PDA

View Full Version : Топиране



sladkъ_mackъ
06-13-2008, 22:16
Топирате ли се??Има ли нещо вредно за косата в това,освен че след това се разресва трудно?Моята е чуплива,поринцип си я чупя с пяна,но наскоро открих че ми е адски гот с топирана и се права така :grin: Е малко приличам на гръмнал бойлер ма си се кефа :grin: :grin: :grin: :-D

TheNewReligion
06-13-2008, 22:57
Не . С тупирана коса навън няма да се покажа , ако иска папата да ме моли ! Според мен това накъсва супер много косата , пък и вече е толкова банално . Все едно не си си рясала косата , баси селянията ... :(

cute_like_hell
06-14-2008, 01:17
amii i az predi se topirah no ve4e ne .. stana mnogo selsko .. p1k i omr1zva .. t1po e vseki den da si s edna i s16ta pri4eska :)

tItEufFf
06-14-2008, 06:17
Да, много накъсва косата. По принцип е яко един два пъти да се напрайш така ама повече :? Пък и повечето момичета не знаят как да се топират и косата им е все едно 10 години не са я ресали

DELIRIOUS
06-14-2008, 06:53
Става яко, но супер мн наъсва косата и ако освен това използваш и преса...уЖс :D

adizitk1
06-14-2008, 13:09
Не . С тупирана коса навън няма да се покажа , ако иска папата да ме моли ! Според мен това накъсва супер много косата , пък и вече е толкова банално . Все едно не си си рясала косата , баси селянията ... :(
тва си е твое мнение,тя си се харесва,аз също понякога си топирам косата но не треа да става мн често щот се накъсва и става тънка и изтощена

barbie_94
06-14-2008, 13:11
Почти всеки ден съм топирана.

sladko_teenche_v
06-14-2008, 16:13
Аз много се кефя на топирана коса обаче не мога да се правя! :D Кат почна да се топирам резултата е РИТАНА ЗЕЛКА :oops: :shock: :booooomb: 8-)

Puky
06-14-2008, 16:20
Не . С тупирана коса навън няма да се покажа , ако иска папата да ме моли ! Според мен това накъсва супер много косата , пък и вече е толкова банално . Все едно не си си рясала косата , баси селянията ... :(
Вярно е че много накъсва косъма , но ако се топираш леко за обем мене ми харесва.. :grin:

usmihni_se
06-14-2008, 16:33
Аз много се кефя на топирана коса обаче не мога да се правя! :D Кат почна да се топирам резултата е РИТАНА ЗЕЛКА :oops: :shock: :booooomb: 8-)до болка ми е познато :cry:

sodomicdream
06-14-2008, 16:47
абе всеки ден да си правиш като "ритана зелка" не е много полезно. Ако е за един случай на месец-два да речем.. бива. Аз лично съм се тупирала не повече от 2-3 пъто през живота си, но само за придобиването н лек обем

Bubalcheto
06-14-2008, 17:55
Яко е ,но е много комерсялно и избягвам да го правя,а ходя на процедури за косата,а и без това съм си закачила (не че косата ми не е хубава,просто и трябва много време да израсте и много се изтощава)

angelcheeee_93
06-14-2008, 17:59
topiram se samo,kogato imam specialen povod.za bala mi 6te sam topirana,no topiraneto izto6tava kosata,poneje kakto ve4e kazaha nakasva kosama.a kolkoto do trudnoto razresvane,prosto se izkapva6 i vs e OK

Floffy
06-14-2008, 18:27
Топирам се, но не много често. Косата ми попринцип е много здрава (което е идеално) и въпреки това се накъсва като за световно... Ама и аз съм си инат!

sladkъ_mackъ
06-14-2008, 19:37
Баси за от вас чувам че било комерсиално,селяния... От сички момичета,които познавам и в цялото ми даскало само 3 момичета се прайм така изобщо не е някфа мода.. Аз се направих така щот мислех че ше е по-различно кат ги гледам сички с пресираните зализани косици..

st1ka
06-14-2008, 19:41
Не, никога не съм я топирвала. И без това постоянно използвам пресата, излишно е още да я тормозя.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-15-2008, 00:25
правя го но рядко .. :) в общи линии сега ми се налага по честичко защото сси смених бг шампоана с канадски и нещо от шампоана косата ми не изглежда бухнала както с този които ползвах в бг :-o

pcdollsmimi
06-15-2008, 19:03
ee az sashto se topriram naistina e mn qko a i imam emo briton a inache nqkoi kazvat che s presata moje da si naprvaish mn qk obem nee !!! :? :? :? :? :? :? :? :? :? parvo che za da si napravish obem s presata ti trqbva starshno mn vreme pone dva chasa za sichki plastove na kosata i vtoro s presata nikoga nemojesh da poluchish sashtiq efekt koito poluchvash s grebena tva E!!!! :P :-P :P :-P :P :lol:

tItEufFf
06-16-2008, 09:27
pcdollsmimi, да ама като се правиш с пресата ефекта е по-дълготраен. А с гребена за по-малко от час обема спада, особено ако си на открито.

Duckie
07-14-2008, 13:01
Имам много опит с това, преди и аз се топирах... в началото като не знаех как да се направя и приличах на гръмнал бойлер :razz: Ти си на етажи предполагам.... То иначе не може хубаво...Та за да не е като гръмнал бойлер хвани един по дебел пласт от косата (най-горен етаж) разреши го хубаво след това ОТДОЛУ пръсни с лак и топитай пак ОТДОЛУ! И то не целия кичур ами само там при корените... Ако имаш хубав лак и по -къси етажи ще стои по- дълго.

ПП: Знам че съм зле с обясненията, надявам се някой да е разбрал :)

indecent
07-14-2008, 13:44
pcdollsmimi, да ама като се правиш с пресата ефекта е по-дълготраен. А с гребена за по-малко от час обема спада, особено ако си на открито.

pri men ne spada -az topiram pryskam s lak i pak topiram

GabisiTa
07-14-2008, 15:31
Не се топирам често, само като си правя по-специална прическа, иначе често ползвам пресата, а и с нея получавам достатъчен обем... ;)

BoRe
07-14-2008, 16:00
кфо беше топиране
утаняване с оная назъбената ножица
или с гребен срещу косама :? [/b]

Just_say_no
07-14-2008, 16:57
с гребен срещу косама :?

miloto_girl_4e
07-14-2008, 16:58
Не се топирам..
1. е вредно за косата, достатъчно и вреда с пресата
2. не ме кефи
3. всяко второ момиче ходи с прическа тип "гръмнал бойлер", такаче.. не го считам за нещо ефектно..

Liar
07-14-2008, 17:56
Яко е ,но е много комерсялно и избягвам да го правя,а ходя на процедури за косата,а и без това съм си закачила (не че косата ми не е хубава,просто и трябва много време да израсте и много се изтощава)
На кви процедури ходиш?