PDA

View Full Version : Срамежливка съъъъм!!!



ShyGirl
06-14-2008, 23:48
хей :) регистрирах се преди 5 мин и се надявам че не съм оплескала нещо докато създавам темата...но на въпроса! мн съм срамежлива...или поне достатъчно..на 14 съм и си падам по един от 11 клас от мойто даскало.не сме си говорили само по 2-3 реплики но винаги като минава покрай мен ме..ами зяпа не е точната дума..но просто особено ако е сам и ме види ме ..гледа и аз като се оърна и видя суп яките му сини очи...едвам отвръщам поглед! та на мойте приятелки им писна (естествено) да им повтарям ,а и те да ми повтарят как ме гледа!и се хванахме на нещо като бас...и понеже в пон ще ходим на кино искат да го поканя и да му кажа да вземе някой приятел...но понеже съм леко срамежлива...просто почти не сме си говорили истински нз кво да му кажа...помощ! само не ми се смейте :( зн че съм жьлка...

comics
06-15-2008, 04:43
Е какво?Малко кино,един бърз в тоалетната - всяко чудо за един секс :-D 8-)
Към авторката: Питай го дали има работа тогава, ак0 е свободен, споменаваш, че ще ходите на кино и го питаш дали му се ходи! Това е цялата философия!

vilinanova
06-15-2008, 08:23
Ами не е толкова голям трудност!Заговори го и го питай!

vvs_go
06-15-2008, 08:35
kym avtorkata zabludeno pi6leme

MonSitY
06-15-2008, 09:45
не не си жьлка.. нито пък жалка!!!
просто трябва да спечелиш баса.отиваш при тоя батко дето е с 3-4 години по голям от теб и му казваш здрасти.на следващия ден пак трябва да го видиш ако те заговори намираш повод да го поканиш ако не го направи май ще загубиш баса... :(

PaChanGa_GiRl
06-15-2008, 09:50
Т'ва е шибано да не сте си говорили и изведнъж да идеш и да го каниш на кино. Първо го заговори нещо, пусни 2-3 базика :D , покани го на кафе и тогава на кино, е*ати. 8-)

cinderella_gugutka
06-15-2008, 09:51
еми аз ако бях на теб щях да отида при него и да му кажа-ми здрасти,кво прайш, ала-бала,ами искам да те помоля да ми помогнеш да спе4еля 1 бас.той ще те пита какъф и ти му обясняваш 4е едни пр са те навили да у4астваш и казваш за киното и той няма как да откаже(стига да е свободен тогава де)

Inloveee_
06-15-2008, 09:53
еми аз ако бях на теб щях да отида при него и да му кажа-ми здрасти,кво прайш, ала-бала,ами искам да те помоля да ми помогнеш да спе4еля 1 бас.той ще те пита какъф и ти му обясняваш 4е едни пр са те навили да у4астваш и казваш за киното и той няма как да откаже(стига да е свободен тогава де)
+1