PDA

View Full Version : Нормално ли е да мирише?



ludakovich
06-14-2008, 11:24
Когато ми се запотят топките мирише наприятно, на сперма... как да ви обясня. Просто е неприятно и затова искам да се обърна към вас момчетата да ми кажете имате ли същия "проблем" ако е проблем... не знам, но просто ми е странно и сутрин като стана пак така слиповете миришат неприятно. Същото се случва и като стискам като ми се пикае. Въобще-неприятна работа. Та това нормално ли е според вас, имате ли такова нещо? Да отбележа че се къпя всеки ден и не е от хигиената.
:(

comics
06-14-2008, 11:32
бръснеш ли си патката + ядките?

Chacho
06-14-2008, 11:37
Може да имаш проблем, знам ли. Моя не ми мерише. Да не го цапаш по-често отколкото го миеш? ^^

А и да.. бръснеш ли се? Ако не.. не чакай повече ;)

comics
06-14-2008, 11:41
Може да имаш проблем, знам ли. Моя не ми мерише. Да не го цапаш по-често отколкото го миеш? ^^

А и да.. бръснеш ли се? Ако не.. не чакай повече ;)
а може и да си почака да мухляса :razz: :razz: :razz:

ludakovich
06-14-2008, 11:50
Не го бръсна, но се къпя всеки ден и със сапун задължително от и до...

Chacho
06-14-2008, 12:04
Може да имаш проблем, знам ли. Моя не ми мерише. Да не го цапаш по-често отколкото го миеш? ^^

А и да.. бръснеш ли се? Ако не.. не чакай повече ;)
а може и да си почака да мухляса :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Все пак не мисля, че е нормално да мирише като се стискаш. Аз като се стискам, нищо се не променя, само където му не давам да пикае. Може да се цупи твоя, за това че му не даваш и това да е REVENGE :evil:

Все пак иди се съветвай с доктор, мисля че имаш някакъв проблем. На всеки му се случва да има проблеми с приятела, рано или късно. Ама не отлагай. Обръсни го или го среши и бягай го покажи на чичо доктор.. Като му мине миризмата ходи на докторки ;)

ludakovich
06-14-2008, 12:08
Не знам, но не е чак за доктор, в смисъл като се изкъпя не мирише, а след като се запоти малко или като е станал известно време, после мирише леко... Може ли да пуска помалко от това смазващото (как се нарича???) докато е станал и после да мирише, И миризмата не е като казан да се усеша от 2 км а е лекичка, но неприятна

Sharky_Kn
06-14-2008, 12:21
Може да имаш некви бактерии или гъбички между главичката и кожичката и от тех да ти мерише ;) ходи при уролог да ти каже какво да правиш :)

proleto
06-14-2008, 14:27
Не ми звучиш като 17 годишен,по-скоро 15. Не било чак за лекар,ми ходи си миризлив тогава. На един мъж и една жена никога не трябва да им мирише между крачетата. Бягай на уролог,няма да те ухапе. Достатъчно полови органи е видял,твоя няма да му направи впечатление.

paola_Rey
06-15-2008, 08:47
Не ми звучиш като 17 годишен,по-скоро 15. Не било чак за лекар,ми ходи си миризлив тогава. На един мъж и една жена никога не трябва да им мирише между крачетата. Бягай на уролог,няма да те ухапе. Достатъчно полови органи е видял,твоя няма да му направи впечатление.
+1 :)

Presli
06-15-2008, 14:45
Много ми е чудно на колко години си щом не се бръснеш ?