PDA

View Full Version : Целулит



ThinkerBell
06-13-2008, 16:12
Ok... Znam che pone povecheto momicheta imat celulit , toi e prosto neizbejen pri jenite . I az sam edna ot tqh , i tva mn me bezpokoi , i vaobshte mn iskam da se mahne ... Ne che imam mn , a normalno nishto strashno , no vse pak iskam da se mahne . Dokolkoto sam tarsila v neta i sam namerila che tva nqma mahane s dieti , uprajneniq , i mn voda moje da se namali ... , no ne i da izchezne

Ta iskam da vi popitam imate li takav problem?... Drazni li vi ili prosto ne vi puka? .... Da znaete nqkakvi dieti ili programi , ili kremove (koito da diestvat , zashtoto sam probvala mn i te ne stavat)

PS: Sajalqvam ako veche e imalo takava tema , no ne mi se tarseshe ...

Blagodarq vi Predvaritelnp ... Chakam predlojeniq :)

т.7
krem4et0

splendour
06-13-2008, 16:39
az malko ne s1m naqsno s celylita ama da popitam ako si stegne6 dypeto i ima dypki ili t.nar. "portokalova kori4ka" tva zna4i li 4e ima6 celylit

hottie
06-13-2008, 16:40
да значи

comics
06-13-2008, 16:41
Ok... Znam che pone povecheto momicheta imat celulit , toi e prosto neizbejen pri jenite . I az sam edna ot tqh , i tva mn me bezpokoi , i vaobshte mn iskam da se mahne ... Ne che imam mn , a normalno nishto strashno , no vse pak iskam da se mahne . Dokolkoto sam tarsila v neta i sam namerila che tva nqma mahane s dieti , uprajneniq , i mn voda moje da se namali ... , no ne i da izchezne

Ta iskam da vi popitam imate li takav problem?... Drazni li vi ili prosto ne vi puka? .... Da znaete nqkakvi dieti ili programi , ili kremove (koito da diestvat , zashtoto sam probvala mn i te ne stavat)

PS: Sajalqvam ako veche e imalo takava tema , no ne mi se tarseshe ...

Blagodarq vi Predvaritelnp ... Chakam predlojeniq :)
ходи на фитнес, карай колело и скачай на въже! Избягвай мазните храни, купи си Карнитин. Направ0 0тиди в няк0й магазин за спортни продукти и там ще ти обяснят като хората какво да правиш

hottie
06-13-2008, 16:44
ама това е по-скоро за отслабване. Спорта не винаги помага за целулита. Една моя приятелка е слаба, спортува няколко пъти седмично и има целулит.. масажи му е майката според мен - чувала съм за масажи с кафе

sexa_na_kompleksa
06-13-2008, 16:53
Аз съм доста слаба, направо грозно слаба, спортувам и имам малко целулит. Не бях забелязала, докато една приятелка не ми каза. :razz: Изобщо не ми пука, и без тва не се забелязва много. Според мен, за да се махне, трябва да се храниш здравословно, защото аз съм слаба, но ям доста и то все калорични неща.

xXxScreamxXx
06-13-2008, 17:24
ооооййй нау4ете се да пишете на килица бре :x !!!!!!!!!!!!!!

Liar
06-13-2008, 17:25
много вода+крем+масажи+спорт+диет а(не гладуване а съобразен начин на хранене)

ra4ence
06-13-2008, 17:26
Има един крем на Bilka, който ползвам- антицелулитен е,не е скъп и има ефект :)

preichetoy
06-13-2008, 18:03
Майка ми е масажистка и ми е казвала, че масажите много помагат за профилактиката и премахването на целулита. Първо - антицелулитния масаж ... много е болезнен, но значително намялява целулита само след няколко процедури. Другият е този с кафе, даже може да използвате вместо душ-гел(сапун) използвано кафе, от кафемашина имам предвид... това което остава.. като утайка... в смисъл може после да използвате и душ-гел, но много помага портив целулит, успокоява кожата и я прави мноооого мека. От личен опит казвам.

st1ka
06-13-2008, 19:34
Само масажите го оправят тоя проблем май...аз все се каня да ходя да питам в студиото до нас и в скоро време наистина ще отида...

sodomicdream
06-14-2008, 11:15
да, дразни и... да махам го =)
няма специални диети, има начин на живот и немътливост =)

nejnaDROGA
06-14-2008, 11:42
ооооййй нау4ете се да пишете на килица бре :x !!!!!!!!!!!!!!
Само да ти се скарам :-D Щом си решила да се караш на другите за латиницата вземи първо ти си оправи кирилицата :-D (с риск пак да ми се скарат за забележките ми) ... не забравяй,че в българската азбука има буква Ч,а не 4 :-D

emviii
06-14-2008, 14:01
mislq che masajite pomagat nai-mnogo .... teq anticelulitnitye kremove sa mi kazvali che ne varshat nikva raota :]

donkihot
06-14-2008, 14:39
е кремовете вс епак с какво ги нанасяш? с масаж! Маслото на икаров специално за целулит е то4но такова...втрива се два пъти дневно с по 10 мин масаж! Ефект гарантираН!

fuklu
06-14-2008, 14:51
cilulita e otpusnata koja apuk striite sA portokalova koja ili to4ki

Liar
06-14-2008, 14:58
cilulita e otpusnata koja apuk striite sA portokalova koja ili to4ki
obatnoto

sodomicdream
06-14-2008, 17:23
cilulita e otpusnata koja apuk striite sA portokalova koja ili to4ki
дрън-дрън =)
Целулитът е портокалова кожа (подкожни мазнини за тези, които не са наясно), а стриите са са нацепвания на кожата в следвствие на рязко напълняване, израстване, а при мъжете, които вдигат, от уголемяване много на мускулатурата. А това, което казваш ти - отпусната кожа са бричове - предизвикват се от рязко сваляне.

Abigoria
06-15-2008, 07:36
ооооййй нау4ете се да пишете на килица бре :x !!!!!!!!!!!!!!
6те се нау4им :D

ПТ: Аз имам, ама изобщо не ми пука :D

nejnaDROGA
06-15-2008, 08:09
cilulita e otpusnata koja apuk striite sA portokalova koja ili to4ki
obatnoto
По твоята логика стриите са отпусната кожа така ли :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

CvukKitO
06-15-2008, 09:41
To kremove ima, razbira se, masaja sy6to gi vklu4va, za da se usili efekta. No pyk stava bavno, ako nqma dvijenie... Az treniram tae bo 3 pyti sedmi4no i vseki den sled du6 si oblivam sys studena voda dupeto i bedrata, tova super mnogo stqga kojata, stava edna stegnata i gladka, celulita iz4ezva mnogo byrzo. A kato se sedi, trqbva da ne se sqda izcqlo na stola, a kolkoto se moje po nakraq. Lqtoto 2-3 pyti na plajec i vs e nared 8-)

cute_like_hell
06-15-2008, 10:20
Ами и аз преди имах.Сега вече почти нямам , в смисал не се забелязва :) Ами кремовете и масажите помагат най-много иии също така пий мн вода :)

helly;]
06-15-2008, 14:49
;d aa celolita se maha sus uprajneniq za da ti se stegne kojata a puk striite ne se mahat ;d aide uspeh :)