PDA

View Full Version : Не ви ли писна?



Felis_Dirus
06-14-2008, 04:12
Абе, много ми е интересно как на някои хора не им омръзна да се държат като пълни нещастници - тази била с еди къв си цвят на кожата, другата приличала на лелка, на третата носът й бил голям и т.н.

Много не обичам да използвам тази дума, но тук със сигурност говорим за комплекси и липса на всякакво възпитание. Не знам от къде сте го придобили този селски маниер, но не смятате ли, че е време да спрете?

Какво става, когато обидите някого? По-добре ли се чувствате? Или пък имате проблеми с начина, по който изглеждате, и когато оплюете някого ви се вдига самочувствието? Ставате по-привлекателни? По-интересни? Опитвам се да разбера и не мога. И каква е тая мания да се обсъжда?! Всеки трябва да бъде обсъден, изкоментиран, обсипан с цветисти изрази. И се почват едни полемики, едно чудо...

Ще се намери ли някой "разбирач" и "ценител", който да се аргументира ясно? Затова пускам темата - искам да знам на какво основание сте отворили усти като селски кенефи и бълвате лайна.
Интересни са ми доводите ви.

eu.hyricane
06-14-2008, 06:20
ако не в подобен форум, къде другаде? или да чакат национална среща, че тогава да изпеят всичките си пасквили..

bboy_bunker
06-14-2008, 07:31
Ами ти сама си отговори - липса на възпитание и повдигане на самочувствието чрез оплюване на останалите ;)

NH3
06-14-2008, 08:16
и те така понеже и аз говяорих срещу черната треа драсна един коментар !
1.рядко пиша коментари като изключим тоя към черната всички са в положителна насока !
2. нямам комплекси с външността си и не се имам за крал на красотата !
3.мога да коментирам всичко което ми е направило впечетление без да ми пука от нищо !

ае со кротце со благо и со малко кютек ;)

hottie
06-14-2008, 08:25
Мани, мани :? много злоба тук

Lunatic-
06-14-2008, 09:14
без пенсия, без наркотици :(

Lunatic-
06-14-2008, 09:15
Фелис какво толко се палиш
едни ги е яд
други си казват истината
такъв е живота
мечтите са вечни
орбит без захар 8-)

Felis_Dirus
06-14-2008, 09:25
Фелис какво толко се палиш
едни ги е яд
други си казват истината
такъв е живота
мечтите са вечни
орбит без захар 8-)

Хубу де, казваш, че едни си казват истината. Не мислиш ли, че що се отнася до красота, чар, въздействие и т.н. няма някакъв стереотип. Тоест това, което ти смяташ за грозно, на мен може да ми харесва и обратното => това, което за теб е истина, за мен не е.

Пък и да не говорим, че човек рядко е виновен за начина, по който изглежда. Говоря не за тяло, а за черти на лицето. Всеки си има дефекти и си ги знае. Трябва ли да има реакции тип "Йеееееееее, глей къв нос!" примерно. :?

Lunatic-
06-14-2008, 09:34
Фелис какво толко се палиш
едни ги е яд
други си казват истината
такъв е живота
мечтите са вечни
орбит без захар 8-)

Хубу де, казваш, че едни си казват истината. Не мислиш ли, че що се отнася до красота, чар, въздействие и т.н. няма някакъв стереотип. Тоест това, което ти смяташ за грозно, на мен може да ми харесва и обратното => това, което за теб е истина, за мен не е.

Пък и да не говорим, че човек рядко е виновен за начина, по който изглежда. Говоря не за тяло, а за черти на лицето. Всеки си има дефекти и си ги знае. Трябва ли да има реакции тип "Йеееееееее, глей къв нос!" примерно. :?
права си
като не ти харесва си траеш и тва е
надали на живо би му казал това което пишеш тук :)
и тия дето серат оная мулатка
голями расисти са
ако я видят по улиците ще мълчат като путки
иначе тук са смелчаци

Boot
06-14-2008, 09:36
А трябва ли да има реакци "ауууу колко си красива и т.н.", това пък може да комплексира другите потребители, в частност - мен.
Тва е форум - различни мнения, ала бала, в пълното си право съм да кажа на някого, че е грозен, а той като си знае кусурите (и знае, че е грозен следователно) защо ще се обиди?

Аз например не искам да ме коментират и съм пускала само няколко снимки. Останалите имат същата опция ;)

Lunatic-
06-14-2008, 09:38
А трябва ли да има реакци "ауууу колко си красива и т.н.", това пък може да комплексира другите потребители, в частност - мен.
Тва е форум - различни мнения, ала бала, в пълното си право съм да кажа на някого, че е грозен, а той като си знае кусурите (и знае, че е грозен следователно) защо ще се обиди?

Аз например не искам да ме коментират и съм пускала само няколко снимки. Останалите имат същата опция ;)
не трябва да има никаква реакция
коментарите са излишни

Lunatic-
06-14-2008, 09:41
даже темата със снимките е излишна
80% влизат да пуснат пикче
и да си разменят скайпчета :D

FairyNymph
06-14-2008, 09:51
Какво става, когато обидите някого? По-добре ли се чувствате? Или пък имате проблеми с начина, по който изглеждате, и когато оплюете някого ви се вдига самочувствието? Ставате по-привлекателни? По-интересни?

