PDA

View Full Version : Раздвоение...



Big_JoJo
06-13-2008, 17:08
Това е продължение на темата http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=173797&postdays=0&postorder=asc&start=45

Та случи се следното:
Преди няколко дена(вторник) тя ми писа по скаип и ми предложи да ми се реваншира , че преди това отклони мое предложение за среща...И така разбрахме се по скаип (аз тъкмо бях загубил надежда ,че може да стане нещо между нас , преди тя да ме викни) (страното беше ,че се разбрахме да излезим в ден през който даскалото й беше с много тежка програма(за сряда)) .На следващия ден излязохме.Останах доста очуден от начало.Тя беше изключително мила с мен.говорехме си доста нежно (забравих за притеснението си ).След това стана интересно.Отидохме в парка , напълно осъмотени ,сред дървета и храсти и седнахме на 1 пейка.Предложих й да се облегне на мен , защото беше уморена.Така и направи.Седнахме и я гушнах за да може да си почине . И така постепено се докосвахме все по нежно и нежно , тя също ми отвръщаше( играеше си с ръцете ми , гушкаше ме ) и така не усетих кога мина повече от 1 час...После дойдоха нейната най-добра fr и още 1 момиче.И така тръгнахме към тях да я изпратим.Както си вървяхме я хванах за ръка, и осетих че тя много се зарадва,защото вплете силно пръсти в мойте! Стигнахме до тях и останахме 2мата.В продължение на 5 мин си говорехме .След това се прегърнахме силно и останахме така още 1-2 мин (беше като миг).
Тръгнах си и бях най-щастливия човек !!!
Но от сряда до сега мина време и днес й се обадих с предложение да излезем , а тя каза че ще излиза с приятелката си...По скайп отново едвам ми пише.Оставам с впечетлението ,че не знае какво иска да стане между нас ( дали страда по бившия си който е бил най-голямата й любов или нещо др нз.)
Моля ви за съвет какво да правя ,защото и аз се колебая какво изпитва към мен тя.Нима тази вечер не значеше нищо за нея ???
Имам нужда от предложения за да мога да реша какво да правя.БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ВНИМАНИЕТО !!!

Big_JoJo
06-13-2008, 17:14
+това днес ми беше причерняло пред очите и след като й званах ми стана още по зле . от даскало направо отидох в 1 зала и над 1 час съм бил боксовата круша , направо откачих !!! Помагайте :)

soul1199
06-13-2008, 17:18
emi i az sum v podobna sityaciq samo,4e s mom4e,no az sq 6e go ostavq nqma da my pi6a i 6e vidim,kvo 6e stane,napravi sa6oto ne i pi6i da vidim dali 6e ni pi6at,ne mogah mn da ti pomogna,za koeto sagelqvam

ra4ence
06-13-2008, 17:24
Не нахалствай,но и не се дистанцирай. Може би все още се чуди дали да тръгне с теб :) но определено имаш огрооомен напредък браво

TIMEX
06-13-2008, 17:35
Такива ги ебавам в гъзеца... :)

xXxScreamxXx
06-13-2008, 17:41
Такива ги ебавам в гъзеца... :)

за тебе мн сме слушали 8-)

аа по темата .. в сходна ситуация съм .. днес той ми се обади ,но аз не можах да изляза после писахме в скайпа ... ии ... аз ''леко'' му намекнах 4е го харевам .. ам той и без тфа си знаеше и аз нз .. (знам 4е е мн тъпоо да разбере по скайп ) :D :D

из4акай я 1/2 дни да видиш далии ще се обади или ще пише в скайпа ;)

06-13-2008, 17:44
emi vij kakvo..pitai q..po skyp ili po tela..ili li4en razgovor kato se vidite...dali onazi ve4er e zna4ela neshty..ili prosty e tyrsila uteha..ako ne moje da ti otgovori..kaji i 4e iska6 da znae6 kakvo da pravi6..kaji i 4e q obi4a6..ili razkrii 4ustvata si...momi4etata obi4ame da znaem koi ni haresva...za da mojem da precenim koi iskame..i koi naistina haresvame...tyi 4e..nqma kfo da izgubish..pitai q kakvo e zna4ela taq ve4er za neq...iii dali te haresva..imate li nqkyf shans zaedno...pitai.. ;) :(

Big_JoJo
06-13-2008, 20:48
Благодаря за отговорите момичта ,много ми помагате :) Ще се опитам 1-2 дена да не мисля за нея , колкото и да ми е трудно.Да видим какво ще стане.
А питах се следното: На последък ми идват много добри идеи как да я изненадам ( приятно) , и се чудя дали няма да е прекалено ,макар че да имам желание .Как бихте реагирали вие момичета ?

Escarina
06-13-2008, 22:14
emi vij kakvo..pitai q..po skyp ili po tela..ili li4en razgovor kato se vidite...dali onazi ve4er e zna4ela neshty..ili prosty e tyrsila uteha..ako ne moje da ti otgovori..kaji i 4e iska6 da znae6 kakvo da pravi6..kaji i 4e q obi4a6..ili razkrii 4ustvata si...momi4etata obi4ame da znaem koi ni haresva...za da mojem da precenim koi iskame..i koi naistina haresvame...tyi 4e..nqma kfo da izgubish..pitai q kakvo e zna4ela taq ve4er za neq...iii dali te haresva..imate li nqkyf shans zaedno...pitai.. ;) :(

Да и каже, че я обича... Ми то наптрао брак да и предложи?! Думичките "обичам те" не се казват на всеки. А и най-много да я изплаши. Поне аз бих била шокирана! Пич бъди себе си. И в никакъв случай не я обсебвай.

Pepon
06-13-2008, 23:47
Изчакай 2-3 дни...тогава й се обади...когато й се обадиш или я видиш лично е съвсем друго...заеби тоя скайп...и да ти кажа честно...това бившия...тя го обичала...карай все едно никога не го е имало и най-важното-НЕ СИ Я СЛАГАЙ ПРИСЪРЦЕ....тя не е идеалната,така че няма смисъл да се напъваш прекалено!

cinderella_gugutka
06-14-2008, 07:16
според мен и трябва време.опознайте се по добре но не бързай щото ако още не е забравила бившия сиг и е мн трудно и не иска да те разо4арова.

Big_JoJo
06-14-2008, 09:02
Изчакай 2-3 дни...тогава й се обади...когато й се обадиш или я видиш лично е съвсем друго...заеби тоя скайп...и да ти кажа честно...това бившия...тя го обичала...карай все едно никога не го е имало и най-важното-НЕ СИ Я СЛАГАЙ ПРИСЪРЦЕ....тя не е идеалната,така че няма смисъл да се напъваш прекалено!

Това ми е думата , че на живо се държи много по мило отколкото по скаипа ... а колкото до другото отдавна не бях срещал толкова прекрасно момиче като нея и когато се държи мило просто няма равна и е ИДЕАЛНАТА за мен !!!