PDA

View Full Version : Външен вид.... Принцеси.. Вие сте !!!



K-Maro
06-14-2008, 21:17
Здравейте на Всички... Въпросът ми е отправен към Вас момичета. Тъй като, в скоро време, забелязвам, че е навлязла една доста шокираща тенденция- всички момичета да тръгват с football-исти... та се питах, дали само на определени места е така или просто тази еднообразна мода е заляла повечето места... не говоря за това, че е трудно да си намериш момиче.... просто ми е чудно, дали наистина е възможно да се лишиш от така желаните истински чувства и да се отпуснеш по течението.... нз, лично на мен ми се струва доста невъзможно да има чиста и красива любов м/у football-ист и някое красиво момиче.... !

P.S.
Малко за смях... Една вечер, аз и някои мои приятели отидохме на Disko... както и да е... никой от нас НЕ си пада по тези селски и пошли '' свалки за една вечер '', и след час, 2 , бяхме в команията на едни много сладки и забавни момичета... изведнъж, от някъде се появиха едни малки и хилави момчета ( ясно Ви е за кои става на въпрос)
и въпросните момичета веднага отидоха при тях... това, което ме слиса бе, че те освен първоначалното '' Здравей'' при тях друг диалог нямаше... Не знам, аз лично тренирам баскетбол и съм 198 см и 103 кг... не че има значение... казвам, че думата мъж отдавна си е изгубила смисъла....

06-14-2008, 21:20
:-o явно е няква тенденция в твоя грат...при мен не е тъка....един футбол кво е :? да му омръзне на човек от тъпи и повърхности хора :o

AFT
06-14-2008, 21:22
Те не ги харесват, защото са футболисти, а защото онези знаят какво искат и са самоуверени.

Al3ksandra
06-14-2008, 21:23
хЕх.. ами Аз замалко да тръгна с футболист но се осъзнах на време.. нямам абсолютно никакви чувства към него.. да ме прощава :D През последните дни нещо много се промени в мене :D на добро е :) хехе абе така го усещам ;) пък незнам ще видим какво ще излезе на края ;) Иначе според мене ако момчето не е глупак може да бъде с готина мацка, независимо че е футболист :D

Boyd
06-14-2008, 21:25
Иначе според мене ако момчето не е глупак може да бъде с готина мацка, независимо че е футболист :D

Да, но едно 100% от футболистчетата са идиоти.

NaNa_SladuRana
06-14-2008, 21:25
Аз пък си падам по баскетболисти :oops:

w0sh
06-14-2008, 21:26
Просто футболиста има самочувствие и репутация... това е.

Liar
06-14-2008, 21:27
Щом момичетата са отишли при онези момчета само след едно здрасти явно са се познавали =))
И тук не става въпрос за спорта който тренират.Просто някои момичета харесват по-хилави момчета.Въпрос на предпочитания.Ти няма да останеш незабелязан.За всеки влак си има пътници нали знаеш =)

Boyd
06-14-2008, 21:30
Просто футболиста има самочувствие и репутация... това е.

Да, но същевременно няма никакво покритие.


Щом момичетата са отишли при онези момчета само след едно здрасти явно са се познавали =))
И тук не става въпрос за спорта който тренират.Просто някои момичета харесват по-хилави момчета.Въпрос на предпочитания.Ти няма да останеш незабелязан.За всеки влак си има пътници нали знаеш =)

От "прякора" ти съдя, че лъжеш.

L0LiPoP
06-14-2008, 21:30
Аз не бих тъгнала с футболист, просто защото е такъв, но не упреквам и тези, които го правят, защото и повечето момчета биха се лепнали за някой модел или някоя безмозъчна "кукла" и да си я шибат как искат.. А не може да осъзнае, че има не толкова "перфектни" момичета, които не си слагат по 5 тона грим, с които ще им бъде много по-добре и биха правили всичко за тях, стига и момчето да е готово на това.. :-o

Liar
06-14-2008, 21:40
Щом момичетата са отишли при онези момчета само след едно здрасти явно са се познавали =))
И тук не става въпрос за спорта който тренират.Просто някои момичета харесват по-хилави момчета.Въпрос на предпочитания.Ти няма да останеш незабелязан.За всеки влак си има пътници нали знаеш =)

От "прякора" ти съдя, че лъжеш.
Емм ще взема да го сменя тогава.

kaliiiiii
06-14-2008, 21:42
и с футболист съм ходила,и с баскетболист.в крайна сметка се оказа че футболиста бил точния,ама кой да знае.. баскетбодалата мислеше само за сещате се какво,докато футболиста беше мн по- във всичко от другия. :-o не съдете за хората по това каква музика слушат,кво тренират и как се обличат примерно.. после кой е повърхностния?!

