PDA

View Full Version : Моля Помогнете



FlipY
06-14-2008, 19:19
Та искам малко помощ относно моми4етата...Досега не съм имал сериозна Bръзка и ето изBeднъж 2 моми4ета ми се обясняBaт 4е много ме харесBали :oops: ама аз съм мн срамежлиB много харесBaм 1-та от тях ама много , но не знам как да и го кажа просто като си помисля да и разкрия чуBстаBaти ми пролошаBa... Ta ako e Bъзможно да ми предложите някакуB на4ин да и покажа какBo 4уBстаBaM....Знам 4е Bce още има някакBu симпатии към мен и търся помощ преди да съм си провалил вси4ките шансове с това нероятно моми4е ......Но пък и не знам дали като избера нея няма да нараня 4увствата на другото девои4е(наи - добри приятелки са)..Моля посъветваите ме какво да правя ....Благодаря предварително

vesinka91
06-14-2008, 19:22
Nqma nqkakva specialna recepta protiv sramejlivost edinstveniq i na dobyr na4in e da izlezete nqkade na razhodka na nqkoe po uedineno mqsto i da i priznaish 4uvstvata si :)

Poet_Boy
06-14-2008, 19:31
Ами ти си много лесен в тази ситуация. :) Щом са ти казали,че те харесват и едно просто "И аз" от твоя страна върши работа.Просто го кажи на момичето, което харесваш. :)

Chacho
06-14-2008, 19:41
Кво ще говори.Да награбва там, която си избере и така.
В крайна сметка имаш право на избор, с кого да бъдеш, пич, няма какво да ти се сърди. Ако много държиш да не разочароваш другата, тръгни с двете ^^

angelllll
06-14-2008, 20:49
много кофти ситуация :-o избери тази която на теб повече ти харесва

Al3ksandra
06-14-2008, 21:31
Преодолей срамежливостта си & избери една от двете... и така тръгнете, говорете и лека полека ще се отракаш, ще придобиеш опит в тези работи. Само ще ти дам съвет: винаги бъди честен ине лъжи в любовта за да няма после разбити сърца ;)

MonSitY
06-15-2008, 10:21
хахаха първо много сладко аватарче.второ щом си срамежлив предполагам нямаш и много опит както го казваш давам ти 13-14 и те съветвам кажи какво изпитваш без страх на тази към която си по благоприятно настроен а на другото момиче кажи че има друга....
успех сладур :)

Boyd
06-15-2008, 10:24
Та искам малко помощ относно моми4етата...Досега не съм имал сериозна Bръзка и ето изBeднъж 2 моми4ета ми се обясняBaт 4е много ме харесBали :oops: ама аз съм мн срамежлиB много харесBaм 1-та от тях ама много , но не знам как да и го кажа просто като си помисля да и разкрия чуBстаBaти ми пролошаBa... Ta ako e Bъзможно да ми предложите някакуB на4ин да и покажа какBo 4уBстаBaM....Знам 4е Bce още има някакBu симпатии към мен и търся помощ преди да съм си провалил вси4ките шансове с това нероятно моми4е ......Но пък и не знам дали като избера нея няма да нараня 4увствата на другото девои4е(наи - добри приятелки са)..Моля посъветваите ме какво да правя ....Благодаря предварително

Това, че 2 момичета ти предлагат не значи, че ще имаш сериозна връзка. За отчета - избери тази, която на теб ти харесва.

Lord_Of_The_Night
06-15-2008, 10:35
Значи първо си избери с коя искъш да бъдеш,за да не се случи ''от двата стола на земята''.Щом харесваш едното момиче толкова и то ти е казало че те харесва,еми покани я някаде да излезете.За срама всичко е на психическа основа,ако не се притесняваш че нещо ще се обърка,дръж се нормално,пък тя не е единственото момиче на света,пък човек се учи от всеки неуспех.Ще видиш че нещата няма да се объркат.Аиде успех.

vesito13
06-15-2008, 10:41
Щом двете момичета са приятелки , ако са наистина добри приятелки или и двете ще се откажат от теб , за да запазят приятелството си , или ти ще избереш едната и другата просто ще ви остави да бъдете щастливи . Но не забравяй те все пак са приятелки . А иначе що се отнася до теб , избери тази , която харесваш повече

FlipY
06-15-2008, 11:43
Бладодаря за съветите ще се опитам да пренебрегна срама и да и споделя как се чувствам....кои знае, може пък да излезе нещо :)

vesito13
06-15-2008, 11:54
Успех :) После кажи какво е станало :wink:

yuyuto
06-15-2008, 12:06
Еми ще трябва да избираш, че иначе нали знаеш - от два стола на земята... Всеки случай, която повече си харесваш, тя да е... :D