PDA

View Full Version : За края на 6-и клас...



adizitk1
06-14-2008, 20:29
И такам,в сряда имаме тържество за края на учебната година.Аз ще завършвам 6-и клас и се чудя как да се направя.Та молбата ми към вас е да ми дадете идейки за облекло,обувки,прическа,гр м,каквото се сетите...Ще помоля на тия,дето темата не им допада да не ме нападат! :)

haterkata
06-14-2008, 20:33
в 6-ти клас нямаш нужда от грим!!

Chacho
06-14-2008, 20:33
Не мисля че за края на шести клас ще ти трябва нещо повече от обичайното. Сигурно имаш някоя дреха, която си пазиш за по специални случаи. Обличаш това и си готова.

adizitk1
06-14-2008, 20:39
Аз не съм казала,че искам да се праа на няква абитуриентка и да слагам кой знае колко мн грим.Просто искам да си взема някои нежни,семпли,но и красиви неща.Имам няколко идеи,но просто исках да чуя и ващо мнение. :)

LadyCarameL
06-14-2008, 20:42
Не се цапоти от сега..Е,спирала тва онова,ако искаш можеш и да сложиш :)

sant
06-14-2008, 20:49
...

TheNewReligion
06-14-2008, 21:11
Еми , то сряда отдавна мина , ама карай . Ще си кажа мнението ! 8-)
И аз сга завърших 6-ти клас , но нямахме тържество . Облякох се както обикновено , но съчетах новия ми оранжев потник с едни много семпли оранжеви обеци и се получи доста ефектно . Сложих си гланц и спирала и изглеждах по-добре от всякога ! Според мен , щом имате тържество е редно да се облечеш по-официално . Примерно можеше да съчетаеш обикновени дънки с ефектен потник и сладки обечки , или пък рокля и сандалки . И естествено да подчертаеш очите си и да си сложиш гланц . А относно прическата :можеше да си изправиш косата или пък да си я накъдриш с ролки (или на малки вълнички , но в никой случай "на вафлички" ) ! :-o

sladkъ_mackъ
06-14-2008, 21:23
Еми , то сряда отдавна мина , ама карай . Ще си кажа мнението ! 8-)
И аз сга завърших 6-ти клас , но нямахме тържество . Облякох се както обикновено , но съчетах новия ми оранжев потник с едни много семпли оранжеви обеци и се получи доста ефектно . Сложих си гланц и спирала и изглеждах по-добре от всякога ! Според мен , щом имате тържество е редно да се облечеш по-официално . Примерно можеше да съчетаеш обикновени дънки с ефектен потник и сладки обечки , или пък рокля и сандалки . И естествено да подчертаеш очите си и да си сложиш гланц . А относно прическата :можеше да си изправиш косата или пък да си я накъдриш с ролки (или на малки вълнички , но в никой случай "на вафлички" ) ! :-o хах кфо е "вафлички" бе моме 8-) Светни старите хора

Cherlotte
06-14-2008, 21:31
Е аз съм още по-"стара" и знам :D - прави се с приставки на пресите, косата става начупена такава, точно като вафличките. :)

sladkъ_mackъ
06-14-2008, 21:34
ооо е как знам ма не знаех че така му викате 8-) ма тфа е веече отживелица.. :?

sodomicdream
06-14-2008, 21:38
щом искаш да плашиш народа като едно същество, което описах в една тема.. аз няма какво да кажа повече =)

TheNewReligion
06-14-2008, 21:44
Еми , то сряда отдавна мина , ама карай . Ще си кажа мнението ! 8-)
И аз сга завърших 6-ти клас , но нямахме тържество . Облякох се както обикновено , но съчетах новия ми оранжев потник с едни много семпли оранжеви обеци и се получи доста ефектно . Сложих си гланц и спирала и изглеждах по-добре от всякога ! Според мен , щом имате тържество е редно да се облечеш по-официално . Примерно можеше да съчетаеш обикновени дънки с ефектен потник и сладки обечки , или пък рокля и сандалки . И естествено да подчертаеш очите си и да си сложиш гланц . А относно прическата :можеше да си изправиш косата или пък да си я накъдриш с ролки (или на малки вълнички , но в никой случай "на вафлички" ) ! :-o хах кфо е "вафлички" бе моме 8-) Светни старите хора
Ем , според мен е банално да накъдриш косата си само в корените (за обем) и да покриеш накъдреното с права коса ... :?

MissitY
06-15-2008, 08:41
Дзън,Дзън!И аз завърших 6-ти клас (тоя форум се напълни с шестокласници,бе :-D :-D ) обаче отидох с 3/4 панталони,розов потник,спирала,гланц,обици и маратонки :D :D :D .Естествено не пропуснах да сложа малко сенки колкото да ми прикрие капилярчетата по клепачите.Никой не беше облечен толко официално. :lol: :lol: :lol: :lol: .Само си накъдрих косата с пресата и,нали беше петък 13, заваля дъжд и ми развали прическата :?

dari_kateri4kata
06-16-2008, 10:24
I az zavr6ih 6-ti klas..Bqh s teniska s ka4ulka..Kusi dunki..Kecove..Izpravena kosa..Lenta za ruka na marihulanka..I moliv..Tva e ko tolko :D :D :D

Abigoria
06-16-2008, 10:41
В шести клас ме беше срам и гланц да си слагам бе... :-x

MissitY
06-16-2008, 10:42
О,Господи! не мога да повярвам :-o !Толкова момчета на едно мнение...*отива да си изхвърли сенките* :-D :-D :-D

LaSt KiSs []
06-16-2008, 10:43
Аз също съм шестокласниче =) Още не са ни дали бележниците и сме нямали тържество..Сега предстои. =) Не мисля да се превземам,няма да съм облякана кой знае колко "фешън"..Според мен е важно се чувстваш с дрехите си удобно и да са ти като "втора кожа".Няма смисъл да обличаш нещо,което после няма да ти се понрави.;]]