PDA

View Full Version : Мога ли да забременея?



~`JuStIn_FoReVeR`~
06-13-2008, 16:54
Dneska s priqtelq mi pravihme seks,toi pronikna v men no ne svurshi v men,pravih mu i oralna liubov no nqmashe prezervativ.Molq vi kajete mi pri polojenie 4e ne e svur6il v men moga li da zabremeneq,6te poludeq.Ako e da kajete kakvi tabletki da si vzema i koga da po4na da gi piq za kolko vreme i kolko struvat dolu gore i daite nqkakvi imena.
PLS pomognete mi :cry: :cry: :cry: :cry:


т.7
krem4et0

Sharky_Kn
06-13-2008, 16:56
НЕ!!! ;) ако се притесняваш си купи тест за бременост :)

comics
06-13-2008, 16:57
Dneska s priqtelq mi pravihme seks,toi pronikna v men no ne svurshi v men,pravih mu i oralna liubov no nqmashe prezervativ.Molq vi kajete mi pri polojenie 4e ne e svur6il v men moga li da zabremeneq,6te poludeq.Ako e da kajete kakvi tabletki da si vzema i koga da po4na da gi piq za kolko vreme i kolko struvat dolu gore i daite nqkakvi imena.
PLS pomognete mi :cry: :cry: :cry: :cry:
майка ти тъпа путка да ееба! Ще забременееш! и да родиш тризнаци дано!

DevilWish
06-13-2008, 16:58
Ne ,ne si bremenna.ako nay-malkite ne6ta ne znae6 ,ne moga da si obesnya ,za6to pravi6 sex ;)

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 16:58
Dneska s priqtelq mi pravihme seks,toi pronikna v men no ne svurshi v men,pravih mu i oralna liubov no nqmashe prezervativ.Molq vi kajete mi pri polojenie 4e ne e svur6il v men moga li da zabremeneq,6te poludeq.Ako e da kajete kakvi tabletki da si vzema i koga da po4na da gi piq za kolko vreme i kolko struvat dolu gore i daite nqkakvi imena.
PLS pomognete mi :cry: :cry: :cry: :cry:
Ако не е свършил в теб има някаква теоретична вероятност, но е прекалено малка, понякога този начин е по-сигурен дори от презерватива.

ra4ence
06-13-2008, 16:58
Оф....

bebok
06-13-2008, 16:59
emi ako ne e svur6il v teb ima 6ans no e maluk
ako mn si se spekla vzemi escapelle okolo 30 lv samo 1 hap4e e i se pie do 3 dni sled akta :)

cvetelinaaa
06-13-2008, 17:09
:smt070

LeVski_fen
06-13-2008, 17:15
Dneska s priqtelq mi pravihme seks,toi pronikna v men no ne svurshi v men,pravih mu i oralna liubov no nqmashe prezervativ.Molq vi kajete mi pri polojenie 4e ne e svur6il v men moga li da zabremeneq,6te poludeq.Ako e da kajete kakvi tabletki da si vzema i koga da po4na da gi piq za kolko vreme i kolko struvat dolu gore i daite nqkakvi imena.
PLS pomognete mi :cry: :cry: :cry: :cry:
майка ти тъпа путка да ееба! Ще забременееш! и да родиш тризнаци дано!
Това беше доста брутално :D :smt064

little_elf
06-13-2008, 17:28
писна ми от такива като теб,образовайте се поне малко преди да почнете да правите секс :-x ,и др път използвайте предпазни средства,аман от лапета вече ](*,)

xXxScreamxXx
06-13-2008, 17:33
писна ми от такива като теб,образовайте се поне малко преди да почнете да правите секс :-x ,и др път използвайте предпазни средства,аман от лапета вече ](*,)

+1 ...


Искаш съвет ?!
ПИШИ НА КИРИЛИЦА !!!!!!!!!!!!!!!!!
:x

bommba
06-13-2008, 17:35
Awe da vi eba maikata smotani putki. Vmesto da pomognete i da posavetvate ne6to momi4eto vie go psuvate i ofkate i sqkvi drugi prostotii.MN tYpI HoRa ima.

A sega po temata. Shtom ne e svyrshil v teb veroqtnosta da zabremennesh e minimalna. Samo neznam kakvi hap4eta da ti preporu4am ... :(

moon_flower
06-13-2008, 17:39
Нищо няма да ти стане,само дето се чудя как може да правите секс без да знаете елементарни неща... просто от обща култура...

xXxScreamxXx
06-13-2008, 17:53
Awe da vi e** maikata smotani putki. Vmesto da pomognete i da posavetvate ne6to momi4eto vie go psuvate i ofkate i sqkvi drugi prostotii.MN tYpI HoRa ima.

