PDA

View Full Version : Момчешки дупета :Д



PainBraker
06-14-2008, 18:37
Ам събрали сме се тука с някоко приятелки и спорим по вълнващата тема за момчешките дупета :-D такаааа,знчи въпросите са общо взето 2
1 заглеждате ли се по тях и има ли голямо занчение задника : :oops: да кажем както при момчетата женското дупе
2 какви предпочитате плоски (димек се едно няма) средна раота или един голем гъз :lol: а и кажете и на колко сте нии тука сме на по 16 :o

w0sh
06-14-2008, 18:38
На 19 съм, не харесвам мъже.

Смятам задника си за почти перфектен.

cinderella_gugutka
06-14-2008, 18:45
еми аз се заглеждам само по задника на гаджето,ама то щото е мн хубав :D ... ина4е не

ne_sam_malka
06-14-2008, 18:50
xoxoxo az sam sa6ty na 16 i oniq den s dve sau4eni4ki obsajdax me dupetata na mom4etata ot klasni :-D te ne4e sa mnou samo 6 sa :P ... i si imame pobeditel za koity sme edinodu6ni .... takam dupety na pobeditelq e sredno ... stegnato ... i stoi mnou sexy katy e s ancung :-) ... abe dz dali ima golqmo zn dupety na mom4ety
:neutral:

tuzaro
06-14-2008, 18:51
На 19 съм, не харесвам мъже.

Смятам задника си за почти перфектен.на 17 съм, моя се нарежда на 2 място след неговия 8-)

sexy_for_you
06-14-2008, 18:52
Еми така нареченето ''дупе'' не е най-важното.Заглеждам се само по това на момчето,което харесвам,когато е в гръб.Иначе предпочитам нормални,но не и женствени. :D

koalka
06-14-2008, 18:54
Не знам кой предпочита голям гъз на мъж, или по-скоро имаш предвид трътлест. :D
Иначе по мъжки дупета аз не се заглеждам, не ме вълнуват.

ra4ence
06-14-2008, 18:56
Заглеждам се само,ако ми е харесал като цялостна фигура.
И може да се каже,че на моя мъж задника е много по-хубав,отколкото моя :oops: - стегнат,добре оформен... срам и позор

VerryBerry
06-14-2008, 18:58
Харесвам нормални дупета-и мъжки и женски..Според мен е..някак си твърде гейско мъж с по-стегнат задник от моя.. :oops:

FatPanda
06-14-2008, 18:59
Иначе по мъжки дупета аз не се заглеждам, не ме вълнуват.

GameMaster
06-14-2008, 19:06
Mi az ne se zaglejdam i nqmam nqkakyv ideal za zadnik chesno kazano :D :-D ....

sladur4etyYy
06-14-2008, 19:08
по принцип не се заглеждам обаче е имало 2-3 случея, в които момчетата имаха толкова яки задници, че беше невъзможно да не ми грабнат окото :lol:

n0Lcho
06-14-2008, 19:13
xoxoxo az sam sa6ty na 16 i oniq den s dve sau4eni4ki obsajdax me dupetata na mom4etata ot klasni :-D te ne4e sa mnou samo 6 sa :P ... i si imame pobeditel za koity sme edinodu6ni .... takam dupety na pobeditelq e sredno ... stegnato ... i stoi mnou sexy katy e s ancung :-) ... abe dz dali ima golqmo zn dupety na mom4ety
:neutral:

ние пък правихме класация на дупетата на момчетата от класа (те са 10) и беше много забавно,защото се събирахме 5-6-7 момичета и като първите клюкарки почваме...и че на първо място беше един съученик с много секси дупе..такова едно средно на големина ама много яко, а на последно беше един друг с еееееееееееееееееееееееее ееееееееееееееееей такъв задник :razz: хубави времена бяха

crazyhair
06-14-2008, 19:17
as sam ot srednata kategoria no varvq kam 1 vata i ne se zaglejdam po zadnici na mom4eta(pf da ne sam ubraten 4e da gleam na nekoi dirnika :D ) i e nai dobre po sredata s malak dirnik HE...... :lol:

crazyhair
06-14-2008, 19:18
da vi e gadno :lol: ..i meju drugoto momi4etata mn mi sa kefqt na zadnika v klasa sam mis ZAdnik :razz: :razz: :P

tuzaro
06-14-2008, 19:20
da vi e gadno :lol: ..i meju drugoto momi4etata mn mi sa kefqt na zadnika v klasa sam mis ZAdnik :razz: :razz: :Pмис задник за момче.... :shock:

