zabravq... pyk i ne moga... i znam che ne e edinstvenoto momiche... prosto ne znam zashto adski mnogo q haresvam... Ne znam zaradi kakvo... Prosto... ima strahoten harakter... mnogo e mila, dobrodushan... mnogo e sladka... abe po strahotno momiche ot neq ne sym vijdal... :cry:

Freeminded
06-13-2008, 12:49
Ами пич, явно тя не те харесва след толкова много жестове и време тя да не ти е обърнала внимание сам стигаш до извода, че не си от "елита" на възможностите, а пък и ако действително тя е "страхотно" момиче, то ти би трябвало сам да си прецениш възможностите до къде това твое увлечение трябва да си има граници. Чак есемеси за лека нощ да и пращаш вече е наистина прекалено и с право те ебават. От друга страна всичко това е една добра репетиция за по нататък, когато порастнете и тя не е толкова смотана, че да те разиграва.

Syglasen sym sys vsichko, koeto napisa, no samo ne q narichai smotana !!! :booooomb: Za men pishi kvoto si iskash, no samo ne obijdai neq ako moje.

Виж сега, няма нужда да се правиш на обиден от нейно име. Но нека почнем с най-изпъкващите доказателства защо ми се струва, че това момиче е смотла. А ти просто чети и не се нахврърляй.
Каза че си и подарил цветя (в тази или другата ти тема), при което тя нито е приемала, нито е предавала, само сте си седели на някаква пейка, а най-вероянто сте и мълчали, понеже не си разбрал дори дали и харесват. Поне да ти беше казала "аууу страхотни са". Та първо на първо, пич, явно тя или се е сдухала от жеста ти, или е останала безразлична към него. И в двата случая признака сочи към това, че не е дораснала за подобен тип жестове или неразбира намеците ти, което единствено сочи, че или е смотла, или не те харесва. А наричайки я смотла не се обръщам персонално към нея, а към онази група момичета, които не знаят какво искат. А ти явно се занимаваш с такава. За това ти казах, почай още известно време, може и да се пооправи момичето. Късмет!

SiNiStEr
06-13-2008, 12:53
Чета вс теми който си пускал за това момиче и мисля,че тя не те заслужава.
Замисли се малко,ти отдавна я харесваш,правиш и мили жестове,а тя нищо.
По-добре се отдръпни,колко и да е гадно,но не е невъзможно.
Ако тя иска да има нещо общо с теб ще те потърси.
А до това,че се ебават с теб и нея,просто им тегли една дълга и това е.

Remini
06-13-2008, 12:58
Абсолютно детско поведение....
След като толкова години любовта ти е несподелена защо продължаваш да мечтаеш....Това момиче те прави на луд при положение че знае че я обичаш....тегли една майна и това е !

maharbal
06-13-2008, 12:59
Ами пич, явно тя не те харесва след толкова много жестове и време тя да не ти е обърнала внимание сам стигаш до извода, че не си от "елита" на възможностите, а пък и ако действително тя е "страхотно" момиче, то ти би трябвало сам да си прецениш възможностите до къде това твое увлечение трябва да си има граници. Чак есемеси за лека нощ да и пращаш вече е наистина прекалено и с право те ебават. От друга страна всичко това е една добра репетиция за по нататък, когато порастнете и тя не е толкова смотана, че да те разиграва.

Syglasen sym sys vsichko, koeto napisa, no samo ne q narichai smotana !!! :booooomb: Za men pishi kvoto si iskash, no samo ne obijdai neq ako moje.

Виж сега, няма нужда да се правиш на обиден от нейно име. Но нека почнем с най-изпъкващите доказателства защо ми се струва, че това момиче е смотла. А ти просто чети и не се нахврърляй.
Каза че си и подарил цветя (в тази или другата ти тема), при което тя нито е приемала, нито е предавала, само сте си седели на някаква пейка, а най-вероянто сте и мълчали, понеже не си разбрал дори дали и харесват. Поне да ти беше казала "аууу страхотни са". Та първо на първо, пич, явно тя или се е сдухала от жеста ти, или е останала безразлична към него. И в двата случая признака сочи към това, че не е дораснала за подобен тип жестове или неразбира намеците ти, което единствено сочи, че или е смотла, или не те харесва. А наричайки я смотла не се обръщам персонално към нея, а към онази група момичета, които не знаят какво искат. А ти явно се занимаваш с такава. За това ти казах, почай още известно време, може и да се пооправи момичето. Късмет!

Ne se obijdam ot neino ime... prosto mi e nepriqtno nqkoi da govori neshto losho za neq... Kogato v daskalo nqkoi kaje neshto losho za neq, obiknoveno sa 2-3 momcheta mi ide da... Prosto ne sym syglasen s prustotiite"...очай още известно време, може и да се пооправи момичето. Късмет!" Tq nqma kakvo da se opravq... Ne si misli che imam neshto protiv teb... Prosto ne poznavash nito mene nito neq.... i ne znaesh kakyv strahoten chovek e :)

w0sh
06-13-2008, 13:05
Za men pishi kvoto si iskash, no samo ne obijdai neq ako moje.

Тя е пача, пача, пача, пача.

ъъ.... пич защо появолите 3 години не са ти стиганали да се пренасочиш след акто очевидно нямаш шанс?

maharbal
06-13-2008, 13:10
mi ide da...

това ти е проблема като ти иде да ... едикакво си не го спираи , излеи си чувствата пред нея така че колкото и загубена да е да те РАЗБЕРЕ ЯСНО, и тя да реши какво ще те прави а онея парцаливковци дето ти се подиграват им набии канчетата. и те заживяха заедно дълго и щастливо. :twisted:

ne sym prevyrjenik na nasilieto. Pyk i tq ne e. Vednyj ne bqh na kef i edin smotanqk, pak ot klasa estesveno, se ebavashe s men i doakto se usetq beshe na zemqta pod stola si... sled tova razbrah ot edna fr ot klasa che vyprosnoto miche bilo razocharovano ot men... Pyk i kogato se qdosam naistina napravo otkacham. Qdosval sym se istinski 2 pyti i posledniq pyt momcheto svyrshi sys 6 sheva ot lqvata strana na glavata... No si go isprosi... Taka che nqma da biq nikogo...

maharbal
06-13-2008, 13:15
Za men pishi kvoto si iskash, no samo ne obijdai neq ako moje.

