PDA

View Full Version : Угаждате ли на приятеля/приятелката си?



marzilia
06-13-2008, 14:50
Не само за сексуалните му желания,а и по принцип?

demons_of_my_soul
06-13-2008, 14:55
По принцип, не!
Но ако си го заслучжи мога да и угодя за някой неща, ама да не се разглезва!

Yallama
06-13-2008, 14:57
колкото повече угаждаш толкова по зле за тебе... разбира се не може винаги да я режеш , трябва да отстъпваш понякога :)

comics
06-13-2008, 15:00
ест, че трябва да 0тстъпваш. Не може само диният да прави компромиси 8-)

ra4ence
06-13-2008, 15:03
Аз не познавам мъж,който да угажда на приятелката си толкова,колкото моя на мен. Даже му се чудя и понякога мисля,че малко прекалява. Но пък не се оплаквам :D
Иначе аз му огаждам дотолкова,че да не го ядосвам..което всъщност и него го устройва,тъй като има различни виждания за нещата от повечето хора 8)
Намерили сме златната среда,може да се каже

SINDEL
06-13-2008, 15:12
:D Глупаци...
Естествено, 4е се старая да угаждам.
Егоистите винаги остават сами накрая

demons_of_my_soul
06-13-2008, 15:13
А пък тия дето глезят приятелките си накрая разбират, друг ги ебе!

Yallama
06-13-2008, 15:15
:D Глупаци...
Естествено, 4е се старая да угаждам.
Егоистите винаги остават сами накрая
няма да си сам ...угаждай..накрая ще сте ти приятелката ти и няколкото и любовника :D :D или в по - добрия случай ще си останете самички и ти ще си под чехъл :D :D

ra4ence
06-13-2008, 15:16
А пък тия дето глезят приятелките си накрая разбират, друг ги ебе!

:lol: зависи от жената :)

Xtuning
06-13-2008, 15:17
Имам лошия навик , да оставям момичето до мен да ме контролира ... квото каже тфа става :o

SINDEL
06-13-2008, 15:17
Е айде стига де! Коя е тая жена, която ще я глезят и тя ще тръгне по 4уждо? Не сме толкова луди... Пове4ето поне не сме...

:?

Xtuning
06-13-2008, 15:22
А пък тия дето глезят приятелките си накрая разбират, друг ги ебе!

:lol: зависи от жената :)

ооо да и подобен случей имаше ама не се бяха наебали още .Карам си колата и гледам мойта с некъв пишлегар се целуват . ...... Е повярвай западна кола да катери така 20 сантов бордюр , и момиче да пищи така не си виждал , че бях и с компания .... ся тоя не съм го виждал от 2-3 месеца . То верно едва ли е бил в състояние да излезе от тях де ,ама карай 8-) .


Идеята ми беше . Ако си някоя шматка ест че ще се ебе с друг . Аре ако я глезиш и праиш сичко за нея , ама иначе да знае че ако кривне ще стане лошо - дали ше го направи !?

demons_of_my_soul
06-13-2008, 15:23
А пък тия дето глезят приятелките си накрая разбират, друг ги ебе!

:lol: зависи от жената :)

все едно яздиш кон.....
Ако му пуснеш или стегнеш много юзите може да те хвърли, но ако примерено ги държиш всичко върви както трябва!

BaTe_Martoo
06-13-2008, 15:26
Ako ne se ligavii mnogo - Da

ra4ence
06-13-2008, 15:27
Моят ми е казал,че мога да спя с друг/и след време. Според него не може да има вечна вярност. Все в даден моомент ще си омръзнем и ще ни се прииска нещо ..ей така,за разнообразие. Само важното е да не разбира партньорът :)

demons_of_my_soul
06-13-2008, 15:29
Моят ми е казал,че мога да спя с друг/и след време. Според него не може да има вечна вярност. Все в даден моомент ще си омръзнем и ще ни се прииска нещо ..ей така,за разнообразие. Само важното е да не разбира партньорът :)

ЕВАЛА....!

