PDA

View Full Version : Майка ми се държи като тийнейджърка



ThinkerBell
06-13-2008, 16:31
Taka eto go i moq taka narechen problem ....
S maika mi mn sme si blizki i vsichko si spodelqme ... Tq e mn gotina i savremenna maika koqto obicham strashno mn.... Mnogo chesto ni barkat za sestri , daje poveche ot kolkoto az iskam . Ta problema e che maika mi se oblicha nali gotino i daje polzva i nqkoi moi drehi , koeto mene me drazni ( ne che sme bedni ili neshto takoa ) prosto taka nqkoi moi potnik ili bluzka ili chanta . V nachalo bqh Ok no sega veche me drazni .. Daje si kupuva takiva teeneijarski neshta za neq... Nali tq e mlada vse oshte i razbiram , no kato q gledat horata i nai-veche moite preqtelki izglejda prekaleno mnogo ...
Ta az ne sam i kazala noshto po vaprosa , zashtoto ne iskam da q rastroivam ili neshto takova , poneje nie pochti ne se karame .. Nqkak si me e strah daje da i go spomena ..

Da vi pitam vie imate li takav problem s "teen maiki" ... Nqkakav savat da mi predlojite , za da znam kakvo da pravq ...

10x predvaritelno ... :)

т.7
krem4et0

Sharky_Kn
06-13-2008, 16:39
Ако сте такива дружки тя ще те разбере :) не и казвай всичко директно ... почни да я бъзикаш че момчетата ще я заглеждат нея а не тебе ... абе измисли нещо , но смятам че трябва да и го кажеш, но ти си преценяваш :D все пак сам момче и майка ми не ми носи дрехите :D

zero
06-13-2008, 16:40
Апф !?!?
Къде е проблема ?
Тфа би ме кефело мене ..
треа да се кефиш... че майкати не е останала
в периода преди 15-тина години (бай тошевото време :D )

soul1199
06-13-2008, 16:43
ae spoks prosto i kagi,4e ne ti e priqtno i tva e sig sum, 4e 6e te razbere :)

valentinka_1990
06-13-2008, 17:09
Нещо не мога да разбер къде в цялата работа има проблем.
Радвай се,че имаш такава майка.

ra4ence
06-13-2008, 17:14
Намекни й. Кажи нещо от сорта на: 'ее майко,пак ли взе мойто'. ама гледай да не се засегне,въпреки че трябва да се досеща,че ти си теен-а,а тя е майката ;)

06-13-2008, 17:18
eee i az ako imah takafa maika super.. ;P ailqk e... ;) si4ki ti zavijdat.. ;) i az s maika menkam drehi..ma ne e nqkva teen takava...daa se obli4a s kysi poli...s tok4eta...pri4eski..grimove.. ;) awe..radvai se.. :)

fenkatakrisi952
06-13-2008, 17:20
И аз си разменям дрехи с мама :) ,но неми е неприятно 8)
Нали си споделяте всикчко с майка ти,тогава и кажи ,че нети еприятно и така :?

xXxScreamxXx
06-13-2008, 17:28
Апф !?!?
Къде е проблема ?
Тфа би ме кефело мене ..
треа да се кефиш... че майкати не е останала
в периода преди 15-тина години (бай тошевото време :D )

и мене би ме изкефило .. майка ми е нещо подобно на твоята с изкл. на дрехите .. обли4а се като жена на окло 30 год .. нищо0о 4е е с 6 отгоре :D :D

mulgore
06-13-2008, 17:31
И какво от това?
Колко момичета биха се радвали ти имат такава майка.
И аз имам такава майка и страшно се кефя.

Madn3s5
06-13-2008, 18:11
И майка ми е такава :grin: мен пък си ме кефи :-D

VerryBerry
06-13-2008, 18:55
В това няма нищо лошо..и ние с мама правим така-менкаме дрехи..и чанти и обувки..Важтото е майка ти да не се държи като хлапе..иначе всичко останало е приемливо

plamsityy
06-14-2008, 08:00
И аз със мойта майка си разменяме някои дрешки :) даже един път мой приятел ме видя с нея и вечерта по скайп постоянно ми повтаряше, че имам мн готина майка 8-)

Nadelina
06-14-2008, 09:26
Spored men e glupavo da si go pomislqsh daje. Vse edno tq da ti kaje, che ne i haresva ti kak izglejdash i da si smenish stila, zashtoto si malka i oshte ne si za takiva drehi, primerno. Shte se razstroish i shte si kajesh, che ne e prava, nali? Nqmash pravo da se byrkash v neshto kato tova. Sam chovek reshava kak da izglejda.

