PDA

View Full Version : Имам ли повод за притеснение?



spiderka
06-14-2008, 22:12
Така,проблемът ми не е свързан с многото теми,които се постват тук...Значи,след една употреба на презерватив Durex-Extra safe хуя му страшно изтръпна,защото презервативите бяха доста стегнати.Въпросът ми е-има ли някаква вероятност при изтръпване да се отделят сперматозоиди??? И вторият ми въпрос е-когато се отделят сперматозоиди
и отделянето не протече във влагалишето те веднага ли умират или след около 2-3 дни както обикновено след отделяне????
Благодаря предварително :-o

SeXyL[!]Nk@
06-14-2008, 22:24
Ако сперматозоида е на вънка,той веднага умира,след 2 секунди максимум.

kaliiiiii
06-14-2008, 22:37
глупости... сексилинка,в голяма грешка си.спермата издържа час и повече навън-не си ли чела статията за простреляния войник и сестрата?? не само този случай е научно доказан

summer_moon31
06-14-2008, 22:40
глупости... сексилинка,в голяма грешка си.спермата издържа час и повече навън-не си ли чела статията за простреляния войник и сестрата?? не само този случай е научно доказан

Dai link za taq statiq... :-D

ubuntu
06-14-2008, 22:53
глупости... сексилинка,в голяма грешка си.спермата издържа час и повече навън-не си ли чела статията за простреляния войник и сестрата?? не само този случай е научно доказан
Нз кое е научно доказано ама ... ти си много лачена мацка ... гледам и умна ... :-)

Yallama
06-14-2008, 23:20
Така,проблемът ми не е свързан с многото теми,които се постват тук...Значи,след една употреба на презерватив Durex-Extra safe хуя му страшно изтръпна,защото презервативите бяха доста стегнати.Въпросът ми е-има ли някаква вероятност при изтръпване да се отделят сперматозоиди??? И вторият ми въпрос е-когато се отделят сперматозоиди
и отделянето не протече във влагалишето те веднага ли умират или след около 2-3 дни както обикновено след отделяне????
Благодаря предварително :-o
1во да си купува по-голям размер презервативи
2ро ще си имаш близнаци..ЧЕСТИТО

comics
06-15-2008, 04:54
Така,проблемът ми не е свързан с многото теми,които се постват тук...Значи,след една употреба на презерватив Durex-Extra safe хуя му страшно изтръпна,защото презервативите бяха доста стегнати.Въпросът ми е-има ли някаква вероятност при изтръпване да се отделят сперматозоиди??? И вторият ми въпрос е-когато се отделят сперматозоиди
и отделянето не протече във влагалишето те веднага ли умират или след около 2-3 дни както обикновено след отделяне????
Благодаря предварително :-o
Преди да пишеш тук, можеш да прочетеш 2-3 теми, които са маркирани във форума като ВАЖНИ в отдел СЕКС ! След това задаването на твоите въпроси ще е излишно!

LizZz
06-15-2008, 04:56
глупости... сексилинка,в голяма грешка си.спермата издържа час и повече навън-не си ли чела статията за простреляния войник и сестрата?? не само този случай е научно доказанДоказана ти е главата..
По Mythbusters го пробваха, говориха с различни доктори и т.н. и не стана. Но не съм сигурен колко издържа спермата в кислородна среда, защото навсякъде различно пише.. :x

WaKo
06-15-2008, 07:50
глупости... сексилинка,в голяма грешка си.спермата издържа час и повече навън-не си ли чела статията за простреляния войник и сестрата?? не само този случай е научно доказанДоказана ти е главата..
По Mythbusters го пробваха, говориха с различни доктори и т.н. и не стана. Но не съм сигурен колко издържа спермата в кислородна среда, защото навсякъде различно пише.. :x

Какво значи кислородна среда, бе мама ви необразована? Въздуха е само 20% кислород. Влагалището да не е вакуум? Сперматозоидите са едни от най-активните АЕРОБНИ клетки, тоест имат нужда от много кислород, за да живеят. И не, не живеят 2 секунди отвън. Живеят много повече. В най-лошия случай ще си изкарат повече от час. Ако не е много жега и не засъхне бързо спермата спокойно може да си откарат и 3-4 часа. Бахти, откъде битува дая простотия за 2-те секунди живот, при това пък в кислородна среда. Айде мислете и прочетете малко да му се не види. Сигурно сто пъти вече писах по тая тема и пак продължават някакви тука да изскачат с по 2 секунди. После що забременях. Ами ще забременееш като нямате елементарна представа за нещата от секса. Аз предлагам модераторите да направят една отделна важна тема за това и да я сложат най-отгоре с големи червени букви и да вградят линкове във формата за отговори. Така ще направят едно добро за цялата страна като предотвратят тия малки неграмотнити поне засега да дадат поколение :-x

jotitu
06-15-2008, 08:06
spored men jivee dokato ne zasyhne... a za tov vreme nqma :P zavisio kolko e toplo