PDA

View Full Version : Какво бихте направили, ако...



L0LiPoP
06-14-2008, 13:14
Какво бихте направили, ако обичате някого страшно много и той/тя е вашата любов, давате и правите всичко за него/нея, били сте заедно, но поради ревността и на двама ви, това, че сте били от различни градове и сте прикрили две незначителни неща (НЕ изневяра), той/тя не ви обича така, както преди, не иска любовта ви и всичко, което му/й давате, с други думи не иска да има сериозна връзка с вас, а просто да сте близки приятели и всеки да си прави каквото иска? Въпреки, че казва, че вие сте най-специалният му/й приятел и държи много на вас, не може и не иска да има сериозна връзка с вас, нито с никоя/й друг/а? Как бихте се чувствали и как бихте постъпили? :(

donkihot
06-14-2008, 13:30
бих му теглила една майна...никой не е единствен!

L0LiPoP
06-14-2008, 13:58
Но аз не мога да живея без него, били сме разделени и преди, опитвах се да го забравя по какви ли не начини, но без успех.. :( Колкото и да ме наранява не мога да спра да го обичам, да мисля за него и да се измъчвам за това, което става.. :(

vvizard
06-14-2008, 14:30
Аз бих оставил нещата на съдбата. Ако така иска, бих се съгласил. При положение, че връзката е само виртуална, няма какво друго да се направи.

donkihot
06-14-2008, 14:43
добре де,това само ти можеш да си го оправиш.. седни и се замисли щастлива ли си??? аКО НЕ СИ защо 4акаш,просто продължи напред!

GameMaster
06-14-2008, 14:53
Ami....Az imah shodno polojenie i mi beshe obeshtano da bydem priqteli s vyprosnoto momche ama....Ne si spazi obehstanieto i go otpisah totalno shtoto gi vidqh kolko e jalak i smotan.Prosto napravi kato men.......TEGLI 1 MAINA!!!

L0LiPoP
06-14-2008, 14:58
Не е само виртуална, ние се срещаме. Колкото до щастието, чувствам се единствено щастлива, когато съм с него, защото той е прекрасен човек и се държи много добре с мен. Но лошото му е, че е много странен, мисли, че като досега не сме изгладили напално всичко между нас няма да стане и за напред и каквото и да му казвам не мога да го убедя в противното. Ние все още имаме близки отношения, но разликата е вече в това, че нямаме сериозна връзка, а сме близки приятели и всеки може да прави каквото си иска. Ние сме си обещали, че никога няма да се раздели, дори и само приятели да сме и ми каза, че евентуално, ако си намери някаква друга и тя се възпротиви той да има връзка с мен, демек да ревнува и т.н. (а аз ще се постарая това да стане сис сигурност, ако се случи нещо подобно :D ), той ще избере мен пред всяка една друга, защото аз съм му много скъпа. И въпреки това нищо не е както преди.. :(

aNoNiMnAtAaA
06-14-2008, 15:17
mm nap1lno do bolka poznato ....tva se naricha"otvorena vryzka" no za nego moje da oznachava prosto "kato mi se priebe i dryga ne mi pusne idvam pri teb"...

KimBerLy1912
06-14-2008, 15:32
Предлагам да разкажеш цялата история,за да можем да дадем компетентен отговор...

GregoryHouse
06-14-2008, 15:53
От различни градове? кфа любов и кфи гаджета та бият в главата? И зависи кфо си прикрил...? Че имаш котка? Че не си си измила някоя сутрин зъбите? Или си му пратила друга снимка или куп други кофти работи ? :D

vilinanova
06-14-2008, 16:08
За мен това не е точно връзка!Вие сте само приятели!

Big_JoJo
06-14-2008, 18:00
ще ми е супер кофти ... Дано никога не попадна в такава ситоация ... незнам как бих постъпил...

cinderella_gugutka
06-14-2008, 18:03
бих му/и дала време да преусмисли нещата

L0LiPoP
06-14-2008, 18:04
Ние бяхме влюбени, но той явно вече не е.. Еми едното нещо, което прикрих е, че имаше един, който го използвах само д ами помага в една онлайн игра, той там ми говореше някви неща, ма аз не му обрущах внимание, щото знаех, че не е сериозен, а и не ме привличаше по никакъв начи, както казах вече, само го използвах, никога не сме се виждали, той живее на 500-1000км от моя град, не знам точно.. и ние и в скайп си пишехме и моя приятел можеше да види всичко, каквото сме си писали, но на него не му харесваше, че ми говори някви неща, но аз хич не му и обръщах внимание и той ми каза да го махна от абонатите си в скайпа, обаче аз не го махнах, а само го преименувах с женско име и моя като беше у нас и аз сум спала, той преровил хронологиите на всички абонати и разбрал, че това е оня и ми се разсърди много, но аз не съм имала нищо близко с тоя човек и той го виждаше сам, както и да е, след няколко седмици ми прости.. И от тогава той почнал да си пише с някаква от mIRC, разменили си номерата, тай й разказал за нас, тя отначало го утешавала с думи, после почнала да му намеква разни неща, да ходел в нейния град да се видят и т.н. (а нейния град е след моя) Всичко това той ми го разказа след като го разкрих по следния начин: бях у тях и той си беше оставил телефона и отиде до магазина и аз взех да го разгледам и видчх няколко съобщения от "misho" (така бе6е записана в телефона) и отварям аз съобщенията и ги чета и гледам нещо "слънчице", ала-бала..и разбрах, че т'ва е момиче и като си дойде от магазина го попитах кой е този "misho" и той мълча малко и ми каза.. Аз отначало, естествено, се разстроих, но след няколко минути му простих и му казах, няма нищо, аз те обичам. А той какво направи - скъса ме! Напоследък се и карахме малко заради ревности, такива работи, но преди да открия, че си е писал с тази.. И след като ме скъса се видяхме 1-2 пъти и след това му казах, че не искам да се виждаме повече, защото се чувствам просто използвана.. И така бяхме разделени половин година. И като се разделихме след това постоянно ме обвиняваше за това, което съм правила, викаше ми, че ако съм си замълчала за смс-ите нямало да се разделим, пълни глупости, направо ми изпиваше енергията като енергияен вампир през телефона даже! И скоро го блокирах в скайп и си взех нова карта за телефона, прекъснах всякаква връзка с него. И след около 4 месеца ме видя в един сайт и ми писа и аз му писах и к'во стана, той пак почна да ме обвинява, пак се скарахме и аз го блокирах след като той пръв ме беше блокирал и в сайта и не ми даде да се доизкажа както всеки път, когато ми затваряше телефона преди да се доизкажа и му писах смс от миналата карта с последните си стотинки в нея, смс-ът съдрържаше нещо от сорта, че за к'ъв се мисли, за много важен ли, че ми е причинявал само болка и, че не искам да имам нищо общо повече с него.. И след около още 2 месеца чух песента на Avril Lavigne - I will be и се сетих за него и му я пратих по пощата на клипче с текста на песента в него, след това пък му пратих на Maroon 5 - Won't go home without you и още няколко песни му пратих и почнахме да си пишем и се сдобрихме и си дадохме пореден шанс на връзката ни.. И след около 2-3 месеца аз му казах, че съм си изтрила всички акаунти в сайтове за запознанства, но един не бях го изтрила и един негов приятел му каза и т'ва беше второто нещо, което скрих от него. Той отлично знае, че нищо не съм правела в сайта и ми го каза, но въпросът бил, че съм скрила от него.. аз му казах, че не съм му казала, защото т'ва нещо не значи нищо за мен и за нищо не ми служеше този акаунт и скоро така или иначе щях да го изтрия като останалите и в това повярва, но не решавало прикритото нещо. И от тогава много се карахме, спорихме по този въпрос и по въпроса с връзката ни, но не мога да го накарам насила да е само с мен.. Още си се виждаме и сме много близки, но нито е влюбен в мен, нито ме обича както преди, а просто като приятелка, но специална. Той държи много на мен, но вече не е същото, както казах в предишен пост по-нагоре.. Гадно е чувството, когато правиш всичко за един човек, даваш му всичко, отдаваш му живота си, той е смисълът на живота ти, но той вече не иска всичко това.. Страхотно се чувстваме като сме заедно, но като не сме заедно, той вече си излиза и с други момичета, за сега нищо не е правил с никоя, но т'ва е въпрос на не много време.. И въпреки всичко, което ми причинява и, което аз си причинявам, не мога да престана да го обичам и капчица по-малко!

cinderella_gugutka
06-14-2008, 18:10
оф,мн е тъпо да се карате така за глупости :? ако не се оправите зарязваш го и...просто не може да продължавате така

miss_asi
06-14-2008, 18:18
Според мен връзка от разстояние(говоря че не са се виждали или са се виждали 1-2)не може да има.Но пък и как ще обичаш човек който дори не си виждал?!Все пак ти ще решиш защото не знаеш какво прави той.Прецени дали може да прожъществува връзката ви! :-o

L0LiPoP
06-14-2008, 18:24
Аз догодина ще следвам в неговия град, така че ще се срещаме много по-често. И не сме се виждали 1-2 пъти, познаваме се от 2 години и от толкова се срещаме, аз ходя у тях и той у нас! Запознал ме е с почти цялата си рода и приятелите и приятелките му, както и аз! Прекарвали сме много време заедно, въпреки разстоянието, и въпреки, че сме се карали понякога за не много сериозни неща, се разбираме много добре и ни е много добре един с друг!

koalka
06-14-2008, 19:02
Лошо е, когато се загуби до някаква степен доверието на даден човек, защото трудно се връща после...До голяма степен е заради разстоянието между двамата, въпреки че тея незначителни неща можеше да ги скриеш, и ако сте от един град.И все пак не можеш нищо да направиш, освен да се примириш, а вече ти си решаваш дали тези отношения, които ти е предложил те устройват.Не знам какви близки приятели ще сте, или въобще приятели при положение, че чувствата са ти налице.Не е зле да го попиташ.

MonSitY
06-15-2008, 10:27
малко се обърках ноо бих те посъветвала да забравиш за тоя човек щот си измисля глупости да те одреже май...