PDA

View Full Version : ...Съжалявам.....



sadsad
06-14-2008, 12:18
Ако искате пишете мнемия, но аз все пак искам да споделя...преди година 3 месеца и 26 дни тръгнах с момчето, което обичам...в момента сме заедно, но като тръгнахме и той ме помоли да откажа цигарите и аз се съгласих...но не го направих...сега не пуша, но му казах всичко...и сега въпреки, че знае всичко на мен още ми тежи, вероятно заради случилото се и заради всички тези лъжи....И Може би ще се разделим.. на там вървят нещата...много много ме боли....виждам, че и неге и незнам какво да правя....няма да стане само с разговор..толкова грешки съм правила и Той всичко ми прощава....но сега...без доверие без нищо....няма смисъл...само някаква надежда и болката....незнам ако стане нещо дали ще го понеса.....толкова време заедно, а е единствения човек на когото вярвам истински и когото обичам...незнам какво ще се случи от тук нататък, но знам, че ще боли...много..... :cry: :cry: :cry:

LastGod
06-14-2008, 12:20
iska6 pomo6t s problema li ili ? :)

sadsad
06-14-2008, 12:22
никой не може да ми помогне, просто исках до го напиша, а пък вие пишете да ви видя мненията....

varnen4e
06-14-2008, 12:26
Нещо не можах да разбера.. целият проблем тук са цигарите, които не си отказала на време ли?

LastGod
06-14-2008, 12:27
никой не може да ми помогне, просто исках до го напиша, а пък вие пишете да ви видя мненията....

ti moje6 da si pomogne6 :) mnenie ami ... izvinqvai no ... za cigarite ti si si vinovna ... + tva cigari sux ( - pari i - jivot ) no mislq i 6tom ti e pro6taval tolkova mn silno te obi4a i spored mene nea se razdelite.Apak doverieto moje da se vastanovi ... bavno no e vazmojno ... "bavno no slavno :P"

sadsad
06-14-2008, 12:30
ми доста са нещата дето ми прощава аз не се съмнявам в това дали ме обича....знам че съм си виновна и наистина не си придставях всичко по тоя начин...

LastGod
06-14-2008, 12:33
ми доста са нещата дето ми прощава аз не се съмнявам в това дали ме обича....знам че съм си виновна и наистина не си придставях всичко по тоя начин...

ama za6to se pritesnqva6 4e 6a sa razdelite kat te obi4a tolkova ?

sadsad
06-14-2008, 12:36
ми доста са нещата дето ми прощава аз не се съмнявам в това дали ме обича....знам че съм си виновна и наистина не си придставях всичко по тоя начин...

ama za6to se pritesnqva6 4e 6a sa razdelite kat te obi4a tolkova ?
защото то познавам и виждам накъде вървят нещата...мн пъти сме се карали и сега просто го усещам, а и да сме заедно...нищо няма да е сящото....а и може би всичко беше прекалено хубаво, за да е истина.....той ме обича знам го, но и аз да съм няма да издържа на толкова лъжи...

LastGod
06-14-2008, 12:44
ми доста са нещата дето ми прощава аз не се съмнявам в това дали ме обича....знам че съм си виновна и наистина не си придставях всичко по тоя начин...

ama za6to se pritesnqva6 4e 6a sa razdelite kat te obi4a tolkova ?
защото то познавам и виждам накъде вървят нещата...мн пъти сме се карали и сега просто го усещам, а и да сме заедно...нищо няма да е сящото....а и може би всичко беше прекалено хубаво, за да е истина.....той ме обича знам го, но и аз да съм няма да издържа на толкова лъжи...

Hmph neznae6 mujkata izdrajlivost zna4i ;) muxaxxaax
samo vremeto 6a pokaje ;) no , ako trea mene da slu6a6 az ne mislq 4e 6te se razdelite ako ne stane nekoi golem GAFFFFff

SeaEatsShips
06-14-2008, 12:56
Обичате ли се още?? Ти все пак си отказала цигарите нали? Въпреки че е било късно де... но све пак.. Поговорете си, и ако проблема ви е само това с цигарите........ Според мен нямате проблем :)
Между другото на скоро тръгнах с едно момче, на което му обещавах постоянно, че ще спра цигарите и наистина вече 2 седмици несъм докосвала цигари... преди по дръпка по 1 на ден ей така защото се изкушавах ....и той винаги!! усещаше кога съм пушила и кога не,.. дори и дъфки да дъвча... няма значение. Та мисля, че той е знаел, че ти не си ги спряла или поне е усетил по някакъв начин.Не съм много сигурна... Поговорете си.. кажете си всичко! без да премълчавате! Не е задължително да скъсвате заради това :) Върни си доверието му.. Все пак, когато човек е пристрастен към нещо му е трудно да го спре. Ти си се опитала и си успяла. Обясни му това. Успех :)

L0LiPoP
06-14-2008, 13:02
Ако искате пишете мнемия, но аз все пак искам да споделя...преди година 3 месеца и 26 дни тръгнах с момчето, което обичам...в момента сме заедно, но като тръгнахме и той ме помоли да откажа цигарите и аз се съгласих...но не го направих...сега не пуша, но му казах всичко...и сега въпреки, че знае всичко на мен още ми тежи, вероятно заради случилото се и заради всички тези лъжи....И Може би ще се разделим.. на там вървят нещата...много много ме боли....виждам, че и неге и незнам какво да правя....няма да стане само с разговор..толкова грешки съм правила и Той всичко ми прощава....но сега...без доверие без нищо....няма смисъл...само някаква надежда и болката....незнам ако стане нещо дали ще го понеса.....толкова време заедно, а е единствения човек на когото вярвам истински и когото обичам...незнам какво ще се случи от тук нататък, но знам, че ще боли...много..... :cry: :cry: :cry:
Не си единствената с подобен случай! :(

GregoryHouse
06-14-2008, 16:19
Т'ва да ти каже да откажеш цигарите...пф казваш не искам и т'ва е...и следва 0 проблем...а за останалото не си го загубила напълно. Пък и да кажа честно на мен са ми казвали откажи цигарите и аз винаги казвам като не ти харесва не стой до мен като пуша(пък аз съм като Джон Константин - винаги с цигара в ръка)...ако щеш бе...ся ще се отказвам от неща който михаресват зарад еди кой си...пълни тъпотий...

