PDA

View Full Version : Какво да правя?!?



FeelMyPain
06-13-2008, 19:42
Накратко...Имам една приятелка, която много си я харесвам.Обичаме да ходим само двамата на кафе да си лафим и т.н.Още като излязохме за втори път тя ми каза, че много се радва, че се познаваме и много се забавлявала като е с мен.И до ден днешен не спира да ми ги повтаря тези думи.Чрез леки намеци съм и показал, че не ми е безразлична и имам някакви чувства към нея.
Дотук добре,НО тя си има приятел.Виждам, че е много щастлива с него и не искам да заставам между тях.Засега съм се премирил да сме си само приятели,но искам нещо повече.Какво ще ме посъветвате и мислите ли, че тя има някакви чувства към мен?

shanty_loop
06-13-2008, 19:50
Щом си има приятел значи е заета вече...НО може пък и да има нещо към теб накарай на някоя обща позната или някой общ познат да я поразпита дискретно дали изпитва нещо повече от приятелство и ако изпитва действай... :):):)

BlindedAngel
06-13-2008, 19:50
Значи хем не искаш да им разваляш връзката хем искаш нещо повече.Е как да стане ?!?
П.П.Има те само за приятел...100 % съм сигурен :)

FireWing
06-13-2008, 19:53
Накратко...Имам една приятелка, която много си я харесвам.Обичаме да ходим само двамата на кафе да си лафим и т.н.Още като излязохме за втори път тя ми каза, че много се радва, че се познаваме и много се забавлявала като е с мен.И до ден днешен не спира да ми ги повтаря тези думи.Чрез леки намеци съм и показал, че не ми е безразлична и имам някакви чувства към нея.
Дотук добре,НО тя си има приятел.Виждам, че е много щастлива с него и не искам да заставам между тях.Засега съм се премирил да сме си само приятели,но искам нещо повече.Какво ще ме посъветвате и мислите ли, че тя има някакви чувства към мен?

В същото положение съм

st1ka
06-13-2008, 19:55
Не е казано, че те ще са вечно заедно, нали. По-добре изчакай да видиш как ще се развият отношенията им и тогава действай.

KoH4E
06-13-2008, 19:55
олее

FeelMyPain
06-13-2008, 20:11
ами sports_girl забрави ли я а а а ??! ахх ти мръсник 8-)

Не бе тва е сериозно .. :?

Big_JoJo
06-13-2008, 21:09
Накратко...Имам една приятелка, която много си я харесвам.Обичаме да ходим само двамата на кафе да си лафим и т.н.Още като излязохме за втори път тя ми каза, че много се радва, че се познаваме и много се забавлявала като е с мен.И до ден днешен не спира да ми ги повтаря тези думи.Чрез леки намеци съм и показал, че не ми е безразлична и имам някакви чувства към нея.
Дотук добре,НО тя си има приятел.Виждам, че е много щастлива с него и не искам да заставам между тях.Засега съм се премирил да сме си само приятели,но искам нещо повече.Какво ще ме посъветвате и мислите ли, че тя има някакви чувства към мен?

Брат знам кво ти е ... И аз имах подобен проблем ... Но осъзнах че това момиче е прекалено цено за мен като приятел и не бих направил нищо което да промени това. Щом си има гадже явно него го обича повече , а за нас остава да сме най-добри приятели и да помагаме в трудните моменти .

kuklichka_bg
06-13-2008, 21:18
haresva te asmo kat fr otkaji se ne si razvalqi priqtelstvoto

SpOrTs_GiRl
06-14-2008, 07:28
OOOMMMGGG .. *опитва се да се осъзнае .. .. ..* .. нищо повече няма да кажа. :)

FeelMyPain
06-14-2008, 07:43
OOOMMMGGG .. *опитва се да се осъзнае .. .. ..* .. нищо повече няма да кажа. :)

В изблик на самотност реших да си излея душицата :cry: :cry: :cry:

SpOrTs_GiRl
06-14-2008, 07:46
OOOMMMGGG .. *опитва се да се осъзнае .. .. ..* .. нищо повече няма да кажа. :)

В изблик на самотност реших да си излея душицата :cry: :cry: :cry:
Ясно.

FeelMyPain
06-14-2008, 07:48
OOOMMMGGG .. *опитва се да се осъзнае .. .. ..* .. нищо повече няма да кажа. :)

В изблик на самотност реших да си излея душицата :cry: :cry: :cry:
Ясно.
Петък 13-ти не ми понесе добре...както и да е.

SpOrTs_GiRl
06-14-2008, 08:00
OOOMMMGGG .. *опитва се да се осъзнае .. .. ..* .. нищо повече няма да кажа. :)

В изблик на самотност реших да си излея душицата :cry: :cry: :cry:
Ясно.
Петък 13-ти не ми понесе добре...както и да е.
Ти си знаеш. Аз лягам да спя, не че има някакво значение, защото заспах в 6 без нещо тази сутрин .. Оревах всичко .. Спамя ти по темата, ама нали е твоя .. ;)

FeelMyPain
06-14-2008, 08:04
OOOMMMGGG .. *опитва се да се осъзнае .. .. ..* .. нищо повече няма да кажа. :)

В изблик на самотност реших да си излея душицата :cry: :cry: :cry:
Ясно.
Петък 13-ти не ми понесе добре...както и да е.
Ти си знаеш. Аз лягам да спя, не че има някакво значение, защото заспах в 6 без нещо тази сутрин .. Оревах всичко .. Спамя ти по темата, ама нали е твоя .. ;)

Петък 13 sux...Както и да е вече е Събота 14...И сме готови за подвизи :D :D :-)

LastGod
06-14-2008, 08:56
OOOMMMGGG .. *опитва се да се осъзнае .. .. ..* .. нищо повече няма да кажа. :)

В изблик на самотност реших да си излея душицата :cry: :cry: :cry:
Ясно.
Петък 13-ти не ми понесе добре...както и да е.
Ти си знаеш. Аз лягам да спя, не че има някакво значение, защото заспах в 6 без нещо тази сутрин .. Оревах всичко .. Спамя ти по темата, ама нали е твоя .. ;)

Петък 13 sux...Както и да е вече е Събота 14...И сме готови за подвизи :D :D :-)

6tom se 4uvstva6 palen s energiq davai napred :P (note ! : vnimavai kakvi 6a sa podvizite ;) )
P.S. moq Petak 13 be6e 1 ot nai dobrite mi dni :P

SexyLover
06-14-2008, 09:00
Аз съм момче имах също нещо подобно Ходих с 1 момиче а пък нейната най-добра приятелка се превърна в моята най-добра приятелка още докато ходех с 1вото момиче знаех че моята приятелка ме харесва и ето ни сега с др момиче се изчерпах пък и тя се беше променила мн а с моята приятелка се случи така че нашето приятелство прерасна и сега аз я обичам и тя ме обича разбирайте го както си искате :D :D

bqsna_teenagerka
06-14-2008, 09:28
Времето ще покаже всичко :) В крайна сметка,ако тя наистина държи да си останете смао приятели ще трябва и ти да се задоволиш с това :)