PDA

View Full Version : Чети тука ,че вече откачам.



ikillyou
06-14-2008, 08:23
Здр всички . Имам един проблем който вече 3 седмици немога да разреша а да ви кажа честно бива да го сторя. Аз съм на 18 бившата ми приятелка е на 16. Ходихме година и 10 месеца. През последните месец два между нас нещата не вървяха много добре бяхме охладнели един към друг имаше около 2 седмици в който се разминавахме смисъл че или аз неможех да излизам да се видиме или тя и се разделихме преди 3 седмици по нейно желание поговорихме като нормални хора около 2 часа и се разделихме. СУпер много я обичам. дотук добре аз я обичам примерно тя не и край разделя ме се ДА АМА НЕ х*я ми . След около седмица някаде( в която се сдържах да се чуваме) аз и писах смс (знам че съм направил тъпо ама кво напрая ) да влезе в скайп исках само да и кажа че ми липсва но тя не влезе след това и драснах един смс с "липсваш ми" тя ми върна че искала да се видиме там и се видяхме. говорихме си на кафе ходихме ала бала като приятели но накрая седнахме в един парк на сянка и си лафихме и е от тоя момент насам искам да я убия тя ме погледна и ми каза ще направя нещо което не трябва да правя и ме целуна ама не само така а истинска целувка . аз аз станах малко шокиран в интерес на истината въпреки че искам да се събереме. поговорихме си още и тя ми каза че незнаела какво иска . да уточня доколкото разбрах ( а аз съм като детективче хаха) нема друг който да харесва (щото ако имаше немаше да ви пиша тука да ви занимавам с мойте глупости) и пак незнаела какво иска дали да бъде с мен или да не бъде каза ми че ме все още ме обича но не виждала бъдещето ни заедно незнаела ( бе май я е страх ли какво и аз незнам ) видяхме се така още 1-2 пати в който пак ме целуваше и ме прегръщаше . Накрая и казах че ми писна от игрички да решава сега или никога с мен или не. Тя ми каза отново незнам искам време да реша незнам си какво там пак тва за бъдещето зе да ми цепи . та отклоних се малко. Искам да си я върна Обичам я истински но това нейно незнам ме убива. Какво да правя дайте по едно мнение без много ебавки щото достатъчно съм се наслушал на простотии. Аз дори вече мисля че знам какво да направя но дайте по едно мнение . ако нещо още ви интересува от моята сапунка питайте. Дайте по едно компетентно мнение ( доколкото може да се каже) та да реша какво да правя , че вече откачам айде женското присъствие тука да се размърда мъжкото ми е ясно " заеби я намери си друга" мерси предварително :)

Wrathchild
06-14-2008, 08:44
Общувай МНОГО с нея и й покажи, че я обичаш. Прави романтични жестове, бъди този, който си бил в началото на връзката. Изслушвай я, бъди до нея, когато има нужда...

LastGod
06-14-2008, 08:49
hmmm ... az sam po malak (15) no sam sa6tiq kat neq (ako sam razbral pravilno) mn sam nesigoren v si4ko koeto pravq no napraq ne6tata izlizat super (6/6 ; 5/6).Ta po temata : neznam ti kakvo misli6 da napravi6 no si prav ili q e strah ili ako ne drugo mn se pritesnqva dane sbarka.Pokaji i 4e ti si 4oveka za neq , 4e nqma da napravi gre6ka i moje da ti ima doverie.6tom tolkova se kolebae ne mislq 4e tq bi napravila parvata kra4ka taka 4e zavisi ot teb kakvo 6te stane.Huabvo bi bilo i da razbere6 za6to ajaba tolkova se pritesnqva/se kolebae.
-------------------------
Moe mnenie ... duh ... !