Тя е пача, пача, пача, пача.

ъъ.... пич защо появолите 3 години не са ти стиганали да се пренасочиш след акто очевидно нямаш шанс?

Za kvo sega narochno q obidi kato kazah che mi e nepriqtno... I ne e pycha, a tochno obratnoto - strahotno momiche e. I ne sa tri godini a 637 dena, demek 1g. 8mes. i 28 dena. I ne sym se prenasochil zashtoto naishtina mnogo q obicham... znam che nqmam shan, no ponasqm bolkata! Dosta pyti ochite mi sa se nasylzqvali... Prosto ne moga da spra da q obicham.... tova ne e samo detinsko prevlichane, naistina mnogo q obicham... I molqte ne q obijdai pak, shte sym ti mnogo blagodaren

w0sh
06-13-2008, 13:17
Що за магаре на мост си?

Унижаваш се до крайна степен....
Дръж се мъжки и ги преживей, вместо да се опитваш да я спечелиш като ставаш жалък.
Дори тя да те съжалява не би тръгнала с тебе.

И да, нарочно я нарекох пача. Сега ще я нарека пуйка, колкото да поддържам имидж.

SiNiStEr
06-13-2008, 13:18
Za men pishi kvoto si iskash, no samo ne obijdai neq ako moje.

Тя е пача, пача, пача, пача.

ъъ.... пич защо появолите 3 години не са ти стиганали да се пренасочиш след акто очевидно нямаш шанс?

Za kvo sega narochno q obidi kato kazah che mi e nepriqtno... I ne e pycha, a tochno obratnoto - strahotno momiche e. I ne sa tri godini a 637 dena, demek 1g. 8mes. i 28 dena. I ne sym se prenasochil zashtoto naishtina mnogo q obicham... znam che nqmam shan, no ponasqm bolkata! Dosta pyti ochite mi sa se nasylzqvali... Prosto ne moga da spra da q obicham.... tova ne e samo detinsko prevlichane, naistina mnogo q obicham... I molqte ne q obijdai pak, shte sym ti mnogo blagodaren
Като зн,че нямаш шанс защо само се измъчваш и ходиш подир гъза й ?

nevito0
06-13-2008, 13:18
може би трябва да поговориш с нея и да и разкриеш чувствата си отново..или просто да се откажеш от нея..3 години да ходиш след едно момиче,което явно няма чувства към тебе О.о абе тя да не е последното момиче на света?!..Успех ;)

GregoryHouse
06-13-2008, 13:19
Пич...ти си мазохист камикадзе....истинска бомба със закъснител...трупай трупай в себе си всичко това и в един момент всичко което задържа гнева ти и омразата ще изчезне и тогава си ебало майката...а това което го задържа за сега е любовта ти към нея ама тя ще изчезне щот хората сме устроени така че винаги да нараняваме и разочароваме хората които ни обичат ...не го трупай в себе си...а ако питаш мен тегли и една и на нея или е мн тъпа и не се сеща че щем имаш чувства към нея тряя да ти кажа да или не или няма чувства наистина към теб и е тъпа не иска да те разкара...

maharbal
06-13-2008, 13:20
може би трябва да поговориш с нея и да и разкриеш чувствата си отново..или просто да се откажеш от нея..3 години да ходиш след едно момиче,което явно няма чувства към тебе О.о абе тя да не е последното момиче на света?!..Успех ;)

ami da poslednoto e. druga kato neq nqma.

w0sh
06-13-2008, 13:24
Пич...ти си мазохист камикадзе....истинска бомба със закъснител...трупай трупай в себе си всичко това и в един момент всичко което задържа гнева ти и омразата ще изчезне и тогава си ебало майката...а това което го задържа за сега е любовта ти към нея ама тя ще изчезне щот хората сме устроени така че винаги да нараняваме и разочароваме хората които ни обичат ...не го трупай в себе си...а ако питаш мен тегли и една и на нея или е мн тъпа и не се сеща че щем имаш чувства към нея тряя да ти кажа да или не или няма чувства наистина към теб и е тъпа не иска да те разкара...

Ъхъ. Има нещо такова. Прав е господи Хаус.

maharbal
06-13-2008, 13:24
mi ide da...

това ти е проблема като ти иде да ... едикакво си не го спираи , излеи си чувствата пред нея така че колкото и загубена да е да те РАЗБЕРЕ ЯСНО, и тя да реши какво ще те прави а онея парцаливковци дето ти се подиграват им набии канчетата. и те заживяха заедно дълго и щастливо. :twisted:

ne sym prevyrjenik na nasilieto. Pyk i tq ne e. Vednyj ne bqh na kef i edin smotanqk, pak ot klasa estesveno, se ebavashe s men i doakto se usetq beshe na zemqta pod stola si... sled tova razbrah ot edna fr ot klasa che vyprosnoto miche bilo razocharovano ot men... Pyk i kogato se qdosam naistina napravo otkacham. Qdosval sym se istinski 2 pyti i posledniq pyt momcheto svyrshi sys 6 sheva ot lqvata strana na glavata... No si go isprosi... Taka che nqma da biq nikogo...