Jamalska
06-14-2008, 19:21
принципно нямам шанса да гледам задници-мойте мъже ходят с широки гащи.Ама иначе ги харесвам..на пипане хахаха
пък на моя мъж и под широки гащи си личи извивката на гърба към задника и е мноого яко

karitooy
06-14-2008, 19:33
мии не се заглеждам по задниците на момчетата много,много :D ...само когато гледам като цяло фигурата ...

dtembp
06-14-2008, 19:37
Аз по физкултура като обуя касите панталонки и гледам, че понякога момичетата се обращат 8-)

sweet_sorcerer
06-14-2008, 19:44
На 19 съм, не харесвам мъже.

Смятам задника си за почти перфектен.на 17 съм, моя се нарежда на 2 място след неговия 8-)
я дайте снимки да видим... :P 8) 8) 8) 8) :-o

BoRiTo0o
06-14-2008, 19:56
На 19 съм, не харесвам мъже.

Смятам задника си за почти перфектен.на 17 съм, моя се нарежда на 2 място след неговия 8-)
я дайте снимки да видим... :P 8) 8) 8) 8) :-o

+1 a po temata az li4no haresvam malki i stegnati dupeta :-D na 15 sam

tuzaro
06-14-2008, 19:58
аз ше дам снимка, а вие кво ше дадете
8-) 8-)

donkihot
06-14-2008, 20:10
1 заглеждате ли се по тях и има ли голямо занчение задника : да кажем както при момчетата женското дупе ...Да...мъжките дупета са сладки..голямо зна4ение-не...ама пак тряя да ме кефи...
2 какви предпочитате плоски (димек се едно няма) средна раота или един голем гъз а и кажете и на колко сте нии тука сме на по 16 ..оби4ам нормални хубави дупета...секси.стегнати...на 15 съм

st1ka
06-14-2008, 20:12
Аз се заглеждам само в един определен, не сме гаджета, момчето ми е приятел, но просто има страхотен задник - среден и супер стегнат! :-)

w0sh
06-14-2008, 20:38
На 19 съм, не харесвам мъже.

Смятам задника си за почти перфектен.на 17 съм, моя се нарежда на 2 място след неговия 8-)
я дайте снимки да видим... :P 8) 8) 8) 8) :-o

Просто всеки ден си снимам задника.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-14-2008, 20:43
На 19 съм, не харесвам мъже.

Смятам задника си за почти перфектен.на 17 съм, моя се нарежда на 2 място след неговия 8-)

на 17 съм ... моя се нарежда преди тузара :) сри пич.... не ти е ден 8-)

Liar
06-14-2008, 21:39
Никога не съм се заглеждала по мъжки задници :-o

EvilBrunette
06-14-2008, 21:56
17 съм. Дупетата много не гледам... по-скоро в главицата какво има. Но определено не си падам по трътлестите.

w0sh
06-14-2008, 22:07
17 съм. Дупетата много не гледам... по-скоро в главицата какво има. Но определено не си падам по трътлестите.


е.... вътре в главицата ли им гледаш или самата глава дали има правилна форма :-o

Отваря ти черепа :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-14-2008, 22:11
на 16 съм .. ;) да си призная мн мн мн мн си падам по мъжки дупета.. стига да не са ГОЛЕМИ са супер :) но то всъщност не е баш така.. до голяма степен е и какво носи момчето защото има ГОЛЕМИ задници които като си обуеш правилните гащи и са супер :-)

dimanushka
06-14-2008, 22:15
pffuuu az sum vijdala 2-3 koito prosto lo6o mi stava kato s setq... ama ina4e normalno e da me kefqt stegnatite zadni4eta deto mn mn ne se vijdat... az pove4e se zaglejdam po ramenata i korema... ole kato vidq nqkoi stegnat korem s oneq sexy oformeni muskuli otstrani (ne govorq za mqkuv masa muskulest v nikakuv slu4ai) napravo otkacham....

EvilBrunette
06-14-2008, 22:49
17 съм. Дупетата много не гледам... по-скоро в главицата какво има. Но определено не си падам по трътлестите.


е.... вътре в главицата ли им гледаш или самата глава дали има правилна форма :-o

Чети внимателно, де. Разтварям им черепите, разбира се.

5StaR
06-14-2008, 23:15
На 19 съм, не харесвам мъже.

