PDA

View Full Version : МОМИЧЕТА ИСКАМ ПОМОЩ



Raderfort
06-13-2008, 20:47
здравейте, момичета и момчета :).
аз съм на 18 години и до преди 13 дена си мислих, че знам какво искат жените :-o .
имам приятелка, с която ходя вече година и 4 месеца. ИСКАМ ДА МИ ПОЯСНИТЕ, ЧЕ ВЕЧЕ ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ!!! КАКВО ИСКАТЕ ВИЕ ОТ НАС И КАТО ГО ПОЛУЧАВАТЕ ЗАЩО МАМА МУ СТАРА СТЕ НЕДОВОЛНИ ОТ ТОВА ?

pet_14
06-13-2008, 20:48
хах...И самите жени не знаят какво искат...А и да знаят след акто го получат и вече искат друго ;) Тва ми го каза едан приятелка :)

angelcheeee_93
06-13-2008, 20:51
lubov!

Poet_Boy
06-13-2008, 20:52
Да търсиш отговора на въпроса какво искат жените, е толкова смислено колкото това, което прави магарето на аватара ти. :)

Deni4kaa
06-13-2008, 20:55
здравейте, момичета и момчета :).
аз съм на 18 години и до преди 13 дена си мислих, че знам какво искат жените :-o .
имам приятелка, с която ходя вече година и 4 месеца. ИСКАМ ДА МИ ПОЯСНИТЕ, ЧЕ ВЕЧЕ ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ!!! КАКВО ИСКАТЕ ВИЕ ОТ НАС И КАТО ГО ПОЛУЧАВАТЕ ЗАЩО МАМА МУ СТАРА СТЕ НЕДОВОЛНИ ОТ ТОВА ? имаш нужда от книгата "Какво искат жените"...дебела е,но вътре няма да намериш отговора 8)

tuzaro
06-13-2008, 20:55
мислел си че знаели кво искат.... ти да не си нинджа бе... индианец такъв 8-) 8-)

Raderfort
06-13-2008, 20:58
lubov!
специално за това съм го давам, но все нещо е недоволна...

анонимка
06-13-2008, 21:00
Вечният въпрос без отговор!Не го ли разбрахте вече?!

Raderfort
06-13-2008, 21:01
мислел си че знаели кво искат.... ти да не си нинджа бе... индианец такъв 8-) 8-)
като ми се правиш на толкова отворен я ми кажи ти какво даваш от себе си за приятелката си ве.
да ти кажа какво искат те, защото няма да ти стигне акъла...
искат внимание, уважение, нежност, признание и любов.
аз ако нямах проблем нямаше да занимавам хората бе олигофренче ограничено.

Raderfort
06-13-2008, 21:02
и в същото време като го имате момичета сте недоволни и аз незнам от какво...

Raderfort
06-13-2008, 21:03
Да търсиш отговора на въпроса какво искат жените, е толкова смислено колкото това, което прави магарето на аватара ти. :)
:D ok :D

tuzaro
06-13-2008, 21:03
мислел си че знаели кво искат.... ти да не си нинджа бе... индианец такъв 8-) 8-)
като ми се правиш на толкова отворен я ми кажи ти какво даваш от себе си за приятелката си ве.
да ти кажа какво искат те, защото няма да ти стигне акъла...
искат внимание, уважение, нежност, признание и любов.
аз ако нямах проблем нямаше да занимавам хората бе олигофренче ограничено.човек ти имаш проблем с нервите... нали не знаеше кво искат пък тука ми изреждаш??? ти ся знаеш или незнаеш :shock: а за мойта приятелка не се притеснявай, тя ми казва кво иска аз и го давам 8-)

Raderfort
06-13-2008, 21:06
здравейте, момичета и момчета :).
аз съм на 18 години и до преди 13 дена си мислих, че знам какво искат жените :-o .
имам приятелка, с която ходя вече година и 4 месеца. ИСКАМ ДА МИ ПОЯСНИТЕ, ЧЕ ВЕЧЕ ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ!!! КАКВО ИСКАТЕ ВИЕ ОТ НАС И КАТО ГО ПОЛУЧАВАТЕ ЗАЩО МАМА МУ СТАРА СТЕ НЕДОВОЛНИ ОТ ТОВА ?
казвам и повтарям !!! мислех че знаят какво искат... и заради това искам момичетата тук да ми кажът какво искат от един мъж .

Whisper_to_me
06-13-2008, 21:07
pet_14 Пуснато на: Пет Юни 13, 2008 11:48 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

хах...И самите жени не знаят какво искат...А и да знаят след акто го получат и вече искат друго Тва ми го каза едан приятелка


Напълно правилно!Всяко момиче е различно и иска различни неща...Една ще иска секс, друга ще иска любов, трета ще иска и двете...Не мога да ти кажа нищо конкретно...Аз примерно искам разбиране и подкрепа от човека до мен... Но пак казвам, зависи от човека конкретно

GameMaster
06-13-2008, 21:08
Mi da ti kaja i nie ne znaem s tochnosti kakvo iskame.Predpolagam che povecheto jelaem stabilnost i lubov.

bal4i6ka_perla
06-13-2008, 21:12
wsqka jena si e razli4na :) ne moje wsi4ki da iskat edno i sy6to ! nqkoi iskat liubow, drugi podaryci, treti money, 4etwyrti ... i t.n. :) taka 4e sam re6i twoeto momi4e kym koi spada :D

Raderfort
06-13-2008, 21:17
:D ok

kuklichka_bg
06-13-2008, 21:19
здравейте, момичета и момчета :).
аз съм на 18 години и до преди 13 дена си мислих, че знам какво искат жените :-o .
имам приятелка, с която ходя вече година и 4 месеца. ИСКАМ ДА МИ ПОЯСНИТЕ, ЧЕ ВЕЧЕ ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ!!! КАКВО ИСКАТЕ ВИЕ ОТ НАС И КАТО ГО ПОЛУЧАВАТЕ ЗАЩО МАМА МУ СТАРА СТЕ НЕДОВОЛНИ ОТ ТОВА ?

vnimanie pari i ddz we xaxaxa :grin:

Angel4enebesno
06-13-2008, 22:06
Някои жени знаят какво точно искат,други-не!Твоята приятелка на колко години е...18?Нормално е самата тя да не знае какво желае!

*BaeuTy:
06-13-2008, 22:07
Raderfort написа:
tuzaro написа:
мислел си че знаели кво искат.... ти да не си нинджа бе... индианец такъв

като ми се правиш на толкова отворен я ми кажи ти какво даваш от себе си за приятелката си ве.
да ти кажа какво искат те, защото няма да ти стигне акъла...
искат внимание, уважение, нежност, признание и любов.
аз ако нямах проблем нямаше да занимавам хората бе олигофренче ограничено.
човек ти имаш проблем с нервите... нали не знаеше кво искат пък тука ми изреждаш??? ти ся знаеш или незнаеш а за мойта приятелка не се притеснявай, тя ми казва кво иска аз и го давам


kakto tuzaro kazva "...тя ми казва кво иска аз и го давам"
za6to ne napravi6 su6toto :)
p.s: ako dade6 konkreten primer za va6 razgovor t.e kakvo iska6 da kaje6 pod tova nedovolna kakvo to4no ti kazva? Ako ni kaje6 moje da e po lesno da ti dadem suvet :wink:

CucAgMuH
06-14-2008, 04:53
Какво искат жените?

Жените искат ТИ да знаеш вместо ТЯХ какво точно искат. Да им обесняваш че скоро ще им го дадеш(работиш усилено по въпроса), а когато вече не можеш да увърташ, да им обясниш кротко че ТЕ не искат точно това ами искат друго... играта е много тънка и върви при жени с IQ под 150, което е невероятно голям процент от случаите. Останалите наистина знаят какво искат(и го получават)...

lipsvashh_mi
06-14-2008, 06:43
При всяка е различна,но със сигурност всички искамелюбов и закрила :) :oops:

cinderella_gugutka
06-14-2008, 06:47
ли4но аз искам 4овека който оби4ам да ме оби4а по същия на4ин,да се държи мило,да ми прави подаръци,да се целува добре ,да е добър в леглото,да не закъснява за срещи,да ме оби4а пове4е от всеки друг и да бъде до мен в трудните моменти :)

Timbaland
06-14-2008, 08:36
What Women Want / Какво искат жените (2000)-Мел Гибсън

http://img.zamunda.net/bitbucket/wefwwfhsn4.jpg

От целия филм разбрах,че искат:
Болки в главата.
:-D

rakiQ
06-14-2008, 08:38
искат любов , нежност и някой който дасе отнася мило с тях

TheMaggie
06-14-2008, 10:25
Да търсиш отговора на въпроса какво искат жените, е толкова смислено колкото това, което прави магарето на аватара ти.

Raderfort
06-14-2008, 11:06
искат любов , нежност и някой който дасе отнася мило с тях
еми аз тези неща и ги давам, но пак е недоволна от нещо ...

nevito0
06-14-2008, 17:09
искат да правиш нещо специално за тях..да се сещаш сам за нещата без да ги питаш..
хм,да и това,че доста често и нии не знаем кво искаме си е абсолютно вярно..;]

cute_like_hell
06-14-2008, 18:37
Да търсиш отговора на въпроса какво искат жените, е толкова смислено колкото това, което прави магарето на аватара ти. :)

:D :D :D :D :D :D :D :D


а иначе аз нз какво искам от гаджето ми .. искам само наще да ме оставят на мира ии да мога постоянно да съм с гаджето ми :---)

koalka
06-14-2008, 18:56
От темата ти не става много ясно какво точно искаш да знаеш.Аз знам много добре какво искам, ако става въпрос за отношение в една връзка и всичко свързано с нея.Най-добре да поговориш с приятелката си относно това, което те притеснява, а не да питаш общо, всичко си е индивидуално.

vesinka91
06-14-2008, 19:05
хах...И самите жени не знаят какво искат...А и да знаят след акто го получат и вече искат друго ;) Тва ми го каза едан приятелка :)
emi priqtelkata ti e prava :D edna jena kolkoto pove4e polu4ava tolkova pove4e iska :D :P

karitooy
06-14-2008, 19:35
аз искам любов,внимание и пари :D :D :D

VerryBerry
06-14-2008, 19:44
Нежност,грижи,разбиране,по аръци,любов,внимание..секс. .

Elaine
06-14-2008, 20:48
жените не знаят какво искат освен мъж, който да ги води по правилния път и демек да знае по-добре от тях какво им е нужно 8)

kuklichka_bg
06-14-2008, 22:11
ВСИЧКООООООООоо 8-)

iCiTyY
06-14-2008, 22:31
здравейте, момичета и момчета :).
аз съм на 18 години и до преди 13 дена си мислих, че знам какво искат жените :-o .
имам приятелка, с която ходя вече година и 4 месеца. ИСКАМ ДА МИ ПОЯСНИТЕ, ЧЕ ВЕЧЕ ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ!!! КАКВО ИСКАТЕ ВИЕ ОТ НАС И КАТО ГО ПОЛУЧАВАТЕ ЗАЩО МАМА МУ СТАРА СТЕ НЕДОВОЛНИ ОТ ТОВА ?

vinagi iskame obratnoto na tova koeto imame ;)

Kassu
06-14-2008, 22:33
Жените НЕ знаят какво искат..
Но шш! Това е световна тайна.

punkrock
06-14-2008, 22:40
Е да наистина някои момичета прекаляват, то и аз да съм и аз ще се дразня някой да е прекалено..... Оф как да го кажа, знаете, обсебващ и прекалено се вглежда в малки подробности. Някои мои приятелки чак ме дразнят като вземат да споделят колко били ядосани на 'милото' че еди ква си супер тъпа и незначителна грешка направил.

За нещо такова ли имаш предвид че те влудява приятелката ти ?

5StaR
06-14-2008, 23:12
Искат секс , ама не си признават гадните :>

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-14-2008, 23:26
аз лично имам нужда от момче което
*да казва че съъм красива а не типичното от момчетата "секси" "готина и т.н..
*да остава буден само за да ме гледка как спяя :-)
*да ме :-) понякога по челото..
* да ме запознава с приятелите си..
*и родителите.. (ако връзката е серизона..)
*да ми държи ръката дори пред приятелите си без да мрънка..
*да си мисли че съм красива и без грим по мен :oops:
*да ми показва винаги колко му пука за мен и колко щастлив е тои че ме има..
*да пази съобщенията ми и винаги когато му липсвам да ги препрочита.. :oops:
*да си пее заедно с мен .. (еи така за лигата..) (бтв имала съм такова гадже :D )
*да мога да спя в ръцете му .. :)
*някои които ще ме защити ако някои се държи зле с мен ..
*винаги да ми звъни ако сме далеч един от друг..
*да си прави шеги с мен..
*от време на време да ме хваааща и да ми подарява голеееми мечешки прегръдки..
*да говори на приятелите си за мен ... и да се усмихва докато го прави.
*да не го е страх да каже "обичам те" пред приятелите му..
*да иска да излезем когато навън вали..
*да ме :-) точно в 12 на 31 декември
* да иска да броим заедно звезди..
*искам да ми е приятел..освен гадже..
*да ме подкрепя за всичко независимо дали мисли че идеята която имам е глупава или не става..
*да ме изслушва понякога.. без да дава съвети .. просто да слуша..
*да си мисли за мен когато слуша дадена песен..
*да ме събуди в 2 през нощта само и само да каже че ме обича или че съм му липсвала..
*да ми подарява цветя без повод..
*да се грижи за външния сивид.. не говоря да е някакъв супер хипер мега вманиачен.. просто да си има някфи навици да се поддържа .. :)
*да можем да си говорим винаги за всичко и всички .. а когато мълчим да не се чудим какво да кажем..
*да знае и да не му пука че понякога се държа странно или откачено..
*да се мажем със сладолед и после да се смеем на това.. :-D
*да се смее !! МНОГО!!
*да ме изпраща до нас защото знае че ме е страх от тъмното.. (и просто да е сигурен че съм се прибрала..) :)
*да свири на китара ... ;) (примерно ..)
*когато играем на нещо в което тои е мнооого мнооого добър да ме оставя да победя .. (:
*когато ми е студено да ме гушка.. или когато ръцете ми са студени да ги слага в неговите топли джобджета..
*да ми позволява да му обличам тениските.. :)
*да казва че ме обича.. и наистина да го прави..
*да ме целува под дъжда.. под слънцето ... докато вали..
*да забелязва че съм се постригала .. че съм си купила нещо ново т.н.
*да е ... изненадващ.. в смисъл да не знаеш какво те очаква с него но да си сигурна че държи на теб и те обича истински ..
*винаги когато имам някаква изява някъде да идва.. :)
*да разбира че момичетата понякога казваме неща които не мислим..
*да ходим на плаж и да плуваме заедно..
*да се къпем заедно .. :)
*да споделя проблемите си с мен ..
*да ми позволява да го хапя лекичко..
*да ми носи по някакво малко подаръче оот където е бил .. (за предпочитане нещо като .. например бил е на море и ми е взел мидичка от плажа.. нещо такова..) ръчно изработено е много сладко..
*да ме слуша как му дрънкам за моя нов маникюр без да казва "оф ма кфо ме инт.."
*да ми пише любовни писъмца.. но да не ги праща..
*да знае любимия ми цвят .. група .. актиор .. да знае любимите ми цветя..
*винаги да мирише така сякаш е излязал от душа..
*да знае кога имам изпити и да разбере че за мен е важно да ги ввзема и че трябва да уча повечко и трябва да се виждаме по рядко в тези дни..
*да казва че усмивката ми е хубава..
*да готвим заедно .. :)
*да се обличаме взаимно понякога.. (:
*да спим заедно .. (да е точно .. да спим .. :))
*да правим неща заедно .. да не е еднообразно.. :)
*да може да ми разбие сърцето но дори да не помисля за това..


абе много неща искаме момичетата но .. в общи линии мен това горното ме устроива напълно ;)

5StaR
06-14-2008, 23:28
Аз стигнах до средата и ми писна, сори бандитка ама ще си оставаш сама май 8-) 8-) 8-) 8-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-15-2008, 01:10
Аз стигнах до средата и ми писна, сори бандитка ама ще си оставаш сама май 8-) 8-) 8-) 8-)

именно :D идеята ми е че искаме много и понякога някои момичета си мислят че гаджетата им са някфи супер перфектни и когато видят и наи малкия недостатък ... се карат или направо го режат :D

He3HauKa
06-15-2008, 08:20
Разнообразие,Тръпка,Забавл ения

vilinanova
06-15-2008, 08:27
Искаме нежност, топлина, любов! :P

MonSitY
06-15-2008, 09:39
:D :D :D :D наистина незнаем какво искаме :D :D :D :D

Inloveee_
06-15-2008, 09:41
Според зависи :D

vesito13
06-15-2008, 10:05
Искаме това , което нямаме и когато го получим вече не искаме това , а нещо друго :-D Ако някое момче успее да угоди на някое момиче просто го признавам :-P

MartyParty
06-15-2008, 13:36
Ами...можеби не и показваш любовта си.Абе аз си знам какво искам,обаче приятелката ти май иска да я свалиш на земята.Поговорете си едно хубаво.Питаш да не е в цикъл,да не е бременна,да няма спин,да не би да не си е взимала хапчетата и ако ти каже,че няма нищо такова,значи наистина не си виновен ти.

_FaShIoN_
06-15-2008, 13:52
Всяка една жена винаги иска нещо,но никога не знае какво....и в крайна сметка като получи това,което не е знаела че иска,иска друго,така че на една жена никога не може да и се угоди... :)

Illuminate
06-15-2008, 15:03
И 1000 реда лист с простотии да напишете, няма да помогнете на никого.

Пич, жените не знаят какво искат. И е нормално. Това какво искат жените НЕ ТЕ КАСАЕ :D

Това, което има значение, е ТИ да знаеш какво искаш, и да не те е страх да си го получиш.

MayKyTy
06-15-2008, 15:30
A така до тука 32846378657856874538 пъти прочетох, че жените не знаели какво искат и е вярно за съжаление .... това е защото когато се чувстваме добре никога не се питаме защо е така, а когато ни е кофти се опитваме да не мислим защо се чувстваме по този начин ;) Просто бъди естествен не се престаравай с грижите, защото в един момент става досадно. Ревнувай я, но не и го показвай изцяло и винаги по-скоро и го намеквай колкото да усеща че ти пука за нея, когато не се чувства добре не я насилвай да ти каже какво и има ... бъди до нея винаги дори тогава когато ти е много ядосана и ти каже че не иска да те вижда (трябва да знаеш че не е така ). Не се дразни когато се глези - та това си е типично женска черта, карай я да се чувства красива (например като и го казваш по-често), казвай и че я обичаш .... иии това е в общи линии :P

natalia_91
06-15-2008, 16:05
всеки е различен и иска различно защото има различни преоритети :)

fuck_brainpants
06-15-2008, 16:19
всеки е различен и иска различно защото има различни преоритети :)

kifla
06-15-2008, 17:17
здравейте, момичета и момчета :).
аз съм на 18 години и до преди 13 дена си мислих, че знам какво искат жените :-o .
имам приятелка, с която ходя вече година и 4 месеца. ИСКАМ ДА МИ ПОЯСНИТЕ, ЧЕ ВЕЧЕ ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ!!! КАКВО ИСКАТЕ ВИЕ ОТ НАС И КАТО ГО ПОЛУЧАВАТЕ ЗАЩО МАМА МУ СТАРА СТЕ НЕДОВОЛНИ ОТ ТОВА ?
Ти да си чувал някога някоя жена да знае какво точно иска?

Ivalinka
06-15-2008, 18:54
аз НЕ знам какво искам от едно момче...сори,не мога да ти помогна :(

keep_smiling
06-15-2008, 19:11
Аз не съм капризна и изискванията ми се свеждат до едно единствено- Искам УСЕТ! Както щете си го тълкувайте но е супер важно ;) (поне за мене) само че го притежават много малко хора ...
..а от там нататъка .. повечето мисля че са дезориентирани :-s