заради това дали тя ще се разочарова или не ти ще се оставиш да те мачкат като кифла ли. усещаш ли как подсъзнателно слугуваш на едно момиче което очевидно не я боли фара за теб , да не кажа че и мигача и не мига .... :-o

abe sigurno dori i lampichkata za masloto ne i miga za men :D I ne i sluguvam, a prosto q obicham. moga da spra da go pokazvam, no ne i da spra da q obicham!Sega pone sme priqteli, osven ako sled tova, koeto stana neska vyobshte sme i priqteli... No nqma da se sbiq s nikogo!!! Nasilieto e neshtoto, koeto nai-mnogo mrazq

GregoryHouse
06-13-2008, 13:28
KSW аз ли съм психопат? Лоши чувства ли надушвам?

maharbal
06-13-2008, 13:33
Пич...ти си мазохист камикадзе....

Awe ei ne sym mazohist :razz: E da.. poprincip dyrja na bolka, no ne sym mazohist :D:D edna fr syshto mi beshe kazala che sym mazohist :D NE SYM :-P Obmislqm da si vzema boksova krusha, terasata ni e dosta golqma i ima de da q sloja... idealen udushnik za nervite... :D:D

w0sh
06-13-2008, 13:36
Пич...ти си мазохист камикадзе....

Awe ei ne sym mazohist :razz: E da.. poprincip dyrja na bolka, no ne sym mazohist :D:D edna fr syshto mi beshe kazala che sym mazohist :D NE SYM :-P Obmislqm da si vzema boksova krusha, terasata ni e dosta golqma i ima de da q sloja... idealen udushnik za nervite... :D:D

Ти май си много прост... той няма предвид мазохист в физическия смисъл на думата.

GregoryHouse
06-13-2008, 13:36
ПО добре си вземи чувал...ще ти трябва повярвай ми :D

maharbal
06-13-2008, 13:37
mi ide da...

това ти е проблема като ти иде да ... едикакво си не го спираи , излеи си чувствата пред нея така че колкото и загубена да е да те РАЗБЕРЕ ЯСНО, и тя да реши какво ще те прави а онея парцаливковци дето ти се подиграват им набии канчетата. и те заживяха заедно дълго и щастливо. :twisted:

ne sym prevyrjenik na nasilieto. Pyk i tq ne e. Vednyj ne bqh na kef i edin smotanqk, pak ot klasa estesveno, se ebavashe s men i doakto se usetq beshe na zemqta pod stola si... sled tova razbrah ot edna fr ot klasa che vyprosnoto miche bilo razocharovano ot men... Pyk i kogato se qdosam naistina napravo otkacham. Qdosval sym se istinski 2 pyti i posledniq pyt momcheto svyrshi sys 6 sheva ot lqvata strana na glavata... No si go isprosi... Taka che nqma da biq nikogo...


заради това дали тя ще се разочарова или не ти ще се оставиш да те мачкат като кифла ли. усещаш ли как подсъзнателно слугуваш на едно момиче което очевидно не я боли фара за теб , да не кажа че и мигача и не мига .... :-o

abe sigurno dori i lampichkata za masloto ne i miga za men :D I ne i sluguvam, a prosto q obicham. moga da spra da go pokazvam, no ne i da spra da q obicham!Sega pone sme priqteli, osven ako sled tova, koeto stana neska vyobshte sme i priqteli... No nqma da se sbiq s nikogo!!! Nasilieto e neshtoto, koeto nai-mnogo mrazq


добре кажи ми как можеш да обичаш жена която не познаваш , едно е да си приказваш с нея и да сте в 1 даскало и т.н. но друго е да си всеки ден у тях да познаваш техните , да спиш с нея , да знаеш личните и проблеми и да се грижиш за нея... за съжителството говоря и тогава ще разбереш дали я обичаш

haha poznavam q we :D:D nali e ot moq klas... :D

maharbal
06-13-2008, 13:39
Пич...ти си мазохист камикадзе....

Awe ei ne sym mazohist :razz: E da.. poprincip dyrja na bolka, no ne sym mazohist :D:D edna fr syshto mi beshe kazala che sym mazohist :D NE SYM :-P Obmislqm da si vzema boksova krusha, terasata ni e dosta golqma i ima de da q sloja... idealen udushnik za nervite... :D:D

Ти май си много прост... той няма предвид мазохист в физическия смисъл на думата.

da znam. no dyrja i na fizicheska i na psihicheska bolka... se pak q obicham pochti 2 godini we :D:D

ra4ence
06-13-2008, 13:39
Кажи й направо как седят нещата. С тия детски истории няма да стигнете далеч

GregoryHouse
06-13-2008, 13:41
Тука шефове нема сички сме равни по тъпотия и умнотия :D Повече по 1вото :D

w0sh
06-13-2008, 13:41
Добре де ... просто "Н"-то на господиН не е хлътнало достатъчно...

Nefarian
06-13-2008, 13:41
ти да не си поп бе :o

GregoryHouse
06-13-2008, 13:43
ти да не си поп бе :o

WTF?!?!?

w0sh
06-13-2008, 13:45
ти да не си поп бе :o

Не схванах. Момчето не е поп. Очевидно.
Ако беше поп щеше да е смирен.

Nefarian
06-13-2008, 13:45
единия простак нарече другия господи маи си имам шегф 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Big_JoJo
06-13-2008, 14:01
Полезна тема , помогна ми да си напрая някои изводи ....

А относно проблема ти.Скоро трява да ти мине любовта към нея ...

Nefarian
06-13-2008, 14:02
http://i13.tinypic.com/8e12syt.jpg

w0sh
06-13-2008, 14:04
http://i13.tinypic.com/8e12syt.jpg
Империята отвръща на удара.

Gabriell
06-13-2008, 14:09
Не се отказваи за нищо на света ,а за това че нчкои казват, че 3 години са много имам отговор.
Аз чаках 5 години да съм с моето момиче сега съм с неч от 9 месеа.
Такаче ако мислиш, че това е истинската любов не я предаваи.

Nefarian
06-13-2008, 14:12
Империята отвръща на удара.

Cum in me my son.... !

