PDA

View Full Version : Кво толкова намират всички в груповия секс?



Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 17:13
Абе има една тенденцийка...всяко момче иска да се изпраска с две, а момичетата да ги изпраскат няколко...ама какво ви става на всички бе, сексът от създаването на света се е правил от двама души баси...Това с груповия секс е глупаво, да не кажа признак на малоумщина 8)

BaTe_Martoo
06-13-2008, 17:24
Kolkoto pove4e macki , tolkova po-qko :D

fenkatakrisi952
06-13-2008, 17:27
Съгласна съм ,но ако ти е кев що не :lol:

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 17:40
Kolkoto pove4e macki , tolkova po-qko :D
И по какъв критерий е по-яко?

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 17:42
Съгласна съм ,но ако ти е кев що не :lol:
Щото тогава няма да става дума за любов, тъй като не можеш да обичаш и да се чукаш с 10 едновременно. По тази логика щом няма любов, значи става дума за животни...Трябва да изолираме тези хора от останалия цивилизован свят.

DevilWish
06-13-2008, 18:26
Съгласна съм ,но ако ти е кев що не :lol:
Щото тогава няма да става дума за любов, тъй като не можеш да обичаш и да се чукаш с 10 едновременно. По тази логика щом няма любов, значи става дума за животни...Трябва да изолираме тези хора от останалия цивилизован свят.Ponyakoga sex za edna no6t moje da e mnogo po-dob1r ot tak1v s gadje ;)

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 18:30
Съгласна съм ,но ако ти е кев що не :lol:
Щото тогава няма да става дума за любов, тъй като не можеш да обичаш и да се чукаш с 10 едновременно. По тази логика щом няма любов, значи става дума за животни...Трябва да изолираме тези хора от останалия цивилизован свят.Ponyakoga sex za edna no6t moje da e mnogo po-dob1r ot tak1v s gadje ;)
Ами в такъв случай всички ще теглят една майна на гаджето си само и само да се изпраскат по-яко...

jotitu
06-13-2008, 18:33
били сме животни и животинското в нас си живее.. лично според мен в това няма нищо животинско, а по-скоро перверзно и леко извратено... една ненаситност :D
животинското при човека и секса го няма в такъв вид в какъвто ти го представяш... Мъжкарят винаги търси повече женски (шведска тройка), за по-голямо поколенмие само, че с времето са се измислили презервативите :D Приятна и полезна джунджурийка.... А колкото до жените... хората са казали - Женското сърце е допстатъчно голямо, за да побере всички и дори повече 8)


А и за какво цивилизовано общество ми говориш, като вчера ми пусна тема, че не трябва да се обезкосмяваме, за да приличаме на пранезнамси какви, защото бог ни е създал такива... еми Бог чесно казано не ни е създал и цивилизовани, но пък ни е създал хора - човек може сам да се развива, да създава и раздушава епохи и т.н. , но животинското в него винаги ще живее

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 18:42
били сме животни и животинското в нас си живее.. лично според мен в това няма нищо животинско, а по-скоро перверзно и леко извратено... една ненаситност :D
животинското при човека и секса го няма в такъв вид в какъвто ти го представяш... Мъжкарят винаги търси повече женски (шведска тройка), за по-голямо поколенмие само, че с времето са се измислили презервативите :D Приятна и полезна джунджурийка.... А колкото до жените... хората са казали - Женското сърце е допстатъчно голямо, за да побере всички и дори повече 8)


А и за какво цивилизовано общество ми говориш, като вчера ми пусна тема, че не трябва да се обезкосмяваме, за да приличаме на пранезнамси какви, защото бог ни е създал такива... еми Бог чесно казано не ни е създал и цивилизовани, но пък ни е създал хора - човек може сам да се развива, да създава и раздушава епохи и т.н. , но животинското в него винаги ще живее
Именно за тва...Ако искаме да се развиваме, трябва да преминем на един по-висш етап и да изолираме всички, които желаят групов секс с цел да махнем животните...Така останалите ще вървят напред по пътя на любовта и прогреса. И кво общо има вчерашната ми тема :shock:

FeelMyPain
06-13-2008, 18:51
Отивай играй на карти,секса не е за тебе :D :D

jotitu
06-13-2008, 18:52
били сме животни и животинското в нас си живее.. лично според мен в това няма нищо животинско, а по-скоро перверзно и леко извратено... една ненаситност :D
животинското при човека и секса го няма в такъв вид в какъвто ти го представяш... Мъжкарят винаги търси повече женски (шведска тройка), за по-голямо поколенмие само, че с времето са се измислили презервативите :D Приятна и полезна джунджурийка.... А колкото до жените... хората са казали - Женското сърце е допстатъчно голямо, за да побере всички и дори повече 8)


А и за какво цивилизовано общество ми говориш, като вчера ми пусна тема, че не трябва да се обезкосмяваме, за да приличаме на пранезнамси какви, защото бог ни е създал такива... еми Бог чесно казано не ни е създал и цивилизовани, но пък ни е създал хора - човек може сам да се развива, да създава и раздушава епохи и т.н. , но животинското в него винаги ще живее
Именно за тва...Ако искаме да се развиваме, трябва да преминем на един по-висш етап и да изолираме всички, които желаят групов секс с цел да махнем животните...Така останалите ще вървят напред по пътя на любовта и прогреса. И кво общо има вчерашната ми тема :shock:

Ами това е както нашите за едни неща ме третират като голяма, а за други като дете... Така и ти - Цивилизовани сме, за да не правим групов секс, но е натурално да не се бръснем... нещо не ми се връзва

Escarina
06-13-2008, 18:53
Ха.. и как по-точно мислиш да се развиваш към по-висша степен, при положение че страдаш от предрасъдъци? :D Първо в секса без любов няма нищо животинско. И не можеш да убедиш нито мен нито над 70% (че и повече) от форума в противното. За пореден път казвам - любовта не е задължителен фактор, що се отнася до правенето на секс. Второ - всеки си има различни предпочитания и коя си ти, че да съдиш другите? За тях в теб може да има нещо сбъркано. Дай да те линчуваме, а? Не харесвам оргиите и винаги съм смятала секса за нещо което се случва между двама. Но това е мое мнение и никъде не го налагам. Не мога да си обясня що за хора сте.. Тук прибързаните изказвания валят като из ведро....

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 19:00
Отивай играй на карти,секса не е за тебе :D :D
Винаги държа някое друго вале и дама в ръкава ;)

FeelMyPain
06-13-2008, 19:01
Отивай играй на карти,секса не е за тебе :D :D
Винаги държа някое друго вале и дама в ръкава ;)
А пък да знаеш аз какъв Жокер имам у гащите :D

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 19:02
били сме животни и животинското в нас си живее.. лично според мен в това няма нищо животинско, а по-скоро перверзно и леко извратено... една ненаситност :D
животинското при човека и секса го няма в такъв вид в какъвто ти го представяш... Мъжкарят винаги търси повече женски (шведска тройка), за по-голямо поколенмие само, че с времето са се измислили презервативите :D Приятна и полезна джунджурийка.... А колкото до жените... хората са казали - Женското сърце е допстатъчно голямо, за да побере всички и дори повече 8)


А и за какво цивилизовано общество ми говориш, като вчера ми пусна тема, че не трябва да се обезкосмяваме, за да приличаме на пранезнамси какви, защото бог ни е създал такива... еми Бог чесно казано не ни е създал и цивилизовани, но пък ни е създал хора - човек може сам да се развива, да създава и раздушава епохи и т.н. , но животинското в него винаги ще живее
Именно за тва...Ако искаме да се развиваме, трябва да преминем на един по-висш етап и да изолираме всички, които желаят групов секс с цел да махнем животните...Така останалите ще вървят напред по пътя на любовта и прогреса. И кво общо има вчерашната ми тема :shock:

Ами това е както нашите за едни неща ме третират като голяма, а за други като дете... Така и ти - Цивилизовани сме, за да не правим групов секс, но е натурално да не се бръснем... нещо не ми се връзва
А каква връзка има между секса и бръсненето :shock:

jotitu
06-13-2008, 19:06
били сме животни и животинското в нас си живее.. лично според мен в това няма нищо животинско, а по-скоро перверзно и леко извратено... една ненаситност :D
животинското при човека и секса го няма в такъв вид в какъвто ти го представяш... Мъжкарят винаги търси повече женски (шведска тройка), за по-голямо поколенмие само, че с времето са се измислили презервативите :D Приятна и полезна джунджурийка.... А колкото до жените... хората са казали - Женското сърце е допстатъчно голямо, за да побере всички и дори повече 8)


А и за какво цивилизовано общество ми говориш, като вчера ми пусна тема, че не трябва да се обезкосмяваме, за да приличаме на пранезнамси какви, защото бог ни е създал такива... еми Бог чесно казано не ни е създал и цивилизовани, но пък ни е създал хора - човек може сам да се развива, да създава и раздушава епохи и т.н. , но животинското в него винаги ще живее
Именно за тва...Ако искаме да се развиваме, трябва да преминем на един по-висш етап и да изолираме всички, които желаят групов секс с цел да махнем животните...Така останалите ще вървят напред по пътя на любовта и прогреса. И кво общо има вчерашната ми тема :shock:

Ами това е както нашите за едни неща ме третират като голяма, а за други като дете... Така и ти - Цивилизовани сме, за да не правим групов секс, но е натурално да не се бръснем... нещо не ми се връзва
А каква връзка има между секса и бръсненето :shock:

оф защо ме караш да обяснявам като на някой дебилен!? Казвам, че не можеш да искаш цивилизация след като ми говориш да не се бръсна защото е натурално и защото Бог ни бил създал така! Измисляш някакви странни схеми, за да отделиш цивилизованите от нецивилизованите, но пак си разминаваш мненията

+това груповият секс не е нищо по-различно от обикновенния секс... просто там са повече хора :D

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 19:07
Ха.. и как по-точно мислиш да се развиваш към по-висша степен, при положение че страдаш от предрасъдъци? :D Първо в секса без любов няма нищо животинско. И не можеш да убедиш нито мен нито над 70% (че и повече) от форума в противното. За пореден път казвам - любовта не е задължителен фактор, що се отнася до правенето на секс. Второ - всеки си има различни предпочитания и коя си ти, че да съдиш другите? За тях в теб може да има нещо сбъркано. Дай да те линчуваме, а? Не харесвам оргиите и винаги съм смятала секса за нещо което се случва между двама. Но това е мое мнение и никъде не го налагам. Не мога да си обясня що за хора сте.. Тук прибързаните изказвания валят като из ведро....
Аз не страдам от предрасъдъци, а от прекалена искреност и казване на истината и фактите в очите на хората, точно както в случая. Никого не искам да убеждавам, а споделям реалността. Сексът без любов е характерен за котките по покривите и маймуните в джунглата. Не мисля, че хората трябва да приличат на тях, а да се отличават. Предпочитанията, които клонят към групов секс са подражание на хората спрямо маймунита, а обратното е по-правилно.