Ivalinka
06-14-2008, 21:43
аз даже не познавам такива :D

dimanushka
06-14-2008, 21:47
eheeeeee.... kvo e tva masovo mnenie che futbolistite sa tupi.... izobshto ne e vqrno... ima i tupi ama tva ne e zashotot sa futbolisti. ami teq deto ne sa futbolisti i sa tupi zashto sa takiva..... az lichno se kefq na hora koito sa sportisti.... az po princip sum si futbolno momiche... bqh si haresala edno futbolistche ama nishto ne stana :( puk tva che e futbolist ne beshe ot znachenie.. prosto mi haresvashe... poznavam mn hora koito sa se i se zanimavat s futbol.. vkluchaq i sobstveniq mi brat i moga da kaja che sa super pecheni hora bez izkluchenie
da jivee futbola i horata koito go pravqt :)

dimanushka
06-14-2008, 21:54
Не знам, аз лично тренирам баскетбол и съм 198 см и 103 кг... не че има значение... казвам, че думата мъж отдавна си е изгубила смисъла....


a shtoto basketbolistite ste mn svestni i ste mn "skoromni" nali.... i kvo kato si 2 metra i imash masa muskuli.. chestno kazano mene me otvrushtavat hora samo s muskuli.. est ne da e hilka i da e samo koja i kosti... da si ima relef ama shto si mislish che kato si muskulest i visok basketbolist vsqka moje da ti se lepi... ne e bash taka...
e sq che bqh 2 godini vlubena v edin basketbolist e drug vupros ama mi stana qsno kvi hora sa... gledat samo za ednoto nae*bavane i se fukat kolko sa veliki...

b3b3_j0
06-14-2008, 22:25
emm spored men e taka shtoto veche vseki vtori e fytbolist :D :D :D :D inachee za mene sa super tupi....iii s krivi krakaaa :D :D :D

kaliiiiii
06-14-2008, 22:28
няма да имам нищо против баскетболистите ако това на аватара си ти :grin: :D :oops: 8)

chance_baby
06-14-2008, 22:57
men li4no vsi4ki futbolisti me draznqt s visokoto si samo4uvstvioe bez pokritie krivite kraka tupite pri4eski i kvo li o6t ene est drazne6to i predpo4itam basketbolisti mn po estestveni,zemni i sladki sa mi :)

punkrock
06-14-2008, 23:06
Винаги си има изключения..

5StaR
06-14-2008, 23:11
футболисти, басекетболисти... ами тия дето цъкат волейбол? 8-)

b3b3_j0
06-14-2008, 23:25
ae sq sichki po basketbolisti si padate.... :D :D :D :D ne my se maznete na momchetY :D :D :D :D :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-14-2008, 23:39
моля..? аз пък винаги съм си падала по баскетболисча.. футболистчетата ме дразнят чесно казано :o

cute_like_hell
06-15-2008, 07:19
:D az mrazq futbolisti !

spensi
06-15-2008, 07:26
Tо поне да имаше свястен футбол в България.какъвто ние е футбола такива са ни и футболистите :D

L0LiPoP
06-15-2008, 07:45
футболисти, басекетболисти... ами тия дето цъкат волейбол? 8-)
Аз си падам по волейбол :D

vilinanova
06-15-2008, 08:15
Ами може пък да имаш чувства към футболист, нищо лошо!Ама те са доста повърхности хора като цяло!Е може и да има изключения, просто футбола ги прави такива! :-o

The_69
06-15-2008, 09:23
Бе аз със спортисти избягвам да ходя- винаги поми4ето е след спорта. Не 4е о4аквам на моите 16 год да съм на пирво място в живота на някое момче, ама да съм и след спорта... слу4вало ми се е от баскетболист, който е страхотен фр., но за пове4е НЕ !!!
Така, 4е дали ще е футболист, дали баскетболист, все спортист му кажи. И все пак пове4ето кукли са при вас и ако това на аватара си ти, едва ли имаш проблеми с мадамите.

MonSitY
06-15-2008, 09:30
ххаахах
както се описваш не намирам нищо лошо в телосложението ти....
тези момичета са модерни както доста по-голяма част от момичетата въобще.за мен специално няма значение дали е футболист или какъвто и да е щом го обичам значи има защо...

sadsad
06-15-2008, 09:33
Mi ne mislq 4e tova e moda...prosto takiva sa momi4etata....a za tova 4e ti se struva nevazmojno..naprotiv vazmojno e..ne kazvam 4e sam nqkoq krasiva princeska, no ne sam grozna i priqtelq mi e futbolist i sme zaedno ot mn vreme i kato izkliuchim moite laji i taka natatyk si e mn krasivo daje.