ra4ence
06-13-2008, 15:32
И аз така казвам, въпреки че от една страна ми става гадно. Все пак думите му важат и за самия него. Кофти е ,като си помисля,че след време ще му се прииска с друга ;)

П.С.: а подписът ти може да се замени с др картинка ;)

Love_Is_The_Answer
06-13-2008, 15:32
Да! Угаждаме си взаимно и това ни прави много щастливи :-) :-) :-)

miloto_girl_4e
06-13-2008, 15:47
Да, угаждам му, не редовно, но се случва, ако си го е заслужил :)

krem4et0
06-13-2008, 15:50
Не! Съобразявам се с него, но не и да го глезя!

hottie
06-13-2008, 16:07
Винаги съм мъ угаждала - и в леглото и в кухнята и къде ли не :) Например сега за европейското винаги гледам да има биричка, да му направя нещо вкусно за хапване, да му е удобно и да си гледа спокойно мача :) Даже и други неща му правя понякога по време на мача ;)

Но и той също ми отвръща - много често закуска в леглото, палачинки, носи ми цветя редовно и като знае, че съм много заета или имам изпити той се грижи за мен.

krem4et0
06-13-2008, 16:27
Моя майка му го е разглезила и е свикнал да яд различно ядене всеки път(а това е 4 пъти дневно), да не бутва нищо в домакинството, дори да не пазарува. Малко искам от тия лоши навици да го оттърва, защото 1 ден ще ми излезе през носа. Казала съм му, че не съм майка му и хич нямам намерение да го глезя. Достатъчно му е до сега. Време ми е аз да бъда глезена(защото пък аз никога не съм била) :D

haterkata
06-13-2008, 16:28
аз мразя всичко и всички-съответно си нямам приятел :} :-D

ra4ence
06-13-2008, 16:57
Моя майка му го е разглезила и е свикнал да яд различно ядене всеки път(а това е 4 пъти дневно), да не бутва нищо в домакинството, дори да не пазарува. Малко искам от тия лоши навици да го оттърва, защото 1 ден ще ми излезе през носа. Казала съм му, че не съм майка му и хич нямам намерение да го глезя. Достатъчно му е до сега. Време ми е аз да бъда глезена(защото пък аз никога не съм била) :D

В предишния си пост каза,че не го глезиш. Но според мен това,което описа си е чисто глезене на мъжа. Вярно,че може да си е свикнал така и правейки всичко,което той иска /а то не е хич малко/ граничи наистина с глезене. Особено за храната,чистенето и пазаруването. Права си,че трябва да го отучиш сега,защото после ще ти изяде ушите...може би..

DevilWish
06-13-2008, 18:19
ест, че трябва да 0тстъпваш. Не може само диният да прави компромиси 8-)
to4no ;)

wintersun
06-13-2008, 19:09
Хъм една връзка е поредица от компромиси и угаждания най-вече задоволяване на малките прищевки на другия :) .

VerryBerry
06-13-2008, 19:42
Угаждаме си взаимно,вярно-не винаги,но го правим :)

FreeSpirit
06-13-2008, 19:54
A аз попринцип угаждам на приятелите си, тай че гаджето не прави изключение ;)
Важното е това да не е еднопосочно, когато с гаджето ти да правите компромиси без да мислите дали са точно по равно и това да прави щастливи, защо да си спестяваме угаждането на половинките си :))

Anna5339
06-13-2008, 20:17
Ами да,харесвами да му угаждам,пък и той доста ме глези:)
Не виждам нищо лошо. :)

TotallySexy
06-13-2008, 20:30
Мойта работа хем боли, хем сърби... Обичам да опитомявам властни мъже... да ги гледам как се усмихват пезпомощтно в леглото и не само... Лошото е, че когато ги пречупя на макс вече не са ми интересни и си търся друг :) :-D :-D :grin: :grin:

Puky
06-13-2008, 20:33
При мен е обратното .. :) Не му угаждам за секс (защото не правим ) , а му угаждам във всичко останало .. :grin: :-)

kuklichka_bg
06-13-2008, 21:24
da ne sam mu robinq ve :p est 4e ne ama ne primerno da kaje ai v parka i az da kaje ne ne i se da hodim det az iskam saobrazqvam se s nego prosto

Denny
06-13-2008, 21:32
Nz na men moq priqtel mn mi ogajda..i ne mislq che me glezi do takava stepen,zashtoto vse pak za da mi otdelq takova vnimanie i za da pravi takiva kompromisi znachi ima mn silni chuvstva.A az vse pak ne sam idiot..ne bih naranila chovek koito me obicha.Taka che oshte vednuj..Do choveka si e. 8)

firesnow
06-13-2008, 22:38
ей ся като я питах каза че ' понякога '
ама според мен огаждам напълно
...жИни........

sadsad
06-14-2008, 07:40
Boje za6to po4ti vsi4ki mom4eta ste na mnenie 4e kato glezite priqtelkite si i 6te hodqt po 4ujdo :shock: ....men sa6to me glezqt..taka da se kaje...ama daje ne si i mislq za 4ujdo.....ne sme tolkova typi sq....

Hrdcore`Lady
06-14-2008, 07:46
Да го глезиш май означава да правиш това, което той очаква от теб или нещо, което е поискал. В това отношение не може да се каже, че съм робиня, защото правя това, което той най-малко очаква и не би поискал, а кефа му е до небесата.

AnChItOoOo
06-14-2008, 09:26
Много ясно. :)

sadsad
06-14-2008, 10:04
Моят ми е казал,че мога да спя с друг/и след време. Според него не може да има вечна вярност. Все в даден моомент ще си омръзнем и ще ни се прииска нещо ..ей така,за разнообразие. Само важното е да не разбира партньорът :)

ЕВАЛА....!
OF boje ne e taka.Ako si omraznete po-dobre se razdelete, kvo e tova samo za seksa deto se vika.....ne mislq 4e tva koeto napisa e pravilno.

rozova_lady
06-14-2008, 12:27
razbira se 4e mu ogajdam,kakto i toi na mene :-)

SoLaR
06-14-2008, 12:30
Тя ми угажда... харесва ми като го прави. С нея се чувствам свободно и мога да споделя всичко по отношение на сеска. Чудесна е, не я смятам за сексуален обект, а за човек, с който мога да бъда това, което искам. Това, което съм! :-)

krem4et0
06-14-2008, 13:23
Моя майка му го е разглезила и е свикнал да яд различно ядене всеки път(а това е 4 пъти дневно), да не бутва нищо в домакинството, дори да не пазарува. Малко искам от тия лоши навици да го оттърва, защото 1 ден ще ми излезе през носа. Казала съм му, че не съм майка му и хич нямам намерение да го глезя. Достатъчно му е до сега. Време ми е аз да бъда глезена(защото пък аз никога не съм била) :D

В предишния си пост каза,че не го глезиш. Но според мен това,което описа си е чисто глезене на мъжа. Вярно,че може да си е свикнал така и правейки всичко,което той иска /а то не е хич малко/ граничи наистина с глезене. Особено за храната,чистенето и пазаруването. Права си,че трябва да го отучиш сега,защото после ще ти изяде ушите...може би..

Написах, че майка му, баба му и още 100 роднини са го разглезили. Аз съм му казала, че няма да е така и да си избие тая мисъл от главата. Глезена жена = лигла, глезен мъж = леке.

firesnow
06-14-2008, 14:25
добре ве защо и аз няам такаа майка :((((((((((((

Virtuallll
06-14-2008, 20:51
:D Глупаци...
Естествено, 4е се старая да угаждам.
Егоистите винаги остават сами накрая


+1

Много правилно...