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 19:11
били сме животни и животинското в нас си живее.. лично според мен в това няма нищо животинско, а по-скоро перверзно и леко извратено... една ненаситност :D
животинското при човека и секса го няма в такъв вид в какъвто ти го представяш... Мъжкарят винаги търси повече женски (шведска тройка), за по-голямо поколенмие само, че с времето са се измислили презервативите :D Приятна и полезна джунджурийка.... А колкото до жените... хората са казали - Женското сърце е допстатъчно голямо, за да побере всички и дори повече 8)


А и за какво цивилизовано общество ми говориш, като вчера ми пусна тема, че не трябва да се обезкосмяваме, за да приличаме на пранезнамси какви, защото бог ни е създал такива... еми Бог чесно казано не ни е създал и цивилизовани, но пък ни е създал хора - човек може сам да се развива, да създава и раздушава епохи и т.н. , но животинското в него винаги ще живее
Именно за тва...Ако искаме да се развиваме, трябва да преминем на един по-висш етап и да изолираме всички, които желаят групов секс с цел да махнем животните...Така останалите ще вървят напред по пътя на любовта и прогреса. И кво общо има вчерашната ми тема :shock:

Ами това е както нашите за едни неща ме третират като голяма, а за други като дете... Така и ти - Цивилизовани сме, за да не правим групов секс, но е натурално да не се бръснем... нещо не ми се връзва
А каква връзка има между секса и бръсненето :shock:

оф защо ме караш да обяснявам като на някой дебилен!? Казвам, че не можеш да искаш цивилизация след като ми говориш да не се бръсна защото е натурално и защото Бог ни бил създал така! Измисляш някакви странни схеми, за да отделиш цивилизованите от нецивилизованите, но пак си разминаваш мненията

+това груповият секс не е нищо по-различно от обикновенния секс... просто там са повече хора :D
Няма нужда да ми обясняваш неща, които нямат смисъл. За бръсненето цивилизацията е истинска, когато се развива по естествен път и това е видно. Жените принципно имат само една дупка за секс. Останалите са измислени, за да регресираме и деградираме. Щом има една дупка и мъжът има една тапа за нейното запълване, тогава груповият секс е ненужен и безсмислен. Освен тва можеш да го направиш много пъти с един, отколкото с няколко по един път.

Escarina
06-13-2008, 19:13
Ха.. и как по-точно мислиш да се развиваш към по-висша степен, при положение че страдаш от предрасъдъци? :D Първо в секса без любов няма нищо животинско. И не можеш да убедиш нито мен нито над 70% (че и повече) от форума в противното. За пореден път казвам - любовта не е задължителен фактор, що се отнася до правенето на секс. Второ - всеки си има различни предпочитания и коя си ти, че да съдиш другите? За тях в теб може да има нещо сбъркано. Дай да те линчуваме, а? Не харесвам оргиите и винаги съм смятала секса за нещо което се случва между двама. Но това е мое мнение и никъде не го налагам. Не мога да си обясня що за хора сте.. Тук прибързаните изказвания валят като из ведро....
Аз не страдам от предрасъдъци, а от прекалена искреност и казване на истината и фактите в очите на хората, точно както в случая. Никого не искам да убеждавам, а споделям реалността. Сексът без любов е характерен за котките по покривите и маймуните в джунглата. Не мисля, че хората трябва да приличат на тях, а да се отличават. Предпочитанията, които клонят към групов секс са подражание на хората спрямо маймунита, а обратното е по-правилно.
...доста ограничени изказвания правиш.. а тоява за бръсненето ако е вярно, вече нямам думи. Жалко, че няма машина на времето - да се върнеш в епохата която ти приляга :D

jotitu
06-13-2008, 19:13
да прав си.. човекът е едно от малкото същества на таиз планета, което може дас се привързва и да чувства (не физически), но ние сме организъм нали така? В повечето случаи се прави секс с цел увеличаване на популацията... но хората сме си достатъчно така че :D зашо да не правим секс за удоволствие... било то с 1-2 или 3 души... това не е животинско а експериментиране... в повечето случаи човек дори не е правилгрупов секс в живота си, а тези които са го правили и вече за разбрали какво е - не го повтарят

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 19:15
Жалко, че няма машина на времето - да се върнеш в епохата която ти приляга :D
Отдавна мечтая за вашина на мремето :-P

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 19:18
да прав си.. човекът е едно от малкото същества на таиз планета, което може дас се привързва и да чувства (не физически), но ние сме организъм нали така? В повечето случаи се прави секс с цел увеличаване на популацията... но хората сме си достатъчно така че :D зашо да не правим секс за удоволствие... било то с 1-2 или 3 души... това не е животинско а експериментиране... в повечето случаи човек дори не е правилгрупов секс в живота си, а тези които са го правили и вече за разбрали какво е - не го повтарят
Секс се прави за удоволствие и с един човек...А щом повечето експериментират, това е признак на алчност и жажда за нови и нови земни удоволствия. Не е необходимо да увеличаваме популацията, но не трябва и да увеличаваме човешката лакомия. Както казваш, щом никой не повтаря, това още повече доказва, че е излишен.

