PDA

View Full Version : кофти е...



donkihot
06-13-2008, 19:32
искам просто да си излея душата...Имам си невероятно мом4е до мен,но има проблем. Сега той има изпити,после евентуално ще иска д асе види с едни негови приятели и разбира се аз не мога да го спра! Просто защото го разбирам и знам,4е не съм най-важното нещо в живота му,но...4увствам се самотна..не знам какво ми е. Искам да си е до мен постоянно,а го виждам едва два пъти макс.. на седмица...после лятото ще заминава за 4ужбина за известен период и аз пак по никакъв на4ин не искам да му пре4а в неговите си на4инания,все пак не съм му жена...но ме боли,разбирате ли? Аз съм моми4е,искам по някакъв на4ин да усещам,4е не съм сама..а в тези дни от седмицата и въобще по цялото време имам 4увството,4е нямам 4овек до себе си...ест. 4уваме се постоянно...но не е като да се видим..това е от мен..ако някой има мнение нека сподели,ако не махнете темата,просто имам нужда да си излея душата..

Mementomori
06-13-2008, 19:37
Разбирам те и много съжалявам,никой не иска да е самотен,това е най-лошият човешки спътник!Нуждаеш се от подкрепа,обич,но това,че не сте физически заедно,не ви разделя емоционално,приеми този период като препятствие за отношенията ви,с което вие ще се справите.През това време се опитвай да не се отчайваш и затваряш в себе си,излизай с приятели и контатувай по какъвто и да е начин с гаджето си,може и писма да си пишете,което е много романтично,това е просто период,после пак ще се нон-стоп заедно,така че мисли за това!Успех,Деси!

Lord_Of_The_Night
06-13-2008, 19:38
Еми това е наистина гадно,понякога наистина човек се чувства самотен.Ще ти кажа аз какво правя в такива случай,излизам с приятели,изкарвам си добре и гледам на живота от хубавата му страна,така че радвай се на миговете заедно,колкото и малко да ти се струват.И това че не го спираш е наистина благородно от твоя страна. :)

donkihot
06-13-2008, 19:40
вси4ко е вярно,което ми казахте,но просто понякога губя сили...той е ужасно мил и ми помага,но не смея да му кажа колко ми е трудно без него...става му и на него кофти и на него не му е лесно..вси4ко е толкова сложно...дано найстина успеем да преодолеем това препятсвие..благодаря за мненията ви

Zhiro
06-13-2008, 21:20
Аз съм най-вероятно последния човек който би трябвало да послушаш поради факта че изобщо нямам опит в любовни истории и тем подобни, но смятам че освен това което ти предложиха досега ще е добре и да го обсъдиш с него, защото като си криеш чувствата в себе си просто ще ти е още по-кофти.

inloveforever
06-16-2008, 17:49
da,naistina po-dobre da obsudi6 s nego kak se 4yvstva6,a dali 6te preodoleete tva prepqtstvie,spored men da,ako se obi4ate istinski,i iskam da ti kaja 4e ima hora s vruzki,koito sa mnogo po trydni otnosno razstoqnieto :( nqma da izpadam v podrobnosti...

mitkO0
06-16-2008, 17:57
тва нее добре опитаи се да го промени6 може да запо4не да те исползва и да с отдале4и от теб и след това ве4е може да загуби интерес от теб

sh3_1s_7h3_0n3
06-16-2008, 18:07
Как може да се примирявате, когато усещате, че гаджето ви 'пренебрегва'? Не си била най-важното нещо в живота му, излизал предимно с приятели, я се видите 2пъти в СЕДМИЦАТА, я не! И защо трябва да му мълчиш? Да не му е трудно само на него? Ти да не си му само кукла за секс?! Нали се сещаш, че той така още повече се отдалечава от теб. Всеки има нужда да излиза с приятели, това е напълно нормално, но не и да те пренебрегва и т.н.
Аз миналата година за кандидатстудентски изпити трябваше да се готвя по 100 предмета и ПАК намирах време за приятеля ми, дори за приятелките ми.
Тежко му било... на никого не му е леко. Проблеми не липсват, но т'ва и ти да се примиряваш с 'положението'..... сама си го правиш. В момента страдаш заради себе си, не заради него.