PDA

View Full Version : оргазмите



kakakaka
06-13-2008, 18:48
сега съм се замислил на един въпрос до колкото съм чувало момичетата могат да изпитват 2 вида оргазми : клиторен и от стимулиране на Г точката.випроса ми е дали примерно ако се стимулира г точката и после се преместа на клитора ще има ли някав ефект смсиал полужителен или е хубаво като се стимулира едно да си се стимулитра то

FeelMyPain
06-13-2008, 18:49
Стимулирай ги 2-те едновременно ламе..

jotitu
06-13-2008, 18:50
сега съм се замислил на един въпрос до колкото съм чувало момичетата могат да изпитват 2 вида оргазми : клиторен и от стимулиране на Г точката.випроса ми е дали примерно ако се стимулира г точката и после се преместа на клитора ще има ли някав ефект смсиал полужителен или е хубаво като се стимулира едно да си се стимулитра то

оргазмите са много, но по-добре някой по-вещ да ти ги изясни

haterkata
06-13-2008, 19:08
Чичко_Полицай Пуснато на: Пет Юни 13, 2008 9:49 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Стимулирай ги 2-те едновременно ламе..


предполагам че така ше стане

aniezina
06-14-2008, 10:50
сега съм се замислил на един въпрос до колкото съм чувало момичетата могат да изпитват 2 вида оргазми : клиторен и от стимулиране на Г точката.випроса ми е дали примерно ако се стимулира г точката и после се преместа на клитора ще има ли някав ефект смсиал полужителен или е хубаво като се стимулира едно да си се стимулитра тоЕстественно, че е хубаво да се стимолират и двете места. Но вземи влез и прочети една от хубавите статии в началото на тийна 8)

Yallama
06-14-2008, 10:52
Стимулирай ги 2-те едновременно ламе.. :D :D

bebok
06-14-2008, 17:53
nezn hybavo li e ,no znam 4e ako ti haresva pove4e zna4i ne e
STRAHOTNO E :D