Escarina
06-13-2008, 19:25
Що не отидеш да се прегледаш, да те освидетелстват и да спреш да се првавиш на акълен? Удоволствието е доста относително понятие (защото всеки намира различни неща за приятни). Това че за теб, за мен или за бай ти Иван не е приятно да прави секс с много хора, не означава, че и за останалите е така. Ако не увеличаваме популацията няма да ни има. Ако навремето не сме увеличавали популацията и тебе е нямало да те има. А разликата между лакомия и различно виждане върху сексуалното задоволяване е огромна. В поста на jotitu пише, че ПОВЕЧЕТО не повтарят. Значи има и такива които продължават. И между другото неандерталците не са се обезкосмявали. Как мислиш, дали са се обичали? Щото аз знам, че са се чукали щото природата е създала секса за увеличаване на популацията. Секса не е само удоволствие, а и потребност. Така че спри да знаеш много и вземи да се огледаш, че нещо май не знаеш къде точно се намираш.

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 19:31
Що не отидеш да се прегледаш, да те освидетелстват и да спреш да се првавиш на акълен? Удоволствието е доста относително понятие (защото всеки намира различни неща за приятни). Това че за теб, за мен или за бай ти Иван не е приятно да правят секс с много хора, не означава, че и аз останалите е така. Ако не увеличаваме популацията няма да ни има. Ако навремето не сме увеличавали популацията и тебе е нямало да те има. А разликата между лакомия и различно виждане върху сексуалното задоволяване е огромна. В поста на jotitu пише, че ПОВЕЧЕТО не повтарят. Значи има и такива които продължават. И между другото неандерталците не са се обезкосмявали. Как мислиш, дали са се обичали? Щото аз знам, че са се чукали щото природата е създала секса за увеличаване на популацията. Секса не е само удоволствие, а и потребност. Така че спри да знаеш много и вземи да се огледаш, че нещо май не знаеш къде точно се намираш.
Едва ли ще ме освидетелстват, по-трезворазсъждаващ човек от себе си рядко срещам. :) На мен и на бай Иван е през патката за груповия секс, но се стремим да предпазим останалите от грешката да се изкушат и да потънат в тази заблуда. Тези, които продължават с груповия секс могат да си продължават с него, но да не дават пример на другите и да са встрани от нормалните хора...Освен тва не сме произлезли от неандерталците, те са глухо звено в еволюцията и именно щото при тях няма любов, затова са изчезнали, регресът на груповия секс ги е съсипал. Точно защото сексът е потребност, трябва да се ограничава това, което го изкривява, в случая груповата му проява.

VerryBerry
06-13-2008, 19:40
Абе аз искам да опитам,пък полсе ще мисля дали е глупаво или не :)

Escarina
06-13-2008, 19:41
А на мене ме боли путката за груповия секс, но теб като ти е през патката за кво си я пуснал тая тема? То и при маймуните няма любов, ама се твърди че от тях сме произлязли. И не виждам груповата проява кво изкривавя в секса. И в двата случая се ръга чушката... А тва дали си трезвомислещ могат да го кажат хората около теб, не ти самият. Естествено че не си срещал друг с такова мислене. И аз не съм. И слава богу :D

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 19:49
А на мене ме боли путката за груповия секс, но теб като ти е през патката за кво си я пуснал тая тема? То и при маймуните няма любов, ама се твърди че от тях сме произлязли. И не виждам груповата проява кво изкривавя в секса. И в двата случая се ръга чушката... А тва дали си трезвомислещ могат да го кажат хората около теб, не ти самият. Естествено че не си срещал друг с такова мислене. И аз не съм. И слава богу :D
Защото трябва да се види истината и да се каже, че това е грешно и пошло. Теорията на Дарвин има толкоз пукнатини, които мога да обясня, но не е мястото на темата тук. Ръгането на чушката се осъществява от повече на брой хора, което разтрошава принципа за двустранност в отношенията между мъжа и жената. Много хора ме имат за трезвомислещ, а ти все още не ме познаваш и прекалено прибързано ме съдиш. Това е грешка, която голяма част от всички правят.

Escarina
06-13-2008, 19:55
Явно има причина да го правят! Аз те съдя шрибързано, щото се мислиш за прав, а особено за секса правилата са много разтегливи. Хората си го правят както им харесва и това си е тяхна работа! И отношенията между мъжа и жената са такива каквито си ги направят.... Що просто не приемеш , че вижданията ти са различни от тези на масата хора и дори да опяваш цял живто единственото което ще постигнеш е спор като този който водим? Тва е все едно да ми кажеш да не ям филия с маргарин и захар, щото принципно не се смесва сладко и солено.. Ама избора си е мой!

