PDA

View Full Version : Как да се справя с него ?



sw3e7_baby
06-14-2008, 00:30
hi na vs zna4i edna fr si ima gadje i problema e tam 4e kato se celuvat mi stava mn neudobno pak o6te pove4e 4e az ne sam se celuvala o6te :(

ostavete tova ami toi seki den me obijda dnes dori me podigra 4e sam bila ploska i 4e sam ne6to sredno mejdu luda i hermafrodit 6toto sam imala pove4e rani ot ngo (padnah s rolerite i sq imam rani na dvata lakatq dvete kolena) i toi me rita seki den v ranite seki den karvq no na nego ne mu puka rita mi 4antata sled kato mu kazvam 4e ima 4uplivi ne6ta toi vika "men ko ma ebe dai pak da q ritna' :o

no ona4alo te me izlagaha 4e sa bratov4edi i kat se celuvaha az gi zqpah kato palen idiot posle tq mi kaza est

vednaj go izpratihme i predi da q celune mn stranno me pogledna na dr den se opitah da razbera 6to taka nali ako v men e problema 6te go opraq ama ne pak ze da me obijda i kaza 4e ne pomni kfo e napr :x

a kat me pogledna az se 6a6nah i se navedah da galq ku4eto na moita fr i taka az na neq sam i go kazvala nqkolko pati i tq " az ne moga da go spra" a naistina nie dvete se razbirame 4udesno i kat i kazah toi kato e
navan az nqma da izlizam i tq vika 'za6too molq teee"

taka izvinqvam se za dalgata istoriq s obarkani slu4ki no o6te i az ne moga da si podredq mislite a i srry 4e se povtarqm celuvka v razli4ni neini f/mi

Chacho
06-14-2008, 06:50
Ти 6 клас и имаш приятелка лихварка, която прави опити да се самоубие; някъв който постоянно те тормози и несподелена любов. Олеле а аз мислех, че оценките ми по химия били проблем.

Ако не е тема ебавка.. ми треа да изчакаш да порасне. Интриги, кво да ги правиш, винаги ги има. После се променяме момчетата. Плюс това ти може да излизаш с нея, когато той не е навън. Приятелката ти да го приеме, в крайна сметка ти си преценяваш с кого да дружиш.

jujulinkaa
06-14-2008, 06:57
туи е бахти бебешката история, ритал те в раните ми ти ръце нямаш ли ?

Miss_Perfekt
06-14-2008, 07:07
И аз по едно време бях така но споко всичко минава

Spider4eto
06-14-2008, 07:12
Баахти, ква е тая приятелка, ако не те защитава от него :shock:

ra4ence
06-14-2008, 07:24
Миличка,с такива момчета само острия тон и шамарите помагат. Хич да не ти пука. И аз съм имала подобни проблеми преди време,но търпях-не знаех как да реагирам. Но в един момент си казах,че не ми пука и достойнството ми е по-важно. Тия пишлемета са пълна измет и трябва да им се каже и покаже,че не са хванали Господ за шлифера.

comics
06-14-2008, 07:46
я ни го посочи да отидем да го научим как да се държи с момичетата!

sw3e7_baby
06-14-2008, 11:18
Ти 6 клас и имаш приятелка лихварка, която прави опити да се самоубие; някъв който постоянно те тормози и несподелена любов. Олеле а аз мислех, че оценките ми по химия били проблем.

Ако не е тема ебавка.. ми треа да изчакаш да порасне. Интриги, кво да ги правиш, винаги ги има. После се променяме момчетата. Плюс това ти може да излизаш с нея, когато той не е навън. Приятелката ти да го приеме, в крайна сметка ти си преценяваш с кого да дружиш.

ebavka - gluposti napalno eriozno govorq i temite koito si vidql pusnati ot moe ime sa6to sa 4istata istina nerazbiram kakvo mu e lo6oto da potarsq pomo6t?!

emi za ostanalite mneniq samo moga da kaja 4e toq moje da me spuka ot boi men nz ve4e ot kolko hora me e strah to4no zaradi tova i znam dejurnoto ebahti deteto emi da dete sam nqkakf problem li imate ?!

пЛюш!нкаАа~
06-14-2008, 12:18
Ти 6 клас и имаш приятелка лихварка, която прави опити да се самоубие; някъв който постоянно те тормози и несподелена любов. Олеле а аз мислех, че оценките ми по химия били проблем.

Ако не е тема ебавка.. ми треа да изчакаш да порасне. Интриги, кво да ги правиш, винаги ги има. После се променяме момчетата. Плюс това ти може да излизаш с нея, когато той не е навън. Приятелката ти да го приеме, в крайна сметка ти си преценяваш с кого да дружиш. +1

vvizard
06-14-2008, 14:02
Значи първо още си доста малка - съдя по писането в поста ти и по начинът на разсъждаване. Но това няма никакво значение разбира се.
Моят съвет е да прекратиш контактите си с твоята "приятелка". Тя не ти е такава, повярвай ми. Това е единственият начин. Успех! ;)

st1ka
06-14-2008, 19:55
Като за началното просто го игнорирай, не излизай с тях, а ако приятелката ти не те разбере, то значи просто не ти е никаква.

Carmen_Kass
06-15-2008, 16:28
Като за началното просто го игнорирай, не излизай с тях, а ако приятелката ти не те разбере, то значи просто не ти е никаква.