L0LiPoP
06-14-2008, 20:54
Правя всичко за моя партньр, стига да е свързано само с нас двамата и човека да си заслужава, а и да ми отвръща със същото ;)

MakeMeLaugh
06-14-2008, 20:58
Повечето май не правят разлика между угаждане и разглезване.
М-да старая се да угаждам, както и тя ми потвърди, че успявам, НО не я разглезвам ;)
Неочаквано добра момбинация :-P

A_Loving_Girl
06-14-2008, 21:02
Колкото повече угаждаш на някой,толкова повече ти се качват на главата!Аз не съм от тия дето за всичко угаждат ,колкото по-малко ,толкова по-добре ще е за мене,защото и разглезването по някакъв начин ще се надигне в половинката ми и тогава няма да ми е никак лесно..

MakeMeLaugh
06-14-2008, 22:02
И в крайна сметка излиза, че никой от вас или от гаджетата ви не получават на 100% всичко от вас... и после се пиша в темата за любов що ме оставиии, мразя момчетата/момичетата и т.н.

Га яди кифтета ни рива.. ся ривеш.. ****** животно :D

comics
06-15-2008, 05:52
Не само за сексуалните му желания,а и по принцип?
зависи дали заслужава или не

MoHuTo
06-15-2008, 08:57
Сега като се замисля, като че ли той повече угажда на мен.. е иаз му угаждам де, от време на време :)

baby_lvA
06-15-2008, 09:14
По принцип, не!
Но ако си го заслучжи мога да и угодя за някой неща, ама да не се разглезва!

da da da tochno :)

м!sS wendy
06-15-2008, 09:18
не много ясно ... но пък за сметка на това квото кажа това става. И честно казано почва да ми омръзва..

hitman86
06-15-2008, 09:19
Винаги съм мъ угаждала - и в леглото и в кухнята и къде ли не :) Например сега за европейското винаги гледам да има биричка, да му направя нещо вкусно за хапване, да му е удобно и да си гледа спокойно мача :) Даже и други неща му правя понякога по време на мача ;)

Но и той също ми отвръща - много често закуска в леглото, палачинки, носи ми цветя редовно и като знае, че съм много заета или имам изпити той се грижи за мен.

Хехе браво! Ти си жена за пример. Например свирчица докато гледаш мача много добра идея.. :D

nenasitnata
06-15-2008, 09:51
i dvamata se glezim postoqnno i ni e mnogo qko taka! az po princip sym si glezli4ka i mi e mnogo kef kato toi samo po pogleda mi poznava kakvo iskam i kak go iskam ! i az gledam da mu ugajdam ama ddz abe glezq si go ne moje da se otreche

sadsad
06-15-2008, 09:57
Това ми е най-лошия навик.Каже ли "Мило направи ми една шпатулка" не мога да и откажа.Иначе тя е на другия полюс.Едвам я карам свирка да ми направи... :-o
priqtelkata ti po tozi na4in li te kara da go pravi6... :O:O...stranno, a za tova 4e tq ne go pravi..moje da ne i haresva...neznam.

sadsad
06-15-2008, 10:02
dam ..prosto mi stana interesno za na4ina po koito te moli..kakto i da e :P

krem4et0
06-15-2008, 10:06
И в крайна сметка излиза, че никой от вас или от гаджетата ви не получават на 100% всичко от вас... и после се пиша в темата за любов що ме оставиии, мразя момчетата/момичетата и т.н.

Га яди кифтета ни рива.. ся ривеш.. ****** животно :D

Гаджето ми получава 100% от вниманието ми, когато см заедно, 100% от любовта ми, 100% от подкепата ми. Аз му се отдавам напълно и цялостно, когато сме заедно. Но това не означава, че трябва да изпълнявам всяка негова пищявка, да му слугувам, да му се подчинявам, да го глезя. Защото той от свое страна трябва да прави същото, а това е невъзможно. Не, че го пренебрегвам и не се съобразявам с него. Просто искам и същото, а за това трябват баланс и компромиси. И понеже говорим за секс ще дам 1 пример от онзи ден. Разгорещени сме и се стига до момента, в който той прониква в мен. Често се случва да ме боли. Просто болката е нетърпима и няма как да я скрия. Нещо ужасно е и при всяко движение ме реже. Той искаше да правим секс и аз исках да му угодя(защото аз си бях свършила и бях така изтощена, че за мен беше само лека добавка към основното ястие), но при цялото ми желание-не можах. Разбира се, че ще му кажа спри, а той ако е точен ще го направи на секундата без да каже и дума. не правихме секс, въпреки голямото му желание(а то и без да ми казва знам, кога го иска толкова, че не търпи отлагане), защото той се съобрази. по твоята логика да ме беше боляло, за да угодя на каприза му, така ли?