FreeSpirit
06-13-2008, 20:03
Всеки има право на лично препочитание с кого и кага да бъде ;)
И аз не харесвма оргиите, защото смятам секса за нещо лично м/у двама, но понякога не е лошо да се пробват и различни неща :)

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 20:04
Явно има причина да го правят! Аз те съдя шрибързано, щото се мислиш за прав, а особено за секса правилата са много разтегливи. Хората си го правят както им харесва и това си е тяхна работа! И отношенията между мъжа и жената са такива каквито си ги направят.... Що просто не приемеш , че вижданията ти са различни от тези на масата хора и дори да опяваш цял живто единственото което ще постигнеш е спор като този който водим? Тва е все едно да ми кажеш да не ям филия с маргарин и захар, щото принципно не се смесва сладко и солено.. Ама избора си е мой!
Има причина, но е много по-различна и сложна от това, което успяват да проумеят и в което вникват...защото невсеки е шампион по дълбоко гмуркане в душата ми... Аз не карам тези, които се хвърлят на груповия секс да спрат да го правят, а просто да не подлагат на лошото си влияние останалата част от човечеството. В случая ти си ядеш филията и аз не мога да те спра да я изядеш, ала е добре всеки да знае, че като се смесят сладко и солено е вредно. :)

Escarina
06-13-2008, 20:07
И как по-точно тези, които практикуват групов секс карат останалите да ги следват? Измъчват ли ги, или какво? Всеки средно интелигентен човек сам избира какво да прави, така че в темата ти няма смисъл ;)

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 20:09
И как по-точно тези, които практикуват групов секс карат останалите да ги следват? Измъчват ли ги, или какво? Всеки средно интелигентен човек сам избира какво да прави, така че в темата ти няма смисъл ;)
С примера си :) Дават лош пример на другите. Като с пуфкането на цигари, например. Освен това сексът започва преди човек да може да разсъждава като нормално интелигентен, демек далеч преди да е навършил пълнолетие. :)

Vampirella
06-13-2008, 20:12
Абе има една тенденцийка...всяко момче иска да се изпраска с две, а момичетата да ги изпраскат няколко...ама какво ви става на всички бе, сексът от създаването на света се е правил от двама души баси...Това с груповия секс е глупаво, да не кажа признак на малоумщина 8)
Малоумщина... не бих казала :-o
ами предполагам, че интересът към груповия секс идва от това, че е нещо извън приетото за "нормално"... нещо различно :)

Escarina
06-13-2008, 20:14
Интелигентността е вродена, за това при IQ тестовете няма възрастова граница. Те и крадците и убийците дават лош пример, що не напишеш тема за тях? Там поне всички ще сме съгласни. И къде точно прочете, че хората разсъждават нормално интелигентно след 18 годишна възраст? Това си е до възпитание и начин на живот. Има такива, които и на 60 години срещат трудност с мисленето. Това че има разни лабилни и нестабилни хора, които се влиаят от всичко, не означава, че хората които изпитват удоволствие от груповия секс са животни и прочие. Сигурно за стотен път казвам - става въпрос за предпочитания!

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 20:21
Интелигентността е вродена, за това при IQ тестовете няма възрастова граница. Те и крадците и убийците дават лош пример, що не напишеш тема за тях? Там поне всички ще сме съгласни. И къде точно прочете, че хората разсъждават нормално интелигентно след 18 годишна възраст? Това си е до възпитание и начин на живот. Има такива, които и на 60 години срещат трудност с мисленето. Това че има разни лабилни и нестабилни хора, които се влиаят от всичко, не означава, че хората които изпитват удоволствие от груповия секс са животни и прочие. Сигурно за стотен път казвам - става въпрос за предпочитания!
И как едно 14-годишно ще проумее, че груповият секс е неправилен, ако ще да е член на МЕНСА, след като има един куп съученици, които ще му наливат обратното в тиквата?! :shock: Крадците и убийците не са нещо много по-различно, само дето там заблудените овци са по-малко...Дадох пълнолетието за пример, защото сексуалната култура и възпитание се изграждат далеч преди човек сам да прави свободно изборите за себе си и да е независим(в случая 18 наистина е условно число). Хората, които практикуват групов секс за повлияни 100%, защото ако не знаеха за съществуването му, нямаше да го прилагат и щяха да се чувстват отлично и без него. А за тези, които вече са избрали пътя си-връщане няма.

Escarina
06-13-2008, 20:29
Ако не е тъпо и няма желание да прави групов секс - няма да го прави. Лека вечер, темата се изчерпа :)

Bcu4ko_ko3
06-13-2008, 20:32
Ако не е тъпо и няма желание да прави групов секс - няма да го прави. Лека вечер, темата се изчерпа :)
Не можеш да си представиш как може да се манипулират хората на тази възраст независимо от багажа...Лека и на теб. :) Ето ти едно поздравче, да се успокоиш малко ;):
http://www.youtube.com/watch?v=Q08MtVYUMYs&feature=related

tery
06-13-2008, 20:32
tova si e li4no tvoe mnenie (kam avtorkata) i dori da ne si misli6 4e go nalaga6 na drugite to si e taka dori s1s spora koito vodi6. dori s izkazvaniqta ti se polu4ava protivore4ie ..... v prodaljavaneto na tozi spor vseki se uverqva kolko gre6no mislene ima6 ... neznam kak ti samata o6te ne si go os1znala .... nerazbiram zakvo go pravi6 ........ otstrani izglejda 4e e samo za mneniq 6toto nqma kak da e za samite otgovori t1i kato te sa bezsmisleni ...... :x :x :x :x :x