PaChanGa_GiRl
06-14-2008, 16:35
Според мен ако държи истински на теб и те обича силно, както твърдиш, ще те разбере, защото в крайна сметка си го направила за него, за да бъдеш с него. Не би трябвало да крепите доверието си на еидн фактор, още повече тютюнопушенето, което всъщтност си е твоя работа.

mumiikataa
06-14-2008, 16:55
Поговорете си.Иначе бившия ми приятел много ми се караше.Веднъж да поискам да си дръпна и той полудяваше.Със сегашния като ми се допуши или на него или си делкаме или си зимаме по 1...Нз според мен е тъпо за едните цигари или нещо толкова нищожно да се карате,да си губите доверие и т.н...

SeaEatsShips
06-14-2008, 20:16
дано си отказала цигарите заради себе си :) не е хубаво дасе влияеш от другите а човек който е отказал цигарите има воля ;)

sadsad
06-14-2008, 20:18
ami...ima o6te nqkakyv 6ans...vqrvam vav liubovta ni de....silno se nadqvam vsi4ko da se naredi...az kato cqlo mn sam go lagala i toi mi pro6tava vsi4ko, koeto razbira se ozna4ava 4e darji mnogo na men i 4e me obicha, a az ne se i samnqvam v tova....

SeaEatsShips
06-14-2008, 20:20
не лъжи човек, който обичаш !!

sadsad
06-14-2008, 20:21
nikoga ne sam go pravila s cel da go naranq.............a vsa6tnost to4no tova sam pravila.....tova e edinstveniq chovek na kogoto vqrvam i koito vijdam 4e me ceni....a az go predadoh......

SeaEatsShips
06-14-2008, 20:36
виж всеки осъзнава грешките си рано или късно покажи му, че си разбрала и че не би повторила всичко това. Той ще си прецени вече. Ако те обича може би, би ти простил. Незнам какво си го лъгала предполагам не е толкова сериозно :)
И помни, че една лъжа може да нарани много повече от една истина !!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-14-2008, 20:45
спирай цигарите .... камикадзе

sadsad
06-15-2008, 08:35
прощавал ми е дето се вика всичко...и сега виждам, че е склонен да го направи...но се надявам ако сме си заедно, всичко да бъде по старому...с изключение на тези лъжи от моя страна...имам впредвид отношенията ни...

mimysiq
06-15-2008, 08:35
[/b]Da,naistina 3 godini sa dosta vreme.Iskam samo da ti kaja,4e i az imah vrazka s edno mom4e,koqto prodalji godina i polovina(az bqh malka togava,bqh samo na 14),no vapreki vs tova be6e parvata mi lubov i sled kato se razdelihme(toi skasa s men) mi be6e mn,ama mn gadno,misleh si 4e nikoga nqma da go zabravq,otne mi 2 godini za da go preodoleq i prez tezi dve godini ne iskah da vidq nikoi,za men mom4etata bqha prosto ni6t,mislih si 4e vs sa kato nego(6toto toi mi izneveri sas dve ot moite nai dobri priqtelki+bratov4edka mi i s o6te kup momi4eta),no za tezi izneveri az razbrah sled kato ve4e bqhme skasali,no vapreki vs koeto mi e pri4inil az nikoga ne go namrazih,vs sam mu prostila i vinagi moje da mi se obadi kogato iska.Ta zaradi tva az bih te posavetvala,ako mn go obi4a6 da ne go puska6 da si ide,napravi vs vazmojno da si go zadarji6,no ako tova stane az tee savetvam da se promeni6 mn,da mu pokaje6 4e mn darji6 na nego i nikoga pove4e ne go laji:)tova e moqt savet,i vqrvam 4e 6te se spravite:)uspeh:)))

sadsad
06-15-2008, 08:42
нее ние не сме заедно от 3 год., а от година и половина..., но това е единствения човек, когото обичам и съм обичала....нз не искам до го пускам, но ако той реши, че няма смисъл....не мисля, че трябва да го карам да прави нещо против волята му...но ще си го пазя до последно...!

MonSitY
06-15-2008, 09:52
щом те обича както ти казваш ще ти прости.едни цигари да ви разделят не звучи много правдоподобно незнам.а иначе ти спри да пушиш!!!

sadsad
06-15-2008, 10:06
ем спирам де.....20 и няколко дни не съм пушила вече.....дано си останем заедно.

sadsad
06-15-2008, 10:29
a nqkav savet....kak da si vyrna doverieto....osven tova da sora cigarite to tova e qsno..... :S

inloveforever
06-16-2008, 17:34
hybavo 4e ne si dopusnal tova,koeto poprincip e trqbvalo da posledva,tq osuznava gre6kite si,sprqla e cigarite,nadali e lesno,naprotiv,dano si vurne6 doverieto v neq,ako si go zagybil kakto tq kazva i evala ti davam,malko sa horata kato tebe