Chacho
06-13-2008, 14:16
Аааа много си нежен ве пич.. За автора става на въпрос. Подари и букет и пръстен, изведи я на вечеря да си приказвате цяла вечер на светлината на свещички и накрая вместо да я изкъртиш от секс и прати въздушна целувка и й кажи на 134 езика обичам те. Ако не виждаш грешния подход в горенаписаното.. пич ти си пълен задръстеняк. Не се обиждай, 90% от хората днес са, аз съм правил доста неща от сорта на тези горе докато в един момент си казах "Край, няма да съм мухльото, който постоянно хлътва по някоя и я чака по 7-8 месеца, за да й предложи и да го отрежат". Ето моя съвет. Убий, ама направо ЗАЛИЧИ доброто момче у себе си. Вместо това стани мъж и все пак не на другата граница... някъв jerk.

Ако ти:

1. Мислиш по 1 на всеки 2 секунди за нея
2. Чудиш се как да я впечатлиш, какъв жест да направиш за нея
3. Изслушваш проблемите й за другите момчета и разочарованията й от приятелките
4. Слагаш я на пиадестал
5. Всеки път като ти каже какво иска от бъдещото си гадже (или мъж), ти казваш как ще може да станеш този човек
6. Показваш и нон-стоп колко я обичаш и често го изразяваш с думи.
7. Не я прегръщаш през кръста или не й галиш косата, лицето,други части..
8. Изтъкваш се колко си по-приличен от другите.
9. Опитваш се да се покажеш, че си прав и можеш да даваш добри съвети.
10. Всяко едно нещо, което правиш свързваш с нея.

То тогава пич трябва да заличиш всяка една точка от горните 10 от себе си. Не ти казвам да не й отваряш вратата и да й даваш път или пък да й вземеш якето преди да седне.

Има едно нещо, което трябва да осъзнаеш. Тя НЕ Е някаква идеално изваяна фигура от господ, която за теб е награда и ти се опитваш да спечелиш. ТИ си този супер готин тип, който тя не може да не хареса, заради характера ти и начина ти на живот. Ти си имаш свой живот и свои интереси и амбиции. Всичко се подчинява на тях, а повярвай ми, тя ако си й близък и имаш този мироглед, веднага ще поиска да се бутне някъде измежду твоите неща.

Ето каква е според мен тя за теб:

- Много социална. Общува спокойно с теб, а и с други.
- Разбираща. Каквото й споделиш, тя ще те разбере. Най-добрият приятел срещу теб, който наистина те слуша.
- Мила
- Енергична
- Много добра приятелка
- Умна
- Популярна, но все пак над интригите на елита
- Със готини представи за живота

Не отричам, но тя не притежава до така степен тези неща, колкото ти си мислиш. Не се притеснявай, да й покажеш, че ти си имаш свои предпочитания. Може да ти харесват руси а тя да е чернокоса. Покажи й го, покажи й че имаш изисквания към момичето, които не са ниски. Нека се пребори за мястото "гадже" в живота ти. Но забога за да стане такава, тя първо трябва да се разкара от мястото "приятелка".

Жените преценяват мъжете по 2 начина.
Едните - за гаджета
Другите - за приятели

Познай добрите момчета в коя категория попадат. И това става общо взето от самото начало, когато се опознавате (първите няколко минути).

За да излезеш от зоната на приятелите (което не е много сигурно, че може да стане, веднъж ако си попаднал), ти трябва да станеш сексуален тип. Не се притеснявай да я прегърнеш или да я щипнеш на шега. Заглеждай се по други момичета и най-вече вкарай приключение в живота й. Повярвай ми това е ключът към успеха, много малко успяват да го предложат. Вместо вечеря на свещи - боулинг, бънджи, ски, картинг, много здрава комедия в киното, замеряне с балони в къщи. Момичето като излезне си има достатъчно приятелки, с които да си говори - разговорите са женско нещо. Екшъна е мъжко - покажи че си мъж. В крайна сметка жените търсят мъжкото в нас.

И не на последно място - намери си и някое друго момиче. Това обсебване по една няма да ти донесе нищо добро. Когато зарибяваш една мацка повече ти се покачва тройно успеха, защото ти не се вманиячаваш по нея, което повярвай ми е отвратително гадно.

Не слушай какво ти говорят момичетата, че искат. Да си добър и мил...защо няма такива. Много от тях не знаят какво искат. Тръгват и късат с някви гадняри. Но най-честата женска представа за връзка е да си намерят някое лошо момче, с което не са на сигурно и които е непридвидим и забавен и да си го изваят в техния имагинерен образ, за идеален партньор.

Другия път искам да чуя от теб: "Тия много ме дразнят че ми се ебават. Сега имам две причини да им покажа къде им е мястото. ПЪРВО заради себе си и ВТОРО заради едно момиче, което зарибявам."

Айде мъжки, ти си и успех. Малко като нападка излезе мнението ми (освен че е 12 километрово), но съм минал по този път, отряза ме ангелчето, промених се и сега ми харесва. Колкото по рано си забележиш грешките, толкова по-добре. И не приемай всичко, което ти кажа, запази си твоето мнение, но вникни в думите ми..

Nefarian
06-13-2008, 14:19
напълно съм съгласен с Чачо.. и евала за дългия и подробен пост :shock:

w0sh
06-13-2008, 14:24
Мисля,че съм заразен.

nevito0
06-13-2008, 14:24
оф я стига си самосъжалявал..още си мн малък да се депресираш толкова и то не за какво да е а за 1 момиче?!колко други момичета ще има в живота ти.. ;]

Nefarian
06-13-2008, 14:31
Мисля,че съм заразен.
:o :-o :?

yuyuto
06-13-2008, 15:02
Елее... И кат не си от елита, фаталнооо... Тцтцтц...

HardlyAwakened
06-13-2008, 15:03
депресант ..я се стегни ... присмиват ти се че харесваш някой .. кви са тия хора бе

Gabriell
06-13-2008, 17:03
Ако обичаш някои му го кажи не чакаи да стане прекалено късно.
Даже и тои да не отвърне на чувствата
ти поне ще знаеш, че си опитал
и никога през този живот няма да се съжеляваш за това, че можеби си
попречил на това така велико чувство,,Любовта,,.
Ако те отхвърли ти ще почувстваш една много голяма болка но тя може
и да отмине някога защото се някои ще ти помогне, а ако не споделиш
с него/нея тази болка щете изгаря цял живот.
Истинската любов може да се познае по това, че дори и спомена
за човека които обичаш да изчезне ти винаги като се сетиш за него,
ще чувстваш нещо в сърцето си, по силно от теб, по силно от всеки,
нещо което не може да се опише с думи, но имено това нещо ще те
подържа жив, ще ти дава смисъл да продължаваш да живееш.

soul1199
06-13-2008, 17:53
ae tez ne sa nared ti q haresva6 te ti sa prismivat,nqredi gi nqkoi pat ili po4ni i ti da im se prismiva6 i 6e gi vidi6,4e vednaga 6e sprat,puk ti ne sa ot4aivai vinagi moge ot priqtelstvoto da izleze ne6o pove4e :-o

hgfh
06-13-2008, 17:58
ne moga da razbera kvo tolkova e stanalo 4e 4ak i da mrazish jivota :? aa tiq deto q ebvat sa bahti kele6ite

cvetelinaaa
06-13-2008, 17:58
напълно съм съгласна с мнението на Chacho и на вс които ти казаха да се стегнеш, може да прозвучи малко грубо (за което се извинявам) но се държиш като п*тка. а момичето едва ли иска такова гадже. не се оставяй хората да се е*ават така с теб защото цял живот ще те тъпчат и унижават. стегни се и се дръж малко по мъжки.

maharbal
06-13-2008, 18:33
Аааа много си нежен ве пич.. За автора става на въпрос. Подари и букет и пръстен, изведи я на вечеря да си приказвате цяла вечер на светлината на свещички и накрая вместо да я изкъртиш от секс и прати въздушна целувка и й кажи на 134 езика обичам те. Ако не виждаш грешния подход в горенаписаното.. пич ти си пълен задръстеняк. Не се обиждай, 90% от хората днес са, аз съм правил доста неща от сорта на тези горе докато в един момент си казах "Край, няма да съм мухльото, който постоянно хлътва по някоя и я чака по 7-8 месеца, за да й предложи и да го отрежат". Ето моя съвет. Убий, ама направо ЗАЛИЧИ доброто момче у себе си. Вместо това стани мъж и все пак не на другата граница... някъв jerk.

Ако ти:

1. Мислиш по 1 на всеки 2 секунди за нея
2. Чудиш се как да я впечатлиш, какъв жест да направиш за нея
3. Изслушваш проблемите й за другите момчета и разочарованията й от приятелките
4. Слагаш я на пиадестал
5. Всеки път като ти каже какво иска от бъдещото си гадже (или мъж), ти казваш как ще може да станеш този човек
6. Показваш и нон-стоп колко я обичаш и често го изразяваш с думи.
7. Не я прегръщаш през кръста или не й галиш косата, лицето,други части..
8. Изтъкваш се колко си по-приличен от другите.
9. Опитваш се да се покажеш, че си прав и можеш да даваш добри съвети.
10. Всяко едно нещо, което правиш свързваш с нея.

То тогава пич трябва да заличиш всяка една точка от горните 10 от себе си. Не ти казвам да не й отваряш вратата и да й даваш път или пък да й вземеш якето преди да седне.

Има едно нещо, което трябва да осъзнаеш. Тя НЕ Е някаква идеално изваяна фигура от господ, която за теб е награда и ти се опитваш да спечелиш. ТИ си този супер готин тип, който тя не може да не хареса, заради характера ти и начина ти на живот. Ти си имаш свой живот и свои интереси и амбиции. Всичко се подчинява на тях, а повярвай ми, тя ако си й близък и имаш този мироглед, веднага ще поиска да се бутне някъде измежду твоите неща.

Ето каква е според мен тя за теб:

- Много социална. Общува спокойно с теб, а и с други.
- Разбираща. Каквото й споделиш, тя ще те разбере. Най-добрият приятел срещу теб, който наистина те слуша.
- Мила
- Енергична
- Много добра приятелка
- Умна
- Популярна, но все пак над интригите на елита
- Със готини представи за живота

Не отричам, но тя не притежава до така степен тези неща, колкото ти си мислиш. Не се притеснявай, да й покажеш, че ти си имаш свои предпочитания. Може да ти харесват руси а тя да е чернокоса. Покажи й го, покажи й че имаш изисквания към момичето, които не са ниски. Нека се пребори за мястото "гадже" в живота ти. Но забога за да стане такава, тя първо трябва да се разкара от мястото "приятелка".

Жените преценяват мъжете по 2 начина.
Едните - за гаджета
Другите - за приятели

Познай добрите момчета в коя категория попадат. И това става общо взето от самото начало, когато се опознавате (първите няколко минути).

За да излезеш от зоната на приятелите (което не е много сигурно, че може да стане, веднъж ако си попаднал), ти трябва да станеш сексуален тип. Не се притеснявай да я прегърнеш или да я щипнеш на шега. Заглеждай се по други момичета и най-вече вкарай приключение в живота й. Повярвай ми това е ключът към успеха, много малко успяват да го предложат. Вместо вечеря на свещи - боулинг, бънджи, ски, картинг, много здрава комедия в киното, замеряне с балони в къщи. Момичето като излезне си има достатъчно приятелки, с които да си говори - разговорите са женско нещо. Екшъна е мъжко - покажи че си мъж. В крайна сметка жените търсят мъжкото в нас.

И не на последно място - намери си и някое друго момиче. Това обсебване по една няма да ти донесе нищо добро. Когато зарибяваш една мацка повече ти се покачва тройно успеха, защото ти не се вманиячаваш по нея, което повярвай ми е отвратително гадно.

Не слушай какво ти говорят момичетата, че искат. Да си добър и мил...защо няма такива. Много от тях не знаят какво искат. Тръгват и късат с някви гадняри. Но най-честата женска представа за връзка е да си намерят някое лошо момче, с което не са на сигурно и които е непридвидим и забавен и да си го изваят в техния имагинерен образ, за идеален партньор.

Другия път искам да чуя от теб: "Тия много ме дразнят че ми се ебават. Сега имам две причини да им покажа къде им е мястото. ПЪРВО заради себе си и ВТОРО заради едно момиче, което зарибявам."

Айде мъжки, ти си и успех. Малко като нападка излезе мнението ми (освен че е 12 километрово), но съм минал по този път, отряза ме ангелчето, промених се и сега ми харесва. Колкото по рано си забележиш грешките, толкова по-добре. И не приемай всичко, което ти кажа, запази си твоето мнение, но вникни в думите ми..

Blagodarqti za dylgoto mnenie :(

sabaku_no_gaara
06-13-2008, 19:17
Начи глей ся,нещата стоят така:

Минал съм по същия път и то скоро и знам какво е,повярвай,като те отреже тотално ще спреш да я обичаш,не ми казвай че я обичаш защото тази обич ще изчезне постепенно и неусетно.
Не разбрах точно в какви взаимоотношения сте,но ако бях на твое място щях да си хвана друго гадже,просто за самочувствие и за пред нея,защото тя явно разбира,че няма да се откажеш от нея и може,малко вероятно е,де,да те използва.
Другото,което можеш да направиш е да не я търсиш сега през ваканцията 1-2 седмици(знам,че няма да издържиш,затова ти казвам 1-2 седмици,а не повече) и виж дали тя ще те потърси,ако държи на теб.Нещата стават много шибани ако някой пък я съветва да се прави на недостъпна.
Някой път като си приказвате я попитай какво мисли за теб и какви са й чувствата към теб,без никакви намеци да я питаш дали те харесва,просто какви са й чувствата.

Другото:
Тия дето ти се смеят се мислят за всезнайковци,ти трябва на тях да им се смееш,че не разбират от любов.Едно е сигурно:
смеят ти се,защото са малоумни и не разбират,не е грешката в теб.А за смс-ите-ако искаш продължавай да й пращаш,стига поне понякога да ти отговаря,и за това може да я попиташ,дали има нещо против това да й пращаш смси.

Искам да те питам нещо:
От кой град си и на колко си,защото ако знам на колко си ще ми е още по-лесно да ти давам съвети,и повярвай ми.мога да ти кажа още неща.

cinderella_gugutka
06-13-2008, 19:21
оф,и аз искам да си намеря мом4е 4увствително като теб и на което му пука за такива работи...
ина4е успокой се не е станало кой знае какво

sabaku_no_gaara
06-13-2008, 19:28
оф,и аз искам да си намеря мом4е 4увствително като теб и на което му пука за такива работи...
ина4е успокой се не е станало кой знае какво
аз мога да съм такъв,стига да си струва :smt059
от кой град си? lol

maharbal
06-14-2008, 07:10
Начи глей ся,нещата стоят така:

Минал съм по същия път и то скоро и знам какво е,повярвай,като те отреже тотално ще спреш да я обичаш,не ми казвай че я обичаш защото тази обич ще изчезне постепенно и неусетно.
Не разбрах точно в какви взаимоотношения сте,но ако бях на твое място щях да си хвана друго гадже,просто за самочувствие и за пред нея,защото тя явно разбира,че няма да се откажеш от нея и може,малко вероятно е,де,да те използва.
Другото,което можеш да направиш е да не я търсиш сега през ваканцията 1-2 седмици(знам,че няма да издържиш,затова ти казвам 1-2 седмици,а не повече) и виж дали тя ще те потърси,ако държи на теб.Нещата стават много шибани ако някой пък я съветва да се прави на недостъпна.
Някой път като си приказвате я попитай какво мисли за теб и какви са й чувствата към теб,без никакви намеци да я питаш дали те харесва,просто какви са й чувствата.

Другото:
Тия дето ти се смеят се мислят за всезнайковци,ти трябва на тях да им се смееш,че не разбират от любов.Едно е сигурно:
смеят ти се,защото са малоумни и не разбират,не е грешката в теб.А за смс-ите-ако искаш продължавай да й пращаш,стига поне понякога да ти отговаря,и за това може да я попиташ,дали има нещо против това да й пращаш смси.

Искам да те питам нещо:
От кой град си и на колко си,защото ако знам на колко си ще ми е още по-лесно да ти давам съвети,и повярвай ми.мога да ти кажа още неща.

ami ot lovech na 15 sled 2 sedmici prava 16... i samo ne kazvai che sym malyk[/b]

Nutty_
06-14-2008, 07:49
Е и аз харесвах 1 момче година и половина някъде,даже и още ми харесва,но той и като приятелка не ме харесва :( Трябва да се гледа по-оптимистично на нещата...Аз съм харесвала мн момчета,дето не ме забелязват дори... а иначе тя би трябвало да оценява всичко,което си направил за нея и е голяма късметлийка,че точно момче като теб се е влюбило в нея :wink:

maharbal
06-14-2008, 17:28
Е и аз харесвах 1 момче година и половина някъде,даже и още ми харесва,но той и като приятелка не ме харесва :( Трябва да се гледа по-оптимистично на нещата...Аз съм харесвала мн момчета,дето не ме забелязват дори... а иначе тя би трябвало да оценява всичко,което си направил за нея и е голяма късметлийка,че точно момче като теб се е влюбило в нея :wink:

hah da be... golqm kysmet nqma shto...