на какво основание сте отворили усти като селски кенефи и бълвате лайна


Ами ти като казваш, че са отворили "усти като селски кенефи и бълвате лайна" по-привлекателен ли се чувстваш?

Относно въпроса ти-ами има някои хора, които не мислят като теб-за тях коментирането, обсъждането и тн не е лошо..може дори да си мислят, че им помагат като им казват къде трябва да се променят и че са добри хора - я виж колко са откровени...

RAWRRR
06-14-2008, 09:55
Криворазбрано схващане за прямост?

Lunatic-
06-14-2008, 09:58
Какво става, когато обидите някого? По-добре ли се чувствате? Или пък имате проблеми с начина, по който изглеждате, и когато оплюете някого ви се вдига самочувствието? Ставате по-привлекателни? По-интересни?

на какво основание сте отворили усти като селски кенефи и бълвате лайна


Ами ти като казваш, че са отворили "усти като селски кенефи и бълвате лайна" по-привлекателен ли се чувстваш?

Относно въпроса ти-ами има някои хора, които не мислят като теб-за тях коментирането, обсъждането и тн не е лошо..може дори да си мислят, че им помагат като им казват къде трябва да се променят и че са добри хора - я виж колко са откровени...
мисля
че и двете сте побъркани

FairyNymph
06-14-2008, 10:09
Какво става, когато обидите някого? По-добре ли се чувствате? Или пък имате проблеми с начина, по който изглеждате, и когато оплюете някого ви се вдига самочувствието? Ставате по-привлекателни? По-интересни?

на какво основание сте отворили усти като селски кенефи и бълвате лайна


Ами ти като казваш, че са отворили "усти като селски кенефи и бълвате лайна" по-привлекателен ли се чувстваш?

Относно въпроса ти-ами има някои хора, които не мислят като теб-за тях коментирането, обсъждането и тн не е лошо..може дори да си мислят, че им помагат като им казват къде трябва да се променят и че са добри хора - я виж колко са откровени...

и как ще се промениш носа да речем?
С месарски чук или ще настъпиш гребло умишлено? :lol:

не визирах носа-ами примерно цвят на косата,"големи вежди" и тн

FairyNymph
06-14-2008, 10:11
[qoute] мисля
че и двете сте побъркани[/quote]
прав/а си..поне за мен

exitialis
06-14-2008, 10:12
Felis ,
то и на твоя приятл му е хоби така да коментира.
Повечето от потребителите , които се ползват с "привилегии" тук, си показват манталитетчето. Примери няма да давам , те си знаят кои са .... мъже !!!

Lunatic-
06-14-2008, 10:15
Felis има добри цици :D

ScionOfStorm
06-14-2008, 10:16
asl pls сексииии :grin: :grin:

Бе верно е леко просташко, ама ти сериозно ли мислиш, че с тая тема ще им повлияеш? ;р

Бтв, лунатик, усещам някакви хайку постройки да напират в теб. Тряя' се специализираш ^^

Jeuelle
06-14-2008, 10:18
Те така си коментариат , за да пазят имдижа 8)

air_J
06-14-2008, 10:42
Защо ли ми се струва, че авторката пуска тази тема, безкрайно засегната от непрестанните забележки към нейната особа от страна на някаква си Деси? Дано греша, но се съмнявам... А относно негърката - тя сама си е виновна, че толкова се пали, като е ясно, че в България на негрите си им викаме баш негри какво се пали и се обяснява как негри се викало на робите, пък сега видите ли нямало роби и не трябвало да им викаме негри и някакви тем подобни. Обясних й, че в България не е обидно да те нарекат "негър", а "печка", "маймуна", "кюмюр" и момичето пак си знае нейното. :?
П.С.> Мега тъпа тема! 8)

Blacklisted
06-14-2008, 10:45
А кой ви кара да пускате снимки? Ако не го правехте нямаше да ви коментират ;)
Пускаш пИк4еЕе - поемаш си отговорността...

exitialis
06-14-2008, 10:50
Защо ли ми се струва, че авторката пуска тази тема, безкрайно засегната от непрестанните забележки към нейната особа от страна на някаква си Деси? Дано греша, но се съмнявам... А относно негърката - тя сама си е виновна, че толкова се пали, като е ясно, че в България на негрите си им викаме баш негри какво се пали и се обяснява как негри се викало на робите, пък сега видите ли нямало роби и не трябвало да им викаме негри и някакви тем подобни. Обясних й, че в България не е обидно да те нарекат "негър", а "печка", "маймуна", "кюмюр" и момичето пак си знае нейното. :?
П.С.> Мега тъпа тема! 8)


ти прочете ли врачанския дзъркел какво й писа или се правиш на луд?
Tи май само своите защитаваш!!!
Да не е писала идиотщини само за нея , е смешко?