Wrathchild
06-14-2008, 11:07
Божее, майка ми е по същия начин - не е първа младост, но изглежда значително по-млада, не можеш повече от 30-35 години да й дадеш и се облича страшно добре - хубави блузки и дънки... с каквито рядко виждам да се носят жените на нейната възраст. И честно казано това ми харесва много и се гордея да кажа на някой 'ето това е майка ми'.
Ти да не би да искаш да имаш за майка някоя лелка?

SeXyL[!]Nk@
06-14-2008, 12:48
И майка ми е такава :grin: мен пък си ме кефи :-D

firesnow
06-14-2008, 14:45
Taka eto go i moq taka narechen problem ....
S maika mi mn sme si blizki i vsichko si spodelqme ... Tq e mn gotina i savremenna maika koqto obicham strashno mn.... Mnogo chesto ni barkat za sestri , daje poveche ot kolkoto az iskam . Ta problema e che maika mi se oblicha nali gotino i daje polzva i nqkoi moi drehi , koeto mene me drazni ( ne che sme bedni ili neshto takoa ) prosto taka nqkoi moi potnik ili bluzka ili chanta . V nachalo bqh Ok no sega veche me drazni .. Daje si kupuva takiva teeneijarski neshta za neq... Nali tq e mlada vse oshte i razbiram , no kato q gledat horata i nai-veche moite preqtelki izglejda prekaleno mnogo ...
Ta az ne sam i kazala noshto po vaprosa , zashtoto ne iskam da q rastroivam ili neshto takova , poneje nie pochti ne se karame .. Nqkak si me e strah daje da i go spomena ..

Da vi pitam vie imate li takav problem s "teen maiki" ... Nqkakav savat da mi predlojite , za da znam kakvo da pravq ...

10x predvaritelno ... :)

т.7
krem4et0

майка ми се държи кат малко дете
дори пее някви нейни си песнички на някъв неин си език на кучето
и ми задаа някви тъпи въпроси по N пъти...
супер мн се дразня особенно кат играя
нз моя проблем не е като твоя но аз просто глеам да не и се шашкам
препоръчвам ти го...при мен бачка с всичко ^_^ сеш са

Pedigree
06-14-2008, 15:19
Апффф, аз много се радвам на такива майки. Моята си е такава. :)

Дори не зацепвам какъв ти е проблемът. Какво е лошото? Това, че приятелките ти се учудват, защото майка ти се облича по - младежки, не е проблем. Нима предпочиташ лелка пред по - млада майка? Едва ли.

Ако тя те накара да облечеш бабешки дрехи, ще ги облечеш ли? Мхм, мне? Така и ти нямаш право да й държиш сметка за начина на обличане. В правото си е да се облича, както намери за добре. ;)

xhuxhu
06-14-2008, 15:54
Moita maika e syshtata... daje i po diskoteki hodi :D nz.. i as se draznq kato mi obli4a drehite daje i grimovete mi zima :shock: razbiram te napylno.. ama.. nqma kakvo da se pravi.. ne moje da q promenish... naistina az se radvam 4e moita maika e savremenna.. i mi pozvolqva dosta neshta no.. nqkoi pyt... abe ima si i pliusove i munosi

Puky
06-14-2008, 16:09
Апф !?!?
Къде е проблема ?
Тфа би ме кефело мене ..
треа да се кефиш... че майкати не е останала
в периода преди 15-тина години (бай тошевото време :D )
+1 Точно .. И у нас е така ама тате е по-съвременен .. :D

ThinkerBell
06-14-2008, 20:02
Znam che ne q golm problem , daje vaobshte ne problemi az se gordeq s neq , no prosto ponqkoga se draznq kato izlezna i q vida aide pak s moito potniche ....