Big_JoJo
06-14-2008, 17:56
И аз съм за варянта да изчакаш някои ден. ( оххх не ти блазя брат) аз лично мразя да правя това но просто понякога се налага и наистина чакането обива човек .....

mhmhmhmhm
06-14-2008, 20:54
абе кво момче си ти така да ревеш,бе?!
ебати лигльото !

Al3ksandra
06-14-2008, 21:19
Ми.. приятел ще ти кажа едно едиственно... нещо! НЯма нищо вечно и след време ще изчезне любовта ти към нея. Е, ако си по-силен и искаш да си я обичаш вечно и така да продължи живота ти, няма да я забравиш, да.. :( Но по-добре да я забравиш. Напълно няма да я забравиш, но поне ще се почустваш по-добре ако намериш начин да продължиш без да си даваш напразни надежди.. Момичето е явно "заблудено" както баща ми обича да казва :D Няма значение, надявам се да не ми се убидип на това... Освен да ти пожелая къмсет в любовта, защото и ти си от хората които си нямат никакъв :( :lol:

Lainovoz
06-14-2008, 21:36
Вече ми идва да скоча върху някоя кола... Надявам се да пукна колкото се може по-бързо :cry: Моля някой да ми помогне... :cry:


Абе нещастник смотан, нелепо тъпа изцепка на псевдородители, говненце малко грозно, осакатено откъм мозък, като ще се самоубиваш, ходи от някоя тераса са хвърли или от някой мост. Пред КОЛА ЩЯЛ ДА СКАЧА. Ами нали заради обществен израстък недорасъл пе*дал като тебе някой невинен шофьор ще лежи в затвора заради нискобюджетно кретено-същество безгръбначно като тебе бе даеба... ябаааааааа не истина как се ядосах ! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :smt072 :smt065 :smt067 :smt070 :smt078 :smt084 :smt097 :smt096

kuklichka_bg
06-14-2008, 22:09
Здравейте, просто искам да си излея душата, дано да ми стане по леко. МРАЗЯ ЖИВОТА!!! :cry: ](*,) Харесвам едно момиче от моя клас. Тя е най-прекрасното нещо, което някога съм виждал. Влюбих се в нея веднага щом я видях на 15 септември 2006 година. Казах и че я харесвам чак към края на 2007 година и то защото тя повдигна въпроса дали си падам по-нея. Опитвам се да бъда мил... подарявал съм и 2-3 пъти разни работи... Попринцип е несподелено, но въпреки това аз найстина много я обичам :( С нея сме добри фр... говорим си, пишем си по скипе... Проблема е следния. Писал съм и СМС-и попринцип вечер да и пожелая лека нощ... Едно момче и беше зело телефона и е прочело смсите... Демек целия клас знае... а иначе знаеха само 2 момичета... Знае дори и класната :cry: Доста се ебават с мен, особено оня дето прочете смсите... На мен не ми пука... да се ебават с мен колкото си искат, но не искам да се ебават с крисито :cry: Тя не е виновна, че я харесвам... Не знам дали съм я дразнел с това, че я харесвам... не съм от елита... а тя е страхотна... Можете ли да ми дадете съвет какво да направя? Много ви моя :cry: Вече ми идва да скоча върху някоя кола... Надявам се да пукна колкото се може по-бързо :cry: Моля някой да ми помогне... :cry:

Напълни форума с туй Криси :D Абе на колко тодини са тия че да си подиграват трябва да са супер пишлеменца и да имат незнам къф акаъл спх :-)

kuklichka_bg
06-14-2008, 22:10
Вече ми идва да скоча върху някоя кола... Надявам се да пукна колкото се може по-бързо :cry: Моля някой да ми помогне... :cry:


Абе нещастник смотан, нелепо тъпа изцепка на псевдородители, говненце малко грозно, осакатено откъм мозък, като ще се самоубиваш, ходи от някоя тераса са хвърли или от някой мост. Пред КОЛА ЩЯЛ ДА СКАЧА. Ами нали заради обществен израстък недорасъл пе*дал като тебе някой невинен шофьор ще лежи в затвора заради нискобюджетно кретено-същество безгръбначно като тебе бе даеба... ябаааааааа не истина как се ядосах ! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :smt072 :smt065 :smt067 :smt070 :smt078 :smt084 :smt097 :smt096

Туй не го бях прочела
та ЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛУУУУУУУДДДДДДДД ЛИ СИИИИИИИИ??? или щте сЕ ПОБЪРКВАШ :x

5StaR
06-14-2008, 23:10
Аааа много си нежен ве пич.. etc etc

И ти ще направиш още няколко сериозни мнения и ще се джойнеш към дарк сайд-а.И ще има интелигентни и остроумни подмятания към по-малко развитите същества на 21 век или иначе казано към индивидите от младото поколение, на които IQ-то им граничи с това на куха лейка с 3 дупки на дъното.. ех не всички разбира се.

maharbal
06-15-2008, 05:34
Вече ми идва да скоча върху някоя кола... Надявам се да пукна колкото се може по-бързо :cry: Моля някой да ми помогне... :cry:


Абе нещастник смотан, нелепо тъпа изцепка на псевдородители, говненце малко грозно, осакатено откъм мозък, като ще се самоубиваш, ходи от някоя тераса са хвърли или от някой мост. Пред КОЛА ЩЯЛ ДА СКАЧА. Ами нали заради обществен израстък недорасъл пе*дал като тебе някой невинен шофьор ще лежи в затвора заради нискобюджетно кретено-същество безгръбначно като тебе бе даеба... ябаааааааа не истина как се ядосах ! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :smt072 :smt065 :smt067 :smt070 :smt078 :smt084 :smt097 :smt096

tva e izras we malumnik, da ne mislish che sym tolkos glym da skocha pred kola we... pff...

