PDA

View Full Version : Пореден гаф!!!!



fuck_life
06-14-2008, 10:38
Ами значи бях на една дискотека с приятели и малко се понапих даже доста :D :D :grin: ии имаше едни мацки :-) говорихме говорихме и едната ме задърпа към кенефа 8-) 8-) 8-) 8-) и аз както бях пиян малко са стреснах от таз кака :shock: :shock: :shock: и и таз заключи и нали там има автомат за презервативи 8) и тя взе един (5 ст :grin: ) саблече се дигнах самолета и сложи ми го :D :-D и кат почнахмее беше върха :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :P :P :P :-P :-P земи си кака да те отрака :razz: :razz: обаче после кат го извадих презерватива беше се скъсал и таз кат ма видя и един такъв ми лепна по бузата :x :x :x :-x та аз явно не бях свършил напълно и я опръсках право в лицето беше ужасно смешно :lol: :lol: и тая излезе само си дигала прашките и викна двама мъжаги и аз хукнах да бягам шот те големи :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
другите хора ме познават! дали може тия да ме намерият и тая да е бременна даже не и знам името и ако ма осъдят :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
какво даправя???????????? :shock: :shock: :shock:

Yallama
06-14-2008, 10:40
...присъдата за скъсан презерватив е 4 години ядене на люти чушки :D :D

&ILoveU2
06-14-2008, 10:42
Дам кога го сънува това :grin:
Да те осъдят :?

Bcu4ko_ko3
06-14-2008, 10:42
Бегай в чужбина, ама да не е от държава в Европейския съюз, ами някъде по афрканските джунгли.

aniezina
06-14-2008, 10:46
Ами значи бях на една дискотека с приятели и малко се понапих даже доста :D :D :grin: ии имаше едни мацки :-) говорихме говорихме и едната ме задърпа към кенефа 8-) 8-) 8-) 8-) и аз както бях пиян малко са стреснах от таз кака :shock: :shock: :shock: и и таз заключи и нали там има автомат за презервативи 8) и тя взе един (5 ст :grin: ) саблече се дигнах самолета и сложи ми го :D :-D и кат почнахмее беше върха :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :P :P :P :-P :-P земи си кака да те отрака :razz: :razz: обаче после кат го извадих презерватива беше се скъсал и таз кат ма видя и един такъв ми лепна по бузата :x :x :x :-x та аз явно не бях свършил напълно и я опръсках право в лицето беше ужасно смешно :lol: :lol: и тая излезе само си дигала прашките и викна двама мъжаги и аз хукнах да бягам шот те големи :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
другите хора ме познават! дали може тия да ме намерият и тая да е бременна даже не и знам името и ако ма осъдят :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
какво даправя???????????? :shock: :shock: :shock:Ще постъпя като един леко дебилен съфорумец и ще те посъветвам да си теглиш коршума!

Sharky_Kn
06-14-2008, 10:46
Бегай на луната :lol: не иначе незнам кво да правиш като е била скрънза и не е дала 2 лева за качествен а от 5 ст кво иска железен ли да е ?

Xtuning
06-14-2008, 10:59
И като се събуди Нийл Амстронг вече беше стъпил на Марс , Стивън Спилбърг правеше поредния епизод на "Сървайвър" , Шумахер точно приземяваше пътничсния самолент Боиг 747 на "Бритиш Еърфорс" , голям метеорит се беше блъснал в Земята и САЩ беше заличен а Пришълеца дояждаше кучето ти в задния двор нали ?!?! :shock: :shock: :shock:

stefity
06-14-2008, 11:03
И като се събуди Нийл Амстронг вече беше стъпил на Марс , Стивън Спилбърг правеше поредния епизод на "Сървайвър" , Шумахер точно приземяваше пътничсния самолент Боиг 747 на "Бритиш Еърфорс" , голям метеорит се беше блъснал в Земята и САЩ беше заличен а Пришълеца дояждаше кучето ти в задния двор нали ?!?! :shock: :shock: :shock:

Епаааа ебати фантазията :D :D :D :D :D :D 8-)
Иначе по темата....ми човек 8-) сам си си виновен :lol: ама много се смях да знайш :razz: :razz: :razz:

bunit0
06-14-2008, 11:18
kvo tq i tq sig ne ti znae imeto :-o :-o puk i ako tq e bila piqna de 6a ta pomni :-D :-D :-D
spox nqma da ta nameri i ni6ty nqma da ti se
slu4i :razz: :razz: :razz: tui e bilo prosto edna ve4er s neq i tq si poema otgovornostite :( :( :(

comics
06-14-2008, 11:27
Ахх ти простак!Какво направи снощи бе!? Неусети ли че се е скъсал бе тъпанар?Сега ще си направя тест за бременност и ако съм бременна ше викна онея мъжаги и ще ти ебат майката :-x 8-)