NH3
06-14-2008, 11:03
расова дискриминация за черните ! и всички в зоо парковете 8-)

SINDEL
06-14-2008, 11:09
Ае стига бе! Некви хейтъри се извъдихте вси4ките..
Принципно никой не ме дразни като коментира, понеже наистина ако пускаш снимка, трябва да си о4акваш всякакви възможни мнения. Няма как.
Но има двама-трима боклуци, които прекалиха покрай девойката мулатка. Те единствено са за бой, останалите просто си 4ешат клавиатурите ;)

ПП: дотата съква мощно, съжалявам :D

OtherDimension
06-14-2008, 11:18
[ Тоест това, което ти смяташ за грозно, на мен може да ми харесва и обратното => това, което за теб е истина, за мен не е.

е добре, аз ако напиша коментар ще изразя собственото си мнение дали някой е грозен или не, няма да се интересувам от твоя стереотип

това го пиша просто така.. всеки знае, че избягвам да коментирам снимки ;)
но във форума има мноооого надути и мега грозни момичета ;) факт

Felis_Dirus
06-14-2008, 11:28
Засегната ли? Не. Мен точно 5-6 човека са в състояние да ме засегнат, всичко друго предизвиква смях и нищо повече.

Хах, как във всичко търсите нещо унизително, гнусно, грозно, някакъв скрит смисъл.

Просто срането на публични места за мен е неприемливо - това е. Air J, не се затормозявай с психоанализи, не ти е там силата. :wink:

fake
06-14-2008, 11:32
аз пък ще питам нещо друго и ще те дам за пример, фелис
нищо лично към теб, но когато ти пускаше снимки и всички ти казваха 'уааауу колко си яка, кви яки цици, кви яки устни', нямаше нищо против тези коментари
но пък ако някой ти каже 'грозна си, не ме кефиш', се втурваш да обясняваш колко тъп е въпросния човек само заради факта, че си е казал мнението....

пускайки снимка в темата за снимки, трябва да ти е ясно, че ще се намерят И хора, които няма да те харесат, а хората са злобари и винаги ще гледат да те осерат. сигурно има някое силно научно обяснение защо е така, само че аз не го знам и просто казвам, че това е факт и няма смисъл да се възмущаваш, защото едва ли нещо ще се промени.

друг е въпросът защо грозни хора си пускат снимките, осъзнато грозни, и после се оплакват 'ама той ми каза, че ми е крив носЪ'...ми крив ти е, все едно пък не го знаеш. кво се дуете.

като не искате да ви коментират, не пускайте снимки

Seducti0n
06-14-2008, 11:37
Здравейте. :)
Преди да засегнем темата, защо има толкова отрицателни коментари, такина от които струят обиди и ненавист, трябва да се запитаме каква е целта на тези, които пускат снимките си в този форум или въобще в интернет простраството като цяло.
Факт, че повечето от сайтовете за запознанства са препълнение с фотоси на хора, с доста ниско самочувствие, такива които бленуват за някой одобрителен коментар, такъв в който ще се възхитат на красотата им...Жалко е знаете ли, жалко е например някой да ти каже, че имаш страхотни очи и ти чак след неговия комплимент да се вгледаш в тях...
Иначе, по темата-не знам до колко комплексирани са така наречените-хейтъри, но със сигурност са хора на които не им пука.Такива, които не са свикнали да се съобразяват или пък да си помислят, че човека отсреща, чиято снимка обсъждат, може да е крайно раним и наистина да се засегне.От там на сетне сам да си ги изгради комплексите и да започне да се самосъжалява или пък да напада другите.Въобще въртим се в един омагьосан кръг, в който като че ли всеки е прав за себе си...
На многознайковците не може да им се затвори устата, но пък и те търсят частица внимание, и определено стават обект на такова... но кофтито е, че изкупителната жертва става някой юзър решил да посте своя снимка...

air_J
06-14-2008, 11:48
Засегната ли? Не. Мен точно 5-6 човека са в състояние да ме засегнат, всичко друго предизвиква смях и нищо повече.

Хах, как във всичко търсите нещо унизително, гнусно, грозно, някакъв скрит смисъл.

Просто срането на публични места за мен е неприемливо - това е. Air J, не се затормозявай с психоанализи, не ти е там силата. :wink:
Къде ми е силата е друга тема. А ако не беше засегната според моето лично мнение нямаше да пускаш подобна тема. Така поне си мисля аз, щото обидите в темата за снимките не са от вчера и днес, а твоята тема е откакто тая Деси започна да те обижда, което не смятам, че е просто съвпадение, но пък знае ли човек, може да се окаже, че греша и си пуснала темата не защото си се почувствала засегната, а от най-добри чувства - дано наистина да е така. 8)

Felis_Dirus
06-14-2008, 12:10
Фейк, защо смяташ, че подскачам от радост като започнат да коментират циците ми? Всъщност ми е адски неприятно.

Air J, доста хора преди деси са ме плюли и обиждали. Що тя да ме е засегнала, а те не, при положение че са ми казали едни и същи неща? Явно е, че не в нея е проблемът.

