PDA

View Full Version : Кои мъже са най добри



demons_of_my_soul
06-14-2008, 16:05
Преди време си говорих с една позната, чиято професия е "жрица на любовта" по курортите :D на тема "кои са най добрте мъже в леглото" в смисал от каква националност т.е. българи ли, турци ли, италианци ли, германци ......................
И тя твърдеше, че италианците с едни от най добрите и че ние българите сме биле доста първобитни от сексуална гледна точка.....
Дано тук да се намери едно момиче което да каже нещо хубаво за БЪЛГАРСКИЯТ МЪЖ
А пък, ако не се намира в момента, просто да коментира!

Yallama
06-14-2008, 16:11
нашта философия е "тука кур си требе" и млатим :D :D

demons_of_my_soul
06-14-2008, 16:20
нашта философия е "тука кур си требе" и млатим :D
:D

хеехехехехе
тя каза (въпросната жрица) : Италианците са истински мачовци (все още не мога да разбера положителна или отрицателна дума е), те знаят как да подхванат една жена (т.е. знаят как се кастри върба).
А аз и викам: Абе майни ги тия цигани бе, те само за пица и спагети ги бива. На тебе така ти се струва щото техните италианки са грозновати и кат видят някоя яка балканска мацека гледата да си отебът за години на пред.......

Кой крив, кой прав не знам, но ми е любопитно какво ще кажат момичетата от форума... Ако някоя е имала интимни случки с мъже от други националности, нека каже дали са по добри от на БЪЛГАРСИТЕ МЪЖЕ!

ubuntu
06-14-2008, 16:43
ООО да определено ще успят да дадат компетентно мнение щот овсички съфорумки за "жрици" и са пробвали с кви ли не националности .... :o :o :o

nejnaDROGA
06-14-2008, 16:45
Различни хора-различни вкусове :) Аз обаче мисля,че не бих правила секс с момче от друга раса :? Но все пак хората са казали "никога не казвай НИКОГА",така че всичко може да стане :-D
П.П. demons_of_my_soul да ти имам познатите :-D

ubuntu
06-14-2008, 16:49
П.П. demons_of_my_soul да ти имам познатите :-D [/color]
Кво далавера си е ... може да си я ползва на промоция като за близки на половин цена :grin: :grin: :grin: :grin:

aniezina
06-14-2008, 16:55
Ако трябва да съм честна, съм била само с мъже от български произход и не съм много компетентна, нямам база за сравнение, но съм си доволна. Дори и да сте първобитни, както казва тя, на мен това ми трябва-животно което чука зверски и се интересува от чувствата ми но извън леглото.

bebok
06-14-2008, 17:49
nemoga da govorq ot li4en opit ,no mnenieto mi e slednoto:
da zavisi si ot 4oveka . ot vuspitanieto.ot otno6enieto kum jenite, ot mn ne6ta
,nooooo burgarskiq muj masovo e prostak opre li do sex i jeni :)

DevilWish
06-14-2008, 18:53
da zavisi si ot 4oveka . ot vuspitanieto.ot otno6enieto kum jenite, ot mn ne6ta
,nooooo burgarskiq muj masovo e prostak opre li do sex i jeni :)
To4no ;) nooo....turcite za men sa suuper dobri ;)

VerryBerry
06-14-2008, 18:54
Ако трябва да съм честна, съм била само с мъже от български произход и не съм много компетентна, нямам база за сравнение, но съм си доволна. Дори и да сте първобитни, както казва тя, на мен това ми трябва-животно което чука зверски и се интересува от чувствата ми но извън леглото.

И аз съм така..много точно казано..нямам какво да добявя :oops:

A_Loving_Girl
06-14-2008, 20:57
,nooooo burgarskiq muj masovo e prostak opre li do sex i jeni :)

Не съм съгласна...до сега съм била с двама и не са проявявали животинските си простащини...към секса отношението им е идеално към женския пол...и най-вече се интересуваха от мене самата...не от това дали ще им пусна или не....!

comics
06-15-2008, 06:06
Преди време си говорих с една позната, чиято професия е "жрица на любовта" по курортите :D на тема "кои са най добрте мъже в леглото" в смисал от каква националност т.е. българи ли, турци ли, италианци ли, германци ......................
И тя твърдеше, че италианците с едни от най добрите и че ние българите сме биле доста първобитни от сексуална гледна точка.....
Дано тук да се намери едно момиче което да каже нещо хубаво за БЪЛГАРСКИЯТ МЪЖ
А пък, ако не се намира в момента, просто да коментира!
най-добрите 8-)

alex_devv
06-15-2008, 08:11
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

parkourgirlss
06-15-2008, 08:22
БЪЛГАРСКИЯ МЪЖ (не момче или някой недорасъл с неизживяно детство) СИ Е МЪЖ НАВСЯКЪДЕ! :D :D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :razz: :razz:

pampers
06-15-2008, 13:41
ммдааа италянците са доста добри и французите не им отстъпват :-D :D :D ама и българите не са за изхвърляне 8)