Escarina
06-13-2008, 20:36
Тя е той :D

tery
06-13-2008, 20:38
axax emi ok neka da e toi .... razsajdeniqta sa mu vse sa6tite :D :D :D :D

Liar
06-13-2008, 21:00
Съгласна съм ,но ако ти е кев що не :lol:
Щото тогава няма да става дума за любов, тъй като не можеш да обичаш и да се чукаш с 10 едновременно. По тази логика щом няма любов, значи става дума за животни...Трябва да изолираме тези хора от останалия цивилизован свят.
О,Боже(извинявам се,че споменавам името Божие напразно(не че съм религиозна,ама за всеки случай =)),ама не се сдържах)!!!Мислех,че съм единствената,която мисли по този начин!Съгласна съм с всичко,което каза!!!Освен това,че трябва да изолираме такъв тип хора от останалия цивилизован свят.Ако просто наистина са много деградирали и го правят за гъзарщина-тогава да,но ако става въпрос за хора,които просто имат различно мислене-нали има такива,които например им харесва мазохизма-те не са виновни,тогава тези мерки са прекалено крайни.Да се събират някъде тайно,да правят каквото им е кеф и да си мълчат.Но в наше време тези изпълнения се правят от гъзария.Виновни са хората,които се фукат с това и промиват чужди незрели мозъци,но не са те първоизточника .Просто вижте какви билбордове има по улиците,какви клипове се пускат по телевизиите...Всичко говори само за плътски неща,в които не присъства любов.А медиите са основните възпитатели на младите хора...

firesnow
06-13-2008, 22:45
Абе има една тенденцийка...всяко момче иска да се изпраска с две, а момичетата да ги изпраскат няколко...ама какво ви става на всички бе, сексът от създаването на света се е правил от двама души баси...Това с груповия секс е глупаво, да не кажа признак на малоумщина 8)

тай е фешАн
и аз не разбирам как повечето хора се мъкнат с тия тесни дрехи ама е на факт ...

Хари Потър
06-14-2008, 01:24
Съгласна съм ,но ако ти е кев що не :lol:
Щото тогава няма да става дума за любов, тъй като не можеш да обичаш и да се чукаш с 10 едновременно. По тази логика щом няма любов, значи става дума за животни...Трябва да изолираме тези хора от останалия цивилизован свят.Ponyakoga sex za edna no6t moje da e mnogo po-dob1r ot tak1v s gadje ;) taka e :) br :)

Хари Потър
06-14-2008, 01:26
Абе има една тенденцийка...всяко момче иска да се изпраска с две, а момичетата да ги изпраскат няколко...ама какво ви става на всички бе, сексът от създаването на света се е правил от двама души баси...Това с груповия секс е глупаво, да не кажа признак на малоумщина 8)
Малоумщина... не бих казала :-o
ами предполагам, че интересът към груповия секс идва от това, че е нещо извън приетото за "нормално"... нещо различно :) mn pravilno kazano br girl :) macka

jotitu
06-14-2008, 04:06
Интелигентността е вродена, за това при IQ тестовете няма възрастова граница. Те и крадците и убийците дават лош пример, що не напишеш тема за тях? Там поне всички ще сме съгласни. И къде точно прочете, че хората разсъждават нормално интелигентно след 18 годишна възраст? Това си е до възпитание и начин на живот. Има такива, които и на 60 години срещат трудност с мисленето. Това че има разни лабилни и нестабилни хора, които се влиаят от всичко, не означава, че хората които изпитват удоволствие от груповия секс са животни и прочие. Сигурно за стотен път казвам - става въпрос за предпочитания!
И как едно 14-годишно ще проумее, че груповият секс е неправилен, ако ще да е член на МЕНСА, след като има един куп съученици, които ще му наливат обратното в тиквата?! :shock: Крадците и убийците не са нещо много по-различно, само дето там заблудените овци са по-малко...Дадох пълнолетието за пример, защото сексуалната култура и възпитание се изграждат далеч преди човек сам да прави свободно изборите за себе си и да е независим(в случая 18 наистина е условно число). Хората, които практикуват групов секс за повлияни 100%, защото ако не знаеха за съществуването му, нямаше да го прилагат и щяха да се чувстват отлично и без него. А за тези, които вече са избрали пътя си-връщане няма.

да де, но обикновенно груповия секс се практикува между 25 и 30 години :D А и ако това 14 годишно е член на менса изобщо не би се повлияло от мнението на съучениците си... просто тенденцията е всички да сме като овце

jotitu
06-14-2008, 04:08
Съгласна съм ,но ако ти е кев що не :lol:
Щото тогава няма да става дума за любов, тъй като не можеш да обичаш и да се чукаш с 10 едновременно. По тази логика щом няма любов, значи става дума за животни...Трябва да изолираме тези хора от останалия цивилизован свят.
О,Боже(извинявам се,че споменавам името Божие напразно(не че съм религиозна,ама за всеки случай =)),ама не се сдържах)!!!Мислех,че съм единствената,която мисли по този начин!Съгласна съм с всичко,което каза!!!Освен това,че трябва да изолираме такъв тип хора от останалия цивилизован свят.Ако просто наистина са много деградирали и го правят за гъзарщина-тогава да,но ако става въпрос за хора,които просто имат различно мислене-нали има такива,които например им харесва мазохизма-те не са виновни,тогава тези мерки са прекалено крайни.Да се събират някъде тайно,да правят каквото им е кеф и да си мълчат.Но в наше време тези изпълнения се правят от гъзария.Виновни са хората,които се фукат с това и промиват чужди незрели мозъци,но не са те първоизточника .Просто вижте какви билбордове има по улиците,какви клипове се пускат по телевизиите...Всичко говори само за плътски неща,в които не присъства любов.А медиите са основните възпитатели на младите хора...

