PDA

View Full Version : Моят Петък 13



jotitu
06-13-2008, 19:25
:?
Не знам дали темата е за тук...
Отивам си аз на училище в супер добро настроение напълно забравилаз а гадната дата... Естествено първия час всичко тръгва перфектно - 6 на класното по математика, но пък не схващам и дори малко от комбинаториката.. След това информатика.. Невероятно, но за първи път успях да си напиша сама програмата и да ми тръгне и съща така за първи път у4ителката не искаше да пише 6тица... глупава работа.. до края на учебния ден нищо интересно не е ставало.. идва следобяда
В гаджето сме и ще правиме секс... очевидно не искаше да ми духа (за разика от друг път) въпреки че аз така старателно се бях обезкосмила и си бях пробвала чисто новичкия ароматизиран интимен гел.. и ест при секса не свърших, но за да е още по-хубаво на края той направи 2-3 по силни напъна, за да му е по-яко всършването и мен така ме заболя.. чак заплаках...
после на събиране... разкараха ме до площада и после пак до нас, защото някаква там объркала срещата.. половината пари отидоха за таксита.. на събиранто трябваше да има пици, а аз предишния път изришно бях споменала да се купи една "маргарита" за да мога и аз да ям - ест маргарита нямаше... след това се обади баща ми и ми се развика защо постоянно съм навънка и ми каза да се прибера в 8 и 30 :shock: ... 8 и 30 по дяволите... прибрах се и му се развиках и повече не съм изализала.. сега не си говорим


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

DevilWish
06-13-2008, 19:29
Po to4no kakvo o4akva6?S1vet ,s1jalenie ili...? :-o :o I moya pet1k 13ti ne be6e yako ,ama ne pravya temi :S

veile
06-13-2008, 19:32
Моят беше повече от добър :grin: :grin: :grin:

ZvEzdi4ka_
06-13-2008, 19:37
:( Losho... pone mina veche.. sluchvat se i takiva dni kogato vsichko e naopaki.. Kaji si.. vsichko mina.. vsichko e nared.. i shte se pochuvstvash po-dobre. :P

jotitu
06-13-2008, 19:37
Po to4no kakvo o4akva6?S1vet ,s1jalenie ili...? :-o :o I moya pet1k 13ti ne be6e yako ,ama ne pravya temi :S

хах не :D споделям си защото няма на кого да се оплача, но ако ваша милост настоява може ида се извиня, че сътворих тази тема

Сайта е свободен, за да се правят теми... ако искам ще пускам ако искам не? Ясно ли е? Такива като тебе не могат да ми кажат?!
Най-много да съм сгрешила раздела (което сигурно е така,но какво пък..)

xXxScreamxXx
06-13-2008, 19:39
и моя не беше мн идеален :? :x :( :( :(

haterkata
06-13-2008, 19:46
ем моя беше повече от сууупер гаден :?

tery
06-13-2008, 19:46
pri vseki e razli4no ... i pri men ne se slu4i ni6to interesno i mi be6e adski tap den ... otmeni mi se izlizane za koeto nqmah tarpenie no... kakvo da se pravi .... :o :o :o :o :o .. ponqkoga ima i takiva dni i trqbva prosto da ne im obra6tame vnimanie kato obiknoveno nqkolko dni sled tqh vsi4ko e spr :) :) :) :) .. i vse pak ne mislq 4e trqbva da puska6 tema za tova ili pone ne tuk :)

FeelMyPain
06-13-2008, 19:47
Заваля някакъв дъжд и ми спряха Диемата...Сега как по дяволите да гледам мача.Петък 13-ти е най-педалския ден. :x :x :x

blueberry_14
06-13-2008, 19:49
ми незнам какво да ти напиша за успокоение, разбирам, че си имала нужда да споделиш с някой и е добре, че си пуснала тема, за да може поне малко да си излееш тука душата.......дано тва малко да ти е помогнало, защото иначе незнам какъв съвет да ти дам...и моят ден не мина добре :(
Пожелавам ти утрешния ден да бъде много по-хубав и сполучлив :-)

valentinka_1990
06-13-2008, 19:52
Какво се оплаквате,днес разбрах,че майка ми ще влиза в болница.

jotitu
06-13-2008, 19:54
Какво се оплаквате,днес разбрах,че майка ми ще влиза в болница.

