PDA

View Full Version : Как да и го кажа?



sw3e7_baby
06-13-2008, 22:20
hi imam sledniq problem v klasa mi ima 1 momi4e koeto kak po-qsno da se izrazq ima psihi4ni problemi i to seriozni !!! tq pie pu6i drogira se i e opitvala vsqkakvi na4ini da se samoubie vkl i rqzane na venite :?

taa az ot na4aloto na sroka imam da i davam 5 leva no bqh i o6te sam nakazana i az ve4e nqmam problem da i gi varna no ne moga da i dam 15 leva sas "lihvite" 6toto mn me 4akala spored men nqma takav film "dai gi s lihvite" i na 19.06 trqbva da i gi varna kato ni vra6tat belejnicite az posledna godina sam v tova daskalo ...

i vaprosa e kak da i kaja 4e nqmam absolutno nikakvo namerenie da i davam lihvi ako i go kaja nqkak po grubo i licemerno 6te me zablaska v stenata bukvalno i znae kade jiveq imam mi skype telefonite i tn i ne moga da se ottarva pak i ne iskam na6te da razbirat za vs tova nqkakvi idei molq vi se s raka na sarceto kazvam 4e nad men se prilaga fiz i psihi4eski tormoz molq pomognete mi !!!!!!!1 :( :( :( :-o :-o :-o :-o

XceSS
06-13-2008, 22:36
OMG
Вариант 1 : Да не и дадеш никакви пари.
Вариант 2 : Да и ги дадеш без лихвите.
Вариант 3 : Да искаш на някой 10 лева и да й ги вирнеш с лихвите.
Вариант 4 : Да я напсуваш.
Вариант 5 : Да спреш да се правиш на малък/малка.

sw3e7_baby
06-13-2008, 22:39
Вариант 5 : Да спреш да се правиш на малък/малка.

emi az sam malka 6ti klas sam ne sam se sblaskvala do sega s takiva hora prosto iskam da i dam proslovutite 5 leva i da q razkaram :(

kaliiiiii
06-13-2008, 23:01
poiskai ot va6ite pari za lihvite,ili im kaji 4e 6te i vyrne6 5 lv i ako stane ne6to da znaqt da reagirat adekvatno,t.e. ako ti napravi problem da ne im doide kato grym ot qsno nebe.az ako bqh na teb nqq6e da i vyrna ni6to i az da q zablyskam pyrva,no vseki s haraktera si

sw3e7_baby
06-13-2008, 23:11
e da ama men napr me e strah ot neq mn zdravo udrq kak da go obqsnq tq e kato slon v staklarski magazin :lol:

firesnow
06-13-2008, 23:55
върни и 5 леа и я черпи бира за компенсация...

sw3e7_baby
06-13-2008, 23:59
pi4 ne se bazikai problema e mn seriozen ti i na dr mi tema pak si pisal glupost az pitam seriozno ako ne si zacepil 8)

firesnow
06-14-2008, 00:54
казвам ти аз как бих сторил
щом имаш по добри идеи стиа хленчи по форумите ами действай...

beiho
06-14-2008, 05:27
Ами, нямаш някои приятели момчета, които могат да те защитят-тя таз да не е терминатор?Заплашвай я ти!Не и давай да мръдне, псувай я навсякъде. :-P

XceSS
06-14-2008, 06:08
Ако бях на твоето място, да нямам пари, пък да трябва да връщам, ще кажа, че ще и ги върна тея дни, че сега нямам и следователно няма да ги върна бахти :grin:

Chacho
06-14-2008, 06:15
Вземи от някого 5 лева за да й върнеш и никви лихви кви са тия глупости. Тая е 6 клас и вече е лихварка? Сбъркани хора. Пича, който даде предложението с бирата, мисля че най-добър съвет ти даде. Отивате на по бира и добри отношения. Казваш й, че можеш да й върнеш точната сума и би я черпила нещо за дето си я накарала да чака. Ако можеш го предложи това със няколко момчета зад теб, по-едрички и й кажи, че да се не занимава с теб. С добри намерения си отишла при нея и искаш да си останете с такива. В противен случай тя, а не ти, ще си има проблеми.