И не ме намесвайте въобще, моля. Темата не е провокирана от нечии приказки и нападки към мен, а въобще като цяло.

Seducti0n
06-14-2008, 12:13
Кофтито, Цвети, е че позволявате на няколко слабоинтелигентни индивида да обиждат други на расова основа...

а другите коментари са смешни - някой си в даден форум те е обидил, че си грозен- от левия в десния крачол и толкова. Няма да се жениш/омъжваш за него, даже няма и да му научиш името или да го видиш, че да ти пука за мнението на някой, който също е грозен.


Много хора не желаят да се съобразят с правилата и не само наложените във форума, а и тези при общуването, макар и във виргуалния свят...
На едни им липсват първите 7 години, на други пък дори и интелигентни не им пречи да обиждат и да се правят на големи клечки.И в край на сметка, никой не може да се аргументира.... хейтърите се хранят с отровата, която бълват или по-скоро с последствия от нея..Светът в, който живеем е толкова жесток и ужасен.
И все пак, като че ли в реалния свят, малко или много се съобразяваме, но стане ли дума за виртуалния- всеки прави каквото си иска, тук нещата са далеч по-лесни и безпроблемни... :?

Canis_Dirus
06-14-2008, 12:15
Felis ,
то и на твоя приятл му е хоби така да коментира.
Повечето от потребителите , които се ползват с "привилегии" тук, си показват манталитетчето. Примери няма да давам , те си знаят кои са .... мъже !!!
Аз коментирам от позицията на естет и отчасти си правя ташак.

А какви привилегии? Че съм с последно предупреждение за бан по IP? Ако искаш, мога да ти кажа, как да си изкараш и ти :)

Canis_Dirus
06-14-2008, 12:29
Форума е на принципа "Има пост - има проблем, няма пост - няма проблем"
Това с триенето на постове с много глупаво и от друга гледна точка, че понякога не забелязваш, че ти е изтрит пост и се чудиш, какво става.

OtherDimension
06-14-2008, 12:30
а на мен вече ми писна от моралистчета, които ми цитират догми от Библията....
кой е този, който ще ми каже, че съм невъзпитан и не съм интелигентен, понеже съм се изказл по-остро...
кои сте вие(най-вече ЦвЕтиТо), които ще ми кажете кое е правилно и кое не???


аман вече от изкуствения ви морал и лекции :-x


едит : май фейк го каза, за първи път да съ, съгласен с нея

защо вие, най-прекрасни доброжелатели, не погледнете под различен ъгъл на нещата?
защо тези, който "мразят", да са лудите, със самочувствие и всичко да им е на шапката, а вие, които се мазните и наричате другите прекрасни, съвършени, красиви, сте комплексари, защото ви е страх, че ако кажете истината ще бъдете хулени? :-D

quench
06-14-2008, 12:30
^луд ли си, ексо!

да си модератор е яко, поради щото получаваш яки звездички под ника!!!

Felis_Dirus
06-14-2008, 12:32
Хубу де, плюйте и злобейте щом ви радва. Аз казах какво мисля и няма какво повече да добавя.

Лек ден. :-)

run
06-14-2008, 12:35
Ofertata da nahrani6 nqkoi e, 4e izpuska6 naprejenie...A tfa e internet - dumite nqmat osobena stoinost tuk...Prosto nikoi ne trqa se vryzva i tfa e :)

OtherDimension
06-14-2008, 12:36
офертата е модераторка, която във всяка тема парадира как в този зъл, зъл свят ще си остане човек, да ти чете морал....

при това напълно безплатно :smt041

Canis_Dirus
06-14-2008, 12:39
офертата е модераторка, която във всяка тема парадира как в този зъл, зъл свят ще си остане човек, да ти чете морал....

при това напълно безплатно :smt041 :razz: :razz: =D> =D>

Seducti0n
06-14-2008, 12:41
офертата е модераторка, която във всяка тема парадира как в този зъл, зъл свят ще си остане човек, да ти чете морал....

при това напълно безплатно :smt041

Не чета никому морал.Просто е несправедливо и грозно да се обижда без каквито и да било доводи.
А ти във всяка една тема, ще ме изкоментираш..
Имам мнение по въпроса-изразявам го, защо и ти не напривш същото...
И да светът, в който живеем, е жесток...
До колко аз съм съумяла да се съхраня като човек и да запазя хуманното в себе си, не мисля че те засяга пряко...!

run
06-14-2008, 12:43
офертата е модераторка, която във всяка тема парадира как в този зъл, зъл свят ще си остане човек, да ти чете морал....

при това напълно безплатно :smt041
:razz:

OtherDimension
06-14-2008, 12:46
офертата е модераторка, която във всяка тема парадира как в този зъл, зъл свят ще си остане човек, да ти чете морал....