P.S. ako ne6to nesam razbral izvinqvai :) mn me cepi glavata i ... se 1 nadqvam se da sam pomognal

cinderella_gugutka
06-14-2008, 08:52
еми малко странно цяла год да е била с теб и ся-ами незн кво искам.но наистина има 1 момент в който се питаш дали си заслужава да бъдеш с този 4овек,дали той е 4овекът с който може да прекараш живота си и ако не е има ли смисъл да продължавате.аз така го разбиам

tigity
06-14-2008, 08:57
em spored mene tfa momi4e si igrae s tebe nishty poe4e i az sum na tfa mnenie da si namerish druga (misla 4e ti e pod dostoinstfoto da postupfat tuka s tebe) kato gi 4eta tiq raoti i misla 4e ne tq a ti ne si naqsno sus sebe si :lol: bi trealo ser da si pomislish dali nqkfa 16 god pikla moja da si igrae tuka s tebe :D li4no az ne bih pozvolila na nekoe mom4e da se durji tuka s mene i vsqka 2 duma da mu e NZ :D pri tfa za tukifa vajni neshta!

sexita
06-14-2008, 08:59
Дай и време...остави я да те оцени...не я притискай...просто давай в същия дух,но просто бъди уверен,че тя ще се върне при теб...
И аз съм била в същото положение...само,че много по-сложно се развиха нещата...но разбрах едно...той ме обича истински...искал е само време,за да се пребори със страха си от чувствата,които изпитва

Ето...чети от тук http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=170564&postdays=0&postorder=asc&highlight=%F1%E5%EA%F1%E8%F2%E0&start=90 как се развиха нещата...и какво не трябва да правиш...

8)

LastGod
06-14-2008, 09:04
em spored mene tfa momi4e si igrae s tebe nishty poe4e i az sum na tfa mnenie da si namerish druga (misla 4e ti e pod dostoinstfoto da postupfat tuka s tebe) kato gi 4eta tiq raoti i misla 4e ne tq a ti ne si naqsno sus sebe si :lol: bi trealo ser da si pomislish dali nqkfa 16 god pikla moja da si igrae tuka s tebe :D li4no az ne bih pozvolila na nekoe mom4e da se durji tuka s mene i vsqka 2 duma da mu e NZ :D pri tfa za tukifa vajni neshta!

hmmm ... ami seki s mnenieto .. .seki s razsujdenieto si , nali ?
Otkade znae6 4e si igrae s nego ?Ima hora koito naistina mn se pritesnqvat (i az sam jiv primer ;) )Sega kato 4eta komenetarite se 4udq kakvo li si misli 4oveka.Az bih si mislil kolko hora ima koito mogat da mu pomognat ili da se poma4at "s pitane i do Carigrad se stiga ;)" no pak v kraq ti si re6ava6 :)

Chacho
06-14-2008, 09:27
Аз пък си мисля, че е стигнала до момента с оценката на връзката и равносметката не е била много положителна. Все пак има чувства към теб и са по-силни от здравия и разум. За да й избиеш колебанието от главата, трябва логично да й покажеш, че има смисъл да сте заедно. Ако я притеснява бъдещето, покажи й колко розово може да бъде. Но дори и нищо да не правиш, мисля че пак ще се върне при теб след още малко "игрички".

Soy_tu_mujer
06-14-2008, 09:41
Napulno razbiram towa momi4e.
Moje bi vruzkata vi e malko izhabena i ednoobrazna. Tq ot tova moje da se pritesnqva.. da ne produlji taka... Nedei da se qdosvash ot tova, che v momenta neznae kakwo iska. Dai i vreme ako trqbva,ako naistina q obichash i iskash da si s neq. Pokazvai i 4e q obichash i t.n.
Az ot towa, koeto mi kaza sum po4ti sigurna, 4e otnovo shte ste zaedno...
Normalno e sled tolkowa vreme da se 4uvstvate taka... a i prekaleno mnogo ste sviknali edin s drug. Moje bi trqbva da si po4inite i sled tova vsi4ko shte bude po-razli4no.Postaraite se da promenite nqkoi neshta vuv vruzkata vi, koito shte pomognat za zazdravqvaneto i.
Raznoobrazqvaite si vruzkata, zashtoto inu4e ednoobrazieto mnogo q ubiva s vremeto..
Pogovorete si pak sled izvestno vreme i tozi put da ima nqkakuv rezultat, nadqvam se.
E.. pojelavam ti uspeh i vsi4ko da se nared, taka kakto trqbva da e.....
Vav vseki slu4ai - jivotut si produljava :)

varnen4e
06-14-2008, 09:45
Общувай МНОГО с нея и й покажи, че я обичаш. Прави романтични жестове, бъди този, който си бил в началото на връзката. Изслушвай я, бъди до нея, когато има нужда...

Точно това е правилното решение.
Опитай се да й върнеш тръпката...

vamp
06-14-2008, 09:50
Здр всички . Имам един проблем който вече 3 седмици немога да разреша а да ви кажа честно бива да го сторя. Аз съм на 18 бившата ми приятелка е на 16. Ходихме година и 10 месеца. През последните месец два между нас нещата не вървяха много добре бяхме охладнели един към друг имаше около 2 седмици в който се разминавахме смисъл че или аз неможех да излизам да се видиме или тя и се разделихме преди 3 седмици по нейно желание поговорихме като нормални хора около 2 часа и се разделихме. СУпер много я обичам. дотук добре аз я обичам примерно тя не и край разделя ме се ДА АМА НЕ х*я ми . След около седмица някаде( в която се сдържах да се чуваме) аз и писах смс (знам че съм направил тъпо ама кво напрая ) да влезе в скайп исках само да и кажа че ми липсва но тя не влезе след това и драснах един смс с "липсваш ми" тя ми върна че искала да се видиме там и се видяхме. говорихме си на кафе ходихме ала бала като приятели но накрая седнахме в един парк на сянка и си лафихме и е от тоя момент насам искам да я убия тя ме погледна и ми каза ще направя нещо което не трябва да правя и ме целуна ама не само така а истинска целувка . аз аз станах малко шокиран в интерес на истината въпреки че искам да се събереме. поговорихме си още и тя ми каза че незнаела какво иска . да уточня доколкото разбрах ( а аз съм като детективче хаха) нема друг който да харесва (щото ако имаше немаше да ви пиша тука да ви занимавам с мойте глупости) и пак незнаела какво иска дали да бъде с мен или да не бъде каза ми че ме все още ме обича но не виждала бъдещето ни заедно незнаела ( бе май я е страх ли какво и аз незнам ) видяхме се така още 1-2 пати в който пак ме целуваше и ме прегръщаше . Накрая и казах че ми писна от игрички да решава сега или никога с мен или не. Тя ми каза отново незнам искам време да реша незнам си какво там пак тва за бъдещето зе да ми цепи . та отклоних се малко. Искам да си я върна Обичам я истински но това нейно незнам ме убива. Какво да правя дайте по едно мнение без много ебавки щото достатъчно съм се наслушал на простотии. Аз дори вече мисля че знам какво да направя но дайте по едно мнение . ако нещо още ви интересува от моята сапунка питайте. Дайте по едно компетентно мнение ( доколкото може да се каже) та да реша какво да правя , че вече откачам айде женското присъствие тука да се размърда мъжкото ми е ясно " заеби я намери си друга" мерси предварително :)

На тая възраст не знаят какво искат и са лесно податливи на чуждо мнение,ако има "приятелки",които я плашат,че ще отидеш студент и ще я зарежеш и т.н. не се чуди,че не иска да е с теб.Прочети моята тема ако ти интересно "Как се постъпва с гадната и приятелка"
Моята история беше същата като твоята,само,че аз за разлика от теб я оставих докато не разбрах,че тя не е виновна,а приятелката й.
Приятел,искам само да те попитам,ти защо искаш да си с нея,защо не си намериш някоя друга.Аз излизах с много други момичета,флирта не спира,обаче обичам само нея и дори и когато съм много щастлив си спомням за нея още.А вече доста време не сме заедно.Ако можеше обаче да си върна думите назад,нямаше да го направя,пак щях да я оставя,защото тогава така е било правилно.

