PDA

View Full Version : Искам да се похваля...



krisi_kote
06-14-2008, 19:00
Здравейте. :)

Искам да споделя за един много емоционален момент в моя кратък живот. Днес беше много специален ден. Утре заминавам за Кипър, където майка ми и баща ми живеят вече 7 години и ние всяко лято ходим там. Затова днес реших за последно да изляза с мойте приятелки. Сутринта се разходихме из магазините. Всяка си купи по нещичко, за да запомни този ден, като погледне предметът ( или в единия случай дрешката) Следобяд с две от тези приятелки трябваше да се събираме в Дуда (така викам на една от приятелките ми,истинското и и име е Даяна ), за да гледаме филм, защото ние 3-те имаме такава традиция да се събираме, за да гледаме филм. И аз днес тръгнах към тях с мисълта за това. Но какво се оказа??? Звъня на звънеца аз и Дуда излиза и ми казва: "Йоана още не е дошла. Влез." Влизам аз и тя ми казва: "Сега ще ти сложа превръзка на очите, за да не виждаш, защото имам изненада за теб" . Сложи ми тя превръзката и ме поведе на някъде. Оказа се, че ме води към хола . Когато ми махна превръзката аз останах толкова очарована. Всъщност Йоана беше там и от една седмица бяха приготвяли изненада за мен. Бяха наслагали много балони и бяха изработили огромен плакат. В някои от балоните имаше малки бележчици с пожелания за успешен полет и приятно лято към мен. Имаше такива и с мили думи колко много съм им помагала и колко много ме обичат. Просто не издържах и се разплаках. И трите плахме много. :cry: :cry: :cry: Бяха купили едно сребърно сърчице, което е разделено на 3 части и за всяка имаше по една част. А като ги съберете заедно и се образуваше един израз: Best friends. :-) Бяха ми направили също и един диск, който го гледахме заедно, На него се бяха записали двете и говореха за нашето приятелство и че ме обичат. И много плакахме. :cry: :cry: Това са ми най-добрите приятелки и аз много държа на тях. Просто исках да споделя, защото много съм емоционална и искам да ви пожелая да имате такива приятелки като мойте. Защото те са божи дар :-) :-) :-)

nastyangel
06-14-2008, 19:13
Мила, наистина си щастливка, че имаш до себе си такива приятелки :) пожелавам ти и в Кипър да намериш такива :-) хайде успехи!

crazyhair
06-14-2008, 19:31
i men 6e6 da razpla4e6 ,no pone zne6 4e ima6 2 4odesni priqtelki koito vinagi 6te te pomnqti 4akat kadeto i da si!!!!

haterkata
06-14-2008, 19:47
моята най добра приятелка за коледа ми направи такъв подарък...диск със супер яки пожелания и много мили думи и сърце на което пише най добри приятели

st1ka
06-14-2008, 19:59
Наистина хубав подарък са ти направили за изпращането. Пожелавам ти само винаги да си останете толкова верни.

babylove
06-15-2008, 09:38
imash mnogo qki priqtelki...pojelavam ti da imash o6te takiva slu4ai :) Uspehi v Kipyr

cute_like_hell
06-15-2008, 10:10
Мм да , наистина имаш прекрасни приятелки :):):) Успехи

sunset_light
06-15-2008, 10:21
Радвам се много за теб,това наистина се нарича истинско приятелство замалко и аз да се разплача :-D ,пожелавам ти много успехи и естествено,ще се чувате с тях. :)

sexy_sladuranka___
06-15-2008, 11:03
Браво , страхотни приятелки имаш :grin: Успехчета, радост и всичко най - най :)