ПП: Да си реже вените - според мен или търси внимание или има вътрешни комплекси. И двете са мазоли, които като настъпиш боли много повече, отколкото да те сгази слонът в стъкларски магазин.

5StaR
06-14-2008, 10:04
бахахуах даваш и 5 лева и да се оправя, а ако почне нещо заблускай я ти първа :d

sw3e7_baby
06-14-2008, 11:04
takaaam az takiva mom4eta ne poznavam no tova e dr vapros az sam probvala sas tova psuvane i onaz ma fana za kosata i po4na da ma udrq i vse takiva istorii ima varvq po koridora i tq minava i me udrq po garba ili mi darpa kosata abe vse nqkade kadeto znae 4e me boli ujasno :o i nz ve4e 6te otida i 6te i gi dam i az si pomislih dali da izpalnq edna moq "genialna" ideq da i dam parite i da se zalepq za nqkoi drug ot mite sau4enoci predi da mi e kazala " q ela za malko da pogovorim" ili " ela da ti kaja ne6to" 8)

vvizard
06-14-2008, 14:08
А защо и дължиш пари в такъв случай ? Защо взимаш пари от някой, който не ти е приятен като човек. Съвет - никога не го прави повече.
Според мен трябва да кажеш на родителите си, ако ти прилага физически тормоз. Обясни им, ще те разберът със сигурност. Виждам, че си свястно момиче. Нека родителите ти преценят как да реагират.

PeopleAlwaysLeave
06-14-2008, 14:52
hi imam sledniq problem v klasa mi ima 1 momi4e koeto kak po-qsno da se izrazq ima psihi4ni problemi i to seriozni !!! tq pie pu6i drogira se i e opitvala vsqkakvi na4ini da se samoubie vkl i rqzane na venite :?


И сте шести клас ? 0_o Накъде върви младото поколение...

Връщаш и само 5 лв, но преди това кажи на вашите за какво става въпрос или най-добре някоя по-голяма кака или батко ако имаш ги вземи с теб на завършването и пред тях й ги върни. Не вярвам да посмее да спомене за лихви

sw3e7_baby
06-14-2008, 15:33
А защо и дължиш пари в такъв случай ? Защо взимаш пари от някой, който не ти е приятен като човек. Съвет - никога не го прави повече.
Според мен трябва да кажеш на родителите си, ако ти прилага физически тормоз. Обясни им, ще те разберът със сигурност. Виждам, че си свястно момиче. Нека родителите ти преценят как да реагират.

emi tq si kupi ne6to ot edin magazin i go ostavi v nas za6toto maika i ne davala da nosi takiva ne6ta i vaprosa e 4e tova "ne6to" az ne moga da go namerq nai veroqtno maika go e izhvarlila kaktoi stava s pove4eto ne6ta i ne iskam da kazvam na na6te za tova 6toto lo6o 6e stane a nqmam bratq sestri poznati i tn ii nz sno6ti ne sam spala zaradi tova :x i prodaljavam da se trevoja ne6to me 4ovarka ot vatre a ne moga da i dam 15 lv za men i 5 sa mnogo v momenta :? kakvo da napravq za da q "svetna" 4e nqmam pari da i se nevidi tq mi kazva men ne me interesuva ama ne moje taka vseki si ima opredeleni vazmojnosti tq hodi s po 20-30 leva na den a az edvam imam po nqkade 3 leva ne 4e sme bedni no vka6ti e remont i nqmame nikakvi pari za6to ne moje da razbere tova :shock:

kaliiiiii
06-14-2008, 21:54
спести 5 лева от джобните,или поискай от някой приятел,който няма да те пришпорва така..ти пък-кой да ти решава проблемите,дай напън,стегни се!има начин щом искаш

kuklichka_bg
06-14-2008, 22:20
И ние имаме един луд в класа уЖас

Ами даваш и само 5 лв е да ни си луда 15 тЦтТцц

vvizard
06-14-2008, 22:42
Щом не искаш да кажеш на вашите (което е най-правилното според мен), върни и 5-тя лева (ако толкова е струвало това) и й кажи, че повече пари няма да й дадеш. Ти от кой град си? Може да се окаже, че сме от един и същи град, ще отскоча да се накарам на това хлапе, а съм сигурен, че родителите му си нямат представа, че използва и наркотични вещества...

