PDA

View Full Version : Опит



1n5ub0rd1na73
06-14-2008, 08:53
Преживях първото си отрязване. Не било чааааак толкова фрапиращо. Добре, че момичето се оказа разбрано, както и предполагах. :o

Успехи на всички

LastGod
06-14-2008, 08:54
koi kogo odrqza ? :) I da ne e tolkova lo6o mene okolo 10 pati sa me odrqzvali i 9 ot tqh be6e mn zabavno ;)

1n5ub0rd1na73
06-14-2008, 09:12
Мене ме отрязаха. А и нямам толкова опит, колкото ти. 8-)

GameMaster
06-14-2008, 09:18
Emi az sym imala samo 1 gadje i toi mnogo typo me odrqza ama kakvo da komentiram :? Radvam se che ne sym ot momichetata koito tejko prejivqvat vsichko.V kraina smetka toi gubi a ne az ;-) A i kakto se kazva vsichko se vrushta.

sexita
06-14-2008, 09:19
Ух...мен са ме рязали един път...още не мога да го преглътна... :D
Просто ме е яд!!! :?

bqsna_teenagerka
06-14-2008, 09:23
.................................... напълно излишна тема

Chacho
06-14-2008, 09:30
Нека си съществува темата. Това да се повтаря не е лошо, наистина света не свършва като те отрежат.

-Ще излезеш ли с мен?
-Не.
-Neeext.

По-забавно е от американски хумор ;)

LastGod
06-14-2008, 09:31
Emi az sym imala samo 1 gadje i toi mnogo typo me odrqza ama kakvo da komentiram :? Radvam se che ne sym ot momichetata koito tejko prejivqvat vsichko.V kraina smetka toi gubi a ne az ;-) A i kakto se kazva vsichko se vrushta.

Ima6 pravo ;)

LastGod
06-14-2008, 09:32
Нека си съществува темата. Това да се повтаря не е лошо, наистина света не свършва като те отрежат.

-Ще излезеш ли с мен?
-Не.
-Neeext.

По-забавно е от американски хумор ;)

Eto 1 4ovek koito me razbira :P

varnen4e
06-14-2008, 09:48
.................................... напълно излишна тема

Така е.

LastGod
06-14-2008, 09:51
.................................... напълно излишна тема

Така е.

Stiga be >_< ni6to ne e izli6no ... za kvoto i da stava duma ... osven ako govorim za ministara na obrazovanieto toi e zagubena kauza :P

sadsad
06-14-2008, 10:07
Emi az sym imala samo 1 gadje i toi mnogo typo me odrqza ama kakvo da komentiram :? Radvam se che ne sym ot momichetata koito tejko prejivqvat vsichko.V kraina smetka toi gubi a ne az ;-) A i kakto se kazva vsichko se vrushta.
Ne si ot momi4etata koito prejivqvat tejko, za6toto ne si obichala...6te vidish kato zapochnesh da obichash nqkogo...

LastGod
06-14-2008, 10:08
Emi az sym imala samo 1 gadje i toi mnogo typo me odrqza ama kakvo da komentiram :? Radvam se che ne sym ot momichetata koito tejko prejivqvat vsichko.V kraina smetka toi gubi a ne az ;-) A i kakto se kazva vsichko se vrushta.
Ne si ot momi4etata koito prejivqvat tejko, za6toto ne si obichala...6te vidish kato zapochnesh da obichash nqkogo...

tova e mn vqrno i vaji i za mene :)
You Speak Wise Words My Friend xD

TheMaggie
06-14-2008, 10:19
Абе сконфузно си е...или поне за мен.Имаше едно момче,което отрязах няколко пъти и понеже се чувствах виновна и стана една боза.Тъй,че и т'фа не си е шега раута...

GameMaster
06-14-2008, 10:25
Emi chesno kazano ....Obichala ili ne ne mislq che shte ima razlika.Takava sym i edva li shte se promenq i ne mislq che shte stradam mnogo za nqkoe momche ako se e otneslo nespravedlivo s men.Primerno s onova momche hodih 3 meseca.Ne e malko vreme uj me obichashe ama...Bukvalno se izgavri s men.Prosot ponqkoga chovek si dava smetka za neshtata i az si dadoh togava che nqma smisyl da stradam za nego i preodolqh vsichko ;-) Taka che izvoda e che zavisi ot choveka kak shte prejivee vsichko....

Chacho
06-14-2008, 11:01
Emi az sym imala samo 1 gadje i toi mnogo typo me odrqza ama kakvo da komentiram :? Radvam se che ne sym ot momichetata koito tejko prejivqvat vsichko.V kraina smetka toi gubi a ne az ;-) A i kakto se kazva vsichko se vrushta.
Ne si ot momi4etata koito prejivqvat tejko, za6toto ne si obichala...6te vidish kato zapochnesh da obichash nqkogo...

Минава и тогава. Обичай си всеки, които те целуне и нормално да го преживяваш. Аз проблеми си нямам, сърцето ми (ако го изнамеря), ще го дам на някоя, която даде свойто първо. Егоистично може да ви се стори, но при мен действа. Нямам си драми, които да ме тормозят. Отдавайте се на хора, само когато вече те се уверили, че няма да злоупотребят с чувствата ви. Че дори и тогава не давай всичко, което имаш.

sexy_eJlz
06-14-2008, 11:09
Emi az sym imala samo 1 gadje i toi mnogo typo me odrqza ama kakvo da komentiram :? Radvam se che ne sym ot momichetata koito tejko prejivqvat vsichko.V kraina smetka toi gubi a ne az ;-) A i kakto se kazva vsichko se vrushta.
Ne si ot momi4etata koito prejivqvat tejko, za6toto ne si obichala...6te vidish kato zapochnesh da obichash nqkogo...

Минава и тогава. Обичай си всеки, които те целуне и нормално да го преживяваш. Аз проблеми си нямам, сърцето ми (ако го изнамеря), ще го дам на някоя, която даде свойто първо. Егоистично може да ви се стори, но при мен действа. Нямам си драми, които да ме тормозят. Отдавайте се на хора, само когато вече те се уверили, че няма да злоупотребят с чувствата ви. Че дори и тогава не давай всичко, което имаш.

Ам ти хубаво го казваш ... иии звучи лесно на думи ...амааа за изпълнение ... не е толкова лесно ... :(

Poet_Boy
06-14-2008, 13:46
Emi az sym imala samo 1 gadje i toi mnogo typo me odrqza ama kakvo da komentiram :? Radvam se che ne sym ot momichetata koito tejko prejivqvat vsichko.V kraina smetka toi gubi a ne az ;-) A i kakto se kazva vsichko se vrushta.
Ne si ot momi4etata koito prejivqvat tejko, za6toto ne si obichala...6te vidish kato zapochnesh da obichash nqkogo...

Минава и тогава. Обичай си всеки, които те целуне и нормално да го преживяваш. Аз проблеми си нямам, сърцето ми (ако го изнамеря), ще го дам на някоя, която даде свойто първо. Егоистично може да ви се стори, но при мен действа. Нямам си драми, които да ме тормозят. Отдавайте се на хора, само когато вече те се уверили, че няма да злоупотребят с чувствата ви. Че дори и тогава не давай всичко, което имаш.

Ам ти хубаво го казваш ... иии звучи лесно на думи ...амааа за изпълнение ... не е толкова лесно ... :( Ами те хората са го казали 5 пъти мери, 1 път режи.Или в случая по-темата имай си гаджета, колкото искаш - ходи, късай, зарязвай, тебе да те зарязват и така нататък.Ако си сигурен за един човек, че няма да се разделиш с него и, че го обичаш държавата е измислела едно постановление, вика му се брак. :) (тогава малко по-трудно ще те зарежи :D )

GregoryHouse
06-14-2008, 18:19
брат мен в 70% от случаите ме режат ...ама аз съм си доволен на 30% те останали :D (говоря когато свалям някое момиче в дискотека или клуб) все пак с останалите 30% си свършвам в леглото...кфо толкова режат те и следващата жертва вече почва да ми става даже забавно :D

Qnchety
06-14-2008, 19:26
Аз още не мога да преглътна, че последното ми гадже ме заряза точно когато и аз мислех да го отрязвам :lol:

Big_JoJo
06-14-2008, 19:30
koi kogo odrqza ? :) I da ne e tolkova lo6o mene okolo 10 pati sa me odrqzvali i 9 ot tqh be6e mn zabavno ;) хаха брат ти не са сдържаш , ша даваш безплатни съвети какво да правим че да не ни режат :P :lol: :D 8-) :-D

EvilBrunette
06-14-2008, 21:51
Не го приемай навътре. По пътя към успеха ще преминеш през много трапове. Успех. И btw хубаво е, че осъзнаваш, че момичето е постъпило добре и я разбираш. Само не се отказвай - а напротив занапред ставай все по-добър в привличането (ъм... не се сещам за др дума) на момичета. Успех!

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-14-2008, 22:08
ах мн е гадно да те отрежат... :(

MonSitY
06-15-2008, 10:19
радвам се че го казваш.аз съм момиче и не ме отрязват поне засега не е имало някой който да го прави
наскоро трябваше да отрежа 1 приятел и понеже аз се съм мила и помагам и той решил че го харесвам започна да ме сваля и аз незнаех как да му кажа после зех че го харесах но той се отдръпна аве голема история беше :D
май трябваше да му кажа още в началото ама не исках си разваляме отношенията пък и наскоро 1 хубаво го беше оправила иии така :D

sunset_light
06-15-2008, 10:56
С трион ли?! :shock:

w0sh
06-15-2008, 10:58
Аз има згубих бройката. И на одрязаните и на одрязванията.... абе страшна работа.

miShle
06-15-2008, 11:52
Емиии всъщност оф сега си мисля какви ужасни същества сме момичетата ... Преди няколко месеца и аз си мислих,че съм преживяла първото си отрязване .. но не се оказа така .. Така,че май още никой не ме е рязъл .. Но това в никакъв случай не означава,че съм била наранявана :? .. Даже да те наранят е много по-зле от това да те отрежат .. Споко (от моя "голям" опит с отрязванията :lol: ) ти казвам,че всичко се преживява .. Ако си обичала въпросния човек много ,няма да ти е лесно .. но ... просто бъди силна!! :)

Illuminate
06-15-2008, 15:08
Да те отрежат е едно от най-хубавите неща които може да ти се случат. Така че поздравления!

Не, не го казвам саркастично.
Ако хората не бяха толкова уплашени от това дали ще бъдат отрязани или не, щяха да са 10 пъти по-щастливи.

Желая ти много отрязвания :D Или поне докато разбереш че отрязването няма никакво значение за това кой си и колко си привлекателен :).

Game on, mate!