Секса няма общо с любовта! Много от форумците ще го потвърдят - за момчетата е важно празненето.. е момичетата влагат чувства, но за момчетата това си е просто едно ебане..

Bcu4ko_ko3
06-14-2008, 05:44
Съгласна съм ,но ако ти е кев що не :lol:
Щото тогава няма да става дума за любов, тъй като не можеш да обичаш и да се чукаш с 10 едновременно. По тази логика щом няма любов, значи става дума за животни...Трябва да изолираме тези хора от останалия цивилизован свят.
О,Боже(извинявам се,че споменавам името Божие напразно(не че съм религиозна,ама за всеки случай =)),ама не се сдържах)!!!Мислех,че съм единствената,която мисли по този начин!Съгласна съм с всичко,което каза!!!Освен това,че трябва да изолираме такъв тип хора от останалия цивилизован свят.Ако просто наистина са много деградирали и го правят за гъзарщина-тогава да,но ако става въпрос за хора,които просто имат различно мислене-нали има такива,които например им харесва мазохизма-те не са виновни,тогава тези мерки са прекалено крайни.Да се събират някъде тайно,да правят каквото им е кеф и да си мълчат.Но в наше време тези изпълнения се правят от гъзария.Виновни са хората,които се фукат с това и промиват чужди незрели мозъци,но не са те първоизточника .Просто вижте какви билбордове има по улиците,какви клипове се пускат по телевизиите...Всичко говори само за плътски неща,в които не присъства любов.А медиите са основните възпитатели на младите хора...

Секса няма общо с любовта! Много от форумците ще го потвърдят - за момчетата е важно празненето.. е момичетата влагат чувства, но за момчетата това си е просто едно ебане..
Ако за хората беше толкова важно ебането, колкото любовта, сега всеки щеше да ходи гол по улиците и да се чука в несвяст, за да си прави кефа...А ако искаш толкоз да разбереш дали за момчетата не е важна любовта, пиши ми едно ЛС, няма да те ухапя и ще ти обясня някои неща :)

Lynx
06-14-2008, 05:57
Ех, тази тема как ме върна в Средновековието.

FeelMyPain
06-14-2008, 06:13
Ех, тази тема как ме върна в Средновековието.

Че ти кога си живяла в средновековието? :neutral:

Love_Is_The_Answer
06-14-2008, 07:22
Абе има една тенденцийка...всяко момче иска да се изпраска с две, а момичетата да ги изпраскат няколко...ама какво ви става на всички бе, сексът от създаването на света се е правил от двама души баси...Това с груповия секс е глупаво, да не кажа признак на малоумщина 8)

Абе аз лично не съм от тези, които го практикуват, но ... ако изникне възможност ... защо да не помисля по въпроса!!! :D

SINDEL
06-14-2008, 07:28
:? 'Ба ли го....
В интерес на истината винаги съм се дразнела, а и продължавам да се дразня, когато ми се направи намек за секс с трети 4овек, предимно друга мацка. А съм забелязала, 4е е неизбежно. Винаги винаги идва един момент, в който мъжът идва и кога деликатно, кога съвсем директно ти разказва как винаги му се било искало и колко хубаво щяло да бъде, ако.....
Благодаря много!
Да ви еба и майката... :x

SpOrTs_GiRl
06-14-2008, 07:32
:? 'Ба ли го....
В интерес на истината винаги съм се дразнела, а и продължавам да се дразня, когато ми се направи намек за секс с трети 4овек, предимно друга мацка. А съм забелязала, 4е е неизбежно. Винаги винаги идва един момент, в който мъжът идва и кога деликатно, кога съвсем директно ти разказва как винаги му се било искало и колко хубаво щяло да бъде, ако.....
Благодаря много!
Да ви еба и майката... :x

+1 .. ;-)

Yallama
06-14-2008, 10:15
били сме животни и животинското в нас си живее.. лично според мен в това няма нищо животинско, а по-скоро перверзно и леко извратено... една ненаситност :D
животинското при човека и секса го няма в такъв вид в какъвто ти го представяш... Мъжкарят винаги търси повече женски (шведска тройка), за по-голямо поколенмие само, че с времето са се измислили презервативите :D Приятна и полезна джунджурийка.... А колкото до жените... хората са казали - Женското сърце е допстатъчно голямо, за да побере всички и дори повече 8)


А и за какво цивилизовано общество ми говориш, като вчера ми пусна тема, че не трябва да се обезкосмяваме, за да приличаме на пранезнамси какви, защото бог ни е създал такива... еми Бог чесно казано не ни е създал и цивилизовани, но пък ни е създал хора - човек може сам да се развива, да създава и раздушава епохи и т.н. , но животинското в него винаги ще живее
Именно за тва...Ако искаме да се развиваме, трябва да преминем на един по-висш етап и да изолираме всички, които желаят групов секс с цел да махнем животните...Така останалите ще вървят напред по пътя на любовта и прогреса. И кво общо има вчерашната ми тема :shock:

Ами това е както нашите за едни неща ме третират като голяма, а за други като дете... Така и ти - Цивилизовани сме, за да не правим групов секс, но е натурално да не се бръснем... нещо не ми се връзва
А каква връзка има между секса и бръсненето :shock:
като боцкаш ...боцка :D :D

SINDEL
06-14-2008, 11:28
^
Ъъъ.. а какво общо има бръсненето с груповия секс? :-o

Yallama
06-14-2008, 11:33
^
Ъъъ.. а какво общо има бръсненето с груповия секс? :-oко си бръснеш дупето може да те тряснат .. :D :D

tery
06-14-2008, 12:51
:? 'Ба ли го....
В интерес на истината винаги съм се дразнела, а и продължавам да се дразня, когато ми се направи намек за секс с трети 4овек, предимно друга мацка. А съм забелязала, 4е е неизбежно. Винаги винаги идва един момент, в който мъжът идва и кога деликатно, кога съвсем директно ти разказва как винаги му се било искало и колко хубаво щяло да бъде, ако.....
Благодаря много!
Да ви еба и майката... :x

+1 .. ;-)
+1 bi bilo kofti ako sa dve momi4eta spored men de 6tot jenite sme mnogo revnivi i iskame cqloto vnimanie na maja da e naso4eno kam nas... a dokato sa dve mom4eta i dvamata obra6tat pove4e vnimanie na edna jena ... :D :D :D :D :D

L0LiPoP
06-14-2008, 12:57
Можем да сме си животни да правим див животински секс и само с 1 партньор! Трябва да си изключително много морално, умствено и психически деформиран, че да правиш групов секс! :shock: :-o

plmn
06-14-2008, 13:04
Можем да сме си животни да правим див животински секс и само с 1 партньор! Трябва да си изключително много морално, умствено и психически деформиран, че да правиш групов секс! :shock: :-o

Пълни глупости.

L0LiPoP
06-14-2008, 13:17
Бил сближавал груповия сект, т'ва ти-онова ти... К'во намирате в това проклето нещо?! :shock:

demons_of_my_soul
06-14-2008, 13:17
хехехеех
Абе оргията си е много яко....
особенно ако сте няколко двойки приемерно (всички ставате оратаци хахах)
Аз си признавам честно, че едвам смогвам на две, че акомоли ако са повече....

L0LiPoP
06-14-2008, 13:23
Не бих искала да гледам никой друг до мен когато правя секс, освен партньра ми, нито някой друг да ме гледа к'ви лудирии правя! Нито искам някой да ме дели с друг, нито искам аз да деля с някоя друга! За мен лично това е безумие! :shock:

cS_LaMeRkA
06-14-2008, 13:26
Kolkoto pove4e macki , tolkova po-qko :D
И по какъв критерий е по-яко?

По този критерий че ще им го набиват 3-ма и всяка една дупка ще е запушена.... и ще я разцепат... за тфа искат... дайе ако може.. ще се радват някои да им направи по още някоя... и гледаш 10тка 1 жена и 9 мъже... :lol: + на жената няколко нови дупки :D

Yallama
06-14-2008, 14:47
Съгласна съм ,но ако ти е кев що не :lol:
Щото тогава няма да става дума за любов, тъй като не можеш да обичаш и да се чукаш с 10 едновременно. По тази логика щом няма любов, значи става дума за животни...Трябва да изолираме тези хора от останалия цивилизован свят. затва му се вика групов секс , а не групова любов ;)

Yallama
06-14-2008, 14:51
Ако за хората беше толкова важно ебането, колкото любовта, сега всеки щеше да ходи гол по улиците и да се чука в несвяст, за да си прави кефа...А ако искаш толкоз да разбереш дали за момчетата не е важна любовта, пиши ми едно ЛС, няма да те ухапя и ще ти обясня някои неща :)
за хората не е важно ебането бе , важно е удоволствието което си доставят от него , ако ми беше кеф да се чеша зад ушите щях да го правя денонощно...
ПС: препоръчвам на всички да не ти пишат ЛС да им обясняваш каквото и да било...

krem4et0
06-14-2008, 16:06
И аз не го разбирам, н не съдя тези, които го правят. Стига да не е с мен и моят приятел, изобщо не ме засяга. Хора-всякакви!

П.С.За бръсненето имаш право. Аз съм на твоя страна. След като космите са там, има защо. А функцията им при жената е особено важна. да не обяснявам отново защо!

quench
06-14-2008, 17:27
йееей

груповият секс е страхотен, ако не го правиш с приятели - и да, с гаджето си, ако тя е "нормална мацка", която иска мъжа си само за себе си

има двойки, които имат страхотни отношения, но си падат по суингинг или пък единият обича да гледа како другият прави секс - или обичат групови изпълнения, в които участват и двамката - "отворена връзка" не значи задължително, че двамата се чукат с други по единично

но всичко това е до лични предпочитания - аз лично харесвам груповият секс, защото комбинациите и начините за доставяне на удоволствие в него са много повече - по-разнообразен е, но.... СИНДЕЛ би ме убила, ако тръгна насериозно да я въвличам в нещо подобно :D