A sega po temata. Shtom ne e svyrshil v teb veroqtnosta da zabremennesh e minimalna. Samo neznam kakvi hap4eta da ti preporu4am ... :(

абе я трай .... псувай някой друг .. нещастник

paola_Rey
06-13-2008, 18:02
a za6to pravi6 sexs bez da znae6 dori elementarni ne6ta????NE NQMA NI NAI MALKA VEROQTNOST,SPI SPOKOINO 8-)

jotitu
06-13-2008, 18:15
Dneska s priqtelq mi pravihme seks,toi pronikna v men no ne svurshi v men,pravih mu i oralna liubov no nqmashe prezervativ.Molq vi kajete mi pri polojenie 4e ne e svur6il v men moga li da zabremeneq,6te poludeq.Ako e da kajete kakvi tabletki da si vzema i koga da po4na da gi piq za kolko vreme i kolko struvat dolu gore i daite nqkakvi imena.
PLS pomognete mi :cry: :cry: :cry: :cry:
Ако не е свършил в теб има някаква теоретична вероятност, но е прекалено малка, понякога този начин е по-сигурен дори от презерватива.

да знаеш, че е по-сигурен от презерватива :D

Escarina
06-13-2008, 18:30
emi ako ne e svur6il v teb ima 6ans no e maluk
ako mn si se spekla vzemi escapelle okolo 30 lv samo 1 hap4e e i se pie do 3 dni sled akta :)

Ти откачила ли си? Тия хапчета ти ебават майката на хормоните. И се пият в най-краен случай. А този очевадно не е такъв! Адски малка е вероятността да забременееш, след като не е свършил. И за бога не се трови с тия боклуци ескапел!

bebok
06-13-2008, 19:19
emi ako ne e svur6il v teb ima 6ans no e maluk
ako mn si se spekla vzemi escapelle okolo 30 lv samo 1 hap4e e i se pie do 3 dni sled akta :)

Ти откачила ли си? Тия хапчета ти ебават майката на хормоните. И се пият в най-краен случай. А този очевадно не е такъв! Адски малка е вероятността да забременееш, след като не е свършил. И за бога не се трови с тия боклуци ескапел!


da znam kolko e ni6tojna veroqtnostta no q ima i sum dlujna da i predloje alternativa i da znam kolko sa vredni no nima ne e vredno tsql mesets da trqperi i da se pritesnqva i da si potro6i nervite ami ako sum bremenna ili e po-dobre ako makat i tozi 1% veroqtnost se okaje 4e i e donesul beb4e
kakvo trqbva da i kaja "spi spokoino ne e stanalo ni6to" a sled devet mesetsa "emi 4estito mam4e"......
kolkoto i ni6tojna da e veoqtnostta q ima i tq trqbva da e naqsno kakto i s vuzmojnostite ,a ne ytre da zapo4ne da se tup4e s vitamin c i da si slaga aspirin vuv vlagali6teto

Escarina
06-13-2008, 19:33
emi ako ne e svur6il v teb ima 6ans no e maluk
ako mn si se spekla vzemi escapelle okolo 30 lv samo 1 hap4e e i se pie do 3 dni sled akta :)

Ти откачила ли си? Тия хапчета ти ебават майката на хормоните. И се пият в най-краен случай. А този очевадно не е такъв! Адски малка е вероятността да забременееш, след като не е свършил. И за бога не се трови с тия боклуци ескапел!


da znam kolko e ni6tojna veroqtnostta no q ima i sum dlujna da i predloje alternativa i da znam kolko sa vredni no nima ne e vredno tsql mesets da trqperi i da se pritesnqva i da si potro6i nervite ami ako sum bremenna ili e po-dobre ako makat i tozi 1% veroqtnost se okaje 4e i e donesul beb4e
kakvo trqbva da i kaja "spi spokoino ne e stanalo ni6to" a sled devet mesetsa "emi 4estito mam4e"......
kolkoto i ni6tojna da e veoqtnostta q ima i tq trqbva da e naqsno kakto i s vuzmojnostite ,a ne ytre da zapo4ne da se tup4e s vitamin c i da si slaga aspirin vuv vlagali6teto

1во е доказано, че ескапел доста често НЕ действа и се стига до невероятно тежка бременност. Второ ако има акъл вместо да се тъпче с витамин C ще ползва презерватив. И трето кога подяволите ще се научите да ползвате кирилизатор?!