Puky
06-15-2008, 09:33
:-o явно е няква тенденция в твоя грат...при мен не е тъка....един футбол кво е :? да му омръзне на човек от тъпи и повърхности хора :o
+1 Явно наистина е само в твоя град.. Аз от всичко момичета които познавам само две ходят с момчета които тренират футбол само за развлечение , не ходят на мачове и т.н. :?
Как го определи , че всичко момичета са такива незнам.. :o

baby_lvA
06-15-2008, 09:42
Oooooo spokoinoo i pri nas e taka,no az lichno ne se vpechetlqvam...Priqtelqt mi syshto e basketbolist... :grin:

cinderella_gugutka
06-15-2008, 09:44
еми на някои моми4ета главите са празни кат футболните топки :D
ама не на вси4ки ест

charlotte
06-15-2008, 10:31
Като футболна фенка харесвам футболистите..,но не мога да отрека че повечето са си доста безмозъчни...Поради тази причина си се кефя на футбола,на момчетата обичащи футбола(без да са футболисти).Обаче се случи невероятното и намерих изключително интелигентен футболист...Всичко си зависи от човека...аз съдя хората по техните качества,не кой какъв е и как изглежда...

пЛюш!нкаАа~
06-15-2008, 11:01
Пф и Фото модел да е..едвали ще тръгна с него..говоря по принцип.Нямам нищо против футболистите .. ноо някак си не харесвам ..футболистчета,фешъни,емот а,модели.. и кви ли още не.. :? Харесвам обикновените момчета...повечето от типа дето изброих са надути,с голямо самочувствие..това си е лично мое мнение,просто не са ми на сърце това е..! :)

пЛюш!нкаАа~
06-15-2008, 11:17
:?

vamp
06-15-2008, 11:17
В днешно време "педераст" звучи гордо.
Футболягите+селения+хаус мода=ебати казановите

*забележка:горепосочения сценарий е характерен за малки градчета с много "гъзари".Но пък всяка лигла си пада по такива педераси,така,че всяко правило си има изключение.

vesito13
06-15-2008, 11:23
Пф и Фото модел да е..едвали ще тръгна с него..говоря по принцип.Нямам нищо против футболистите .. ноо някак си не харесвам ..футболистчета,фешъни,емот а,модели.. и кви ли още не.. :? Харесвам обикновенните момчета...повечето от типа дето изброих са надути,с голямо самочувствие..това си е лично мое мнение,просто не са ми на сърце това е..! :) Напълно съм съгласна :-)

miShle
06-15-2008, 11:23
Аз пък си падам по баскетболисти :oops:

+ 53468 :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Иначе па темата ...

Спомням си миналото лято ходихме на лагер и там във хотела където бяхме отседнали имаше един футболен отбор имаха някакви мачове тогава и те бяха на етажа над нас. И едни момичета от групата като тръгнаха след ония... една беше сменила десетина за една вечер ... Пък най-добрата ми приятелка се натискаше с някакъв хем грозен,хем гърбав със огромен нос общо взето много антипитачен. И аз и викам абе ти нармална ли си?Я се осъзнай малко... И тя ми вика .... - Ама той им е вратар ... Нз си кфо. .. Не можех да повярвам,че най-добрата ми фр говореше така ... Беше изгубила сякакво достойнство .. И така де за няколко дни докато те бяха там повечето момичета тръгнаха да се натискат със т.н. "футболисти" ...

Не че имам нещо против футболистите,но повечето наистина нямат покритие. Ест не за всички се отнася,защото имам един мн добър фр,който си е супер земен и пекан. И въпреки това момиче съм и не мога да обясня за слабостта на някои момичета към футболистите. Добре,че в моя град няма такава нашумяла "мода" все още ...

angel_love_
06-15-2008, 11:37
УфФф излизала съм с футболист... вярно е че да бягаш след една топка по цял ден води да затъпяване ама това същество беше толкова ама толкова тъпо,че и на идея си нямате...за капак на липсващите му умствени способности имаше самочувствие до небето (че и по нагоре) ...мисля,че едва ли бих си повторилива грешката,но все пак всяко правило си има изключенията убедена съм,че има много футболисти с акъла си... това какво спортуваш няма толкова голямо значение с какъв характер си поне според мен :) е за моя явно оказваше,но при неги го отдавам на ритниците по главата на на някои мачове :-D

kifla
06-15-2008, 11:42
Здравейте на Всички... Въпросът ми е отправен към Вас момичета. Тъй като, в скоро време, забелязвам, че е навлязла една доста шокираща тенденция- всички момичета да тръгват с football-исти... та се питах, дали само на определени места е така или просто тази еднообразна мода е заляла повечето места... не говоря за това, че е трудно да си намериш момиче.... просто ми е чудно, дали наистина е възможно да се лишиш от така желаните истински чувства и да се отпуснеш по течението.... нз, лично на мен ми се струва доста невъзможно да има чиста и красива любов м/у football-ист и някое красиво момиче.... !

