PDA

View Full Version : КИСЕЛО?!



mi6onkko
06-14-2008, 23:11
Абе снощи правих на приятелката ми френска за първи път,ама беше адски кисело.. до колко съм чел хората доста се кефят,пък на мен изобщо не ми хареса... По принцип такъв ли е трябва да е вкуса? :-o

sparco_sl
06-14-2008, 23:12
кажи и да са подмии :-D :razz:

Yallama
06-14-2008, 23:17
пич твоята приятелка явно се е срещнала с проблема на 22то хилядолетие...ГЛОБАЛНОТО ВАГИНАЛНО ЗАМЪРСЯВАНЕ

mi6onkko
06-14-2008, 23:56
И какво следва от това замърсяване.. щото де да знам.. може ли да ми стане нещо и на мен? :-D пък ... и тя няма как да знае за това, предполагам.. и ако е нещо сериозно наистина да говоря с нея.. доктори,такива неща.. има ли нужда?

celio
06-15-2008, 00:56
вагиналната течност е кисела и е нормално да е кисела. ако не е кисела си е притеснително за нея. тя трабва да е кисела поради ред причини.
google.com прочети малко преди да питаш.
а по въпроса че си правил и не ти харесва... понякога е хубаво да се правят "жертви". ще се научиш :)

поздрави!

comics
06-15-2008, 05:05
Ето ви тук д апрочетете http://www.fromvoulevs.com/careplan.html

scanadal
06-15-2008, 08:28
Напълно нормално е да бъде кисело :wink:

parkourgirlss
06-15-2008, 08:31
Сериозно кисела ли е о.О :D

SpOrTs_GiRl
06-15-2008, 09:01
Сериозно кисела ли е о.О :D
дамм .. кисела е ;)

Puky
06-15-2008, 09:02
И какво следва от това замърсяване.. щото де да знам.. може ли да ми стане нещо и на мен? :-D пък ... и тя няма как да знае за това, предполагам.. и ако е нещо сериозно наистина да говоря с нея.. доктори,такива неща.. има ли нужда?
М даа.. Иди на доктор .. Ще и кажат малко да се подмие там долу или по - често да се къпе... :D

lwsu
06-15-2008, 09:39
до колко съм чел хората доста се кефят,пък на мен изобщо не ми хареса... По принцип такъв ли е трябва да е вкуса? :-o

horata ne se kefqt tolkova na samiq vkus, kolkoto na tova che dostavqt udovolstvie na mackata.. inache vkusa si i e normalen, nqma da se pritesnqvash...

MakeMeLaugh
06-15-2008, 10:19
Намекни и тактично, че трябва повече хигиена при нея...

Но имай напредвид, че всяка слива е различно сладка и кисела ;) :lol:

shalis
06-15-2008, 11:33
Кисело - солено .... нормално си е .... Много грозно отношение показваш обаче спрямо приятелката ти...

Nadelina
06-15-2008, 11:36
Normalno e. Vkusa e razlichen. Edin priatel mi beshe kazal, che na priatelkata mu vkusa e gorchiv. I tova ne e vkusa na nemito momiche, a vkusa na vaginalnite sekreti. Moje da byda kisel, solen....

comics
06-15-2008, 11:42
Я да кажат жените как може да стане сладка на вкус, в случай че няма сметана и шоколад наблизо де 8-)

i'm so excited!
06-15-2008, 11:52
ми ти кво очакваш, да има вкус на сметанова торта ли?

comics
06-15-2008, 12:03
ми ти кво очакваш, да има вкус на сметанова торта ли?
моля, моля не съм пускал аз тази тема! Да си имаме уважението! 8)

miShle
06-15-2008, 12:08
Кажи и да си купи интимен шампоан.Мойта приятелка използва такъв в момента и путето и след всяко къпане мирише на мускус.Как да не и ударя едно езиче после...


В тея форуми се разпилявам от смях ... Интимен шампоан ... такова чудо няма :lol: :lol: :lol: :lol: Интимен гел - да ,ама шампоан ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

prob
06-15-2008, 12:11
Ами аз много пъти съм лизал и винаги вкуса си е един и същ. :) Кисело-солен бих казал,но са ми казвали,че и нашия вкус е същия. :D

comics
06-15-2008, 12:17
Кажи и да си купи интимен шампоан.Мойта приятелка използва такъв в момента и путето и след всяко къпане мирише на мускус.Как да не и ударя едно езиче после...


В тея форуми се разпилявам от смях ... Интимен шампоан ... такова чудо няма :lol: :lol: :lol: :lol: Интимен гел - да ,ама шампоан ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

КАКВООО? Ти нормална ли си :D Как да няма интимен шампоан.Еи разбирачке специално заради тебе ще го снимам и ще го постна да видиш дали няма интимен шампоан!
НЕка и тя да постне снимка на интимен гел, ама докат0 го нанася :D

Nadelina
06-15-2008, 12:21
Кажи и да си купи интимен шампоан.Мойта приятелка използва такъв в момента и путето и след всяко къпане мирише на мускус.Как да не и ударя едно езиче после...


В тея форуми се разпилявам от смях ... Интимен шампоан ... такова чудо няма :lol: :lol: :lol: :lol: Интимен гел - да ,ама шампоан ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

КАКВООО? Ти нормална ли си :D Как да няма интимен шампоан.Еи разбирачке специално заради тебе ще го снимам и ще го постна да видиш дали няма интимен шампоан!

п.с - Таман намерих една стара опаковка от нейн шампоан чети:

"Интимен ШАМПОАН Every Day Soft 2 в 1
Душ гел - шампоан с регулирано PH,подходящ за интимната хигиена.Създаден по специална форума с екстракт от водна лилия и горски мускус.Хипоалергичен.Дерма тологично тестван.
Пройзводител: МЕТА - ГЪРЦИЯ
Вносител: ИНТЕРФУДС ООД,София

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eto tuk go ima tozi Intimen shampoan.

GabisiTa
06-15-2008, 14:54
Normalno e. Vkusa e razlichen. Edin priatel mi beshe kazal, che na priatelkata mu vkusa e gorchiv. I tova ne e vkusa na nemito momiche, a vkusa na vaginalnite sekreti. Moje da byda kisel, solen....

Xtuning
06-15-2008, 14:58
Сериозно кисела ли е о.О :D
дамм .. кисела е ;)

Вече може да и викаш " Краставичке моя " :D :D :D :P :-P

bunit0
06-15-2008, 15:02
horata ne se kefqt tolkova na samiq vkus, kolkoto na tova che dostavqt udovolstvie na mackata.. inache vkusa si i e normalen, nqma da se pritesnqvash...

+1[/quote]
taka e
+1

paradiso
06-15-2008, 15:56
Сериозно кисела ли е о.О :D
дамм .. кисела е ;)

Вече може да и викаш " Краставичке моя " :D :D :D :P :-P tfa s krastavichkata be6e gadno

mi6onkko
06-15-2008, 16:34
Бе наистина малко грубо поставих темата,ама все пак реших,че може да е нещо нередно и ако трябва да се стига до доктори да й казвам от сега,че да не го загази тя :) Иначе знам,че си има добра хигиена и не е това... И за това ми стана странно и реших да питам :)

hottie
06-15-2008, 18:12
еее веднака пратихте момичето на лекар. Първо, както каза някой по-горе е нормално малко или много да е кисело - такава му е средата. Второ, вкъсът се влияе и от това, което е яла.

-/-
06-15-2008, 19:38
Абе снощи правих на приятелката ми френска за първи път,ама беше адски кисело.. до колко съм чел хората доста се кефят,пък на мен изобщо не ми хареса... По принцип такъв ли е трябва да е вкуса? :-o
Преди да почнеш вземи едно лукче или дъвка байрям.

Anna5339
06-15-2008, 20:17
Нормално е да е кисела! Да не очакваш вкус на ягоди? Ми това си е нормална вагинална секреция. Прочети малко преди да питаш.....

MakeMeLaugh
06-15-2008, 20:46
Виж ся.. то, че е специфично - таак е.
Ама чак кисело.. или автора не го е уточнил, или тази има бяло течение или там каквото е..

FunnYboY
06-16-2008, 07:03
Абе снощи правих на приятелката ми френска за първи път,ама беше адски кисело.. По принцип такъв ли е трябва да е вкуса? :-o


Голяма отврат е, нали (puke)

i'm so excited!
06-16-2008, 19:40
^ ама ти е готино да ти духат, нали?

hottie
06-16-2008, 20:06
Виж ся.. то, че е специфично - таак е.
Ама чак кисело.. или автора не го е уточнил, или тази има бяло течение или там каквото е..

е сега не знам за какво PH говори автора :D може да го измери ;)

Virtuallll
06-19-2008, 20:41
вагиналната течност е кисела и е нормално да е кисела. ако не е кисела си е притеснително за нея. тя трабва да е кисела поради ред причини.
google.com прочети малко преди да питаш.
а по въпроса че си правил и не ти харесва... понякога е хубаво да се правят "жертви". ще се научиш :)

поздрави!

E по добре кисело отколкото горчиво нали ? :D