Love_Is_The_Answer
06-13-2008, 19:40
Нищо няма да ти стане,само дето се чудя как може да правите секс без да знаете елементарни неща... просто от обща култура...

;-)

FreeSpirit
06-13-2008, 20:15
Тука вярно се искат съвети, търсят се мнения и т.н., ама айде стига с тея глупави теми...
То хубаво, че сте решли да си направите кефа, ама малко мислете ....
Предпазни средства, колкото искаш ...

kuklichka_bg
06-13-2008, 21:26
Dneska s priqtelq mi pravihme seks,toi pronikna v men no ne svurshi v men,pravih mu i oralna liubov no nqmashe prezervativ.Molq vi kajete mi pri polojenie 4e ne e svur6il v men moga li da zabremeneq,6te poludeq.Ako e da kajete kakvi tabletki da si vzema i koga da po4na da gi piq za kolko vreme i kolko struvat dolu gore i daite nqkakvi imena.
PLS pomognete mi :cry: :cry: :cry: :cry:


PO SMESHNA MOJE LI DA BADESH WE EI TUI GO ZNAI VSQKO HLAPE VE KAT SI TRAGNALA DA PRAISH SEKS PONE SE OBRAZOVAI MALKO A NE DA PISHESH TAKIVA NE6TAAAAAAAAAA :x :x :x :x

Xtuning
06-13-2008, 22:25
Вари се :smt068 някаде бе :smt097 !!!!!

firesnow
06-13-2008, 22:35
n/c

sadsad
06-14-2008, 07:50
Dneska s priqtelq mi pravihme seks,toi pronikna v men no ne svurshi v men,pravih mu i oralna liubov no nqmashe prezervativ.Molq vi kajete mi pri polojenie 4e ne e svur6il v men moga li da zabremeneq,6te poludeq.Ako e da kajete kakvi tabletki da si vzema i koga da po4na da gi piq za kolko vreme i kolko struvat dolu gore i daite nqkakvi imena.
PLS pomognete mi :cry: :cry: :cry: :cry:
Stiga be hora prestanete.......ebete se s prezervativi kvo e tova...NE MOJE6 DA ZABREMENEE6!!!!Prezaervativite sa za takiva kato vas deto neznaqt ko iskat.....ei tai 6te stane nqkoi gaf i na 15 6e zabremenee6..sled vreme 6te ima tolkova da si go praite bez prezervativ.....ako 6te go praite bez pii protivoza4aty4ni pone....ebasi horata neogramoteni....sajalqvam za otno6enieto ama vseki den ima takiva temi. :-x

Yallama
06-14-2008, 10:10
Dneska s priqtelq mi pravihme seks,toi pronikna v men no ne svurshi v men,pravih mu i oralna liubov no nqmashe prezervativ.Molq vi kajete mi pri polojenie 4e ne e svur6il v men moga li da zabremeneq,6te poludeq.Ako e da kajete kakvi tabletki da si vzema i koga da po4na da gi piq za kolko vreme i kolko struvat dolu gore i daite nqkakvi imena.
PLS pomognete mi :cry: :cry: :cry: :cry:
добре де не можахте ли да разберете, че е един начина за забременяване чрез секс !?

bunit0
06-14-2008, 10:59
Nese nau4ihte da praite sexs s prezervativi :-x :-x :-x :-x :-x :-x
te za kvo sa izmisline i za kvo gi proizvejdat
i az tolkova misli6 4e si bremena si kkupi edin test za bremenost i ne pii tez hab4eta!!!!!

emviii
06-14-2008, 12:08
sajelqvam che spichash toooolkova mnogo ot gluposti ama mislq che shansa da si bremenna e mnooogo nishtojen i nqma smisul ot eskapel samo moje da si e*** organite ;] kato si takav spek sledvashtiq put karai s prezervativ ili ako ne shtesh gepai si protivozachatachni ot genekologa :?

SoLaR
06-14-2008, 12:16
Защо правиш секс като не знаеш минимални неща, бла бла... абе я си затваряйте устата! Момичето се притеснява вие и пищите. Както повечето казаха, има съвсем малък шанс. Пробвай с тест за бременост, но не вярвам, че нещо сериозно може да е станало.