Sa kato kazahte se zamislih i verno , malko sa takiva maiki... Moje nqkoi den da i namekna ...

mersi za komentarite :)

cLaDyRcHe
06-14-2008, 20:10
mi i moita maika e s1vremenna i ne se oplakvam .e ne nosi ba6 teen drexi ama pak e ot po modernite.karame sa ot vreme na vreme daje dosta ama ko da sa prai posle sa sdobrqvame :D

LizZz
06-15-2008, 06:22
Малееее, зела ти е някоя дрешка и не можеш да живееш повече...
Много си зле, честно..

MoonAngel
06-15-2008, 07:11
И моята майка е такава. Понякога и мен не дразни супер много, но пък като се замисля по-добре, че е такава. За много неща ме разбира, за разлика от майки на мои приятелки.

Miss_Perfekt
06-15-2008, 08:10
:lol: :lol: :lol: И кво жената кат ти е майка да не трябва да се облича като старица

пЛюш!нкаАа~
06-15-2008, 10:40
Хахах моята майка е същата!И аз малко се дразня от това,но пък по-добре така от колкото някоя старомодна :D .Даже познати/приятели - и дават поне 20 години :D ,хич не и личи,че е на 39,изобщо даже :) !

great_mari
06-15-2008, 11:36
добре де всички тук се радвате на добри майка,а сега може ли да ви помоля за съвет: как да се справя с майка ми,която е останала както казаха в бай тошево време?Като изключим че почти нищо не си споделям с нея,че според мен тя има някакъв странен стил на обличане и почти НЕ се грижи за външния си вид според мен,как да я убедя,че не мога да бъда винаги затворена в нас или постоянно да бъда на не повече от 500 м от блока,в който живея? :x :o На вас ви е лесно,но мен дори не ме пускат през ваканциите (не говоря за учбно време) да отида на центъра с приятелки.Имам чувството че малко по малко приятелите ми започват един по един да се отдръпват от мен.Няколко пъти съм се опитвала да поговоря за това с нея,но след като започвам тя по един или друг начин казва "не ме занимавай с твойте глупости" или "мн си малка,за да водим такива разговори".Моля ви за помощ,на 14 съм(сега ще кандидатствам ) :( :booooomb:

krisiiiiito
06-15-2008, 13:44
абе кефи се на майка си :grin: :grin: кво по хубаво от това :P а ако искаш да не ти носи дрехите просто кажи 8) ;-)

sexy_sladuranka___
06-15-2008, 18:17
Taka eto go i moq taka narechen problem ....
S maika mi mn sme si blizki i vsichko si spodelqme ... Tq e mn gotina i savremenna maika koqto obicham strashno mn.... Mnogo chesto ni barkat za sestri , daje poveche ot kolkoto az iskam . Ta problema e che maika mi se oblicha nali gotino i daje polzva i nqkoi moi drehi , koeto mene me drazni ( ne che sme bedni ili neshto takoa ) prosto taka nqkoi moi potnik ili bluzka ili chanta . V nachalo bqh Ok no sega veche me drazni .. Daje si kupuva takiva teeneijarski neshta za neq... Nali tq e mlada vse oshte i razbiram , no kato q gledat horata i nai-veche moite preqtelki izglejda prekaleno mnogo ...
Ta az ne sam i kazala noshto po vaprosa , zashtoto ne iskam da q rastroivam ili neshto takova , poneje nie pochti ne se karame .. Nqkak si me e strah daje da i go spomena ..

Da vi pitam vie imate li takav problem s "teen maiki" ... Nqkakav savat da mi predlojite , za da znam kakvo da pravq ...

10x predvaritelno ... :)

т.7
krem4et0
Моята е същата , напротив не се сърдя , кефя се че имам яко мамче :grin:

petet
06-15-2008, 19:27
Да си кажа аз мнението - не бих искал такава майка/баща,чак да се обличка като някаква твоя френка...ддз

Иначе на мен баща ми е такъв.Един път едва ли не се облича по-добре от мен.друг път ходи като някакъв разпуснат турчин...


Иначе съветитте по-горе съм сългасен

N0_feAR
06-15-2008, 19:29
щом сте големи дружки с майка си би трябвало да нямаш проблем да й кажеш....и съм сигурна че няма да се разтрои.

Sigrina
06-15-2008, 20:48
Eee, какво толкова! Трябва да се кефиш, че имаш майка отворена към новите неща, а не някоя консерва. :)
И аз си разменям от време на време с майка ми някоя блузка, чантичка... не е болка за умиране :)

Kasiera
06-15-2008, 22:06
Milf ?