при това напълно безплатно :smt041

Не чета никому морал.Просто е несправедливо и грозно да се обижда без каквито и да било доводи.
А ти във всяка една тема, ще ме изкоментираш..
Имам мнение по въпроса-изразявам го, защо и ти не напривш същото...
И да светът, в който живеем, е жесток...
До колко аз съм съумяла да се съхраня като човек и да запазя хуманното в себе си, не мисля че те засяга пряко...!
ами обикновено хората имат поводи:)
като един човек е с крив нос, криви очи и гърбица е грозен (имам доводи, вече не е грозно, така ли?)
*сега ще почнеш с приказките за душевна красота сигурно
:lol:
а теб те коментирам, защото прекаляваш ... не се обяснявай, четеш морал на тоя и ония
който не е добричък и миличък - тъп, зъл, комплексар
да бе да?
и правя точно това, което ме съветваш - изразявам мнение

Felis_Dirus
06-14-2008, 12:48
Хубу де, плюйте и злобейте щом ви радва. Аз казах какво мисля и няма какво повече да добавя.

Лек ден. :-)

ама и ти не схващаш какъв е смисъла...

Представи си една тема с някакъв спор, където двама човека имат доста различни и крайни мнения, като дискусията става малко по-остра и разпалена. Представи си какво става после в друга тема, като видиш ника, който още ти е антипатичен и го смяташ за "плиткоумен мухльо с ограничено мнение", че е пуснал снимка и примерно има пъпки, крив нос или грозна прическа.
С усмивка на лице му тръсваш един тлъст и изпълнен с хвалебствия коментар, защото просто си му събрал.

А това дали ще се вържеш на някой от нета, че ти е казал, че ти е крив носа или големи ушите е въпрос на самооценка и модерни комплекси.


Това е така, но често коментарите са отправени и към напълно непознати.

И на мен много хора са ми антипатични, но никога, никога не съм си позволявала да коментирам външността им и да я намесвам при спорове. Изчерпал си доводите си или въобще нямаш такива и почваш да плюеш отрова.

Seducti0n
06-14-2008, 12:55
Правя това, което считам за необходимо.Едно е да сажеш на някого, че е грозен, съвсем друго е да правиш паралел между него и някое животно, например...
А колкото до душевната красота, да тя е по-ценна от физическата, но за малцина...
Всячески се опиташ да отречеш всеки един мой пост, не знам с каква цел го правиш, но както забелязваш не се поддавам лесно..

Колкото до морала-когато той липсва на даден човек, поучителните проповеди не указват значение, така че...

DisciplineAndOrder
06-14-2008, 13:02
'игнор' и тва е :-|

във форума има 4-5 човека,които биха могли да ме засегнат и тези,които са си позволили да пуснат някой и друг негативен коментар за мен не са от тях

така че не ми пука кой знае колко

в крайна сметка ако ме харесват-техен проблем,ако не-пак техен проблем ;)

OtherDimension
06-14-2008, 13:15
ами като не съм съгласен с всеки един той пост, ще го отричам
нали това ми каза, да давам мнение? o.O

preichetoy
06-14-2008, 15:54
Хмм, аз не бих се засегнала, ако ми кажат че съм грозна, това че те мислят така не трябва да ми влияе на самочувствието. Не и засягам, когато ме обиждат на расова основа. Дразня се единствено, че има много хора, които имат доста изкривена представа за света или по - скоро доста изкривен поглед към него. На мен ми е болно, че има хора , които мислят по този начин... не се чувствам лично засегната, кофти ми е за тях.
П.П. air_J, извинявай, ама си много глупав/а

MidnightCreep
06-14-2008, 17:58
Ако външността не отговаря на самочувствието/в частност когато е прекалено високо/ на дадения човек,и аз бих му се подигравала.Смешно е.
Без да са ме засегнали,никога няма да започна първа да обиждам.Не е правилно да тормозиш някой,защото не ти е симпатичен.Няма значение дали във форум или на живо. 8)

quench
06-14-2008, 18:16
офертата е модераторка, която във всяка тема парадира как в този зъл, зъл свят ще си остане човек, да ти чете морал....

при това напълно безплатно :smt041

Не чета никому морал.Просто е несправедливо и грозно да се обижда без каквито и да било доводи.
А ти във всяка една тема, ще ме изкоментираш..
Имам мнение по въпроса-изразявам го, защо и ти не напривш същото...
И да светът, в който живеем, е жесток...
До колко аз съм съумяла да се съхраня като човек и да запазя хуманното в себе си, не мисля че те засяга пряко...!

абе вие модовете у тоя форум получавате ли пари както в другите нормални?