Wickito
06-15-2008, 07:49
леле та е бахти лудата... никакви лихви няма да и даваш! и наистина е по добре да кажеш на вашите..те няма как да откажат да ти дадат 5 лв... а като и ги вращташ отиди с някакви твои приятелки.. ако иска да ти направи нещо те няма да стоят и да гледат нали :)

Yallama
06-15-2008, 08:01
...i e opitvala vsqkakvi na4ini da se samoubie vkl i rqzane na venite :? кво друго е пробвала да се беси през кръста ли ? :razz: :razz: :razz: :D

sw3e7_baby
06-15-2008, 11:23
emi ot varna sam ma nz posle tq dali 6e tragni sneinite hora da me bie nqma6 ideq kfi giganti pznava

i roditelitre i sa razvedeni taa koito go interesuva 8-) i e probvala da ska4a ot parapeta na daskaloto vednaj doide vka6t taino ot na6te togava se o6te se opitvah da i se maznq i tq vze edin noj ot kuhnqta i si go naso4i km garloto az se 6a6ardisah i tragnah da nabiram policiq i tq go pusna i takiva raboti prai maika i zn 4e see napivala v daskalo i 4e pu6i no za narkoticite ednata ne znae a drugata otri4a i taka natatak da ne se vpuskam v podrobnosti

i taka luda e strah me e ot neq i nikoi ne poznavam da me za6titi i ako i kaja ne6to po taka 6te stane mazalo :(

sw3e7_baby
06-15-2008, 11:25
a i tova ne6to struva6e 3 i 50 ama az otstapih malko o6te v na4aloto i stanaha 5 az sega imam 5 leva i ne smeq da poiskam pove4e i nqma da go napr nz ve4e otka4am :o

Wickito
06-15-2008, 13:20
е хубу де.. варни и тея 5 и и кайи че нямаш повече.... апак... за бахтането нямашли брачеди глупости работи се трябва да познаваш някои

sw3e7_baby
06-15-2008, 16:02
az hodih dnes v starata mahala ta tam eventualno 6te doidat edin dvama ama ne e mn sigurno 8-) stiskaite mi palci molq vi se :-)

natalia_91
06-15-2008, 16:12
омг :shock:

Wickito
06-16-2008, 11:16
Дано всичко е ОК :-)

hgfh
06-16-2008, 17:07
e bah mu lihvata :lol: 10 leva :lol: WoW :shock: abe taq neshto i lopa daskata te v bankite neiskat tolkova mn :?

Yancheto
06-19-2008, 18:07
Просто отиваш с някои твои приятели/ки,даваш й пет лева и си тръгваш с въпросните хора.Нищо повече.

sladkъ_mackъ
06-19-2008, 20:49
върни и 5 леа и я черпи бира за компенсация... +1 :D или кутия цигари :D Хм сега сериозно щот се притесних наистина.Ако някой те тормози по какъвто и да е начин трябва да кажеш на някой,а за тая нз не я познавам ма ако е надрусана или напушена знаеш ли й акъла.. :shock: :shock: По добре й дай 15лв да си си спокойна и чиста пред нея и повече с такива работа си нямай :? Толко ли не можа да искаш на ваще пари или на някоя по-близка фр или на по-свестен човек :? :?

TheNewReligion
06-19-2008, 21:03
Отиваш , даваш и 5 лева и и казваш , че ще я черпиш нещо . Както по-горе казаха може и бира , може и кутия цигари щом пуши и това да ти е за урок от аляви хора нищо да не искаш ! 8-)