Presli
06-16-2008, 07:59
Баси якото, искам и аз майка ми да се държи като тийнейджър.
Щях много да се кефа, но и така ми е много добре, с майка ми се разбираме чудесно и е много добричка, много си ги обичам мама и тати :P :-)

_FaShIoN_
06-16-2008, 13:19
И мойта майка е такава...също много се разбиам с нея,но не ме дразни тфа примерно че понякога взима мои неща,защото и аз взимам понякога нейни...и нас са ни бъркали за сестри....но много се кефя че майка ми е млада и хубава и никога не ме е било срам от това,напротив... :)

sharmen
06-19-2008, 18:26
Моята е същата,но аз много и се кефя. Страхотна е ! :grin: :-)

ThereIsNoWayOut
06-19-2008, 18:29
dsfvsfdds

EniTyYy
06-19-2008, 19:16
и мойта е така :D

hgfh
07-01-2008, 20:48
karam maikami da mi podskasi nqkoq pola i tq '' aaa ne do tam mn kuso'' ili se nqkvi takiva gluposti radvai se 4e iash takova mamence :P

07-01-2008, 21:14
Мексико сити, евритинг прети
Дърти пачаври и малки лолити.

4eere6ka_kiss
07-01-2008, 21:29
I pri mene e taka ama za mene ne e problem ;) ne6to kato ne iskam da i go dam ne i go davam i kvtoto me mi xaresa po neq i go kazvam :P nqq da se obidi spox

BlackaTBW
07-02-2008, 08:55
Моята майка не е така, въпреки, че и тя понякога се държи като тийнейджърка. Но относно темата 'страх ме е да й кажа, за да не я нараня' ми е много познато.
Просто седни и поговори съвсем спокойно с нея, кажи й това, което разказа на нас. Обясни й че просто ти не се чустваш на място, и че не ти е приятно да мислят майка ти за сестра ти. ;) Кажи й, защо не си й го казала до сега.
Успех, надявам се да го приеме добре :)

SK0RP10N
07-02-2008, 09:27
Пушете коз :)

jghgh
07-02-2008, 09:31
Апф !?!?
Къде е проблема ?
Тфа би ме кефело мене ..
треа да се кефиш... че майкати не е останала
в периода преди 15-тина години (бай тошевото време :D )

пф не е точно така..
майките трябва да самайки
страхотно е че е младежка и отворена, ама трябва малко да си личи че е по-зряла и голяма.
и съм чувала че са смешни тези жени/майки, които прекалено много се опитват да изглеждат като тийнове.
дам, нищо лошо няма в тва да си имаш модерна мама със съвременни схващания, но самата авторка казва че й идва малко прекалено.. дори да е "малко прекалено" трябва да се отстрани за дае всичко нормално :)

FiRe_LaDy
07-02-2008, 14:21
Хммм аз бих се екфила ... въпреки,че и моята майка напоследък се държи като по - млада.облича мои дрехи,носи ми чантите,ползва ми гримовете ( понеже аз не ги ползвам и винаги са си в дома ... ).Това ми харесва,дори ми се иска да се държи още по - тинейджърски ...

Presley
07-02-2008, 15:27
Това не е проблем.

dare_93
07-02-2008, 17:06
не цениш това, което имаш..

Axel_f
07-02-2008, 20:33
И моята майка е същата!!! Облича се като мен, взима ми дрехите (или аз нейните :D ) Понеже е почти същия размер като мен, даже като аз спра да нося някоя дреха тя ми я взима съвсем и аз като и се скарам: "Ама ти нали спря да го носиш това"...На някои им се вижда много яко, има си и предимства, но повярвайте ми аз лично бих предпочела майка ми да си има собствен стил, който да подхожда на годините и на работата и! Аз смятам като стана на 40 да нося костюми и точкета, тя нищо подобно... :smt017
Кофти е, че тя носи 36 номер, а аз 38 за обувките и не можем да си ги менкаме, тя определено има хубави обувки :-x

kuklichka_bg
07-02-2008, 21:52
smeshni sa mi edna jena na tolkoz godini sa darji taka neznam

love_enrique
07-03-2008, 13:06
хахахи майка ми от време на време като вземе да се прави на 20 годишна,аз си я бъзикам ама не ме дразни :D Слуша почти същата музика като мене.Понякога и взимам аз някоя дреха,тя пък ми взима и бижутата и така.Мисля,че не е толкова зле,замисли се има майки които живеят в средата на 20 век...