Chacho
06-14-2008, 09:59
Не мисля, че им е изхабена връзката или се е загубила тръпката. Щом го харесва още и се колебае. Ако липсваше искрицата, според мен нямаше да се поддава на изкушението и да го целува. Времето е най-добрия лек. Ако ви събере отново или ви раздели, все ще е за добро, повярвай ми. Айде успех, приятел!

LastGod
06-14-2008, 10:00
hora s otgovorite ve4e zemate da se povtarqte ... i az zeh da se obarkvam kvo ostava za 4oveka xD

Denchoy
06-14-2008, 10:01
Доста неориентирана история ако питаш мен...
На тия години, повечето момичета незнаем какво искаме-имаме някой до себе си, той ни допада всичко уж е окей, само дето по някое време решаваш, че искаш разнообразие, че връзката те задушава, че ти е писнало да правиш компромиси...и хукваш като луда да търсиш "свобода"....
Говори с нея, покажи й, че губи от това, че не сте заедно :}

ikillyou
06-14-2008, 11:31
противно на очакването ми (мислех си че е супер тапотия да се занимавам да пиша във форума за това) доста ми помогнахте прочетох и написаното от Sexita в другата тема доста неща така премислих то още ше мисля де ама както и да е .

така за другото което се чудите Vamp и аз си мислех че приятелки или нещо ама не е . Тя просто е как да се изразя не е тъпа(нещо което харесвам у жените ) разбираш ли тя много добре знае че като стана студент километрите ще ни делят и е възможно да се разделим
По отношение на еднообразието и изхабението може би е така може би малко или много така се е получило. Vamp защо искам да съм с нея ли защо не си хвана друга ли ми ще ти отговоря приятелю ;) не си падам по многото едноседмични връзки не че не съм имал просто тя е това което винаги съм търсел в едно момиче . най интересното е че тя ми е и първото гадже по малка от мене абсолютно винаги приятелките ми са били набори . обаче в нея намерих това което търсех. хе както и да е мерсаж много на всички значително ми помогнахте :)
показах и колко я обичам и колко държа на нея ако не го оцени и не се съберем пак значи така е трябвало . поне няма да се нараняваме излишно.

Poet_Boy
06-14-2008, 14:07
Ами точно на тази възраст е много трудно да се каже дали обичаш някой или не (говоря за момичето).Аз имах нещо подобно преди 2 години, с едно момиче.То така "уж" ме харесваше ама и трябваше време, но не прекъсваше контакта с мен (особено физическият-целувки и такива простотии).В моя случай се оказа, че тя си е оставила вратичка с мен, докато си намери друг.Не искам да те обесърчавам, ама замисли се дали и при теб не е така.Успех и дано нещата се оправят. :)

FireSweet
06-14-2008, 15:24
Li4no az smqtam 4e tq tursi trupkata mejdu vas - onaq su6tata koqto e bila v na4aloto. Tova ne zna4i 4e ne te obi4a, za6toto obi4ta dale4 ne prili4a na onova 4uvstvo za koeto spomenah po-gore. Va6a vruzka e bila dulga, i spored mene tq iska da e naqsno sus sebe si do kade moje da dovede tq i dali ti si tozi koito iska.

6tom te e potursila i ste se vijdali... tova e qsno dokazatelstvo 4e tq te iska otnovo.Nameri verniq na4in da stigne6 do surceto i tova e tainata na uspeha ;)

NaNa_SladuRana
06-14-2008, 15:32
Общувай МНОГО с нея и й покажи, че я обичаш. Прави романтични жестове, бъди този, който си бил в началото на връзката. Изслушвай я, бъди до нея, когато има нужда...

+1

ikillyou
06-14-2008, 15:33
нема друг който да харесва (щото ако имаше немаше да ви пиша тука да ви занимавам с мойте глупости)

e тфа е , човека си казва направо , тая тема супер много ми харесва.


съвет: само не я притискаи твърде много защото автоматично ще ти отговори "бай-бай" :-o

дам това смятам да направя :)