PDA

View Full Version : заслужава ли си



paola_Rey
06-13-2008, 18:41
nikoga ne sam vqrvala 4e 6te sedq i 6te pi6a v nqkav forum za liubovni problemi no vsi4ko se slu4va.....ta malko saveti......imam priqtel ot okolo 7 meseca,ne6tata sa mnogo seriozno!Idva i problema,vinagi kogato imame ugovorka toi ne q spazva,zakasnqva i laje,dori sam sigurna 4e mi e izneverqval no vapreki vsi4ko go obi4am mamka mu.......mislila sam si da go ostavq no...prosto ne moga,obarkana sam i ne znam kakvo da pravq....prosto mi pisna ot vsi4ko tova :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Модерирано от Бандитка.Пиши заглавията на темите си на кирилица!

tuzaro
06-13-2008, 18:55
изневерявай му и ти... 8-)

haterkata
06-13-2008, 19:02
стегни се ве момиче....зарязвай го,ще си намериш по добър,тоя цървул не те заслужава!

se taq
06-13-2008, 19:06
еми брато,к`во правиш още с него?? you'll find another one споко

Miss_Perfekt
06-13-2008, 19:13
изневерявай му и ти... 8-)
Или поне се опитай :D

_FaShIoN_
06-13-2008, 19:14
Еми има два варианта...
1-вия-''Каквото повикало,такова се обадило..."
и 2-рия ( който според мен е по-правилният)...просто го зарежи,зашото не си заслужава да си с човек,който не те оценява,а пък и все пак си имаш някфо достойнство нали?

tuzaro
06-13-2008, 19:16
изневерявай му и ти... 8-)
Или поне се опитай :D искаш ли да се оженим 8-) 8-)

cinderella_gugutka
06-13-2008, 19:18
постави му ултиматум-или спира да се държи така или късате :)

Mementomori
06-13-2008, 19:21
Като за начало поговорете обстойно за връзката ви,сподели му това,че те дразни държанието му,по-скоро несериозността към уговорките ви,питай го директно дали ти е изневерявал и му представи доводите си за това съмнение,виж и неговата реакция,чуй неговото мнение и тогава прецени дали си заслужава да му простиш и да сте заедно или да се раделите,това го решавате вие!Успех!

paola_Rey
06-13-2008, 19:23
Като за начало поговорете обстойно за връзката ви,сподели му това,че те дразни държанието му,по-скоро несериозността към уговорките ви,питай го директно дали ти е изневерявал и му представи доводите си за това съмнение,виж и неговата реакция,чуй неговото мнение и тогава прецени дали си заслужава да му простиш и да сте заедно или да се раделите,това го решавате вие!Успех!
mnogo ti blagodarq

MiMcHeToOo
06-13-2008, 19:49
Вие май си мислите, че е толкова лесно да зарежеш някой който обичаш..

LastGod
06-13-2008, 20:44
Като за начало поговорете обстойно за връзката ви,сподели му това,че те дразни държанието му,по-скоро несериозността към уговорките ви,питай го директно дали ти е изневерявал и му представи доводите си за това съмнение,виж и неговата реакция,чуй неговото мнение и тогава прецени дали си заслужава да му простиш и да сте заедно или да се раделите,това го решавате вие!Успех!
mnogo ti blagodarq

nqma da pravq komentar ... pri4ina ? ami prosto za6toto komentara po gore izrazqva si4ko koeto imam da kaja ... i az ti pojelavam uspeh i vqrvam 4e mojete da se spravite ;) ... ako ne az sam nasre6ta muxaaxxaax ]:) .
Успех !!!!!! :smt023

kuklichka_bg
06-13-2008, 21:17
изневерявай му и ти... 8-)
Или поне се опитай :D искаш ли да се оженим 8-) 8-)

veselqci TCtcc

tui sha e mega tapo ako go naprish prai kot ti iskash ko o4akvash nqkoi ot tuk da ti kaje ko da praish li TI NQMASH LI MOZAK I SOBSTVENA GLAVA 4e tuka da ti kazvame kato te laje izneverqva ko go tarpish be da ne e edinstven mom4eta bol tei 4e ti re6avash pomisli malko

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-13-2008, 21:33
Лъже те?!Сигурна си че ти е изневерявал!? .. . не не мисля че си заслужава.. и да говориш с него и да не не мисля че тои би се променил :( (въпреки че не го познавам.. просто така си мисля..) :(

Len4etyYyy
06-13-2008, 21:41
a[N]D[i]T[k]a]Лъже те?!Сигурна си че ти е изневерявал!? .. . не не мисля че си заслужава.. и да говориш с него и да не не мисля че тои би се променил :( (въпреки че не го познавам.. просто така си мисля..) :(
На същото мнение съм, много рядко хората се променят или поне истински (за съжаление)... :cry:

Miss_Perfekt
06-14-2008, 06:54
изневерявай му и ти... 8-)
Или поне се опитай :D искаш ли да се оженим 8-) 8-)
Хахах може може :D 8-)