mimz_rap
07-03-2008, 13:44
Според мен тва не е проблем. И моята майка е същата , но не ме дразни.

stealthyGirl
07-03-2008, 14:38
smeshni sa mi edna jena na tolkoz godini sa darji taka neznamИ на мен... така го чувствам :) Пробвай да и кажеш, но знай, че може да се получи лошо - да се държи като тийнейджърка. 8-)

Obsession
07-03-2008, 17:24
И моята е такава, даже понякога имам чувството, че аз влизам в ролята на родител... Поне разбирам какво е да се притесняваш, когато някой закъснява вечер. И с моята носим почти един и същ номер дрешки и също се е случвало да си разменяме, но не виждам нищо лошо в това. Освен това общуваме по-лесно. Радвай и се, не знаеш какво злато е 8-)

sweet_baby_cool
07-03-2008, 17:31
Ne te poznavam i nz kak stoqt ne6tata s frendkite ti no ne gi slu6ai ako uprekvat maikati prosto mn zavijdat i iskat takava maika. kazvam ti go za6toto nqkade be6e nameknala v sao6tenieto si za frendkite ti i tqhnoto otno6enie kam ne6tata

p.s. ako maikati ne te puska na diskoteka moje6 da q vzeme6 i neq i tq i ti 6te si dovolna a okolnite nqma da razberat 4e ti e maika :grin:

Thoughtless
07-03-2008, 20:06
Не знам.. аз лично предпочитам по-уравновесена майка (не казвам, че твоята не е). Просто предпочитам майка ми да е почвече.. като родител, а не като приятел.
Моята не се облича като тийнейджърка, но ми харесва страшно много нейния стил. Аз не бих се радвала на ултра модерна тийн майка, просто имаме различни вкусове.. :)
Все пак се радвай, защото доколкото разбрах майка ти е готин и разбран човек. Как би се почувствала с старомодна майка, която не те разбира? Моя съвет е да оставиш нещата така, но все пак ако това те притеснява много поговори с нея. И предполагам, че приятелките ти завиждат..
Успех! :)

anonim4e2
07-16-2008, 20:22
и аз съм така с мойта.всъщност сме големи дружки :grin: прекарваме си супер заедно.е слу4вало се е да се полигавим малко но все пак...мн е яка,ако ве4ер се прибера пияна няма да ме заклю4и на терасата.... радвай се...малко моми4ета имат такъв късмет,но съвсем разли4но е ако става дума за саревнование и ревност...нали? :)

Slave4You
07-18-2008, 16:02
Хаха вместо тя да ти казва как да се обличаш и държиш става обратното :D Според мен не е някаква болка за умиране, че да провеждаш такъв разговор с нея. Смисъл разбирам да я някоя 60-годишна и да се облича с изпокъсани дънки и блузи, но щом е млада и така и се чувства- в крайна сметка това си е нейн избор. Няма смисъл да си разваляте отношенията за такова нещо :-P

sweet_s
07-18-2008, 18:24
според мен трябва да я оставиш. може би се комплексира от това, че остарява и това е нейният начин да се чувства добре :)

ivana0895
07-18-2008, 18:43
i az imam tak2=1v problem i moita kato TEEN se obli4a i daje frendovete mi zaglejdat ... puk i nqkvi takiva mladoci na po 18-25 i napr me nervi ama karai :D

pOiSoN_kIsS_94
07-18-2008, 18:45
ApFff?!?!?!?Абе момиче ти егати готината майка дето имаш.....па се оплакваш...хората мечтаят за по-готини майки ти се оплакваш ..