щото тогава:

вариант 1 - плащат ви - so gag yourselves and stop being annoying little pricks

вариант 2 - не ви плащат и се ентусисасти - *пляс пляс сръце, овации и аплодисменти* - значи да си модератор е просто едно ниво по-висш потребител, който може безнаказано да критикува и никой не смее да го напсува, защото ще го баннат за обида на чичко ушев

"вариант 3" - много яко предаване по канал едно през 90-те години

ПП: уважавам само един единствен модератор и то пристрастно, защото го познавам лично

Lunatic-
06-14-2008, 18:17
модовете са до долу :(

RAWRRR
06-14-2008, 19:27
Двойният стандарт също е на лице.Вси4ки казват,4е могат да се засегнат само от думите на 4-5 4овека,но пък приемат комплиментите на вси4ки 8-) .

air_J
06-14-2008, 19:30
П.П. air_J, извинявай, ама си много глупав/а
Щото ти викам негърка и ще продължавам да го правя, или има и сериозна причина? :smt102

preichetoy
06-14-2008, 19:37
П.П. air_J, извинявай, ама си много глупав/а
Щото ти викам негърка и ще продължавам да го правя, или има и сериозна причина? :smt102
Не, понеже понякога говориш малко несвързано и алогично, а това,че отказваш да разбереш че съм м/у ''негър'' и българин, не зная дали го правиш, 'щото си мислиш, че ме дразниш или просто 'щото си тъп/а като градинска лейка... това вече не знам

air_J
06-14-2008, 19:42
П.П. air_J, извинявай, ама си много глупав/а
Щото ти викам негърка и ще продължавам да го правя, или има и сериозна причина? :smt102
Не, понеже понякога говориш малко несвързано и алогично, а това,че отказваш да разбереш че съм м/у ''негър'' и българин, не зная дали го правиш, 'щото си мислиш, че ме дразниш или просто 'щото си тъп/а като градинска лейка... това вече не знам
Не отказвам да разбера, че си между "негър" и българин, но ти защо отказваш да разбереш, че може да ти викам мулатка, или негърка, а мен навика ме кара да използвам второто? Как беше "щото си мислиш, че ме дразниш, или просто щото си тъп/а като градинска лейка", това вече не знам! :smt102

preichetoy
06-14-2008, 19:48
Глупаво е оправдаваш с навик. Как ще ти е навик да ме наричаш негърка, при условие, че аз не съм.

air_J
06-14-2008, 19:55
Отказвам се, заеби, нямам нерви. http://i125.photobucket.com/albums/p60/air_J/angry-smiley-014.gif

preichetoy
06-14-2008, 19:57
Или нямаш аргументи.

RAWRRR
06-14-2008, 20:04
Стига ве4е мелодрами де
бахти,мом4ето ти каза,4е не влага лош смисъл в думата "негър",а ти продължаваш да мърмориш

bungle
06-14-2008, 20:25
Е, па, Къдли, аз си нямам цици и обичам да коментирам твоите. Неприятно ти било. Ама не ти е неприятно да си ги показваш, нали? Аре, моля ви се. Драми...

RAWRRR
06-14-2008, 20:32
Ако не влагаш лош смисъл в курва,няма да ме дразни да ми викаш така..

Felis_Dirus
06-14-2008, 20:34
Е, па, Къдли, аз си нямам цици и обичам да коментирам твоите. Неприятно ти било. Ама не ти е неприятно да си ги показваш, нали? Аре, моля ви се. Драми...

Оф, все мойте цици дееба... ми такива дрехи имам - с такива се снимам. Изкарахте ме все едно правя пъклени планове да прося комплименти...

bungle
06-14-2008, 20:36
Е, подразни ме изказването ти, че ти било неприятно да ти коментираме циците и се сетих, че не веднъж съм давала мнение за тях.

Айде, айде, такива дрехи си имала. Не си 3ти клас, че мама и баба да ти избират дрехите, които носиш.

Ти пък, кво се оправдаваш. Ебаси смеха.

Canis_Dirus
06-14-2008, 20:36
Е, па, Къдли, аз си нямам цици и обичам да коментирам твоите. Неприятно ти било. Ама не ти е неприятно да си ги показваш, нали? Аре, моля ви се. Драми...

Оф, все мойте цици дееба... ми такива дрехи имам - с такива се снимам. Изкарахте ме все едно правя пъклени планове да прося комплименти...
Защо си купуваш такива дрехи? Строго облекло!

RAWRRR
06-14-2008, 20:47
Виж сега,разликата между мен и нея е голяма.

Тя се засегна от думите на непознат,защото й е казал,4е е негърка.
После той уто4ни,4е за него негър и мулат са синоними,но ползва втората дума по навик.

Какво си мисли той за нея всъщност и дали е расист си е негов проблем,важното е 4е не я обижда публи4но.

preichetoy
06-14-2008, 20:52
Ох, аз не се засягам персонално. Дразни ме факта, че някой си невежа слага хората под общ знаменател. Хайде, щом всички черни са ''негри'', такива да станат индийците, кубинците, индианците, циганите и т.н.

Felis_Dirus
06-14-2008, 20:56
Е, подразни ме изказването ти, че ти било неприятно да ти коментираме циците и се сетих, че не веднъж съм давала мнение за тях.

Айде, айде, такива дрехи си имала. Не си 3ти клас, че мама и баба да ти избират дрехите, които носиш.

Ти пък, кво се оправдаваш. Ебаси смеха.

Кой е казал, че не съм ги избирала аз? Мисълта ми е, че не се глася специално, за да бъда изкоментирана. :?

