PDA

View Full Version : Който се стряска лесно,има гузна съвест ?!



mrysnika
06-14-2008, 22:17
Стряскате ли се лесно и чували ли сте това,че тези,които подскачат и от най-малкото,ги гони гузна съвест? Или всичко е въпрос на нервна система и на психика?

RAWRRR
06-14-2008, 22:20
Има една хубава българска поговорка..

Seducti0n
06-14-2008, 22:20
Стряскате ли се лесно и чували ли сте това,че тези,които подскачат и от най-малкото,ги гони гузна съвест? Или всичко е въпрос на нервна система и на психика?

Хъх, това пък го чувам за първи път.
Според мен голямо значение указва психиката и нерваната система.Аз имам проблеми с втората и е много лесно да се изплаша, случвало ми се да събудя нощем трепепейки, без да съм сънувала някакъв кошмар, например... :oops:

Seducti0n
06-14-2008, 22:22
Има една хубава българска поговорка..

Дам. :)

Deliverance
06-14-2008, 22:26
йъ

mrysnika
06-14-2008, 22:26
Има една хубава българска поговорка..

Дам. :)
Която е ?
* СЕТих се- гузен негонен бяга ? :D

mrysnika
06-14-2008, 22:27
Ама не говорим за бягане ,ами например както си седиш така и някой те изненада в гръб и ти се стряскаш. Имам една приятелка така само да я докоснеш,ако не те е видяла-замина,почва да пищи,подскача,абе голяма е откачалка.. :-D :?

AFT
06-14-2008, 22:29
Аз много се стряскам, ама нямам гузна съвест о.О

Kassu
06-14-2008, 22:31
а който не мърда, няма никви рефлекси.. :?
ебаси простотиите..

Цялата работа е в релфкесите, аз почти никога не мърдам, докато един приятел само докато си вдигна ръката и той се пази :razz:

Seducti0n
06-14-2008, 22:31
Ама не говорим за бягане ,ами например както си седиш така и някой те изненада в гръб и ти се стряскаш. Имам една приятелка така само да я докоснеш,ако не те е видяла-замина,почва да пищи,подскача,абе голяма е откачалка.. :-D :?

Има хора с мания за преследване.Такива, които постоянно са под напрежение, мислят си, че околните искат единствено да ги нарят, да им причинят болка.Много е трудно да живееш с този страх и да се чувстваш потенциална жертва.

Често пъти стресът, недоспиването, непълноценен живот, води до подобен тип страхови неврози.

kaliiiiii
06-14-2008, 22:39
ЦвЕтИт0 е права-зависи от ситуацията-филми не гледаш ли 8-) :D

TinkyWinky
06-15-2008, 06:10
Имам една приятелка така само да я докоснеш,ако не те е видяла-замина,почва да пищи,подскача,абе голяма е откачалка.. :-D :?
:grin: Мноо и се кефя :D
Аз пък иначе не се стряскам, ама си имам рефлекси 8-)
Тфа да се стряскаш лесно си е строоого индивидуално...

ЦвЕтИт0 има такива и с мании за духове и глупости... и тогава нещо като издрънчи направоооо ... :lol:

SeXyL[!]Nk@
06-15-2008, 07:23
Аз пък мисля,че това е въпрос на психика....

preichetoy
06-15-2008, 07:48
Често пъти стресът, недоспиването, непълноценен живот, води до подобен тип страхови неврози
Точно както при мен. Не си доспивам от 3-ти клас, а и стресът ми е малко в по - големи количества, отколкото мога да понеса. Отразява ми се. Супер много се стряскам. Само подскачам, пищя. Случвало ми се е дори да падна, когато ме стряскат. :grin:

Shadow_Walker
06-15-2008, 08:08
Стряскате ли се лесно и чували ли сте това,че тези,които подскачат и от най-малкото,ги гони гузна съвест? Или всичко е въпрос на нервна система и на психика?Това глупаво...
Това, че се стряскаш, означава, че си чувствителен/страхлив/т.н., но не виждам нищо общо с гузната съвест.