Jоnny
07-18-2008, 20:41
Еш, женицата си е напълно свестна..
Кво точно е оплакването ?
Трябва само да бачка и да готви ли.. :?

chester_love
08-02-2008, 16:03
имам същия проблем...и майка ми има фикс идеята аз и сестра ми да сме като нея..да обаче аз съм метълка и не става... :D
на моята съм и намеквала..обаче тя не ебаа ,не и пука... :o

6emet4e
08-02-2008, 21:08
не виждам какъв е проблема?! :?
и майка ми ми облича дрехите,но аз нямам нищо против...

darla
08-03-2008, 11:06
ne razbiram kakvo lo6o ima?! I moqta maika e su6tata-suvremenna stilna teen-maika,razbirame se super,mn puti sa ni burkali za sestri i az se radvam,4e ne e nqkoq konserva-nie s neq i za muje govorim suvsem svobodno i za sex i za vsi4ko,kolko puti sme izlizali s neq i neini priqteli i moe gadje i kompaniq i e bilo super gotino!

GlOrSiTy
08-13-2008, 20:20
е аз не разбрах кв0 и има на жената :( 0блича си се какт0 иска .. тва да не е тв0й пр0блем?!и м0йта п0 няк0й път,да не кажа д0ста чест- ми 0блича дрехите .. ам кв0?!щ0м и харесва да си се н0си какт0 иска..пък и на мен ми е кеф да имам съвременна майка :P 0стави я жената да си живее сп0к0йн0 :)

Kostadin_682
08-14-2008, 10:03
Споко не си единствена позавам много майки които обличат дрехите на дъщерите си :-D

By Kostad!N_682®

YourPoison
04-13-2009, 17:22
мойта майка е такава ..облича се така кефи я това което и мене ( в повечето случаи) абе супер е и тфа мн ме кефи : ) ама не носи мои дрехи... има кецове .. по свлечени дънки 8)

YourPoison
04-13-2009, 17:24
мойта майка е такава ..облича се така кефи я това което и мене ( в повечето случаи) абе супер е и тфа мн ме кефи : )

teenems
04-13-2009, 17:27
моята е на 35 и се облича супер яко !много често съм с нейни дрехи ,обувки и аксесоари :-) и много се кефя тя също взима мои дрехи и нямам нищо против !Ти си луда да те дразни тва ем зимай и ти нейни неща ние с мойта майка така правим и е супер ;) ..

LittlePrincess
04-13-2009, 17:28
Да беше моята майка така... ;dddd Имам чувството, че е от средновековието.
Поговори с майка си след като сте близки - мисля, че ще те разбере.

LqPi7oO
04-13-2009, 17:52
мойта си пада стил лелка ...раэбира от мода ама само обувките ми краде :o :-D :D :D

GangstaLovin
04-13-2009, 18:17
emi az imam toq problem i razlikata e 4e tq haresva po mladi maje ot neq...
ina4e otnosno drehite kaji i 4e iska6 da se obli4ate razli4no i seki da si nosi svoite drehi.vse pak nqma ni6to loo6o 4e maika ti e v krak s modata no tq da si e s neinata ti s tvoiata

got2Bthe1
04-13-2009, 18:41
Да и аз съм така с майка ми сека събота се напиваме като свине в парка и пееме сръбско....

Не виждам какъв е проблема нямаш представа колко е гадно майка ти да се държи като стара чанта...

weezybaby
04-13-2009, 18:46
Амм..според мене няма проблем,обаче очевидно,е че ти се дразниш.Обесни и че не ти е приятно чрез някакви бъзици,не знам и аз - ти най - добре познаваш майка ти.
Само че не съм съгласна с изказвания от сорта "майка ти да е лелка,стара чанта" и т.н.Няма лошо -100 човека,100 различни мисления и възгледи за живота и визия и така нататък!
Не може всички да са модерни и тийн

vlubeno_momi4e***
04-13-2009, 20:38
Шегуваш ли се?! Това е супер яко.. но явно при тебе излиза от контрол... еми поговори с нея,колкото и да ти е неприятно - тя ти е майка ще те разбере.

nadety250
04-14-2009, 18:20
Искам и аз такава майка .. ;(

hisy
04-15-2009, 14:11
Искам и аз такава майка .. ;( аз също :-D ... но наистина какъв е проблема..радвай се че майка ти е съвременна и че знае каква е модата сега :)

mitternacht
04-16-2009, 15:59
Някой спомена-"милф" :razz:
Абе... майтапа настрана, мислех си, че поне някой ще спомене, че иска да го запознаеш с нея.
Тц тц тц.