emviii
06-14-2008, 11:57
И като се събуди Нийл Амстронг вече беше стъпил на Марс , Стивън Спилбърг правеше поредния епизод на "Сървайвър" , Шумахер точно приземяваше пътничсния самолент Боиг 747 на "Бритиш Еърфорс" , голям метеорит се беше блъснал в Земята и САЩ беше заличен а Пришълеца дояждаше кучето ти в задния двор нали ?!?! :shock: :shock: :shock:


est est i az tai mislq che e bilo hahahhahahaaha omfg

inache po temata mnooogo me samnqva da ti se sluchi neshty ili da te namerqt pak za osujdaneto si e naprao neveroqtno :D

SoLaR
06-14-2008, 12:04
kvo tq i tq sig ne ti znae imeto :-o :-o puk i ako tq e bila piqna de 6a ta pomni :-D :-D :-D


Така, болднах тези 2 думи, за да констатирам малко. Значи, тя първо не ти знае името (ако историята е истина, защото доста клиширана звучи) и второ е била пияна. Интересно ми е КАК ТАКА като си бил тотално омазан, си запомнил всичко що се е случило онази вечер?! И двамата сте се опияндурчили, но помните мотамо какво е станало. И кво, отивате в съда и... "ами аз искам да го съдя оня там", "кой там", "оня бе... дето не му знам името, само се ебахме".
Абеееееее, такива дебилщини другаде. То дори това няма смисъл от дискусии. :razz: :lol:

Mun4o
06-14-2008, 12:18
КОГАТО БЯХ ОВЧАААРЧЕ И ОВЦИТЕ ПАСЯЯЯЯЯЯХ....БЯХ МНОГО БЛАГОДАРЕН МАКАР И СИРОМАХ..

tery
06-14-2008, 13:00
axax ... ami spoko nqma6 vina 4e e zela prezervativ za 5 stotinki .. bahti skrandzata.... :D :D :D :D :D ne moje ti kaje6 ni6to pak i kvo o4akva ako taka se ebe s seki sre6tnat .... a do oneq majagi edva li 6ti pravqt ne6to ... :) ;)

SpOrTs_GiRl
06-14-2008, 14:11
КОГАТО БЯХ ОВЧАААРЧЕ И ОВЦИТЕ ПАСЯЯЯЯЯЯХ....БЯХ МНОГО БЛАГОДАРЕН МАКАР И СИРОМАХ..

mnogо въздействаща песен .. :-#

firesnow
06-14-2008, 14:17
могат да те намерят ако не спреш да посещааш интернет пространството
дръпни кабела и никога не се връщай
демн тард...

SMoKe_BoY
06-14-2008, 15:23
Ми въри в същата дискотека кажи на DJ-я да спре музиката и да пита тука ли е мадамата дето вчера си ебал и ако е там да дигни рака и вари я питал лол рофл ..

firesnow
06-14-2008, 15:24
Ми въри в същата дискотека кажи на DJ-я да спре музиката и да пита тука ли е мадамата дето вчера си ебал и ако е там да дигни рака и вари я питал лол рофл ..

допрочети темата

SMoKe_BoY
06-14-2008, 15:26
мързи ме

firesnow
06-14-2008, 15:30
мързи ме
не е кат да пишеш глупости а? ;)

SMoKe_BoY
06-14-2008, 15:31
Хаха Да :)

pinpin
06-14-2008, 21:56
...присъдата за скъсан презерватив е 4 години ядене на люти чушки :D :D

+18 години изръжка! :D :D :razz: :razz: :razz:

Yallama
06-14-2008, 23:26
...присъдата за скъсан презерватив е 4 години ядене на люти чушки :D :D

+18 години изръжка! :D :D :razz: :razz: :razz: да ще плаща за чушките :D :D

comics
06-15-2008, 05:44
...присъдата за скъсан презерватив е 4 години ядене на люти чушки :D :D

+18 години изръжка! :D :D :razz: :razz: :razz: да ще плаща за чушките :D :D
и 5те ст за презерватива!

RyAn
06-20-2008, 21:54
She te osydqt za lyja :x :) kvo si gi fantazirate bati lapetata :d az snoshti bqh v 1 klub i 1 macka vika ebati qkiq face imash are hoim se troshime izvika na 1 neina priqtelka sled tova na bratov4edka si a tq beshe majoretka i izvika vsi4kite si priqtelki i stana ebati qkoto i gi izpraskah vsi4kite i svarshih daaa to4no taka stana :razz:

ubuntu
06-20-2008, 22:11
Не си забавен!

jony
06-20-2008, 23:17
ЙЕеееееееееееееееееее!
БАте на кво си, да зема и аз?