PeopleAlwaysLeave
06-14-2008, 12:17
Мале, как не ви дойде до гуша да пускате само едни и същи теми ? И как не ви стана ясно... НЯМА СВЪРШВАНЕ -> НЯМА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ !!! :-x

cvetelinaaa
06-16-2008, 16:43
:shock: :shock: :shock: олееееееее ужас.... БРЕМЕННА СИ....дори мисля че са тризнаци

ubuntu
06-16-2008, 16:55
Копеле много си тъпа ... тва го знаят и децата в 3ти клас ....
Купи си 50 хапчета ескапел и ги изяш за един ден ако не пукнеш няма да забременееш ...
Ще ме убиете с вашата малоумност !!!!!!!!!!
:o :o :o :o
:o :o :o
:o :o
:o
:o :o
:o :o :o
:o :o :o :o

s1NNer
06-16-2008, 17:26
Вероятноста да забременееш е голяма ... не си ли чувала за летящите сперматозойди :?

bunit0
06-16-2008, 17:48
OLe boje kolko takiz temi ima
Pro4etete malko predi da praitq sex!!!!!
NE 100% nemoje da zabremenee6 ako zabremene6 ela mi zvuni :D :D :D :D

PaulCrewe
06-16-2008, 17:49
A sega po temata. Shtom ne e svyrshil v teb veroqtnosta da zabremennesh e minimalna. Samo neznam kakvi hap4eta da ti preporu4am ... :(

Витамин C и Стрепсилс да смуче...

FOREVAR_ALONE
06-16-2008, 17:53
Оф....

8-) +1

lwsu
06-16-2008, 18:02
който не му харесва темата, да не пише... тая тема е тука само заради вашите оплаквания.. и повечето теми които ги има много пъти..

... а на авторката мога да препоръчам да пие една студена вода ;)

Glezanka
06-16-2008, 20:31
Не си бременна,няма нужда да пиеш хапчета,недей да правиш секс пак,че ще изкочиш с някой др тъп въпрос.

Anna5339
06-16-2008, 20:32
Dneska s priqtelq mi pravihme seks,toi pronikna v men no ne svurshi v men,pravih mu i oralna liubov no nqmashe prezervativ.Molq vi kajete mi pri polojenie 4e ne e svur6il v men moga li da zabremeneq,6te poludeq.Ako e da kajete kakvi tabletki da si vzema i koga da po4na da gi piq za kolko vreme i kolko struvat dolu gore i daite nqkakvi imena.
PLS pomognete mi :cry: :cry: :cry: :cry:
Ууфф,че си. . . . . Да,можеш да забременееш през устата! :D :D :D

RhytmiX
06-16-2008, 20:34
O M G







:shock:






KILL YOURSELF!





Plz ?

comics
06-19-2008, 09:42
Dneska s priqtelq mi pravihme seks,toi pronikna v men no ne svurshi v men,pravih mu i oralna liubov no nqmashe prezervativ.Molq vi kajete mi pri polojenie 4e ne e svur6il v men moga li da zabremeneq,6te poludeq.Ako e da kajete kakvi tabletki da si vzema i koga da po4na da gi piq za kolko vreme i kolko struvat dolu gore i daite nqkakvi imena.
PLS pomognete mi :cry: :cry: :cry: :cry:
прочети ВАЖНИТЕ ТЕМИ, нууб такъв и пиши на кирилица!

Yallama
06-19-2008, 09:53
че що да ги чете нали може да напраи нова тема и да го напсуваме едно хубаво .. :D :D

amatorium
06-19-2008, 09:53
Ei kvi prosti hora pravqt sex ne e istina.

NH3
06-19-2008, 10:07
бременна си и ще родиш таралеж

Ag
06-19-2008, 10:10
бременна си и ще родиш таралеж
:razz:

DjuDjiTo
06-19-2008, 10:42
бременна си и ще родиш таралеж
:razz:

+1111 :D

a сега сериозно... едва ли си бременна....и све пак ... ПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ, БЕ ХОРА!!!!

SpOrTs_GiRl
06-19-2008, 11:00
бременна си и ще родиш таралеж
:razz:

+1111 :D

a сега сериозно... едва ли си бременна....и све пак ... ПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ, БЕ ХОРА!!!!
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ..............

а по темата .. подкрепям .. ИЗПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ !!!!!!!!! .. МОЖЕ ВИНАГИ ДА СИ ПОЛЗВАЛА И ДА СИ СИ ПОЗВОЛИЛА БЕЗ САМО ВЕДНЪЖ, НО ТО ВЕДНЪЖ СТАВА ГАФА!!!!!!! ..

~`JuStIn_FoReVeR`~
06-23-2008, 16:10
Cikula mi doide dnes,mnogo se radvam 4e ne e stanal nqkoi gaf,tva 6te mi e kato obica na uhoto.Mersi za otpravenite "blagodarnosti po adres na maika mi" i dano ne vi se slu4i na vas da vidite kakuv ad e i kak ne moje6 da spi6 da qde6 dni nared.Prosto neka go izpitate,pojelavam vi go ot surce

bu8
06-23-2008, 16:54
Съвет искаш, ОК
1. Пиши на кирилица
2. Слагай смислени заглавия
3. Преди да правиш секс - добий някаква сексуална култура!
4. Има нищожна вероятност, а преди секс си има тестове за бременност.
5. Презервативите са, за да се използват!!!

rihanna_vivi
06-23-2008, 16:57
ne si ama IZPOLZVAI PREZERVATIVVVVVVVV =D> =D> =D> =D>

Letal
06-23-2008, 17:53
Нищо няма да ти стане,само дето се чудя как може да правите секс без да знаете елементарни неща... просто от обща култура...
+333

mimencety_
06-23-2008, 18:46
tipi4en vapros za dete na ne pove4e ot 15 godini ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt021 :smt021 :smt021

jony
06-23-2008, 18:46
Awe da vi e** maikata smotani putki. Vmesto da pomognete i da posavetvate ne6to momi4eto vie go psuvate i ofkate i sqkvi drugi prostotii.MN tYpI HoRa ima.

A sega po temata. Shtom ne e svyrshil v teb veroqtnosta da zabremennesh e minimalna. Samo neznam kakvi hap4eta da ti preporu4am ... :(
Я си Еби твойта ма офцо заспала. Тръгнала да псува наща.
А тая дето е пуснала темата, да е седнала да прочете нещо преди да си разтваря краката! Или първите няколко години липсват? :-x

miminkaa
06-25-2008, 10:51
Ми щом не се е изпразнил в теб не е нормално.. Но другия път по добре използвай презерватив :grin:

death_wish_
07-04-2008, 12:00
пффф за кво прайте секс без да сте поне малко образовани ве?!?!? :x

plmn
07-04-2008, 12:03
бременна си и ще родиш таралеж
:lol: :D

kopche06
07-29-2009, 21:33
Мале защо така говорите бе хора...Момичето просто пита.Нали трябва да се започне от някъде и с времето да научи повече за тея неща,и и съм сигурна,че и вие сте били също така изплашени..на колко да сте го направили 15-16,в днешно време и на 12-13 се случва.Как може тей грозно да говорите не мога да разбера - тъпа била,овца била...ебахти с извинение гадната гавра..Като ви е досадно да отговаряте на такива теми Х-а и излизате..това е. :?

Made_of_Pain
07-29-2009, 21:36
Опитай с таблетки за стимулация на мозъчната дейност.

t0d1t0
07-29-2009, 21:54
да бременна си , ще родиш неандерталци и те ще са космати като маймуни , после ще проходят и ще се ебат с баща им! :-x

l0lz
07-29-2009, 22:03
писна ми от такива като теб,образовайте се поне малко преди да почнете да правите секс :-x ,и др път използвайте предпазни средства,аман от лапета вече ](*,)

+1 ...


Искаш съвет ?!
ПИШИ НА КИРИЛИЦА !!!!!!!!!!!!!!!!!
:x

Някой краде старите лафчета на NoobasaurusRex, а.k.a ME!

t0d1t0
07-29-2009, 22:07
е преведи т'ва па к'во ще означава

Amateur
07-29-2009, 22:08
Не може,но ако се притесняваш найстина вземи един тест макар че според мен няма смисъл!

Midi4ka
07-30-2009, 07:06
Не си бременна,НО другият път ползвай презерватив и моля ви не ми казвайте,че този начин на практикуване на секс бил по-сигурен от секса с презерватив... 100% гаранция за безопасност НЯМА както с едното така и с другото... :)

kalpazanka
07-30-2009, 07:07
Ако беше бременна, не мислите ли, че за тази една година щеше да пише в раздел Бъдещи мами?

Punisherrr
07-30-2009, 07:45
старо