он топик-няма лошо, няма лошо.Точно.Това си е радост за окото и душата. 8)

xcomplicatedx
07-09-2009, 19:38
.........

sladkalady
07-09-2009, 21:08
С майка ми сме абсолютно същите :D Тя ми облича дрехите,аз нейните...Много често ни мислят за сестри,но мен това не ме нерви.Напротив-много се радвам ,че имам такава майка.Разбира се със абсолютно всичките ми приятели.Споделят й неща,които родителите им не знаят.Винаги е забавна и ни разсмива всичките...Приятно ми е да излизам с нея на кафе,на shopping...навсякъде :) Смеем се като луди на центъра.С нея сме на един акъл :D

BLLooDLeSs
07-09-2009, 23:16
и мойта майка е същата..с нея си говоря за всичко което ме интересува без да се притеснявам че целия град ще разбере..както става когато споделям с приятелките си..изобщо много й се кефя..слуша рап и метъл..както аз...като излезем някаде аз тя и сестра ми си изкарваме супер:) според мен това е най-добрият вариант за майка така че не виждам защо това те тревожи :?

petinkataaa
07-10-2009, 00:41
мама и тя е такава :D взима мои дрехи,ама аз нейни вземам рядко .. понякога и мен ме дразни като вземе да се прави на много модерна :D ходи по дискотеки и като й намекна нещо ми казва,че ще си живее,както иска :-D (само да подчертая,че живеем бе3 баща ми) ... :)

kuklichka_bg
07-10-2009, 14:46
Мойта е супер задръстена.Има някакво супер тъпо мислене и да не говорим за тъпият й характер. :x Като се върне от работа и ми иде да се изселя от нас.Добре,че е баща ми.
И аз да имах такава майка.А не всеки път като кажа отивам на диско и да чувам "Много е опасно" и разни такива.Не стига,че нищо не прави за мен ами ми съсипва всичко. ](*,)

gia_sena_mono
07-10-2009, 19:13
Радвай се! ;)

pinkisexapilla
07-10-2009, 19:56
Радвай се...

evolutionnnn
07-10-2009, 22:12
i az ako imah takava maika da me razbira :grin: :grin: ama nqma :-#

mim4ety_sara
07-12-2009, 10:36
Апф !?!?
Къде е проблема ?
Тфа би ме кефело мене ..
треа да се кефиш... че майкати не е останала
в периода преди 15-тина години (бай тошевото време :D )

lipstik
07-12-2009, 14:53
И ние с мама си разменяме неща

LedenooMomiche
07-12-2009, 16:19
С моята майка горе-долу е същата история. :D Но аз не искам да се променя,всички много ми завиждат,че имам такава майка.Винаги сме се разбирали,мога да й казвам всичко,разбиранията й за живота и всичко останало не е както на повечето родители от преди 2 века и въобще е чудесен човек : ) Не мога да те разбера тебе,колко хора биха искали да са на твоето място. :) Е,дрехи мои не взима или ако се е случвало да е било най-много 2-3 пъти..е,аз нейни взимам,но това е друг въпрос. ;d

lifelesscorpse
07-12-2009, 17:09
Пффф...Да ти имам проблема...Защо изобщо се оплакваш?!?Радвай се,че не е като моята майка която си живее баш по бай тошофските стереотипи...Не знам как още я търпя...Изобщо нищо не й казвай... :)

krisscha
07-14-2009, 08:37
Повярвай, няма никакъв проблем в това, че майка ти се държи като тийнейджърка, поне в този аспект. Когато видях заглавието на темата, реших, че ще е някоя вятърничава лелка, която отказва да приеме, че вече не е на 16 и просто се държи адски безотговорно. Но ти не си споменала подобно нещо в поста си, така че, предполагам, няма нищо подобно. В такъв случай, не се оплаквай, ами помогни на майка си да запази младежкото си излъчване колкото се може, по-дълго ;)

dessko
07-14-2009, 09:30
ами радвай се, че е такава... а ако наистина не ти харесва да взима някои от нещата ти-просто я карай да те пита рпеди да вземе нещо

kinkygirl
08-02-2009, 21:38
еми точно сега ми е малко трудно да те посъветвам защото сам си свикнала така да отида направо и всичко да си кажа в очите .. затова отиди и просто и кажи че не ти е хубаво да носи дрехите ти.. кажи и че я обичаш и че се радваш че е толкова савременна майка но не харесваш това че носи дрехите ти.. може да те разбере :) затова успех :grin: