PDA

View Full Version : Първо класиране , второ класиране ....



4eere6ka_kiss
06-14-2008, 15:38
Абе може ли някой да ми обесни подробно какво значи това 1 класиране , 2 класиране , 3 класиране .... 4е нещо не разбирам какво става при тях :D ? Тва става въпрас за изпитите след 7 клас

firesnow
06-14-2008, 15:41
Абе може ли някой да ми обесни подробно какво значи това 1 класиране , 2 класиране , 3 класиране .... 4е нещо не разбирам какво става при тях :D ? Тва става въпрас за изпитите след 7 клас

ох
ми примерно нали си подааш документите за няколко учелища
и те те приемат примерно
и пълнят класа
обаче някой влизат в други учелища кадето са ги приели
и мястото остава празно
и някой на 2ро класиране го заема
..или 3то
дано вдяна.. :)

NaNa_SladuRana
06-14-2008, 16:43
дефакто,ако са те приели от първия път там където искаш евала,но ако не са можеш да изчакаш 2 иби 3 пък дано те приемат

lmao
06-14-2008, 17:28
имай в предвид че на първо класиране където си класирана имаш сигурно място но запишеш ли се за второ класиране губиш мястото си и ако не класираш където искаш може и предишното да си изгубиш

preichetoy
06-14-2008, 17:59
ми примерно нали си подааш документите за няколко учелища
и те те приемат примерно
и пълнят класа
обаче някой влизат в други учелища кадето са ги приели

пише се ''учИлища'' и ''кЪдето"

bokoboko
06-14-2008, 18:54
Когато получиш оценките от изпитите с тях и оценките по БЕЛ и Математика от края на годината в съответното училище което си завършил/а, ти се образува БАЛ.С този БАЛ ти кандидатстваш в училище което си избрала.След изпитите идва подаването на документи за училищата.Ти отиваш там в училището "гнездо" и подаваш документи за които училища искаш.Примерно искаш да влезеш най-много в 1-во училище ама ако не в първо, то в 2-ро ама ако не в второ, в 3-то и ги подреждаш по желание.Примерно по следния начин...

1. 1-во СОУ Иван Тарамбуков
2. 2-ро СОУ Георги Петков
3. 3-та ЕГ Магадан Сейшелов
(можеш да напишеш колкото училища искаш само трябва да ги подредиш по критерии, в кое най-много искаш да влезеш!)

После ако ти стига бала те приемат в някое училище на 1-во класиране.Примерно на първо класиране те приемат във 2-ро училище, ама ти си искаш във 1-во и подаваш документи за 2-ро класиране.На 2-ро класиране може и да те приемат, може и да не те приемат.Ако не те приемат и имаш достатъчно желание и нерви кандидатсвтваш за 3-то класиране и там може да те приемат пак, ама може и пак да не те приемат 8-) .После след 3-те класирания може да се попълват някои класове от съответните училища където е останало място.Ако не са те приели до 3-то класиране, може да кандидастваш пак по някакъв начин ама трябва директорката да те одобрява или нещо от сорта.

Надявам се да съм ти бил полезен, ако имаш някакви въпроси-питай!

firesnow
06-14-2008, 19:21
ми примерно нали си подааш документите за няколко учелища
и те те приемат примерно
и пълнят класа
обаче някой влизат в други учелища кадето са ги приели

пише се ''учИлища'' и ''кЪдето"
ъхъ
не мисля че някой попита как се пишат тия думички
но 10x for da info..

4eere6ka_kiss
06-15-2008, 11:05
Аха Добре , благодаря много за инфото Разбрах 8-)

preichetoy
06-15-2008, 16:05
ми примерно нали си подааш документите за няколко учелища
и те те приемат примерно
и пълнят класа
обаче някой влизат в други учелища кадето са ги приели

пише се ''учИлища'' и ''кЪдето"
ъхъ
не мисля че някой попита как се пишат тия думички
но 10x for da info..
При нужда заповядай пак. :D :D :D :D :D