всеки с проблемите си

KrisiBep
06-13-2008, 20:05
Моят петък 13 беше още по-отвратителен,за съжаление...но все пак нали е фаталният ден.... ](*,)

FeelMyPain
06-13-2008, 20:07
Офф Тппик:
Защо точно петък 13 се смята за фатален ден?Какво се е случило на тая дата, че го е направило фатален?А да видим кой е внимавал в училище :-D

xXxScreamxXx
06-13-2008, 20:27
http://www.mladite.com/index.php?subaction=showfull&id=1176446543&archive=&start_from=&ucat=1&level=4


инфо ^^ :P

DisciplineAndOrder
06-13-2008, 20:31
чуден ден си беше.

8)

LetiCherry
06-13-2008, 20:34
Kakvo se oplakva6 ne moga da razbera? Kakvo da kaje moqta priqtelka, koqto ne uspq da izleti ot Vienna i trqbva6e d asi kupi o6te 1 bilet za 180 evro? :?

miloto_girl_4e
06-13-2008, 20:37
По принцип на петък 13ти ми върви, но днеска деня ми е странен..
В даскало нищо интересно, направих си класното и т.н
Единственото по фрапиращо е, че.. разбрах едни доста неприятни неща за една съученичка, няма да ги пиша тук, защото София е малка,а те са си лични..
В рейса стана нещо странно и тъжно..
Държах си се в рейса и преди това с една приятелка нещо се лигавехме и се бутахме..
Както си се държа и блея и си мисля нещо изведнъж върху ръката си усещам друга ръка.. топла и.. стара..
За части от секундата не реагирах, като си помислих, че ръката е на приятелката ми, после усетих, че ръката е на възрастен човек обърнах се стреснато и гледам една жена, която плаче и ми се извини .. , но пак си сложи ръката върху моята и я махна при което аз вече си дръпнах ръката..
Жената гледа ме, плаче и ми казва "Извинявай много, просто.. дъщеря ми много приличаще на теб..." и се разплака неудържимо..
Стана ми много мъчно за нея.. горката жена.. наистина най тежката загуба да загубиш детето си... :( :( :(

sladko_teenche_v
06-13-2008, 20:38
Еми имам 4 на класното по геометрия,но ще имам 5 за срока,стана бой в даскалото,забравих си ключа в 1 приятелка,не можах да вия баща ми,нямам батерия на телефона както и зарядно :lol: :lol: :lol: :lol: :-D

machoka
06-13-2008, 20:39
Какъв е новият ти интимен гел?!

SeXyL[!]Nk@
06-13-2008, 20:43
По принцип на петък 13ти ми върви, но днеска деня ми е странен..
В даскало нищо интересно, направих си класното и т.н
Единственото по фрапиращо е, че.. разбрах едни доста неприятни неща за една съученичка, няма да ги пиша тук, защото София е малка,а те са си лични..
В рейса стана нещо странно и тъжно..
Държах си се в рейса и преди това с една приятелка нещо се лигавехме и се бутахме..
Както си се държа и блея и си мисля нещо изведнъж върху ръката си усещам друга ръка.. топла и.. стара..
За части от секундата не реагирах, като си помислих, че ръката е на приятелката ми, после усетих, че ръката е на възрастен човек обърнах се стреснато и гледам една жена, която плаче и ми се извини .. , но пак си сложи ръката върху моята и я махна при което аз вече си дръпнах ръката..
Жената гледа ме, плаче и ми казва "Извинявай много, просто.. дъщеря ми много приличаще на теб..." и се разплака неудържимо..
Стана ми много мъчно за нея.. горката жена.. наистина най тежката загуба да загубиш детето си... :( :( :(

Странно...А да ти е казала случайно преди колко години е умряла дъщеря и? :-o :? :(

SeXyL[!]Nk@
06-13-2008, 20:44
Какъв е новият ти интимен гел?!
:lol: :lol: :lol: :lol:

VerryBerry
06-13-2008, 20:48
Единственото "лошо " нещо,което ми се случи,беше,че счупих една чинийка..но счупеното носи щастие.. :-)

kuklichka_bg
06-13-2008, 20:52
nai qkie dennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn be6e tu napro nqmam dumi stanaha tolkova mnogo ne6ta 4eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :) :) :)

xXxScreamxXx
06-13-2008, 20:52
Nk@]
По принцип на петък 13ти ми върви, но днеска деня ми е странен..
В даскало нищо интересно, направих си класното и т.н
Единственото по фрапиращо е, че.. разбрах едни доста неприятни неща за една съученичка, няма да ги пиша тук, защото София е малка,а те са си лични..
В рейса стана нещо странно и тъжно..
Държах си се в рейса и преди това с една приятелка нещо се лигавехме и се бутахме..
Както си се държа и блея и си мисля нещо изведнъж върху ръката си усещам друга ръка.. топла и.. стара..
За части от секундата не реагирах, като си помислих, че ръката е на приятелката ми, после усетих, че ръката е на възрастен човек обърнах се стреснато и гледам една жена, която плаче и ми се извини .. , но пак си сложи ръката върху моята и я махна при което аз вече си дръпнах ръката..
Жената гледа ме, плаче и ми казва "Извинявай много, просто.. дъщеря ми много приличаще на теб..." и се разплака неудържимо..
Стана ми много мъчно за нея.. горката жена.. наистина най тежката загуба да загубиш детето си... :( :( :(

Странно...А да ти е казала случайно преди колко години е умряла дъщеря и? :-o :? :(


4е какво зна4ение има ...?!
наистина трогателна и странна слу4ка :(

Madness
06-13-2008, 20:54
тъпа ли си о.О

bboy_bunker
06-13-2008, 20:59
тъпа ли си о.О Аз се опитах да измисля някакъв по-мек начин, по който да й задам същия въпрос 8-)

SiNiStEr
06-13-2008, 21:43
На някой и им ваври на др не.
Е мн ясно,че и на мен не ми вървя :-o
Всички ключове(за входната врата,гаража и маза) паднаха в една шахта....трябваше да ги извадя и то на един обилен дъжд,а аз бях по потник...
супер :(

TellMeYourName
06-13-2008, 21:45
бля бля бля...

bullshit

mulgore
06-13-2008, 21:46
Офф Тппик:
Защо точно петък 13 се смята за фатален ден?Какво се е случило на тая дата, че го е направило фатален?А да видим кой е внимавал в училище :-D
http://bg.wikipedia.org/wiki/Петък_13-и
копирай го цялото,че не става

Иначе не вярвам в такива глупости.

MidnightCreep
06-13-2008, 21:53
Много лошо,душко.
Що не можеш да ядеш друга пица освен "Маргарита"?
:lol:

Lunatic-
06-13-2008, 21:55
ква е тая манипулация
петък 13ти ?
май сте бавни,а ?

Deliverance
06-13-2008, 21:59
ртх

Iria
06-14-2008, 08:45
Какво се оплакваш? На баща ми един колега вчера(петък 13-ти) умря, след като го удари гръмотевица.

XceSS
06-14-2008, 09:06
Мислех (и трябваше да имам) 4 на класното по математика, само че оная курва саката ми е писала 2 и сега си имам четири 2-ки по математика и май на изпит ще се ходи деа.Само да разбера къде живее, ще й счупя и двете ръце да умре от глад :x

Briseis
06-14-2008, 09:07
Уау, големи проблеми момиче.

Каква е тази паника... Петък 13 е обикновен ден като всички други. Като че ли не могат да ти се случат същите неща и днес.

Lunatic-
06-14-2008, 09:11
Какво се оплакваш? На баща ми един колега вчера(петък 13-ти) умря, след като го удари гръмотевица.
ултимата на зевс го е хванал 8)

Mc_to
06-14-2008, 10:12
o moq be6e gd ok 6te6e da me bl1sne kola 3 p1ti no za naigolqm kasmet si odarih kraka i dnes odbora nemi dade da o4astvam v hiphop convers battel :cry: na ndk sa te sa tam a az seda tuk ebasi t1potooo zaradi taq t1pa data nz dali e taka ili kasmet savpadenie ama e smotano pone 6e hoda na trenirofki posle ako ne drugo s tqh

Lunatic-
06-14-2008, 10:14
o moq be6e gd ok 6te6e da me bl1sne kola 3 p1ti no za naigolqm kasmet si odarih kraka i dnes odbora nemi dade da o4astvam v hiphop convers battel :cry: na ndk sa te sa tam a az seda tuk ebasi t1potooo zaradi taq t1pa data nz dali e taka ili kasmet savpadenie ama e smotano pone 6e hoda na trenirofki posle ako ne drugo s tqh
преведете ми го това :D

Jeuelle
06-14-2008, 10:17
Мояяяят не мина кой знае колко добре.
Напих се като дъска от яд , не успях да отида на дискотека , едвам се прибрах , днес се събудих рано и тва е

Gothique♫
06-14-2008, 12:27
Обвинявате за несполуките си петък 13 това е тъпо,се 1 аз да пусна тема че на петък 13 ми се скъсаха дънките на задника а ми бяха любими.Просто това се неща които могат да се случат всеки ден.Всичкое въпрос на суеверие ;)

st1ka
06-14-2008, 21:56
Моя петък 13 мина суперрр :grin: :grin: :grin: :grin:

mulgore
06-14-2008, 21:58
o moq be6e gd ok 6te6e da me bl1sne kola 3 p1ti no za naigolqm kasmet si odarih kraka i dnes odbora nemi dade da o4astvam v hiphop convers battel :cry: na ndk sa te sa tam a az seda tuk ebasi t1potooo zaradi taq t1pa data nz dali e taka ili kasmet savpadenie ama e smotano pone 6e hoda na trenirofki posle ako ne drugo s tqh
преведете ми го това :D :razz:

vra4ka
06-14-2008, 22:23
Аз чак днес се сетих, че вчера е било петък 13 :D

Ivalinka
06-14-2008, 22:53
и моя беше ужасен..и като за капак спря тока,защото имаше буря и цяла вечер бях като Паисий :( четох книга на свещ...да заприлича малко на средновековието :D

KiLLeR_InSTiNkT
06-15-2008, 01:30
Освен, че се изпокарах с всички, което е обичайно за мен, друго май няма...

Kassu
06-15-2008, 01:49
Беше нормален ден, само дето заваля ебаси силният дъжд като се прибирах, но беше яко, за първи път бях като изкъпан с дрехите.. 8-)

Shadow_Walker
06-15-2008, 09:12
Моят петък 13 -
преинстал на Windows-а, който леко се удължи, понеже нещо обърках.
На даскало всичко започна добре...но ми се прецака презентацията, за която се бях мъчил толкова много.
После имаше някаква гадна буря.
После компа пак проблеми.

ъф.. абе не съм сигурен дали е от датата, но не беше най-хубавия ми ден.

Miss_Perfekt
06-15-2008, 10:41
И моя петък 13 беше ужасен не излезнахме на диско мамкаму :-x :-x :-x :-x А там са били всички само класа ми не :-x

cS_LaMeRkA
06-15-2008, 10:43
Абе хора прекалено много се вталясвате... и се превземате... петък 13, петък 13... коййй знае... кфо проклятие понеже... на времето са ставали някви убииства някви кораби потавали и некви глупости... просту тка се случило... Лошият или добрият късмет на тази дата.. си е до самата психическа нагласа... а не... до едната дата...... ае да дойде некой и да ви втълпи че неделя 15.... е яко "гадния ден" и вие и тогава ще ... се бозите... Ае стига :)

BlackWings
06-15-2008, 18:50
Абе за не вярвам много в тия работи за петък 13 ноо въпреки това забелязвам че целия ми ден се провали ...
Щяхме да ходим аз и 4 момичета на басейн. Цяла седмица се кефя че накрая намерихме време да отидем. И ето идва деня , и едната била на работа , другата била болна , третата и дошло , четвъртата щяла да ходи на село !
И за капак на всичко заваля и не можах да изляза никъде...
Пууууу :-x :-x

shadow4e
06-15-2008, 22:30
А на мен пък ми беше мчного готин ден, ходих в зоото :) Единственото лошо нещо беше, когато в затворено помещение слонът реши да изпусне газове. :D Щяхме да се задушим :D

hahavteen
06-15-2008, 22:59
Аз целия ден бях по пътищата. Първо със самолет до Дрезден, после на ресторант и веднага след това до Росток с колата... Доста изморително беше но иначе нищо лошо не ми се случи даже се намериха супер мн хора да ми помогнат с куфари, колички, да ме ориентират което ми се стори малко странно защото не бях останала с впечатлението че немците са дружелюбни и отзивчиви хора. Та добре беше. Ден като ден. :)