+1... плюс това,аз на твое място не бих се мъкнала с тази приятелка,в негово присъствие.
А ако продължава да те тормози...(психически и физически) вземи правилните мерки.Защото той няма,абсолютно никакво право така да те рита и незнам си какво.Аз ако бях на твое място нямаше да търпя това отношение и щях да го направя луда калинка,ако се обърнеш към държавните институции за закрила на детето или се оплачеш някъде и ако не си вършат работата,аз лично бих преминала към по-сериозни неща(както съм го правила).Ти имаш достойнство,не позволявай на някакво келеме да ти го смачка..А ако не ти се занимава с такива неща,просто ги игнорирай и двамата.Успех!

nevito0
06-15-2008, 16:53
О.о къв е тоя изрод бе ?!..само кажи от къде е .. :o 8-)
тва с шамарите и др неща не е лоша идея ^^ не го оставяй да ти смачка достойнството..ако е истинско момче няма "да те спука от бой" както ти сама каза..
какво намира толкова приятелката ти в него ?! ако ти е истинска приятелка би го зарязала ..още сте мн малки за сериозни вечни връзки..а истиското приятелство е вечно! но не искай от нея да скъса с него..поне в прав контекст ^^
но не позволявай на такива пишлемета да ти смачкват достойнството..ако тръгне да ти посяга или нещо такова му кажи,че тръгва с бой,защото не знае как по др начин да ти отвърне..ако не подейства няма нужда да излизаш с приятелката си,когато и той е с вас ^^ Успех,мила ! 8)

VerryBerry
06-15-2008, 18:23
Като за началното просто го игнорирай, не излизай с тях, а ако приятелката ти не те разбере, то значи просто не ти е никаква.

+1... плюс това,аз на твое място не бих се мъкнала с тази приятелка,в негово присъствие.
А ако продължава да те тормози...(психически и физически) вземи правилните мерки.Защото той няма,абсолютно никакво право така да те рита и незнам си какво.Аз ако бях на твое място нямаше да търпя това отношение и щях да го направя луда калинка,ако се обърнеш към държавните институции за закрила на детето или се оплачеш някъде и ако не си вършат работата,аз лично бих преминала към по-сериозни неща(както съм го правила).Ти имаш достойнство,не позволявай на някакво келеме да ти го смачка..А ако не ти се занимава с такива неща,просто ги игнорирай и двамата.Успех!

+1 напълно съм съгласна

sw3e7_baby
06-15-2008, 19:53
off az taq ve4er se pribrah razplakana zna4i moita fr ima ku4e i to jivotnoto e nau4eno kato mu kaje6 draj po4va da lae ne hape no lae a az imam fobiq ot takiva ne6ta obi4am ku4etata pove4e ot vs no kato bqh malka edno me uhapa i sega nqkoe ku4e kat mi lae pred men i az po4vam da kre6tq i nz 6to go praq hem zn 4 ni6to nqma da mi napr i mi vika ebahti isteri4kata ili kato se luleq na lulkite ne davam na apsolutno nikoi da me lulee silno ( za6toto kato malka padnah i si razbih ustata o6te imam belezi) i toi pake gati isteri4kata emi da reva za ni6to ama nqkoi ne6ta sa mi ostavili belezi v saznanieto ko da napraq az :o ve4e tolkova sam mu nasabrala utre kalna se ako go vidq 6te mu svetna 2 6amara i 6te mu kaja mainata ti be :-x :-x :-x

sw3e7_baby
06-16-2008, 04:11
taa ako mu 6ibna dva nz tq kak 6e reagira az vednaj si "pozvolih" da go narejdam tihi4ko pod nosa ama tq me 4u i kaza a posmei da vidi6 k 6ti sa slu4i :shock: :? 8)

mulgore
06-16-2008, 06:59
Имаш ебати "приятелката".
Ии да не ти пука..биеш му шамари,ритници,юмруци,ако приятелката ти се намеси една баница и на нея.
Просто им кажи да си ебът майките и двамата и си тръгни.

TheNewReligion
06-16-2008, 12:22
Аз на твое място нямаше да излизам с това момиче докато не скъса с оня съдист , все пак няма вечно да са заедно ! Просто не излизай с тях , но ако все пак искаш да си с нея , онзи нещастник като започне да издивява го попитай иронично дали случайнпо не го бият вкъщи ,ч е налита на бой навън . Можеш също така да го попиташ , но с много силен сърказъм дяа не би случайно да не може да се бие с момчета , че на момичета налита ...
А относно целувките : не ги глдай въобще като се целуват и не показвай ,ч е ти е неудобно , но най-добре ще е да кажеш ,че отиваш до един къде си и да не си при тях като се целуват . Въобще не се притеснявай ,че до сега не си се целувала !И аз съм 6-ти клас като теб и не съм , пък въобще не ме интересува ! За да се целуваш първо трябва да срещнеш подходящия човек , който да не те налага и да не те обижда и чак тогава да преминеш към целувките !

TheNewReligion
06-16-2008, 12:24
taa ako mu 6ibna dva nz tq kak 6e reagira az vednaj si "pozvolih" da go narejdam tihi4ko pod nosa ama tq me 4u i kaza a posmei da vidi6 k 6ti sa slu4i :shock: :? 8)
Абе тая не е никва приятелка ! Кажи и да си ебе майката и въобще да не ти дреме ! Предполагам не ти е единствената , така че можеш съвсем спокойно да я изриташ ! 8-) Успех ! :-)