PDA

View Full Version : Какво правите когато той е далече ??



sladurankata_1992
06-13-2008, 21:22
Значи моят случай е такъв... влюбих се в едно мом4е което е на 120 км от мен.. запознахме се савсем случайно в една дискотека с моето село след това като се прибрах почнахме да си пишем в скайпа да си говорим редовно по телефона.. една вечер ми каза че ме обича.. аз му казах същото без да съм сигурна че го изпитвам..един ден като си писахме в скайпа той ми каза че си е хванал приятелка обаче мен все още ме харесвал..попита ме какъв е смисала да сме заедно като не се виждаме че неможе да има гадже от толкова далече и че според него това не е връзка.. в сащия ден неговия най-добър приятел ми каза че е казал на новото си гадже 1е ея обича и той много се нервиал че го казва на всяка.. разбира се мен от това много ме заболя защото мислех че съм нещо повече за него.. защото "обичам те" трябва да го казваш само когато си сигорен в това.. така.. той след извесно време скъса с нея скоро пак ходих в селото ми и отидохме с него на дискотека.. той ме целуна не веднъж.. излязохме да се разходим с един приятел и още една приятелка.. понатискахме се :Д .. след това на следващия ден пак в дискотеката се целувахме.. аз отново мислех че се привързвам към него и ми ставаше гадно.. изпитвах страх да не ме нарани.. той искаше да получи секс,но аз не му го даваь.. след няколко дена доидеха две момичета и тои излезна с тях засякохме се в кафето..те излязоха.. ние също засякохме се в у-щето те се бяха осамотили и на мен ми стана ясно че той очаква нещо от нея.. правех се 1е не ми пука.. след няколко дена моми1етата си тръгнаха и с него като се видяхме искаше да ходиме на кафе.. не стана нищо интересно отидох да дидкотека с друго момче.. с което се целувахме в дискотеката..ясно той ни беше видял и му стана кофти.. тръдна си много по рано.. околкото си тръгва попринцип...и на мен ми стана гадно...защото изпитвам някакви чуства към него и ме боли от това което прави.. на следващия ден се прибрах в този град кадето живея поприцип.. писахме си с него в скайпа.. и до ден днешен си общуване.. сваляме.. се чуваме се по телефона.. вие как мислите.. има ли нещо той към мен или иска само секс..знам че не сте гадатели.. но просто можете да изкажете мнение :) БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

gangstata
06-13-2008, 21:31
Уе как мой да се забърквате в такива историй..Обичал те бил,па и ти го обичаш..Той се натиска с друга,ти също го правиш..кви са тия отворени връзки..Казваш,че "обичам те" тряа да се казва кат си сигурен в тва,което чувстваш..Нали и ти не си била много сигурна ,пък си му го казала..Чшш..страшна история е тва ваш'то..

h4x0r
06-13-2008, 21:32
Караш 400 км/вървиш ги пеша, ако имаш свободно време/, намираш го/я, застрелваш го/я

cinderella_gugutka
06-14-2008, 07:29
еми той ве4е ти е казал 4е не може да сте гаджета щото за него връзката от разстояние не е връзка.може би ако живеехте по близо щеше да се полу4и нещо но оная ве4ер определено е искал просто секс :?

VerryBerry
06-14-2008, 19:09
еми той ве4е ти е казал 4е не може да сте гаджета щото за него връзката от разстояние не е връзка.може би ако живеехте по близо щеше да се полу4и нещо но оная ве4ер определено е искал просто секс :?

и аз тей мисля..оставяй го..намери си някой,който ти е по близко

siXt_senSe
06-14-2008, 19:15
"Обичам те" май вече не значи много щом така си я подхвърляте тая фраза. Той се бил целувал с друга, ходел с друга, после като не му е изгодно с тях, пак търси теб. Или наистина много те харесва и държи на теб, щом въпреки всичко пак е при теб, или си чака секса, знаейки че рано или късно ще се пречупиш и ще му пуснеш

MonSitY
06-15-2008, 10:25
съжелявам не прочетох темата ти защото ми се стори много дълга... :)
но ти се сърдиш че ти казала обичам те въпреки че и ти си му казала без да си сигурна а той така прави с всички.малко няма смисъл
а да връзка отдалече не е напълно пълноценна връзка но пък ако наистина се обичате (вие май не сте в таз категория :( ) ще успеете :)

vesito13
06-15-2008, 10:29
120 км. не са толкова много за хора , които се обичат . Има двойки , които са на много по-големи разстояния но пак са заедно . Всичко си зависи от хората . Но като гледам как са нещата при вас не мисля , че ще искарате много време :?

w0sh
06-15-2008, 10:54
Когато ТЯ е далече мастурбирам или изневерявам

JaDnI_UsTnI4kI_{P}
06-15-2008, 10:55
Караш 400 км/вървиш ги пеша, ако имаш свободно време/, намираш го/я, застрелваш го/я

+1 :lol:

w0sh
06-15-2008, 11:02
запознали се ВЧЕРА и на ДРУГИЯ ДЕН и казал по СКАИПА : ОБИЧАМ ТЕ



SOMEBODY STOP ME!


Кво очакваш...


запознахме се савсем случайно в една дискотека с моето село


с нея скоро пак ходих в селото ми

fuck_brainpants
06-15-2008, 16:32
еми той ве4е ти е казал 4е не може да сте гаджета щото за него връзката от разстояние не е връзка.може би ако живеехте по близо щеше да се полу4и нещо но оная ве4ер определено е искал просто секс :?

GregoryHouse
06-15-2008, 16:38
Аз лично изневерявам...далеч по весело е от това да тъна в мизерия от фасове изпушени от мъка и търкаляща се бутилка водка...

kifla
06-15-2008, 16:44
Или си с някой или не си .НЯма такива работи ту с тая ту пък ти с някакви други.И аз имах подобна история.Предпочетох да оставим нещата да си дойдат от само себе си на мястото .