P.S.
Малко за смях... Една вечер, аз и някои мои приятели отидохме на Disko... както и да е... никой от нас НЕ си пада по тези селски и пошли '' свалки за една вечер '', и след час, 2 , бяхме в команията на едни много сладки и забавни момичета... изведнъж, от някъде се появиха едни малки и хилави момчета ( ясно Ви е за кои става на въпрос)
и въпросните момичета веднага отидоха при тях... това, което ме слиса бе, че те освен първоначалното '' Здравей'' при тях друг диалог нямаше... Не знам, аз лично тренирам баскетбол и съм 198 см и 103 кг... не че има значение... казвам, че думата мъж отдавна си е изгубила смисъла....
Пич взимам те !!!!
Евала на момчета ,които мислят така и ... са високи :oops: ( тва беше щото и аз съм висока и не мога си намеря дългуч за мене 8-) )

slun4ice_90
06-15-2008, 11:47
Те не ги харесват, защото са футболисти, а защото онези знаят какво искат и са самоуверени.Защото също така имат кинти за това са и по-предпочитани забрави да кажеш.Влиятелен,богат и красив хахаха.Това предпочитат "принцеските".Защото не биха могли да са с мъж,който получава заплата около 300 кинта примерно,защото няма да могат да се глезят,за тях 300 кинта са жълти стотинки. :? За мен преди всичко е любовта.Каквото искам да имам сама предпочитам да постигна. :-P :grin:

yuyuto
06-15-2008, 11:59
Ходила съм с футболист... 6 месеца мъчение... Достатъчно беше да кажа на някой познат "здрасти", за да ми се развика на улицата пред всички... Не казвам, че всички футболисти са такива... Има и готинки като едни мои фр... Ако ти трябва приятелска подкрепа, винаги са до теб... Абе не знам, не разграничавам хората по това кво спортуват и не смятам, че от това трябва да зависи всичко... Който смята така просто е ясно колко акъл има в главата си... :(

K-Maro
06-15-2008, 12:19
'' kifla '' , че ти колко си висока..... :oops: :oops: :oops:

sladko_dete
06-15-2008, 14:31
Аз лично не се кефя на футболистите, падам си по по-здрави момчета...

butty
06-15-2008, 15:05
зависи си от човека както казаха вече... март месец бях преводачка на националния на Беларус-футболисти... еми с тях един нормален разговор не можеже да се проведе. В устата им беше само футбол и момичета.. Да, хубави бяха...ама като нямат много акъл в главата... ? Иначе аз познавам и много свестни футболистчета, няма спор! Всичко си е до човека. Но в моя грасд няма такава тенденция. По-скоро е тенденция да ходиш с баскетболист, защото той е по-развития спорт в града ;)

bishop
06-15-2008, 20:07
прилагам цитат от 1 чат с 1 моя фр, която принципно е мн свястна ама...:

[04.4.2008 г. 01:27:31] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: toq ne6to
[04.4.2008 г. 01:27:35] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: me pritesnqva
[04.4.2008 г. 01:27:37] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: i nz kvo
[04.4.2008 г. 01:27:38] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: iska
[04.4.2008 г. 01:27:40] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: ....
[04.4.2008 г. 01:27:53] Grim Reaper says: може да иска да се запознаете
[04.4.2008 г. 01:28:21] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: xax.. aide ne na mene tiq
[04.4.2008 г. 01:29:02] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: !!!
[04.4.2008 г. 01:29:22] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: taka da si
[04.4.2008 г. 01:29:28] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: doideme na dumata
[04.4.2008 г. 01:29:36] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: pita me dali imam gadje
[04.4.2008 г. 01:29:43] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: az go pitam trenira li ne6to
[04.4.2008 г. 01:29:50] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: s drygi dymi
[04.4.2008 г. 01:29:51] Grim Reaper says: :D
[04.4.2008 г. 01:30:01] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: futbolist li e ili da go blokna
[04.4.2008 г. 01:30:04] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: (rofl)
[04.4.2008 г. 01:30:07] Grim Reaper says: (rofl)
[04.4.2008 г. 01:30:33] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: pfff
[04.4.2008 г. 01:30:36] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: pluvec
[04.4.2008 г. 01:30:37] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: sry
[04.4.2008 г. 01:30:41] [HSG][Не сме сами] SUMMER (*) says: izpusna si shansa

(Summer е тя, да не стане някоя грешка)
:X

GregoryHouse
06-15-2008, 20:12
Брат по темата ти мога да кажа само едно: "Интереса клати феса"...
Пък и поста на бишъп отгоре е бая показателен...