casanova_bg
06-15-2008, 06:20
земи се стегни , като се ебават с теб тъпите ти съученици какво правиш по въпроса , пребии един и другите да си правят сметка дали ще ти се подиграват , а срамно ли е да сваляш едно момиче , да и пожелаеш лека нощ - какво лошо има в това ? Стегни се малко заради путка няма да ставаш путка



+1

Lord_Of_The_Night
06-15-2008, 07:23
Добре сега ще напиша нещо,което надявам се да прочетеш и да усмислиш някой неща.Виж аз бях почти в идентична ситуация,обичах толкова много едно момиче,за мен то бе всичко в продължение на няколко месеца аз непрестанно си мислех за нея,обичах всеки миг прекаран с нея,но ситуацията беше много сложна и явно не беше писано да бъдем заедно и така това което мога да те посъветвам и което аз осъзнах в един момент е че просто не си заслужава,да си пропиляваш живота в чакане,защото той и без това е кратък живей за мига пък не му мисли толкова.Знам че за тебе тя ти се струва единствена в момента,повярвай ми и аз бях така,но трябва да си дадеш равносметка дали си заслужава толкова голямо чакане,при възможноста тя никога да не те обикне(не ти го пожелавам,но има и такъв вариант).Виж сега аз какво направих,неказвам да забравиш момичето,защото не е лесно и може би никога няма да я забравиш,защото си изпитвал такива силни чувства към нея,но следва едно ''Но'' защо не се опиташ да излизаш с повече хора да се запознаваш с различни момичета,въобще да си прекарваш готино и да се радваш на живота,пък тя когато осъзнае всичко това което си направил за нея ,тя трябва да те потърси,тя трябва да разбере че не си и винаги на разположение и че тя трябва да се бори ти да я харесаш,защото знаеш ли какво си мисли сега че ти си и ''вързан в кърпа'',тоест си и винаги на разположение,а това не трябва да показваш на една жена иначе веднага ще загуби интерес.
А относно за подигравките,еми това е наистина детинско поведение и те ще го осъзнаят някой ден когато изгубят ума и дума от любов по някое момиче,хубаво че не си по насилието,а и то не е единствения начин да затвориш устата на един глупак,ако ме разбираш какво искам да ти кажа.
Аиде упсех и малко по позитивно на нещата,ако си забелязал,момичетата харесват забавни момчета(не казвам вулгарни,а забавни) тези които се радват на живота.Така че смело и горе главата

MonSitY
06-15-2008, 10:03
лелее момче здраво си хлътнал!!!ама тая криси трябва вече да ти каже ще стане ли нещо или не да нямаш напранзи надежди....

maharbal
06-15-2008, 10:23
лелее момче здраво си хлътнал!!!ама тая криси трябва вече да ти каже ще стане ли нещо или не да нямаш напранзи надежди....

haha ama seriozno li sym hlytnal??? :shock: Maleee mersi che mi kaza ne bqh zabelqzal :shock: :smt043 :smt043 :smt043

maharbal
06-15-2008, 20:01
mamka mu utre pak sym na daskalo i imam chas i pri klasnata... :o :?

w0sh
06-15-2008, 20:31
mamka mu utre pak sym na daskalo i imam chas i pri klasnata... :o :?

и кво ми пука на мене?

GregoryHouse
06-15-2008, 20:32
mamka mu utre pak sym na daskalo i imam chas i pri klasnata... :o :?

и кво ми пука на мене?


Охааа He is back :D

Nefarian
06-15-2008, 20:46
mamka mu utre pak sym na daskalo i imam chas i pri klasnata... :o :?

и кво ми пука на мене?


Охааа He is back :D
MORE EVIL THAN EVER

Lainovoz
06-15-2008, 21:29
Вече ми идва да скоча върху някоя кола... Надявам се да пукна колкото се може по-бързо :cry: Моля някой да ми помогне... :cry:


Абе нещастник смотан, нелепо тъпа изцепка на псевдородители, говненце малко грозно, осакатено откъм мозък, като ще се самоубиваш, ходи от някоя тераса са хвърли или от някой мост. Пред КОЛА ЩЯЛ ДА СКАЧА. Ами нали заради обществен израстък недорасъл пе*дал като тебе някой невинен шофьор ще лежи в затвора заради нискобюджетно кретено-същество безгръбначно като тебе бе даеба... ябаааааааа не истина как се ядосах ! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :smt072 :smt065 :smt067 :smt070 :smt078 :smt084 :smt097 :smt096

tva e izras we malumnik, da ne mislish che sym tolkos glym da skocha pred kola we... pff...

Оставам безмълвен пред селските ти думи , овчи вожде на племето на нежните самоубийци ! Като ти гледам турския правопис, си точно толкова "глум", че да направиш много непредсказуеми неща, така че не ползвай метод, по който да навредиш и на нас нормалните хора.
Израз е баба ти, аз изрази не видях, поне не такива които да правят връзка в съзнанието на трезвомислещ .

Kasiera
06-15-2008, 21:56
mamka mu utre pak sym na daskalo i imam chas i pri klasnata... :o :?

и кво ми пука на мене?

ммм, и аз имам същата реплика в училище...niice :D


Авторе - стига си и тичал след гъза

не харесва като се биеш - и кво, путьо ли ще станеш заради нея....

TheNewReligion
06-15-2008, 22:36
Няма какво да направиш , сори . Според мен е добре просто да я забравиш , колкото и тъпо да звучи . Тя няма да те възприеме като момче , така че .... А относно онея класа ти ... Не можа ли да бъдеш малко по-далновиден , и не можа ли да предположиш , че може все пак някой да прочете СМС-ите ? :? :? :? И стига си тичал след нея ! Така доказваш , че нямаш особено много достойнство , миличък и ще те посъветвам да престанеш да се държиш като патка , защото не правиш особено добро впечатление както на тези от твоя клас , така и на Крисито ! :x