RAWRRR
06-14-2008, 20:56
Ох, аз не се засягам персонално. Дразни ме факта, че някой си невежа слага хората под общ знаменател. Хайде, щом всички черни са ''негри'', такива да станат индийците, кубинците, индианците, циганите и т.н.

Ем,и ти мислиш 4е можеш да промениш мнението им?

preichetoy
06-14-2008, 21:06
Не се опитвам. Изказвам свое. Нали за тази цел за форумите.

RAWRRR
06-14-2008, 21:11
Ами тогава се извинявам..

Просто бях останала с впе4атление,4е се засягаш и в резултат на това драматизираш.И 4е не разбираш,4е няма как да промениш мнението им.
За това просто ги заеби,по-лошо е да спориш с твърдоглав 4овек,отколкото самият ти да си.

preichetoy
06-14-2008, 21:34
Ами тогава се извинявам..

Просто бях останала с впе4атление,4е се засягаш и в резултат на това драматизираш.И 4е не разбираш,4е няма как да промениш мнението им.
За това просто ги заеби,по-лошо е да спориш с твърдоглав 4овек,отколкото самият ти да си. Да, знам, обаче ми е трудно да си мълча... Възмущавам се.

Deadlock
06-14-2008, 21:41
Интересното е защо си поствате снимките тук, след като твърдите, че ви интересува мнението само на няколко души от форума, които най-вероятно познавате лично и е малоумно да разбирате мнението им за вас тук.. Защо въобще?

А иначе май съм казвала само положителни неща, не съм сигурна обаче. Нямам проблем да кажа, че Къдли е ужасна на снимките от бала си (? с една лилава рокля.. знам ли откъде), защото аз съм някоя си от някой си форум, вие пък сте някви си и е най-разумно моето мнение да има нулева тежест за вас, а аз да си го изказвам от нямане на друга работа. И второто си е факт, а ако първото не е за някого - склонна съм да му се извиня за грубостта и да избягвам повече да го коментирам. Но всички твърдят, че не им пука, тъй че защо се раждат такива теми, не знам.

NH3
06-14-2008, 22:06
много смях има в тая тема мноооооооооого


п.с екс-а е едно заядриво ;)ЦЕНЗУРА!Цвети

Seducti0n
06-14-2008, 22:56
Много хора не желаят да се съобразят с правилата и не само наложените във форума, а и тези при общуването, макар и във виргуалния свят...
На едни им липсват първите 7 години, на други пък дори и интелигентни не им пречи да обиждат и да се правят на големи клечки.И в край на сметка, никой не може да се аргументира.... хейтърите се хранят с отровата, която бълват или по-скоро с последствия от нея..Светът в, който живеем е толкова жесток и ужасен.
И все пак, като че ли в реалния свят, малко или много се съобразяваме, но стане ли дума за виртуалния- всеки прави каквото си иска, тук нещата са далеч по-лесни и безпроблемни... :?

Аз също съм хейтър и се забавлявам да дразня хората, но пак си имам граници..
Но вие като модератори трябва да си върпите работата и да съблюдавате правилата на форума и да отправяте предупреждения. ;)
Не да триете постове анонимно или да заключвате теми, а да дойде някой и да каже "СТОП".

Хах, чак сега ти видях постта... :oops:
Всъщност всеки прави това, което си е наумил.Има правила-че защо да ги спазваме, като може да ги заобиколим.
И ми е интересно, защо все трява да намесвате модераторския ми пост.С какво толкова съм по-различна от вас?!Да съм се държала с някого грубо неуснователно, да съм отказала на някого помощ?!
Факт е, че нищо от това, което правим не се оценява.Просто си влизате, разцъквате по темите, разпускате напрежението и като ви омръзне натискате червеното хиксче...
Не се оплаквам, просто е някакво гадно, постоянно някой да ти държи сметка, защо си казал това и това и да порицава всяко едно твое мнение.
П.С-До сега не съм трила постове анонимно, и като цяло съм против този тип модерация. :wink:

Ivalinka
06-14-2008, 23:01
признавам си,че коментирам хората,но не от злоба,а защото обичам да наблюдавам и да си правя заключения :)

Felis_Dirus
06-14-2008, 23:13
Не е въпросът дали на някого му пука, или не, а просто, че този маниер е отвратителен. Клюки, сплетни, обсъждане - това ми напомня за кокошарник, пълен с чавки. :-|

Deadlock
06-15-2008, 09:40
Не е въпросът дали на някого му пука, или не, а просто, че този маниер е отвратителен. Клюки, сплетни, обсъждане - това ми напомня за кокошарник, пълен с чавки. :-|
Е, нали само за обсъждането говорим, какви клюки и сплетни. :-o Или за да изглежда по-отвратително 8-) Окей, маниерът е отвратителен, сега идваме ли на въпроса 'На кого му пука?!' ?
Между другото, ти защо си постваш снимките?