Pliok0019
06-15-2008, 22:17
Аз пък си падам по баскетболисти :oops:

sodomicdream
06-15-2008, 23:50
о.О
май... е само в твоя град някаква такава кривина...

partychild
06-16-2008, 05:32
преди 2 години ходих с един футболист.., с който осъзнах че нямам нищо общо...седяхме с часове и нищо не си казвахме.. , а на мен устата може да не ми се затвори в приятна и ПО-интелигентна компания... беше за 5 дена и го скъсах :?

kifla
06-16-2008, 07:34
'' kifla '' , че ти колко си висока..... :oops: :oops: :oops:
180 :oops:

Big_JoJo
06-16-2008, 08:08
Здравейте на Всички... Въпросът ми е отправен към Вас момичета. Тъй като, в скоро време, забелязвам, че е навлязла една доста шокираща тенденция- всички момичета да тръгват с football-исти... та се питах, дали само на определени места е така или просто тази еднообразна мода е заляла повечето места... не говоря за това, че е трудно да си намериш момиче.... просто ми е чудно, дали наистина е възможно да се лишиш от така желаните истински чувства и да се отпуснеш по течението.... нз, лично на мен ми се струва доста невъзможно да има чиста и красива любов м/у football-ист и някое красиво момиче.... !

P.S.
Малко за смях... Една вечер, аз и някои мои приятели отидохме на Disko... както и да е... никой от нас НЕ си пада по тези селски и пошли '' свалки за една вечер '', и след час, 2 , бяхме в команията на едни много сладки и забавни момичета... изведнъж, от някъде се появиха едни малки и хилави момчета ( ясно Ви е за кои става на въпрос)
и въпросните момичета веднага отидоха при тях... това, което ме слиса бе, че те освен първоначалното '' Здравей'' при тях друг диалог нямаше... Не знам, аз лично тренирам баскетбол и съм 198 см и 103 кг... не че има значение... казвам, че думата мъж отдавна си е изгубила смисъла....

Да е тея много дразнят , някакви по 160-5/ и по 40-50 кила максимум и вече кой съм аз .... пффф много дразнят е ... и в моя град е така всяко такова ходи със страшни мацки....

mArMaLaDkA
06-16-2008, 09:51
Аз пък не си падам по футболисти.Тъпи и ограничени са ми.И не знам защо винаги си падам по такива,дето не могат да играят футбол,а си се разхождат по игрището :D

LaSt KiSs []
06-16-2008, 10:10
Много ми е чудно защо повечето момичета,за които говорим си избират своите гаджета по това какви са те /в случаят футболисти/,а не по техния характер..За мен лично е важно момчето до мен да ме разбира,да е с як характер,а не дали е футболист,баскетболист или..волейболист примерно.;]]

Girl-of-Sin
06-16-2008, 10:38
Нали знаете, че има една поговорка-"лика прилика са си"...та в общи линии такова е и мнението ми по въпроса :-D

Колко ли мозък трябва да имаш, за да си избираш приятеля по заниманията му, а не по това, което е всъщност...

И по-горе в някои постове пишеше, че футболистите имали "репутация", та затова момичетата ги харесвали :razz: -това ме разби просто...половината от тях само се пишат за спортисти и дори не са добри от професионална гледна точка, да не говорим, че умственият им потенциал е силно ограничен, но...не можем да слагаме всички под общ знаменател, защото има кадърни и сравнително интелигентни футболисти...

За жалост обаче практиката гласи...тъп, надут футболист и перхидролена, куха красавица :smt057

K-Maro
06-16-2008, 12:55
хех.... 180 за момиче е добре... интересно ми е, ако си харесаш някой под тази височина... :razz:

marencetuuu
06-16-2008, 13:01
Иначе според мене ако момчето не е глупак може да бъде с готина мацка, независимо че е футболист :D

Да, но едно 100% от футболистчетата са идиоти.

не са идиоти..впоследствие стават такива,защото има много загубени женки дето ходят да им вдигат самочувствието-според мен затова са така :-D