MakeMeLaugh
06-15-2008, 10:17
Чакай ся, това е съвсем друго нещо.
Това е причиняване на болка, никой не обича болката. За това ти си си права. Трябва да се съобрази с теб като те боли. :)

Говорим по принцип за всичко, ама не и да търпиш на болка само за да си направи хубаво.

От вашите думи изглежда, че вашите гаджета не се съобразяват с вас и си искат всякакви прищявки/капризи.. Та вие самите не се ли съобразявате кое е допустимо и кое не?....

Аз съм значи егати бея с моята 8) Днес лично ще я нацелувам за награда :-P

Има една приказка: "Дай за да получиш" ;)

krem4et0
06-15-2008, 10:44
О, гаджето ми се съобразява с мен, а и аз с него. Достатъчно добре се разбираме, за да се съобразим с другия. Просто темата не е зададена като хората. Да, понякога ми се иска да изпълня всичко, за което ме помоли, но не мога. Друг път мога и го правя, 3-ти път мога, но не искам. Просто защото съм на мнение, че прекомарното глезен ще изиграе много лоша шега на взамоотношенията ни. С хубавото се свиква, а видейки, че правиш всичк за него, партньорът спира да полага усилия за връзкта ви, смятайки, че ти си готов до край да се съобразяваш с него. Да, така ще си с този партньор и вероятно няма да се разделите, ама не тебе ще ти се ще да се оттървеш от него, защото рано или късно капризите, прищявките и изискванията му ще ти дойдат до гуша.

MakeMeLaugh
06-15-2008, 10:49
М-да права си.
Много зависи от партньора. При всеки ще е различно.
Всеки се нагажда спред човека и му хваща цаката.
Ама като цяло всичко от вас самите как ще си направите точно вързката и по какъв начин ще изглежда :)

Но при нея всичко е в допустимите за мен граници, нейните желания са нормални за мен, както и моите към нея предполагам. Да не ми е уроки, ама така съм си го представял и така става. :>

И като цяло мисля, че трябва да сеугажда, но и да се съобразяваме с желанията дали са допустими. Както вие искате да се отнасят с вас така и вие се отнасяйте. Понякога се налага да не угаждаш за да вкараш партньора "в правия" път, но крайната цел е да се уравновесят нещата.

Айде чао засег, че много се разписах ;;д

prob
06-15-2008, 12:24
Значи,според мен преди да даваш всичко от себе си за даден човек е добре да го опознаеш!Примерно аз бих направил всичко,ама всичко за мойта приятелка за да се чувства добре с Мен!Искам винаги да е щастлива,зощото по този начин и аз се чувствам щастлив.Но ми е доказала,че и тя изпитва същото към мен! :)

MakeMeLaugh
06-15-2008, 12:40
Значи,според мен преди да даваш всичко от себе си за даден човек е добре да го опознаеш!Примерно аз бих направил всичко,ама всичко за мойта приятелка за да се чувства добре с Мен!Искам винаги да е щастлива,зощото по този начин и аз се чувствам щастлив.Но ми е доказала,че и тя изпитва същото към мен! :)
+1
МНого добро изказване! ;)

Glezanka
06-15-2008, 12:45
Определено аз съм егоиста във връзките .... угаждат ми,глезят ме,а аз все забравям да отвръщам със същото ... :x

comics
06-15-2008, 12:45
А сега да го сложим на място 8-)

GabisiTa
06-15-2008, 14:47
Поне се опитвам да му угаждам... :oops: