PDA

View Full Version : Перфектен тен от Avon



sladkъ_mackъ
06-13-2008, 21:47
Ето ви една полезна тема ,надявам се, свързана с вечното желание за шоколадов тен :-P Гледах темата за солариум и реших да споделя малко опит с вас мадами :) Бях си поръчала един лосион за постепенно изграждане на тен на Avon(сиг се сещате)Изключително съм доволна,бях скептично настроена,но още с 2то мазане си пролича,кожата видимо потъмня :grin: Ползвам го от седмица вече и гаджето ми вика че съм кат негърче :D Та съветвам момичетата да го изпробват преди да си помислят за солариум-няма риск от някакви заболявания или раздразнения на кожата и е мн по-евтино и лесно :) Мн му се кефаа :D :D :grin:

Kurvata
06-13-2008, 21:56
Аз до сега не съм използвала лосиони на Avon (наскоро си поръчах един и чакам другата седмица да ми го донесат),но в момента използвам един автобронзант пак на Avon и съм доволна,веднага имаше видим резултат и то доста равномерно се получи :) Ти от кой точно си доволна?Този,който аз си поръчах май беше за след слънце :?

sladkъ_mackъ
06-13-2008, 21:59
Аз до сега не съм използвала лосиони на Avon (наскоро си поръчах един и чакам другата седмица да ми го донесат),но в момента използвам един автобронзант пак на Avon и съм доволна,веднага имаше видим резултат и то доста равномерно се получи :) Ти от кой точно си доволна?Този,който аз си поръчах май беше за след слънце :? Ем и аз миналата година си бях поръчала спрей и не бях доволна :? Със лосион става по-равномерно.Значи моя е SkinSoSoft има 2 вида за светла и по-тъмна кожа :)

Kurvata
06-13-2008, 22:06
Ами ще се поинтересувам,щом си доволна може и аз да си го взема :) Аз също мислех,че от лосионите и автобронзантите им нищо не става,но откакто го пробвах останах доволна,то явно зависи и от самия тип кожа,защото аз съм много бяла и какво ли не съм пробвала без резултат,само дето ставам на петна

sladkъ_mackъ
06-13-2008, 22:12
Ами ще се поинтересувам,щом си доволна може и аз да си го взема :) Аз също мислех,че от лосионите и автобронзантите им нищо не става,но откакто го пробвах останах доволна,то явно зависи и от самия тип кожа,защото аз съм много бяла и какво ли не съм пробвала без резултат,само дето ставам на петна е да и аз съм призрак затова наближи ли лятото отчаяно търся нещо за тен :D Е доволна съм :P

TheNewReligion
06-13-2008, 23:10
Радвам се , че лосиона е дал резултат , ама все пак си мисля дали пък няма да раздразни по-чувствителна кожа ? :-o

tItEufFf
06-14-2008, 06:18
Тея не Ейвън адски лесно се отмиват ... А от другите лосиони (Nivea, Johnson) ставаш на петна ..

sladkъ_mackъ
06-14-2008, 20:37
Тея не Ейвън адски лесно се отмиват ... А от другите лосиони (Nivea, Johnson) ставаш на петна .. Не е вярно,просто като се намокри кожата почва малко да лепне но тема си остава или да има минимална разлика,но при къпане не те връща на първоначалния,естествен цвят :?

AliceSw
06-14-2008, 20:43
екскюз ми, това като го изтъркам с гъбата няма ли да се махне заедно с най-горния слои на епидермиса :?

sladkъ_mackъ
06-14-2008, 21:27
не се права на мн разбираща,просто споделям че при мен не етака и си остава тъмна кожата и след къпане.. :?

LadyCarameL
06-14-2008, 21:34
Не бих се навила.

preichetoy
06-15-2008, 08:30
Аз съм дистрибутор, обаче чесно да ви кажа, една приятелка си купи и сега е на петна, докато си го мажеше и оставше между пръстите все едно е мръсотия. Тя го изтърка със спирт. Голям боклук е!

sexy_sladuranka___
06-15-2008, 09:21
Аз съм дистрибутор, обаче чесно да ви кажа, една приятелка си купи и сега е на петна, докато си го мажеше и оставше между пръстите все едно е мръсотия. Тя го изтърка със спирт. Голям боклук е!
И аз се бях прецакала да си поръчам . Отвратителни са тея лосиони . Станах така сякаш не съм се къпала от 10 години , че и трудно се маха , сигурно съм си изтъркала горния слой на кожата :-x

a_n_i_t_y941001
06-23-2008, 15:25
Ето ви една полезна тема ,надявам се, свързана с вечното желание за шоколадов тен :-P Гледах темата за солариум и реших да споделя малко опит с вас мадами :) Бях си поръчала един лосион за постепенно изграждане на тен на Avon(сиг се сещате)Изключително съм доволна,бях скептично настроена,но още с 2то мазане си пролича,кожата видимо потъмня :grin: Ползвам го от седмица вече и гаджето ми вика че съм кат негърче :D Та съветвам момичетата да го изпробват преди да си помислят за солариум-няма риск от някакви заболявания или раздразнения на кожата и е мн по-евтино и лесно :) Мн му се кефаа :D :D :grin:Мацка моля те дй падробностии искам и аз :D меже ли скайп?

Isabelle
06-23-2008, 15:36
ала бала :grin:

sweatkiss
06-23-2008, 16:33
И аз съм дистрибутор ,ама не ме кефи много...По доволна съм от този на Caroten ,по скъпичък е но има ефект... :)

BlackWings
06-23-2008, 17:12
Ааа не на ейвън нищо няма да поръчвам ... като слушам приятелки как се оплакват от тея лосиони :-x
Ако искам здравословен тен ще си ходя на плаж , да ме хване слънцето като нормален човек.

miss_ludataa
06-23-2008, 17:40
az sum s po tumna koja i sum si 4erni4ka i mn po4ernqvam i ot slunce ,4e ako si go turna i toq lusion 6te stana kato negur4e :D :D :D no ako bqh s po - svetla koja vedfnaga 6tqh da si go vzema! misi za infoto :-)