Felis_Dirus
06-15-2008, 09:47
Не е въпросът дали на някого му пука, или не, а просто, че този маниер е отвратителен. Клюки, сплетни, обсъждане - това ми напомня за кокошарник, пълен с чавки. :-|
Е, нали само за обсъждането говорим, какви клюки и сплетни. :-o Или за да изглежда по-отвратително 8-) Окей, маниерът е отвратителен, сега идваме ли на въпроса 'На кого му пука?!' ?
Между другото, ти защо си постваш снимките?


Айде бе, колко спорове са се вихрили в темата за снимките, какви сеири е имало, пък после нямало сплетни.

Поствам си снимките просто така, без някаква особена причина. Какъв отговор очакваш? И защо отново всичко опира до мен?

Deadlock
06-15-2008, 09:53
Айде бе, колко спорове са се вихрили в темата за снимките, какви сеири е имало, пък после нямало сплетни.

Поствам си снимките просто така, без някаква особена причина. Какъв отговор очакваш? И защо отново всичко опира до мен?
Очевидно влагам в думата друго значение. (:

В предния си пост попитах всички, сега с теб си говорим и затова теб питам. А има ли значение за теб дали някой ще изкоментира снимките ти и дали коментарите ще са положителни? Любопитствам си просто, не очаквам нещо конкретно.

Felis_Dirus
06-15-2008, 09:58
Никога не съм имала някакво кой знае какво високо мнение за външността си. Просто.. нормално момиче и толкова. Затова и никога, ама никога не съм очаквала някакви положителни коментари, свързани с визията ми. А отрицателните - всеки човек си има кусури. Когато и да реши един човек може да се заяде с друг относно недостатъците му във външния вид. :wink:

Deadlock
06-15-2008, 10:05
Аха, благодаря. (:

cS_LaMeRkA
06-15-2008, 10:27
Eм да права си... аз също много лайна говора.... дали понякога наистина защото ги мисля.. или за да не остана по-назад от "съперника" или от компанията (олигофрени) 8-) или понякога говоря неща които не мисля наистина но в пристъп на нерви ... к'во може да се каже? 8-) НО поне като не съм права .. ми тежи съвеста... и после се извинявам... защото понякога има варианти да говориш преди да помислиш.. и стават яко бозища.... и кофти ситуации...

sh3_1s_7h3_0n3
06-15-2008, 14:35
Lunatic-, ScionOfStorm и OtherDimension, стига сте разводнявали темата! Имате си цял раздел за глупости!

Lunatic-
06-15-2008, 14:36
ЦЕНЗУРА!

.: machoka :.

ScionOfStorm
06-15-2008, 15:27
ЦЕНЗУРА!

.: machoka :.

Lunatic-
06-15-2008, 15:29
ЦЕНЗУРА!

.: machoka :.

ScionOfStorm
06-15-2008, 15:51
ЦЕНЗУРА!

.: machoka :.

OtherDimension
06-15-2008, 15:56
ЦЕНЗУРА!

.: machoka :.

machoka
06-16-2008, 14:54
"Негро" е официалното, международно обидно название за всички афро-американци или други чернокожи.
Ако момичето се обижда как я наричате, има пълното право да ми се оплаче на ЛС и аз да ви зашия расистките устни. Разбира се, има и такива които нарочно подклаждат спора на расова тематика, те пък съвсем да не се надяват, че ще виреят из тези среди. Могат да очакват скоростен билет към банановата република - там при 'негрите'.

BlackWings
06-20-2008, 12:56
Аз също донякъде смятам за неправилно да се обсъждат на висок глас недостатъците на някой , който не е виновен за тях. Има хора , дето това им е основната работа - да ходят и да злобеят наляво - надясно кой къде имал пъпка и т.н.
Но има и други , дето просто си казват мнението просто ей така , без да искат да обидят никого , забелязват нещо и си го казват без лоша умисъл - примерно че някой не е от най красивите.


Аз например си пускам снимки в темата за снимките просто ей така - да се покажа на съфорумниците - не очаквам нито хвалебствия нито нищо.
Ако някой не ме хареса , и ми го каже - добре уважавам му мнението.
Има право да изказва впечатление човека, било то добро или лошо.

Но пък и си личи кога коментара не е искрен , ами е злобен с цел да те обиди и нарани. За момичето - мулатката например , имаше някви индивиди , дето направо провокират нарочно расистки спорове и разпалват огъня насила - ей тва вече е комплексарско и малоумно. :-x
Ами като не и е приятно да я наричат негърка , какъвто и смисъл да влагат ,какво толкова ще им стане просто да спрат! ! Или са толкова прости че не могат да измислят друга дума с която да заместят тази, или нарочно искат да обидят момичето и да я и унижат заради цвета на кожата и. Ей тва е простащина.

NH3
06-20-2008, 13:16
"Негро" е официалното, международно обидно название за всички афро-американци или други чернокожи.
Ако момичето се обижда как я наричате, има пълното право да ми се оплаче на ЛС и аз да ви зашия расистките устни. Разбира се, има и такива които нарочно подклаждат спора на расова тематика, те пък съвсем да не се надяват, че ще виреят из тези среди. Могат да очакват скоростен билет към банановата република - там при 'негрите'.


а магалите и рязаните обичаш ли ги ?