Смятам задника си за почти перфектен.на 17 съм, моя се нарежда на 2 място след неговия 8-)

Аз щото съм скромен, ще кажа само, че явно и аз съм на 17 и моя е на 3то място 8-) 8-)

MonSitY
06-15-2008, 10:08
1. заглеждате ли се по тях и има ли голямо занчение задника - да кажем както при момчетата женското дупе?ами това са 2 въпроса.да заглеждам се но няма кой знае какво значние :D
2 какви предпочитате плоски (димек се едно няма) средна раота или един голем гъз? :D ооо незнам форма обичам стегнати :D :D :D
и съм само на 15 :oops:

vesito13
06-15-2008, 10:13
Ам събрали сме се тука с някоко приятелки и спорим по вълнващата тема за момчешките дупета :-D такаааа,знчи въпросите са общо взето 2
1 заглеждате ли се по тях и има ли голямо занчение задника : :oops: да кажем както при момчетата женското дупе
2 какви предпочитате плоски (димек се едно няма) средна раота или един голем гъз :lol: а и кажете и на колко сте нии тука сме на по 16 :o 1. Да, заглеждам се и да , определено има значение :)
2. средните стегнати дупета най ми харесват :-P
на 13 съм :grin:

Puky
06-15-2008, 10:14
Ако момчето не е някакъв 100 килограмов ДЕБЕЛАК (подчертавам дебелак , защото може да има 100 килограмови мускулести мъжаги 8-) ) ... Значи дупето му е хубаво .. :grin: Между другото това ми е най-голямата слабост при момчетата .. :grin: :-) Направо се разтапям както пипна мъжко дупе :smt003 :smt001 .. или да е изваяно хубаво в тесни дънки по задника дето надоло се разширяват .. =D> =D> :-| :-) :P

Blo0dyBitch
06-15-2008, 10:52
задника не е единственото нещо,което гледам в едно момче,но много се кефя на малки и стегнати момчешки дупета :grin:

miShle
06-15-2008, 11:46
xoxoxo az sam sa6ty na 16 i oniq den s dve sau4eni4ki obsajdax me dupetata na mom4etata ot klasni :-D te ne4e sa mnou samo 6 sa :P ... i si imame pobeditel za koity sme edinodu6ni .... takam dupety na pobeditelq e sredno ... stegnato ... i stoi mnou sexy katy e s ancung :-) ... abe dz dali ima golqmo zn dupety na mom4ety
:neutral:

Това ми напомня как преди с една фр и ние си правихме такива "конкурси" .. От компанията ни имаше 4-5 момчета и като си вървим по улиците нарочно оставаме по-назад от тях и почваме да си коментираме кой има по-хубаво дупе ... И винаги си имахме победител .. Дупето му беше хубаво,средно не особено плоско абе всичко в границите на средното .. Симпатичничко такова :lol: И това беше преди година .. Преди два месеца пак излизахме с тея и решихме пак да ги сравняваме да видим има ли промяна от мин. год. Но установихме,че няма ... Ся като пиша това си мисля колко тъпи сме били :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иначе си ме кефят малките и стегнати ..Обачееее не и тея,които са по-малки от моето .. :lol: :lol: :lol: Тогава са ми чак грозни тея прекалено малките ...

MartyParty
06-15-2008, 13:28
Интересува ме какво дупе има точно толкова,колкото какво тяло има.Тоест 0.0%.И преди съм казвала-момчета с коремчета са добре дошли за мен.За задните им части също нямам възражения стига да не надхвърлят площта на леглото

Wickito
06-15-2008, 13:30
Ако момчето не е някакъв 100 килограмов ДЕБЕЛАК (подчертавам дебелак , защото може да има 100 килограмови мускулести мъжаги 8-) ) ... Значи дупето му е хубаво .. :grin: Между другото това ми е най-голямата слабост при момчетата .. :grin: :-) Направо се разтапям както пипна мъжко дупе :smt003 :smt001 .. или да е изваяно хубаво в тесни дънки по задника дето надоло се разширяват .. =D> =D> :-| :-) :P


Мусколести кат охраната в али баба ли бе пете :grin: хах
а по темата... се заглеждам само ако е хубаф.. ако е някав грозен изобщо не си прая труда да му гледам дупето.. еххх... имаме едно футболистче страшно дупе има... цял ден мога да го гледам мм муцка :razz:

06-15-2008, 13:37
еми и аз естествено се заглеждам по дупета (момчешки ест 8-) )
освен дупето да е средно (но към малко да клони :-D ) и стегнато и не сплескано а да изпъква навън :oops: други претенции нямам :)

comics
06-15-2008, 13:42
Заглеждам се само,ако ми е харесал като цялостна фигура.
И може да се каже,че на моя мъж задника е много по-хубав,отколкото моя :oops: - стегнат,добре оформен... срам и позор
Това не е само при теб! По принцип мъжките задници са по-хубави от женските-затова често ставаме обект на завист от нежната половинка 8-)

Puky
06-15-2008, 13:50
Ако момчето не е някакъв 100 килограмов ДЕБЕЛАК (подчертавам дебелак , защото може да има 100 килограмови мускулести мъжаги 8-) ) ... Значи дупето му е хубаво .. :grin: Между другото това ми е най-голямата слабост при момчетата .. :grin: :-) Направо се разтапям както пипна мъжко дупе :smt003 :smt001 .. или да е изваяно хубаво в тесни дънки по задника дето надоло се разширяват .. =D> =D> :-| :-) :P


Мусколести кат охраната в али баба ли бе пете :grin: хах
а по темата... се заглеждам само ако е хубаф.. ако е някав грозен изобщо не си прая труда да му гледам дупето.. еххх... имаме едно футболистче страшно дупе има... цял ден мога да го гледам мм муцка :razz:
Е тоя май имаше цяло ГЪЗИЩЕ :razz: Аз му гледах мускулите.. 8-)

lqlqblabla
06-15-2008, 13:54
Да гледайте ни задниците.После си сменете и пола та да ни опънете едно хубаво :D

Shu7teR
06-15-2008, 13:57
На 19 съм, не харесвам мъже.

Смятам задника си за почти перфектен.на 17 съм, моя се нарежда на 2 място след неговия 8-)

Ти па бахти и плоския г*з дето имаш

FucKtheSyStem
06-15-2008, 14:09
Емиии ако самото момче ми харесва като цяло гледам и дупето ест ;-) иии особено ако е спортист,да подчертая футболист :oops: малеее едно футболистче какво дупе имашеее аз и приятелките ми сме ходили да го гледаме на тренировки чак :grin: :D :-D

Wickito
06-15-2008, 22:08
Ако момчето не е някакъв 100 килограмов ДЕБЕЛАК (подчертавам дебелак , защото може да има 100 килограмови мускулести мъжаги 8-) ) ... Значи дупето му е хубаво .. :grin: Между другото това ми е най-голямата слабост при момчетата .. :grin: :-) Направо се разтапям както пипна мъжко дупе :smt003 :smt001 .. или да е изваяно хубаво в тесни дънки по задника дето надоло се разширяват .. =D> =D> :-| :-) :P


Мусколести кат охраната в али баба ли бе пете :grin: хах
а по темата... се заглеждам само ако е хубаф.. ако е някав грозен изобщо не си прая труда да му гледам дупето.. еххх... имаме едно футболистче страшно дупе има... цял ден мога да го гледам мм муцка :razz:
Е тоя май имаше цяло ГЪЗИЩЕ :razz: Аз му гледах мускулите.. 8-)




:razz: :razz: :razz: :razz: nzzz i az ne obarnah vnimanie na zadnika... karai nqkoi pat 6i go vidqq :grin: :grin: :grin:

Pliok0019
06-15-2008, 22:12
Заглеждам се само по хубавите задници. Правят ми впечатление. Харесвам по-скоро малки и добре оформени задни части.

sw3e7_baby
06-15-2008, 23:36
На 19 съм, не харесвам мъже.

Смятам задника си за почти перфектен.

izvinqam se ama wosh nova sam tyka ama molq te sloji si pak onq debeliq na podpisa mn me radva ili pone dai link da si q zqpam pls

a po temata za6to im gledate gazovete be gledaite im cqlosna fig i da ne e nekoi palen aut :lol:

*BaeuTy:
06-15-2008, 23:51
predi godina i polovina si bqh haresala edno mom4e na koeto edinstvenie nedostatuk e 4e nqma6e dype...ama kato kazvam nqma zna4i naprao nqma to...i gram4e nqma6e v tezi ga6ti te padaha pravo nadolu ina4e kato cqlo mom4eto v ruce,kraka,korem...oformen ama zadnite 4asti lipsvaha na cqlo :?
a btw na skoro s moqta fr-ka skoro obsujdahme edin servitior,mladi4uk sus stra6no tqlo sumivka i est dype...mn mu se kefim :grin: :grin: :grin:
za obo6tenie:zaglejdam se po dupetata na mujete samo ako te mi haresvat :D